Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Witków Śląski |
6 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
AKS II Strzegom |
4 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
27 listopada 2022
27.11 - 11:00 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 0 |
Włókniarz Głuszyca |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
1 - 0 |
Herbapol Stanowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 18:00 |
Czarni Wałbrzych |
4 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
15 sierpnia 2022
15.08 - 13:00 |
KS Walim |
9 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
15 sierpnia 2022
15.08 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
1 - 5 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
15 sierpnia 2022
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
9 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
0 - 2 |
KS Walim |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
4 - 1 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
31 sierpnia 2022
31.08 - 18:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 - 5 |
Sudety Dziećmorowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
3 - 2 |
MKS Szczawno Zdrój |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 4 |
Iskra Witków Śląski |
21 sierpnia 2022
21.08 - 12:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 3 |
AKS II Strzegom |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
MKS Szczawno Zdrój |
4 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
AKS II Strzegom |
0 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
3 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
KS Walim |
2 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
1 - 2 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
28 sierpnia 2022
28.08 - 12:00 |
Czarni Wałbrzych |
2 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Iskra Witków Śląski |
9 - 0 |
Herbapol Stanowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
2 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
Włókniarz Głuszyca |
6 - 2 |
Podgórze Wałbrzych |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
3 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
5 - 3 |
Wierzbianka Wierzbna |
4 września 2022
4.09 - 10:30 |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 - 0 |
Iskra Witków Śląski |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
AKS II Strzegom |
2 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
0 - 4 |
KS Walim |
4 września 2022
4.09 - 10:30 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 3 |
MKS Szczawno Zdrój |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
MKS Szczawno Zdrój |
0 - 4 |
AKS II Strzegom |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 11 |
Włókniarz Głuszyca |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
2 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
5 - 3 |
Herbapol Stanowice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
5 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Iskra Witków Śląski |
6 - 1 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
KS Walim |
3 - 0 |
KP MCK Mieroszów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 1 |
Herbapol Stanowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
4 - 3 |
Iskra Witków Śląski |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
0 - 6 |
Czarni Wałbrzych |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
AKS II Strzegom |
3 - 5 |
KS Walim |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Sudety Dziećmorowice |
0 - 2 |
MKS Szczawno Zdrój |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
KP MCK Mieroszów |
2 - 6 |
Wierzbianka Wierzbna |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
7 - 1 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
18 września 2022
18.09 - 12:30 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
4 - 3 |
Górnik Boguszów-Gorce |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
4 - 3 |
Włókniarz Głuszyca |
28 września 2022
28.09 - 18:00 |
Czarni Wałbrzych |
2 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
27 listopada 2022
27.11 - 11:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
5 - 1 |
AKS II Strzegom |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 7 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Iskra Witków Śląski |
8 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
KS Walim |
5 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
1 - 6 |
Zieloni Mokrzeszów |
27 listopada 2022
27.11 - 13:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 0 |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
1 - 2 |
KS Walim |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
1 - 4 |
Podgórze Wałbrzych |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
2 - 1 |
Herbapol Stanowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
KP MCK Mieroszów |
2 - 2 |
Iskra Witków Śląski |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Sudety Dziećmorowice |
0 - 2 |
Wierzbianka Wierzbna |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
AKS II Strzegom |
5 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
4 - 4 |
Zieloni Mokrzeszów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Iskra Witków Śląski |
6 - 1 |
AKS II Strzegom |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
3 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 - 1 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
1 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
1 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KS Walim |
1 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 2 |
Sudety Dziećmorowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
MKS Szczawno Zdrój |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 2 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
7 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 1 |
Herbapol Stanowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
AKS II Strzegom |
1 - 2 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
KP MCK Mieroszów |
5 - 6 |
Podgórze Wałbrzych |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Sudety Dziećmorowice |
3 - 2 |
Iskra Witków Śląski |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
KS Walim |
5 - 3 |
Wierzbianka Wierzbna |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Iskra Witków Śląski |
1 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
22 października 2022
22.10 - 15:30 |
Wierzbianka Wierzbna |
2 - 2 |
Włókniarz Głuszyca |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Czarni Wałbrzych |
2 - 4 |
KS Walim |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
4 - 1 |
AKS II Strzegom |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
7 - 2 |
Sudety Dziećmorowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Herbapol Stanowice |
1 - 3 |
KP MCK Mieroszów |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
2 - 4 |
Zieloni Mokrzeszów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Zagłębie Wałbrzych |
2 - 4 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
2 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
KS Walim |
3 - 3 |
Iskra Witków Śląski |
29 października 2022
29.10 - 15:30 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
AKS II Strzegom |
2 - 3 |
Herbapol Stanowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
3 - 4 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
10 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Iskra Witków Śląski |
3 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
1 - 0 |
KP MCK Mieroszów |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Herbapol Stanowice |
1 - 3 |
Sudety Dziećmorowice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 3 |
AKS II Strzegom |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Czarni Wałbrzych |
0 - 5 |
Włókniarz Głuszyca |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
1 - 3 |
KS Walim |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Czarni Wałbrzych |
0 - 1 |
Iskra Witków Śląski |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
MKS Szczawno Zdrój |
2 - 3 |
Herbapol Stanowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
KP MCK Mieroszów |
4 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
KS Walim |
2 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Wierzbianka Wierzbna |
3 - 2 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
AKS II Strzegom |
0 - 3 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
vo, na boisku 6-2 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
2 - 1 |
AKS II Strzegom |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
3 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Iskra Witków Śląski |
2 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Herbapol Stanowice |
6 - 2 |
KS Walim |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Zagłębie Wałbrzych |
0 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 2 |
MKS Szczawno Zdrój |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 3 |
Wierzbianka Wierzbna |
27 listopada 2022
27.11 - 12:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
0 - 4 |
Czarni Wałbrzych |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Klubokawiarnia Roztocznik |
1 - 1 |
Iskra Witków Śląski |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
7 - 1 |
AKS II Strzegom |
11 marca 2023
11.03 - 16:00 |
Włókniarz Głuszyca |
8 - 0 |
KP MCK Mieroszów |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
4 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Herbapol Stanowice |
1 - 2 |
Wierzbianka Wierzbna |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
3 - 2 |
KS Walim |
26 kwietnia 2023
26.04 - 18:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
6 - 4 |
MKS Szczawno Zdrój |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Wałbrzych |
3 - 5 |
Herbapol Stanowice |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
KS Walim |
2 - 1 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
0 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
19 marca 2023
19.03 - 18:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 4 |
Zagłębie Wałbrzych |
18 marca 2023
18.03 - 16:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
4 - 4 |
Zieloni Mokrzeszów |
18 marca 2023
18.03 - 16:00 |
Iskra Witków Śląski |
4 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
19 marca 2023
19.03 - 12:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
5 - 0 |
Górnik Boguszów-Gorce |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
AKS II Strzegom |
4 - 5 |
KP MCK Mieroszów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Zagłębie Wałbrzych |
3 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
25 marca 2023
25.03 - 16:30 |
Włókniarz Głuszyca |
9 - 3 |
AKS II Strzegom |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
4 - 3 |
KS Walim |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
KP MCK Mieroszów |
5 - 3 |
Sudety Dziećmorowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
3 - 3 |
Wierzbianka Wierzbna |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Herbapol Stanowice |
6 - 0 |
Iskra Witków Śląski |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Klubokawiarnia Roztocznik |
2 - 3 |
Herbapol Stanowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 8 |
Włókniarz Głuszyca |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Czarni Wałbrzych |
4 - 2 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
1 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Iskra Witków Śląski |
0 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
23 maja 2023
23.05 - 18:30 |
Sudety Dziećmorowice |
5 - 2 |
AKS II Strzegom |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
KS Walim |
4 - 4 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
5 - 1 |
KP MCK Mieroszów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
AKS II Strzegom |
3 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Włókniarz Głuszyca |
9 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
7 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 18:00 |
Herbapol Stanowice |
7 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 1 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
1 - 3 |
Iskra Witków Śląski |
6 czerwca 2023
6.06 - 18:30 |
KP MCK Mieroszów |
0 - 2 |
KS Walim |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
0 - 0 |
Włókniarz Głuszyca |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Iskra Witków Śląski |
2 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
5 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
KS Walim |
1 - 0 |
AKS II Strzegom |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
12 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
2 - 0 |
KP MCK Mieroszów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 3 |
Górnik Boguszów-Gorce |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
4 - 1 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 0 |
Herbapol Stanowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 3 |
Czarni Wałbrzych |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
AKS II Strzegom |
3 - 5 |
Wierzbianka Wierzbna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
10 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 0 |
Iskra Witków Śląski |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 11 |
KS Walim |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
3 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
KS Walim |
4 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
4 - 0 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Iskra Witków Śląski |
5 - 3 |
KP MCK Mieroszów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
4 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
8 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
5 - 1 |
AKS II Strzegom |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
1 - 3 |
Herbapol Stanowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
AKS II Strzegom |
1 - 1 |
Iskra Witków Śląski |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
13 maja 2023
13.05 - 17:30 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
5 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
4 - 3 |
Wierzbianka Wierzbna |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
KP MCK Mieroszów |
3 - 5 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 2 |
KS Walim |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Wałbrzych |
1 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
0 - 6 |
Włókniarz Głuszyca |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Herbapol Stanowice |
3 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
3 - 0 |
AKS II Strzegom |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Podgórze Wałbrzych |
4 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Iskra Witków Śląski |
3 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
3 - 4 |
KS Walim |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
MKS Szczawno Zdrój |
2 - 1 |
Iskra Witków Śląski |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KS Walim |
5 - 0 |
Czarni Wałbrzych |
27 maja 2023
27.05 - 18:00 |
AKS II Strzegom |
3 - 2 |
Podgórze Wałbrzych |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Sudety Dziećmorowice |
4 - 2 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
KP MCK Mieroszów |
2 - 0 |
Herbapol Stanowice |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
4 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
6 - 0 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
1 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
2 - 5 |
Zagłębie Wałbrzych |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Iskra Witków Śląski |
0 - 2 |
KS Walim |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 3 |
Sudety Dziećmorowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
5 - 0 |
KP MCK Mieroszów |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Herbapol Stanowice |
3 - 0 |
AKS II Strzegom |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
0 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zagłębie Wałbrzych |
2 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
5 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
0 - 2 |
Iskra Witków Śląski |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KP MCK Mieroszów |
0 - 5 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
3 - 1 |
Herbapol Stanowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:00 |
AKS II Strzegom |
5 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
10 czerwca 2023
10.06 - 18:00 |
KS Walim |
5 - 2 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
11 czerwca 2023
11.06 - 18:00 |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Witków Śląski |
2 - 0 |
Czarni Wałbrzych |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
1 - 3 |
MKS Szczawno Zdrój |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 3 |
Włókniarz Głuszyca |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Zieloni Mokrzeszów |
6 - 2 |
KP MCK Mieroszów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 1 |
KS Walim |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
2 - 1 |
Wierzbianka Wierzbna |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
4 - 1 |
AKS II Strzegom |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
AKS II Strzegom |
2 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
4 - 4 |
Szczyt Boguszów-Gorce |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 1 |
Iskra Witków Śląski |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
KS Walim |
3 - 1 |
Herbapol Stanowice |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
KP MCK Mieroszów |
1 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
3 - 6 |
Górnik Boguszów-Gorce |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
5 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
3 - 0 |
Klubokawiarnia Roztocznik |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
|