Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Zryw Gola Świdnicka |
2 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:00 |
Bielawianka II Bielawa |
4 - 0 |
Zieloni Łagiewniki |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 1 |
Kłos Lutomia |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Victoria Tuszyn |
3 - 1 |
Błękitni Owiesno |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Delta Słupice |
3 - 1 |
Czarni Sieniawka |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Skałki II Stolec |
1 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
LKS Gilów |
1 - 7 |
LKS Marcinowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Pauza: STEP Tąpadła/Wiry, |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Sieniawka |
1 - 7 |
Zieloni Łagiewniki |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
0 - 5 |
STEP Tąpadła/Wiry |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Błękitni Owiesno |
0 - 7 |
Zryw Gola Świdnicka |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 2 |
Bielawianka II Bielawa |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Kłos Lutomia |
4 - 2 |
Victoria Tuszyn |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
0 - 3 |
Delta Słupice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
LKS Marcinowice |
1 - 2 |
Skałki II Stolec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Pauza: LKS Gilów, |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Zryw Gola Świdnicka |
0 - 1 |
Kłos Lutomia |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Victoria Tuszyn |
5 - 1 |
Delta Słupice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 0 |
Czarni Sieniawka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
2 - 2 |
Błękitni Owiesno |
28 sierpnia 2022
28.08 - 12:00 |
Bielawianka II Bielawa |
2 - 0 |
LKS Marcinowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
LKS Gilów |
4 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Zieloni Łagiewniki |
0 - 7 |
Lechia II Dzierżoniów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pauza: Skałki II Stolec, |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Marcinowice |
6 - 2 |
Zieloni Łagiewniki |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
1 - 3 |
Skałki II Stolec |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kłos Lutomia |
2 - 1 |
STEP Tąpadła/Wiry |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Błękitni Owiesno |
1 - 2 |
LKS Gilów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Delta Słupice |
2 - 5 |
Zryw Gola Świdnicka |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 3 |
Victoria Tuszyn |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Czarni Sieniawka |
0 - 7 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Pauza: Bielawianka II Bielawa, |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Victoria Tuszyn |
3 - 1 |
Czarni Sieniawka |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
0 - 0 |
Ślęża Ciepłowody |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
3 - 4 |
Delta Słupice |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
Bielawianka II Bielawa |
3 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
LKS Gilów |
3 - 3 |
Kłos Lutomia |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
1 - 0 |
LKS Marcinowice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Skałki II Stolec |
9 - 2 |
Błękitni Owiesno |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pauza: Zieloni Łagiewniki, |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Czarni Sieniawka |
0 - 4 |
LKS Marcinowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
1 - 4 |
Zieloni Łagiewniki |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Kłos Lutomia |
2 - 3 |
Skałki II Stolec |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Błękitni Owiesno |
1 - 4 |
Bielawianka II Bielawa |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Victoria Tuszyn |
2 - 6 |
Zryw Gola Świdnicka |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
3 - 4 |
STEP Tąpadła/Wiry |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Delta Słupice |
7 - 3 |
LKS Gilów |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Pauza: Lechia II Dzierżoniów, |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
STEP Tąpadła/Wiry |
5 - 1 |
Victoria Tuszyn |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Zieloni Łagiewniki |
3 - 2 |
Błękitni Owiesno |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Skałki II Stolec |
3 - 3 |
Delta Słupice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
LKS Gilów |
0 - 8 |
Ślęża Ciepłowody |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Bielawianka II Bielawa |
1 - 3 |
Kłos Lutomia |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
3 - 2 |
Czarni Sieniawka |
25 września 2022
25.09 - 16:30 |
Pauza: LKS Marcinowice, |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Zryw Gola Świdnicka |
3 - 3 |
STEP Tąpadła/Wiry |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Błękitni Owiesno |
0 - 8 |
Lechia II Dzierżoniów |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
2 - 2 |
LKS Marcinowice |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Victoria Tuszyn |
8 - 3 |
LKS Gilów |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 5 |
Skałki II Stolec |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Delta Słupice |
0 - 2 |
Bielawianka II Bielawa |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kłos Lutomia |
0 - 2 |
Zieloni Łagiewniki |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Pauza: Czarni Sieniawka, |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
STEP Tąpadła/Wiry |
2 - 1 |
Czarni Sieniawka |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
0 - 0 |
Kłos Lutomia |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Zieloni Łagiewniki |
0 - 1 |
Delta Słupice |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Skałki II Stolec |
2 - 2 |
Victoria Tuszyn |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Bielawianka II Bielawa |
5 - 2 |
Ślęża Ciepłowody |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LKS Gilów |
0 - 7 |
Zryw Gola Świdnicka |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
LKS Marcinowice |
4 - 1 |
Błękitni Owiesno |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Pauza: Polonia Ząbkowice Śląskie, |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Victoria Tuszyn |
1 - 1 |
Bielawianka II Bielawa |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Sieniawka |
4 - 2 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 3 |
Zieloni Łagiewniki |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
Zryw Gola Świdnicka |
4 - 1 |
Skałki II Stolec |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
STEP Tąpadła/Wiry |
3 - 1 |
LKS Gilów |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Kłos Lutomia |
0 - 3 |
LKS Marcinowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Delta Słupice |
1 - 6 |
Lechia II Dzierżoniów |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Owiesno, |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
3 - 2 |
Błękitni Owiesno |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Bielawianka II Bielawa |
1 - 5 |
Zryw Gola Świdnicka |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
LKS Gilów |
2 - 2 |
Czarni Sieniawka |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
1 - 0 |
STEP Tąpadła/Wiry |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
LKS Marcinowice |
2 - 1 |
Delta Słupice |
22 października 2022
22.10 - 15:30 |
Lechia II Dzierżoniów |
2 - 0 |
Ślęża Ciepłowody |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zieloni Łagiewniki |
2 - 1 |
Victoria Tuszyn |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Kłos Lutomia, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Victoria Tuszyn |
2 - 6 |
Lechia II Dzierżoniów |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Ślęża Ciepłowody |
0 - 2 |
LKS Marcinowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
4 - 4 |
Zieloni Łagiewniki |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
1 - 1 |
Bielawianka II Bielawa |
30 października 2022
30.10 - 12:00 |
Kłos Lutomia |
6 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Gilów |
2 - 7 |
Skałki II Stolec |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Czarni Sieniawka |
1 - 2 |
Błękitni Owiesno |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Pauza: Delta Słupice, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Marcinowice |
3 - 5 |
Victoria Tuszyn |
6 listopada 2022
6.11 - 11:30 |
Zieloni Łagiewniki |
5 - 0 |
STEP Tąpadła/Wiry |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Lechia II Dzierżoniów |
2 - 1 |
Zryw Gola Świdnicka |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
4 - 2 |
Czarni Sieniawka |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
1 - 3 |
Delta Słupice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Bielawianka II Bielawa |
1 - 1 |
LKS Gilów |
6 listopada 2022
6.11 - 12:00 |
Błękitni Owiesno |
2 - 5 |
Kłos Lutomia |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Pauza: Ślęża Ciepłowody, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zryw Gola Świdnicka |
4 - 3 |
LKS Marcinowice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:30 |
STEP Tąpadła/Wiry |
0 - 2 |
Lechia II Dzierżoniów |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Ślęża Ciepłowody |
2 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Delta Słupice |
5 - 4 |
Błękitni Owiesno |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Skałki II Stolec |
3 - 9 |
Bielawianka II Bielawa |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
LKS Gilów |
1 - 4 |
Zieloni Łagiewniki |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Czarni Sieniawka |
2 - 6 |
Kłos Lutomia |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Pauza: Victoria Tuszyn, |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Owiesno |
1 - 5 |
Ślęża Ciepłowody |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Bielawianka II Bielawa |
7 - 0 |
Czarni Sieniawka |
20 listopada 2022
20.11 - 12:30 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
2 - 6 |
Victoria Tuszyn |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Kłos Lutomia |
4 - 1 |
Delta Słupice |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 1 |
LKS Gilów |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Zieloni Łagiewniki |
4 - 1 |
Skałki II Stolec |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
LKS Marcinowice |
2 - 2 |
STEP Tąpadła/Wiry |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Pauza: Zryw Gola Świdnicka, |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
0 - 5 |
Zryw Gola Świdnicka |
11 marca 2023
11.03 - 15:30 |
Zieloni Łagiewniki |
3 - 0 |
Bielawianka II Bielawa |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Kłos Lutomia |
2 - 0 |
Ślęża Ciepłowody |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Błękitni Owiesno |
0 - 9 |
Victoria Tuszyn |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Czarni Sieniawka |
0 - 6 |
Delta Słupice |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 1 |
Skałki II Stolec |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
LKS Marcinowice |
1 - 3 |
LKS Gilów |
11 marca 2023
11.03 - 16:00 |
Pauza: STEP Tąpadła/Wiry, |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Łagiewniki |
6 - 0 |
Czarni Sieniawka |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
4 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
1 - 0 |
Błękitni Owiesno |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Bielawianka II Bielawa |
4 - 1 |
Lechia II Dzierżoniów |
19 marca 2023
19.03 - 12:00 |
Victoria Tuszyn |
2 - 1 |
Kłos Lutomia |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Delta Słupice |
2 - 3 |
Ślęża Ciepłowody |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Skałki II Stolec |
2 - 1 |
LKS Marcinowice |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Pauza: LKS Gilów, |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Kłos Lutomia |
3 - 1 |
Zryw Gola Świdnicka |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Delta Słupice |
0 - 3 |
Victoria Tuszyn |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Czarni Sieniawka |
3 - 2 |
Ślęża Ciepłowody |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Błękitni Owiesno |
5 - 2 |
STEP Tąpadła/Wiry |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
LKS Marcinowice |
3 - 1 |
Bielawianka II Bielawa |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
1 - 7 |
LKS Gilów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
0 - 1 |
Zieloni Łagiewniki |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Pauza: Skałki II Stolec, |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Łagiewniki |
2 - 0 |
LKS Marcinowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Skałki II Stolec |
8 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
1 - 2 |
Kłos Lutomia |
8 czerwca 2023
8.06 - 16:00 |
LKS Gilów |
9 - 2 |
Błękitni Owiesno |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
6 - 6 |
Delta Słupice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Victoria Tuszyn |
8 - 1 |
Ślęża Ciepłowody |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
12 - 0 |
Czarni Sieniawka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Pauza: Bielawianka II Bielawa, |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Czarni Sieniawka |
2 - 6 |
Victoria Tuszyn |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
0 - 2 |
Zryw Gola Świdnicka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Delta Słupice |
4 - 4 |
STEP Tąpadła/Wiry |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
2 - 4 |
Bielawianka II Bielawa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kłos Lutomia |
2 - 2 |
LKS Gilów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LKS Marcinowice |
0 - 2 |
Lechia II Dzierżoniów |
10 maja 2023
10.05 - 18:00 |
Błękitni Owiesno |
2 - 4 |
Skałki II Stolec |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Pauza: Zieloni Łagiewniki, |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Marcinowice |
3 - 0 |
Czarni Sieniawka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Zieloni Łagiewniki |
3 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Skałki II Stolec |
0 - 6 |
Kłos Lutomia |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Bielawianka II Bielawa |
8 - 0 |
Błękitni Owiesno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
2 - 2 |
Victoria Tuszyn |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
3 - 1 |
Ślęża Ciepłowody |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
LKS Gilów |
3 - 2 |
Delta Słupice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Pauza: Lechia II Dzierżoniów, |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Tuszyn |
1 - 2 |
STEP Tąpadła/Wiry |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Błękitni Owiesno |
0 - 6 |
Zieloni Łagiewniki |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Delta Słupice |
2 - 3 |
Skałki II Stolec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
2 - 3 |
LKS Gilów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kłos Lutomia |
3 - 1 |
Bielawianka II Bielawa |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
0 - 10 |
Lechia II Dzierżoniów |
28 kwietnia 2023
28.04 - 19:00 |
Czarni Sieniawka |
3 - 4 |
Zryw Gola Świdnicka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Pauza: LKS Marcinowice, |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
STEP Tąpadła/Wiry |
2 - 2 |
Zryw Gola Świdnicka |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
8 - 0 |
Błękitni Owiesno |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
LKS Marcinowice |
5 - 0 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS Gilów |
1 - 6 |
Victoria Tuszyn |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
7 - 0 |
Ślęża Ciepłowody |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Bielawianka II Bielawa |
2 - 1 |
Delta Słupice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Zieloni Łagiewniki |
1 - 2 |
Kłos Lutomia |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Pauza: Czarni Sieniawka, |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Sieniawka |
2 - 0 |
STEP Tąpadła/Wiry |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kłos Lutomia |
0 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Delta Słupice |
1 - 0 |
Zieloni Łagiewniki |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Victoria Tuszyn |
6 - 1 |
Skałki II Stolec |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
1 - 6 |
Bielawianka II Bielawa |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
1 - 0 |
LKS Gilów |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Błękitni Owiesno |
2 - 2 |
LKS Marcinowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pauza: Polonia Ząbkowice Śląskie, |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Bielawianka II Bielawa |
1 - 4 |
Victoria Tuszyn |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
2 - 4 |
Czarni Sieniawka |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Zieloni Łagiewniki |
3 - 0 |
Ślęża Ciepłowody |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Skałki II Stolec |
2 - 2 |
Zryw Gola Świdnicka |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LKS Gilów |
1 - 0 |
STEP Tąpadła/Wiry |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LKS Marcinowice |
2 - 0 |
Kłos Lutomia |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
13 - 0 |
Delta Słupice |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Owiesno, |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Owiesno |
2 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
1 - 0 |
Bielawianka II Bielawa |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Czarni Sieniawka |
1 - 3 |
LKS Gilów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
1 - 3 |
Skałki II Stolec |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Delta Słupice |
1 - 1 |
LKS Marcinowice |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Ślęża Ciepłowody |
0 - 2 |
Lechia II Dzierżoniów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Victoria Tuszyn |
3 - 1 |
Zieloni Łagiewniki |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Pauza: Kłos Lutomia, |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Lechia II Dzierżoniów |
11 - 1 |
Victoria Tuszyn |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
LKS Marcinowice |
3 - 2 |
Ślęża Ciepłowody |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Zieloni Łagiewniki |
5 - 3 |
Zryw Gola Świdnicka |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Bielawianka II Bielawa |
4 - 0 |
STEP Tąpadła/Wiry |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
0 - 8 |
Kłos Lutomia |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
3 - 6 |
LKS Gilów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Błękitni Owiesno |
3 - 1 |
Czarni Sieniawka |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Pauza: Delta Słupice, |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Victoria Tuszyn |
2 - 0 |
LKS Marcinowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
1 - 4 |
Zieloni Łagiewniki |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Zryw Gola Świdnicka |
1 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Czarni Sieniawka |
6 - 2 |
Skałki II Stolec |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Delta Słupice |
4 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Gilów |
4 - 4 |
Bielawianka II Bielawa |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kłos Lutomia |
4 - 0 |
Błękitni Owiesno |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Pauza: Ślęża Ciepłowody, |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
LKS Marcinowice |
1 - 1 |
Zryw Gola Świdnicka |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 1 |
STEP Tąpadła/Wiry |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
1 - 4 |
Ślęża Ciepłowody |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Błękitni Owiesno |
4 - 0 |
Delta Słupice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Bielawianka II Bielawa |
3 - 0 |
Skałki II Stolec |
17 czerwca 2023
17.06 - 12:30 |
Zieloni Łagiewniki |
3 - 0 |
LKS Gilów |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Kłos Lutomia |
1 - 3 |
Czarni Sieniawka |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Pauza: Victoria Tuszyn, |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Ślęża Ciepłowody |
6 - 0 |
Błękitni Owiesno |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Czarni Sieniawka |
3 - 0 |
Bielawianka II Bielawa |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Victoria Tuszyn |
2 - 1 |
Polonia Ząbkowice Śląskie |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Delta Słupice |
2 - 0 |
Kłos Lutomia |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
LKS Gilów |
0 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 czerwca 2023
7.06 - 19:00 |
Skałki II Stolec |
2 - 3 |
Zieloni Łagiewniki |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
STEP Tąpadła/Wiry |
0 - 3 |
LKS Marcinowice |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Pauza: Zryw Gola Świdnicka, . |
|