Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
1 - 1 |
Granica Tłumaczów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
4 - 2 |
Hutnik Szczytna |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Kłos Laski |
0 - 3 |
ATS Wojbórz |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Sparta Ziębice |
4 - 0 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Sudety Międzylesie |
2 - 0 |
Orlęta Krosnowice |
27 listopada 2022
27.11 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 3 |
Cis Brzeźnica |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 4 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Unia Złoty Stok |
3 - 1 |
Trojan Lądek Zdrój |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Duszniki Zdrój |
2 - 0 |
Unia Złoty Stok |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
0 - 5 |
KS Polanica Zdrój |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
ATS Wojbórz |
2 - 4 |
Sparta Ziębice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Cis Brzeźnica |
2 - 2 |
Kłos Laski |
27 listopada 2022
27.11 - 11:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
1 - 2 |
Sudety Międzylesie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
3 - 0 |
Granica Tłumaczów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Orlęta Krosnowice |
5 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
6 - 0 |
Burza Dzikowiec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
0 - 2 |
ATS Wojbórz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Granica Tłumaczów |
2 - 3 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
2 - 6 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Unia Złoty Stok |
4 - 0 |
Hutnik Szczytna |
27 sierpnia 2022
27.08 - 18:00 |
Kłos Laski |
2 - 2 |
Orlęta Krosnowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Sparta Ziębice |
3 - 0 |
Cis Brzeźnica |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 2 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Sudety Międzylesie |
4 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
6 - 2 |
Kłos Laski |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
4 - 2 |
Sudety Międzylesie |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Cis Brzeźnica |
2 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Unia Złoty Stok |
2 - 0 |
Burza Dzikowiec |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
5 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Orlęta Krosnowice |
4 - 3 |
Sparta Ziębice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
ATS Wojbórz |
5 - 2 |
Granica Tłumaczów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Hutnik Szczytna |
6 - 2 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
1 - 2 |
Orlęta Krosnowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Granica Tłumaczów |
0 - 1 |
Cis Brzeźnica |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Sudety Międzylesie |
4 - 2 |
Unia Złoty Stok |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kłos Laski |
2 - 7 |
Trojan Lądek Zdrój |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Sparta Ziębice |
7 - 1 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Burza Dzikowiec |
1 - 9 |
Hutnik Szczytna |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 - 1 |
ATS Wojbórz |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 5 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
2 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
8 - 1 |
Kłos Laski |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Orlęta Krosnowice |
1 - 1 |
Granica Tłumaczów |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Burza Dzikowiec |
2 - 5 |
Sudety Międzylesie |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Hutnik Szczytna |
2 - 1 |
ATS Wojbórz |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
3 - 3 |
Sparta Ziębice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Unia Złoty Stok |
7 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
17 września 2022
17.09 - 16:45 |
Cis Brzeźnica |
5 - 3 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
4 - 1 |
Trojan Lądek Zdrój |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Granica Tłumaczów |
2 - 4 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 2 |
Burza Dzikowiec |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Sparta Ziębice |
1 - 0 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
2 - 3 |
Orlęta Krosnowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Sudety Międzylesie |
1 - 4 |
Hutnik Szczytna |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kłos Laski |
2 - 6 |
Unia Złoty Stok |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
ATS Wojbórz |
3 - 1 |
Cis Brzeźnica |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
0 - 3 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Sudety Międzylesie |
1 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Hutnik Szczytna |
2 - 0 |
Cis Brzeźnica |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Orlęta Krosnowice |
1 - 2 |
ATS Wojbórz |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
3 - 0 |
Granica Tłumaczów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
2 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Unia Złoty Stok |
3 - 4 |
Sparta Ziębice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
1 - 2 |
Kłos Laski |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
2 - 1 |
Unia Złoty Stok |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Granica Tłumaczów |
4 - 2 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Kłos Laski |
1 - 4 |
Sudety Międzylesie |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 - 3 |
Trojan Lądek Zdrój |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
ATS Wojbórz |
4 - 2 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Cis Brzeźnica |
1 - 3 |
Orlęta Krosnowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 2 |
Hutnik Szczytna |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Sparta Ziębice |
5 - 2 |
Burza Dzikowiec |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
1 - 2 |
Cis Brzeźnica |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 1 |
Kłos Laski |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
0 - 0 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 0 |
KS Polanica Zdrój |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Unia Złoty Stok |
3 - 0 |
Granica Tłumaczów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Sudety Międzylesie |
2 - 5 |
Sparta Ziębice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
1 - 2 |
ATS Wojbórz |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Hutnik Szczytna |
3 - 2 |
Orlęta Krosnowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
2 - 1 |
Sudety Międzylesie |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
ATS Wojbórz |
0 - 3 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Cis Brzeźnica |
0 - 1 |
Trojan Lądek Zdrój |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Orlęta Krosnowice |
2 - 0 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Sparta Ziębice |
3 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Granica Tłumaczów |
2 - 3 |
Burza Dzikowiec |
22 października 2022
22.10 - 15:45 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 - 4 |
Unia Złoty Stok |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kłos Laski |
2 - 2 |
Hutnik Szczytna |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Sudety Międzylesie |
8 - 2 |
Granica Tłumaczów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 5 |
KS Polanica Zdrój |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kłos Laski |
1 - 4 |
Sparta Ziębice |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Burza Dzikowiec |
4 - 4 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
4 - 0 |
Cis Brzeźnica |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Trojan Lądek Zdrój |
6 - 3 |
Orlęta Krosnowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Hutnik Szczytna |
3 - 4 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
30 października 2022
30.10 - 13:45 |
Unia Złoty Stok |
1 - 1 |
ATS Wojbórz |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 - 2 |
Sudety Międzylesie |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Sparta Ziębice |
0 - 0 |
Hutnik Szczytna |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Granica Tłumaczów |
4 - 4 |
Sparta Stary Waliszów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
1 - 1 |
Trojan Lądek Zdrój |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Orlęta Krosnowice |
5 - 2 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Cis Brzeźnica |
1 - 2 |
Unia Złoty Stok |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
KS Polanica Zdrój |
5 - 2 |
Kłos Laski |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
ATS Wojbórz |
0 - 1 |
Burza Dzikowiec |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Hutnik Szczytna |
1 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Unia Złoty Stok |
2 - 3 |
Orlęta Krosnowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Sparta Ziębice |
5 - 0 |
KS Polanica Zdrój |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Kłos Laski |
2 - 1 |
Granica Tłumaczów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
4 - 0 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 0 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Sudety Międzylesie |
4 - 1 |
ATS Wojbórz |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Burza Dzikowiec |
2 - 0 |
Cis Brzeźnica |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Cis Brzeźnica |
3 - 5 |
Sudety Międzylesie |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
1 - 5 |
Sparta Ziębice |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
1 - 2 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
0 - 5 |
Unia Złoty Stok |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
4 - 2 |
Kłos Laski |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Orlęta Krosnowice |
2 - 2 |
Burza Dzikowiec |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
ATS Wojbórz |
3 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
KS Polanica Zdrój |
2 - 2 |
Hutnik Szczytna |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Granica Tłumaczów |
1 - 4 |
KS Polanica Zdrój |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Hutnik Szczytna |
1 - 2 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
12 kwietnia 2023
12.04 - 17:00 |
ATS Wojbórz |
2 - 2 |
Kłos Laski |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
0 - 3 |
Sparta Ziębice |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Orlęta Krosnowice |
1 - 2 |
Sudety Międzylesie |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Cis Brzeźnica |
0 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
2 - 1 |
Burza Dzikowiec |
12 marca 2023
12.03 - 15:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
8 - 1 |
Unia Złoty Stok |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Unia Złoty Stok |
4 - 1 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
KS Polanica Zdrój |
2 - 0 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Sparta Ziębice |
2 - 0 |
ATS Wojbórz |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Kłos Laski |
2 - 2 |
Cis Brzeźnica |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Sudety Międzylesie |
3 - 5 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Granica Tłumaczów |
0 - 4 |
Hutnik Szczytna |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 2 |
Orlęta Krosnowice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
ATS Wojbórz |
2 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
6 - 0 |
Granica Tłumaczów |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
1 - 2 |
Burza Dzikowiec |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Hutnik Szczytna |
3 - 3 |
Unia Złoty Stok |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Orlęta Krosnowice |
4 - 0 |
Kłos Laski |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Cis Brzeźnica |
1 - 2 |
Sparta Ziębice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
6 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
4 - 0 |
Sudety Międzylesie |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Kłos Laski |
2 - 6 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Sudety Międzylesie |
3 - 4 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
KS Polanica Zdrój |
2 - 2 |
Cis Brzeźnica |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Burza Dzikowiec |
2 - 3 |
Unia Złoty Stok |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sparta Ziębice |
6 - 1 |
Orlęta Krosnowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Granica Tłumaczów |
2 - 2 |
ATS Wojbórz |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
2 - 3 |
Hutnik Szczytna |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orlęta Krosnowice |
2 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Cis Brzeźnica |
7 - 0 |
Granica Tłumaczów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Unia Złoty Stok |
10 - 2 |
Sudety Międzylesie |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:30 |
Trojan Lądek Zdrój |
5 - 0 |
Kłos Laski |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
2 - 0 |
Sparta Ziębice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
1 - 4 |
Burza Dzikowiec |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
ATS Wojbórz |
7 - 2 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
1 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Polanica Zdrój |
2 - 3 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Kłos Laski |
1 - 1 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Granica Tłumaczów |
1 - 9 |
Orlęta Krosnowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Sudety Międzylesie |
1 - 1 |
Burza Dzikowiec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
ATS Wojbórz |
2 - 1 |
Hutnik Szczytna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Sparta Ziębice |
3 - 0 |
Trojan Lądek Zdrój |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
4 - 7 |
Unia Złoty Stok |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
1 - 1 |
Cis Brzeźnica |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Trojan Lądek Zdrój |
3 - 1 |
KS Polanica Zdrój |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
3 - 0 |
Granica Tłumaczów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Burza Dzikowiec |
4 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
0 - 0 |
Sparta Ziębice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Orlęta Krosnowice |
7 - 2 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
2 - 0 |
Sudety Międzylesie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Unia Złoty Stok |
3 - 1 |
Kłos Laski |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Cis Brzeźnica |
2 - 1 |
ATS Wojbórz |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Łomniczanka Stara Łomnica |
0 - 1 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 6 |
Sudety Międzylesie |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Cis Brzeźnica |
5 - 0 |
Hutnik Szczytna |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
ATS Wojbórz |
1 - 5 |
Orlęta Krosnowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Granica Tłumaczów |
0 - 9 |
Trojan Lądek Zdrój |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
KS Polanica Zdrój |
1 - 1 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
6 maja 2023
6.05 - 14:30 |
Sparta Ziębice |
1 - 0 |
Unia Złoty Stok |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kłos Laski |
1 - 2 |
Burza Dzikowiec |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Złoty Stok |
4 - 2 |
KS Polanica Zdrój |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
3 - 0 |
Granica Tłumaczów |
14 maja 2023
14.05 - 13:00 |
Sudety Międzylesie |
6 - 3 |
Kłos Laski |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
6 - 2 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
4 - 2 |
ATS Wojbórz |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orlęta Krosnowice |
0 - 4 |
Cis Brzeźnica |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
2 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Burza Dzikowiec |
2 - 1 |
Sparta Ziębice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Cis Brzeźnica |
3 - 0 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Kłos Laski |
2 - 2 |
Sparta Stary Waliszów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
2 - 2 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
19 maja 2023
19.05 - 18:00 |
KS Polanica Zdrój |
2 - 1 |
Burza Dzikowiec |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Granica Tłumaczów |
0 - 10 |
Unia Złoty Stok |
20 maja 2023
20.05 - 16:30 |
Sparta Ziębice |
7 - 1 |
Sudety Międzylesie |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
ATS Wojbórz |
3 - 5 |
Trojan Lądek Zdrój |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Orlęta Krosnowice |
1 - 2 |
Hutnik Szczytna |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Sudety Międzylesie |
0 - 6 |
KS Polanica Zdrój |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
2 - 1 |
ATS Wojbórz |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
2 - 2 |
Cis Brzeźnica |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
6 - 0 |
Orlęta Krosnowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 7 |
Sparta Ziębice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 1 |
Granica Tłumaczów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Unia Złoty Stok |
12 - 2 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
Hutnik Szczytna |
4 - 3 |
Kłos Laski |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Granica Tłumaczów |
2 - 6 |
Sudety Międzylesie |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
KS Polanica Zdrój |
0 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Sparta Ziębice |
1 - 1 |
Kłos Laski |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
3 - 6 |
Burza Dzikowiec |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Cis Brzeźnica |
1 - 1 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Orlęta Krosnowice |
1 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
9 - 5 |
Hutnik Szczytna |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
ATS Wojbórz |
0 - 6 |
Unia Złoty Stok |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sudety Międzylesie |
2 - 7 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
4 - 3 |
Sparta Ziębice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
7 - 3 |
Granica Tłumaczów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Trojan Lądek Zdrój |
6 - 1 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
8 - 0 |
Orlęta Krosnowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:00 |
Unia Złoty Stok |
2 - 1 |
Cis Brzeźnica |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Kłos Laski |
5 - 0 |
KS Polanica Zdrój |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 0 |
ATS Wojbórz |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Trojan Lądek Zdrój |
5 - 1 |
Hutnik Szczytna |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Orlęta Krosnowice |
2 - 6 |
Unia Złoty Stok |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
KS Polanica Zdrój |
2 - 6 |
Sparta Ziębice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Granica Tłumaczów |
1 - 6 |
Kłos Laski |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
0 - 4 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
2 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
ATS Wojbórz |
5 - 1 |
Sudety Międzylesie |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Cis Brzeźnica |
1 - 1 |
Burza Dzikowiec |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sudety Międzylesie |
2 - 4 |
Cis Brzeźnica |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Sparta Ziębice |
10 - 0 |
Granica Tłumaczów |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Pogoń Duszniki Zdrój |
1 - 2 |
Trojan Lądek Zdrój |
25 czerwca 2023
25.06 - 15:30 |
Unia Złoty Stok |
7 - 2 |
Zjednoczeni Ścinawka Średnia |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Kłos Laski |
0 - 0 |
Łomniczanka Stara Łomnica |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Burza Dzikowiec |
6 - 1 |
Orlęta Krosnowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 4 |
ATS Wojbórz |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Hutnik Szczytna |
0 - 4 |
KS Polanica Zdrój |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
|