Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
0 - 4 |
Odra Lubiąż |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
1 - 2 |
Sokół Smolec |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
KS Piotrowice |
2 - 7 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
13 sierpnia 2022
13.08 - 18:00 |
Polonia II Środa Śląska |
6 - 1 |
Ambrozja Bogdaszowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
LZS Osiek |
1 - 4 |
Porcelana Ciechów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Zorza Wilkszyn |
2 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Victoria Orzeszków |
1 - 0 |
Piast Lutynia |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Błyskawica Lenartowice |
6 - 1 |
Ślęża Sobótka |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
2 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Odra Lubiąż |
3 - 3 |
Polonia II Środa Śląska |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Ślęża Sobótka |
5 - 2 |
KS Piotrowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LZS Osiek |
1 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
9 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Piast Lutynia |
4 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
1 - 1 |
Victoria Orzeszków |
31 sierpnia 2022
31.08 - 18:00 |
Porcelana Ciechów |
6 - 5 |
Ambrozja Bogdaszowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
2 - 3 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
8 - 1 |
LZS Osiek |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Zorza Wilkszyn |
3 - 3 |
Porcelana Ciechów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Błyskawica Lenartowice |
4 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
KS Piotrowice |
0 - 7 |
Sokół Smolec |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 7 |
Odra Lubiąż |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Polonia II Środa Śląska |
4 - 3 |
Piast Lutynia |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Victoria Orzeszków |
1 - 2 |
Ślęża Sobótka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
2 - 3 |
Victoria Orzeszków |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Ślęża Sobótka |
2 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
21 września 2022
21.09 - 18:00 |
KS Piotrowice |
1 - 3 |
Zieloni Rakoszyce |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
4 - 0 |
Polonia II Środa Śląska |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Piast Lutynia |
5 - 1 |
Ambrozja Bogdaszowice |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Zorza Wilkszyn |
1 - 4 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
21 września 2022
21.09 - 17:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 2 |
Odra Lubiąż |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
LZS Osiek |
3 - 7 |
Błyskawica Lenartowice |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
3 - 1 |
Sokół Smolec |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Polonia II Środa Śląska |
4 - 0 |
Ślęża Sobótka |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
KS Piotrowice |
1 - 0 |
LZS Osiek |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
0 - 7 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Błyskawica Lenartowice |
5 - 0 |
Zorza Wilkszyn |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
9 - 0 |
Porcelana Ciechów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Odra Lubiąż |
3 - 0 |
Piast Lutynia |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Victoria Orzeszków |
2 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Ślęża Sobótka |
1 - 2 |
Ambrozja Bogdaszowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sokół Smolec |
3 - 0 |
Polonia II Środa Śląska |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
4 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
3 - 5 |
Odra Lubiąż |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zorza Wilkszyn |
5 - 0 |
KS Piotrowice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 3 |
Piast Lutynia |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
LZS Osiek |
5 - 2 |
Victoria Orzeszków |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
3 - 0 |
Błyskawica Lenartowice |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
1 - 2 |
LZS Osiek |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
2 - 4 |
Sokół Smolec |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Piast Lutynia |
1 - 2 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Polonia II Środa Śląska |
2 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
KS Piotrowice |
1 - 1 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Błyskawica Lenartowice |
6 - 1 |
Porcelana Ciechów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 4 |
Zorza Wilkszyn |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Odra Lubiąż |
2 - 1 |
Ślęża Sobótka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
1 - 1 |
Odra Lubiąż |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Ślęża Sobótka |
2 - 2 |
Piast Lutynia |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
2 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
2 - 0 |
Victoria Orzeszków |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LZS Osiek |
1 - 3 |
Polonia II Środa Śląska |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Zorza Wilkszyn |
1 - 3 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Błyskawica Lenartowice |
6 - 0 |
KS Piotrowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 1 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Śląska |
1 - 3 |
Zorza Wilkszyn |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
2 - 3 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
1 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
1 - 3 |
Ślęża Sobótka |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
8 - 0 |
LZS Osiek |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
3 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Piast Lutynia |
5 - 1 |
Sokół Smolec |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KS Piotrowice |
2 - 4 |
Porcelana Ciechów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
7 - 1 |
Polonia II Środa Śląska |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Sokół Smolec |
3 - 4 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 0 |
Ślęża Sobótka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Błyskawica Lenartowice |
1 - 5 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LZS Osiek |
3 - 5 |
Odra Lubiąż |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Zorza Wilkszyn |
7 - 5 |
Ambrozja Bogdaszowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
KS Piotrowice |
0 - 1 |
Victoria Orzeszków |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Piast Lutynia |
1 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Ślęża Sobótka |
1 - 2 |
Sokół Smolec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
6 - 0 |
KS Piotrowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Porcelana Ciechów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
vo, na boisku 7-0 |
Odra Lubiąż |
1 - 0 |
Zorza Wilkszyn |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Polonia II Środa Śląska |
2 - 0 |
Błyskawica Lenartowice |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 6 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
3 - 4 |
Zieloni Rakoszyce |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Piast Lutynia |
4 - 1 |
LZS Osiek |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
1 - 0 |
Odra Lubiąż |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Zorza Wilkszyn |
1 - 2 |
Piast Lutynia |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Ślęża Sobótka |
3 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LZS Osiek |
2 - 4 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
KS Piotrowice |
2 - 3 |
Polonia II Środa Śląska |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Błyskawica Lenartowice |
6 - 1 |
Ambrozja Bogdaszowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
1 - 5 |
Sokół Smolec |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 3 |
KS Piotrowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Sokół Smolec |
3 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
2 - 1 |
Porcelana Ciechów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Odra Lubiąż |
6 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Polonia II Środa Śląska |
7 - 1 |
Victoria Orzeszków |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Piast Lutynia |
1 - 2 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
6 listopada 2022
6.11 - 15:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
0 - 5 |
Zorza Wilkszyn |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Ślęża Sobótka |
1 - 3 |
LZS Osiek |
5 listopada 2022
5.11 - 15:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
0 - 4 |
Polonia II Środa Śląska |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
3 - 0 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
3 - 1 |
Ambrozja Bogdaszowice |
12 listopada 2022
12.11 - 15:00 |
KS Piotrowice |
0 - 4 |
Odra Lubiąż |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Zorza Wilkszyn |
4 - 3 |
Ślęża Sobótka |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
LZS Osiek |
0 - 5 |
Sokół Smolec |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Błyskawica Lenartowice |
3 - 1 |
Piast Lutynia |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 5 |
Zieloni Rakoszyce |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Śląska |
4 - 1 |
Porcelana Ciechów |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
LZS Osiek |
2 - 5 |
Zieloni Rakoszyce |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Ślęża Sobótka |
0 - 0 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
3 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Piast Lutynia |
0 - 5 |
KS Piotrowice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
0 - 4 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Odra Lubiąż |
8 - 0 |
Victoria Orzeszków |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Sokół Smolec |
5 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Odra Lubiąż |
2 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
12 marca 2023
12.03 - 14:00 |
Sokół Smolec |
1 - 3 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
11 marca 2023
11.03 - 14:30 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
11 - 2 |
KS Piotrowice |
11 marca 2023
11.03 - 15:30 |
Ambrozja Bogdaszowice |
0 - 8 |
Polonia II Środa Śląska |
12 marca 2023
12.03 - 14:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 2 |
LZS Osiek |
11 marca 2023
11.03 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
12 marca 2023
12.03 - 10:00 |
Piast Lutynia |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Ślęża Sobótka |
0 - 3 |
Błyskawica Lenartowice |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Błyskawica Lenartowice |
2 - 6 |
Sokół Smolec |
19 marca 2023
19.03 - 11:30 |
Polonia II Środa Śląska |
2 - 1 |
Odra Lubiąż |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
KS Piotrowice |
0 - 1 |
Ślęża Sobótka |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Zorza Wilkszyn |
4 - 3 |
LZS Osiek |
19 marca 2023
19.03 - 13:30 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 5 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
19 marca 2023
19.03 - 11:30 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
1 - 3 |
Piast Lutynia |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
|
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 2 |
Porcelana Ciechów |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
2 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
LZS Osiek |
0 - 4 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Porcelana Ciechów |
1 - 4 |
Zorza Wilkszyn |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 6 |
Błyskawica Lenartowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Sokół Smolec |
3 - 1 |
KS Piotrowice |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Odra Lubiąż |
7 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Piast Lutynia |
4 - 1 |
Polonia II Środa Śląska |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Ślęża Sobótka |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Sokół Smolec |
|
Polonia II Bielany Wrocławskie |
9 - 0 |
Ślęża Sobótka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 3 |
KS Piotrowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Polonia II Środa Śląska |
4 - 2 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
2 - 5 |
Piast Lutynia |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
3 - 1 |
Zorza Wilkszyn |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
13 - 1 |
Porcelana Ciechów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Błyskawica Lenartowice |
5 - 3 |
LZS Osiek |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:55 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
3 - 2 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:30 |
Ślęża Sobótka |
3 - 1 |
Polonia II Środa Śląska |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LZS Osiek |
2 - 2 |
KS Piotrowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
1 - 4 |
Ambrozja Bogdaszowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Zorza Wilkszyn |
4 - 2 |
Błyskawica Lenartowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
0 - 13 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Piast Lutynia |
0 - 6 |
Odra Lubiąż |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Zieloni Rakoszyce |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 4 |
Ślęża Sobótka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Polonia II Środa Śląska |
4 - 2 |
Sokół Smolec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 2 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
6 - 0 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
KS Piotrowice |
2 - 4 |
Zorza Wilkszyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Piast Lutynia |
5 - 1 |
Porcelana Ciechów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
LZS Osiek |
|
Błyskawica Lenartowice |
1 - 3 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:30 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Osiek |
0 - 2 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sokół Smolec |
7 - 2 |
Ambrozja Bogdaszowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
2 - 2 |
Piast Lutynia |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
3 - 1 |
Polonia II Środa Śląska |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
8 - 0 |
KS Piotrowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Porcelana Ciechów |
1 - 7 |
Błyskawica Lenartowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Zorza Wilkszyn |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Ślęża Sobótka |
2 - 2 |
Odra Lubiąż |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Odra Lubiąż |
3 - 1 |
Sokół Smolec |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Piast Lutynia |
4 - 1 |
Ślęża Sobótka |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 4 |
Ambrozja Bogdaszowice |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
|
Polonia II Środa Śląska |
6 - 2 |
LZS Osiek |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
4 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
KS Piotrowice |
1 - 6 |
Błyskawica Lenartowice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
3 - 0 |
Porcelana Ciechów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zorza Wilkszyn |
3 - 6 |
Polonia II Środa Śląska |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
5 - 1 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Błyskawica Lenartowice |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Ślęża Sobótka |
1 - 0 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
LZS Osiek |
3 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 3 |
Odra Lubiąż |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Sokół Smolec |
1 - 0 |
Piast Lutynia |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 0 |
KS Piotrowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Śląska |
0 - 7 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
1 - 1 |
Sokół Smolec |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Ślęża Sobótka |
3 - 1 |
Porcelana Ciechów |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
0 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Odra Lubiąż |
5 - 0 |
LZS Osiek |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
KS Piotrowice |
|
Zieloni Rakoszyce |
2 - 2 |
Piast Lutynia |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
0 - 3 |
Ślęża Sobótka |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
vo, na boisku 5-1 |
KS Piotrowice |
1 - 1 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Zorza Wilkszyn |
0 - 3 |
Odra Lubiąż |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Błyskawica Lenartowice |
2 - 3 |
Polonia II Środa Śląska |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
3 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Zieloni Rakoszyce |
0 - 4 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
LZS Osiek |
2 - 6 |
Piast Lutynia |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Odra Lubiąż |
2 - 0 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Piast Lutynia |
0 - 2 |
Zorza Wilkszyn |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 2 |
Ślęża Sobótka |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
3 - 2 |
LZS Osiek |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Polonia II Środa Śląska |
2 - 1 |
KS Piotrowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
4 - 8 |
Błyskawica Lenartowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Sokół Smolec |
1 - 2 |
Porcelana Ciechów |
2 czerwca 2023
2.06 - 18:15 |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KS Piotrowice |
2 - 3 |
Ambrozja Bogdaszowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Zieloni Rakoszyce |
3 - 0 |
Sokół Smolec |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Porcelana Ciechów |
4 - 5 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Błyskawica Lenartowice |
2 - 6 |
Odra Lubiąż |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Polonia II Środa Śląska |
|
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
3 - 0 |
Piast Lutynia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Zorza Wilkszyn |
4 - 1 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
LZS Osiek |
0 - 3 |
Ślęża Sobótka |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Śląska |
3 - 0 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
0 - 8 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Ambrozja Bogdaszowice |
3 - 0 |
Victoria Orzeszków |
|
Odra Lubiąż |
8 - 1 |
KS Piotrowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Ślęża Sobótka |
4 - 1 |
Zorza Wilkszyn |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Sokół Smolec |
3 - 0 |
LZS Osiek |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Piast Lutynia |
6 - 1 |
Błyskawica Lenartowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Zieloni Rakoszyce |
6 - 0 |
Porcelana Ciechów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Porcelana Ciechów |
0 - 6 |
Polonia II Środa Śląska |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 1 |
LZS Osiek |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Rokita 1946 Brzeg Dolny |
2 - 1 |
Ślęża Sobótka |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Błyskawica Lenartowice |
5 - 1 |
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
KS Piotrowice |
4 - 3 |
Piast Lutynia |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Polonia II Bielany Wrocławskie |
4 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Odra Lubiąż |
|
Zorza Wilkszyn |
4 - 1 |
Sokół Smolec |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
|