Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orla Korzeńsko |
3 - 0 |
LKS Krzyżanowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:00 |
Parasol Wrocław |
3 - 0 |
Orzeł Prusice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 10:00 |
Sokół Kaszowo |
2 - 1 |
Sparta Wszemirów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Widawa Wrocław |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
4 - 3 |
Dolpasz Skokowa |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 2 |
Zorza Pęgów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Sparta Skarszyn |
1 - 2 |
Victoria Zawonia |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Barycz Milicz |
8 - 1 |
Lotnik Twardogóra |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Dolpasz Skokowa |
11 - 1 |
Płomień Krośnice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:00 |
Lotnik Twardogóra |
4 - 1 |
Parasol Wrocław |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Victoria Zawonia |
3 - 1 |
Orla Korzeńsko |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Sparta Wszemirów |
2 - 5 |
Plon Gądkowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Widawa Wrocław |
4 - 2 |
Sparta Skarszyn |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
1 - 2 |
LKS Krzyżanowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 18:00 |
Orzeł Prusice |
3 - 3 |
Sokół Kaszowo |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 2 |
Barycz Milicz |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Kaszowo |
1 - 1 |
Lotnik Twardogóra |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Parasol Wrocław |
7 - 2 |
Muchobór Wrocław |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Płomień Krośnice |
3 - 0 |
Sparta Wszemirów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
6 - 0 |
Orzeł Prusice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
2 - 2 |
Widawa Wrocław |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
1 - 1 |
Victoria Zawonia |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Barycz Milicz |
7 - 3 |
Zorza Pęgów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Sparta Skarszyn |
2 - 1 |
Dolpasz Skokowa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Lotnik Twardogóra |
1 - 3 |
Plon Gądkowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Orzeł Prusice |
6 - 2 |
Płomień Krośnice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Widawa Wrocław |
0 - 4 |
LKS Krzyżanowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 5 |
Sokół Kaszowo |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Barycz Milicz |
1 - 1 |
Parasol Wrocław |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Sparta Wszemirów |
0 - 0 |
Sparta Skarszyn |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 1 |
Victoria Zawonia |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Dolpasz Skokowa |
4 - 5 |
Orla Korzeńsko |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Sparta Skarszyn |
1 - 2 |
Orzeł Prusice |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
0 - 1 |
Dolpasz Skokowa |
28 września 2022
28.09 - 17:00 |
Victoria Zawonia |
4 - 2 |
Widawa Wrocław |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Sokół Kaszowo |
1 - 2 |
Barycz Milicz |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
15 - 0 |
Muchobór Wrocław |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
1 - 7 |
Lotnik Twardogóra |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
1 - 1 |
Sparta Wszemirów |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Parasol Wrocław |
2 - 2 |
Zorza Pęgów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Lotnik Twardogóra |
1 - 0 |
Sparta Skarszyn |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Orzeł Prusice |
3 - 0 |
Orla Korzeńsko |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
1 - 1 |
Widawa Wrocław |
18 września 2022
18.09 - 17:00 |
Dolpasz Skokowa |
1 - 0 |
Victoria Zawonia |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Parasol Wrocław |
5 - 1 |
Sokół Kaszowo |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Barycz Milicz |
2 - 1 |
Plon Gądkowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
2 - 1 |
Płomień Krośnice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Sparta Wszemirów |
0 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Widawa Wrocław |
1 - 4 |
Dolpasz Skokowa |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
LKS Krzyżanowice |
1 - 0 |
Orzeł Prusice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
0 - 0 |
Zorza Pęgów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Victoria Zawonia |
3 - 0 |
Sparta Wszemirów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 8 |
Barycz Milicz |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
3 - 2 |
Lotnik Twardogóra |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Sparta Skarszyn |
3 - 0 |
Muchobór Wrocław |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Plon Gądkowice |
5 - 1 |
Parasol Wrocław |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Lotnik Twardogóra |
4 - 3 |
LKS Krzyżanowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Parasol Wrocław |
2 - 2 |
Płomień Krośnice |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Barycz Milicz |
1 - 0 |
Sparta Skarszyn |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Orzeł Prusice |
1 - 3 |
Victoria Zawonia |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
0 - 6 |
Plon Gądkowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Sparta Wszemirów |
3 - 0 |
Widawa Wrocław |
1 października 2022
1.10 - 17:00 |
Muchobór Wrocław |
3 - 3 |
Orla Korzeńsko |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 4 |
Dolpasz Skokowa |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Widawa Wrocław |
4 - 0 |
Orzeł Prusice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
2 - 1 |
Zorza Pęgów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Płomień Krośnice |
1 - 0 |
Sokół Kaszowo |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Sparta Skarszyn |
1 - 1 |
Parasol Wrocław |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Orla Korzeńsko |
1 - 6 |
Barycz Milicz |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
6 - 1 |
Muchobór Wrocław |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Victoria Zawonia |
1 - 2 |
Lotnik Twardogóra |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Dolpasz Skokowa |
4 - 3 |
Sparta Wszemirów |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Muchobór Wrocław |
1 - 3 |
Victoria Zawonia |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Parasol Wrocław |
4 - 1 |
Orla Korzeńsko |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orzeł Prusice |
1 - 1 |
Dolpasz Skokowa |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Barycz Milicz |
3 - 0 |
LKS Krzyżanowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Sokół Kaszowo |
2 - 2 |
Sparta Skarszyn |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
5 - 1 |
Płomień Krośnice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 5 |
Sparta Wszemirów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Lotnik Twardogóra |
5 - 1 |
Widawa Wrocław |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Płomień Krośnice |
1 - 1 |
Zorza Pęgów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Sparta Wszemirów |
3 - 2 |
Orzeł Prusice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
LKS Krzyżanowice |
1 - 1 |
Parasol Wrocław |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Dolpasz Skokowa |
1 - 3 |
Lotnik Twardogóra |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Victoria Zawonia |
2 - 1 |
Barycz Milicz |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Widawa Wrocław |
6 - 3 |
Muchobór Wrocław |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
1 - 1 |
Sokół Kaszowo |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Sparta Skarszyn |
0 - 4 |
Plon Gądkowice |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Barycz Milicz |
5 - 0 |
Widawa Wrocław |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
1 - 0 |
Orzeł Prusice |
29 października 2022
29.10 - 16:00 |
Lotnik Twardogóra |
2 - 3 |
Sparta Wszemirów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Sokół Kaszowo |
0 - 6 |
LKS Krzyżanowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
10 - 2 |
Orla Korzeńsko |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
3 - 7 |
Sparta Skarszyn |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 9 |
Dolpasz Skokowa |
29 października 2022
29.10 - 15:30 |
Parasol Wrocław |
1 - 3 |
Victoria Zawonia |
30 października 2022
30.10 - 16:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Sparta Wszemirów |
7 - 2 |
Muchobór Wrocław |
5 listopada 2022
5.11 - 15:00 |
Orzeł Prusice |
4 - 0 |
Lotnik Twardogóra |
6 listopada 2022
6.11 - 15:00 |
Victoria Zawonia |
2 - 2 |
Sokół Kaszowo |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
LKS Krzyżanowice |
2 - 1 |
Plon Gądkowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
7 - 3 |
Płomień Krośnice |
5 listopada 2022
5.11 - 15:00 |
Dolpasz Skokowa |
2 - 1 |
Barycz Milicz |
5 listopada 2022
5.11 - 15:00 |
Sparta Skarszyn |
4 - 2 |
Zorza Pęgów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Widawa Wrocław |
3 - 3 |
Parasol Wrocław |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Plon Gądkowice |
2 - 1 |
Victoria Zawonia |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Sparta Skarszyn |
7 - 2 |
Orla Korzeńsko |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Barycz Milicz |
2 - 4 |
Sparta Wszemirów |
12 listopada 2022
12.11 - 15:00 |
Sokół Kaszowo |
2 - 4 |
Widawa Wrocław |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
3 - 2 |
LKS Krzyżanowice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 5 |
Orzeł Prusice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Parasol Wrocław |
1 - 7 |
Dolpasz Skokowa |
13 listopada 2022
13.11 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
1 - 5 |
Lotnik Twardogóra |
12 listopada 2022
12.11 - 15:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Krzyżanowice |
4 - 1 |
Sparta Skarszyn |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Orzeł Prusice |
1 - 0 |
Barycz Milicz |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Sparta Wszemirów |
3 - 3 |
Parasol Wrocław |
19 listopada 2022
19.11 - 15:00 |
Widawa Wrocław |
3 - 5 |
Plon Gądkowice |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Victoria Zawonia |
6 - 1 |
Płomień Krośnice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Orla Korzeńsko |
2 - 2 |
Zorza Pęgów |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Dolpasz Skokowa |
2 - 5 |
Sokół Kaszowo |
19 listopada 2022
19.11 - 15:00 |
Lotnik Twardogóra |
5 - 2 |
Muchobór Wrocław |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
LKS Krzyżanowice |
3 - 1 |
Orla Korzeńsko |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Orzeł Prusice |
3 - 2 |
Parasol Wrocław |
22 marca 2023
22.03 - 16:00 |
Sparta Wszemirów |
5 - 1 |
Sokół Kaszowo |
12 marca 2023
12.03 - 11:00 |
Widawa Wrocław |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Dolpasz Skokowa |
1 - 1 |
Plon Gądkowice |
22 marca 2023
22.03 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 1 |
Muchobór Wrocław |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Victoria Zawonia |
2 - 1 |
Sparta Skarszyn |
12 marca 2023
12.03 - 14:00 |
Lotnik Twardogóra |
1 - 7 |
Barycz Milicz |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Dolpasz Skokowa |
|
Parasol Wrocław |
2 - 5 |
Lotnik Twardogóra |
19 marca 2023
19.03 - 16:00 |
Orla Korzeńsko |
2 - 2 |
Victoria Zawonia |
18 marca 2023
18.03 - 18:00 |
Plon Gądkowice |
4 - 0 |
Sparta Wszemirów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Sparta Skarszyn |
4 - 1 |
Widawa Wrocław |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 2 |
Zorza Pęgów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
0 - 2 |
Orzeł Prusice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Barycz Milicz |
2 - 0 |
Muchobór Wrocław |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Lotnik Twardogóra |
1 - 1 |
Sokół Kaszowo |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 2 |
Parasol Wrocław |
26 marca 2023
26.03 - 16:00 |
Sparta Wszemirów |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Orzeł Prusice |
2 - 5 |
Plon Gądkowice |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Widawa Wrocław |
5 - 1 |
Orla Korzeńsko |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Victoria Zawonia |
3 - 3 |
LKS Krzyżanowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 0 |
Barycz Milicz |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Dolpasz Skokowa |
2 - 2 |
Sparta Skarszyn |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Plon Gądkowice |
3 - 1 |
Lotnik Twardogóra |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Orzeł Prusice |
|
LKS Krzyżanowice |
5 - 1 |
Widawa Wrocław |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
3 - 1 |
Muchobór Wrocław |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Parasol Wrocław |
0 - 5 |
Barycz Milicz |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Sparta Skarszyn |
4 - 2 |
Sparta Wszemirów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Victoria Zawonia |
4 - 2 |
Zorza Pęgów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Orla Korzeńsko |
0 - 3 |
Dolpasz Skokowa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Prusice |
1 - 2 |
Sparta Skarszyn |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Dolpasz Skokowa |
5 - 0 |
LKS Krzyżanowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Widawa Wrocław |
2 - 2 |
Victoria Zawonia |
26 kwietnia 2023
26.04 - 17:00 |
Barycz Milicz |
1 - 0 |
Sokół Kaszowo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
2 - 7 |
Plon Gądkowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 10:00 |
Lotnik Twardogóra |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Sparta Wszemirów |
1 - 1 |
Orla Korzeńsko |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 5 |
Parasol Wrocław |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sparta Skarszyn |
4 - 0 |
Lotnik Twardogóra |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Orla Korzeńsko |
5 - 2 |
Orzeł Prusice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Widawa Wrocław |
4 - 2 |
Zorza Pęgów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Victoria Zawonia |
0 - 0 |
Dolpasz Skokowa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Sokół Kaszowo |
4 - 2 |
Parasol Wrocław |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
2 - 2 |
Barycz Milicz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Muchobór Wrocław |
|
LKS Krzyżanowice |
1 - 2 |
Sparta Wszemirów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Dolpasz Skokowa |
6 - 0 |
Widawa Wrocław |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Orzeł Prusice |
2 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 1 |
Sokół Kaszowo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Sparta Wszemirów |
1 - 1 |
Victoria Zawonia |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Barycz Milicz |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Lotnik Twardogóra |
5 - 2 |
Orla Korzeńsko |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 6 |
Sparta Skarszyn |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Parasol Wrocław |
0 - 3 |
Plon Gądkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Krzyżanowice |
2 - 0 |
Lotnik Twardogóra |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Parasol Wrocław |
|
Sparta Skarszyn |
3 - 3 |
Barycz Milicz |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Victoria Zawonia |
0 - 6 |
Orzeł Prusice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Plon Gądkowice |
6 - 0 |
Sokół Kaszowo |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Widawa Wrocław |
1 - 1 |
Sparta Wszemirów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
3 - 0 |
Muchobór Wrocław |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Dolpasz Skokowa |
4 - 1 |
Zorza Pęgów |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Prusice |
6 - 0 |
Widawa Wrocław |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 8 |
Plon Gądkowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Parasol Wrocław |
3 - 3 |
Sparta Skarszyn |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Barycz Milicz |
5 - 1 |
Orla Korzeńsko |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
14 maja 2023
14.05 - 10:00 |
Lotnik Twardogóra |
3 - 0 |
Victoria Zawonia |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Sparta Wszemirów |
1 - 0 |
Dolpasz Skokowa |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Victoria Zawonia |
9 - 1 |
Muchobór Wrocław |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Orla Korzeńsko |
3 - 3 |
Parasol Wrocław |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Dolpasz Skokowa |
5 - 2 |
Orzeł Prusice |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
LKS Krzyżanowice |
3 - 2 |
Barycz Milicz |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Sparta Skarszyn |
6 - 1 |
Sokół Kaszowo |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Plon Gądkowice |
|
Sparta Wszemirów |
4 - 0 |
Zorza Pęgów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Widawa Wrocław |
2 - 5 |
Lotnik Twardogóra |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Zorza Pęgów |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Orzeł Prusice |
4 - 2 |
Sparta Wszemirów |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Parasol Wrocław |
1 - 5 |
LKS Krzyżanowice |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Lotnik Twardogóra |
0 - 2 |
Dolpasz Skokowa |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Barycz Milicz |
3 - 1 |
Victoria Zawonia |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 2 |
Widawa Wrocław |
28 maja 2023
28.05 - 10:00 |
Sokół Kaszowo |
1 - 1 |
Orla Korzeńsko |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Plon Gądkowice |
5 - 1 |
Sparta Skarszyn |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Widawa Wrocław |
2 - 1 |
Barycz Milicz |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Orzeł Prusice |
7 - 0 |
Zorza Pęgów |
3 czerwca 2023
3.06 - 18:00 |
Sparta Wszemirów |
6 - 0 |
Lotnik Twardogóra |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LKS Krzyżanowice |
2 - 0 |
Sokół Kaszowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
1 - 3 |
Plon Gądkowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Sparta Skarszyn |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Dolpasz Skokowa |
10 - 0 |
Muchobór Wrocław |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Victoria Zawonia |
1 - 3 |
Parasol Wrocław |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Muchobór Wrocław |
0 - 2 |
Sparta Wszemirów |
11 czerwca 2023
11.06 - 10:00 |
Lotnik Twardogóra |
1 - 4 |
Orzeł Prusice |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Sokół Kaszowo |
4 - 3 |
Victoria Zawonia |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
5 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Orla Korzeńsko |
|
Barycz Milicz |
2 - 4 |
Dolpasz Skokowa |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:30 |
Zorza Pęgów |
4 - 2 |
Sparta Skarszyn |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Parasol Wrocław |
0 - 5 |
Widawa Wrocław |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Victoria Zawonia |
3 - 0 |
Plon Gądkowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Orla Korzeńsko |
3 - 2 |
Sparta Skarszyn |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Sparta Wszemirów |
2 - 1 |
Barycz Milicz |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Widawa Wrocław |
2 - 2 |
Sokół Kaszowo |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
LKS Krzyżanowice |
3 - 0 |
Płomień Krośnice |
|
Orzeł Prusice |
8 - 1 |
Muchobór Wrocław |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Dolpasz Skokowa |
3 - 2 |
Parasol Wrocław |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Lotnik Twardogóra |
2 - 3 |
Zorza Pęgów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sparta Skarszyn |
3 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
Barycz Milicz |
2 - 3 |
Orzeł Prusice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Parasol Wrocław |
5 - 0 |
Sparta Wszemirów |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Plon Gądkowice |
2 - 0 |
Widawa Wrocław |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Płomień Krośnice |
0 - 3 |
Victoria Zawonia |
|
Zorza Pęgów |
6 - 2 |
Orla Korzeńsko |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Sokół Kaszowo |
1 - 4 |
Dolpasz Skokowa |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
3 - 3 |
Lotnik Twardogóra |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
|