Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Amator Kiełpino |
7 - 1 |
GKS II Kowale |
15 sierpnia 2019
15.08 - 15:00 |
Grom Trutnowy |
- |
Wisła Długie Pole |
|
anulowany |
FC Gowidlino |
5 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
GKS Sierakowice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:30 |
KS Mściszewice |
10 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 0 |
Osiczanka Osice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Portowiec Gdańsk |
4 - 4 |
KS Chwaszczyno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
6 - 2 |
KS Mściszewice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
KS Sulmin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
Orzeł Straszyn |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:30 |
Wisła Długie Pole |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
- |
Grom Trutnowy |
|
anulowany |
GTS Goszyn |
1 - 1 |
GKS II Kowale |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Grom Trutnowy |
- |
GTS Goszyn |
|
anulowany |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
4 - 1 |
Wisła Długie Pole |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:30 |
KS Mściszewice |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 4 |
GKS Sierakowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Pauza: GKS II Kowale, |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
GKS Sierakowice |
7 - 1 |
Osiczanka Osice |
30 sierpnia 2019
30.08 - 18:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 3 |
KS Chwaszczyno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
KS Mściszewice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:30 |
Wisła Długie Pole |
5 - 2 |
KS Sulmin |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
Orzeł Straszyn |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
GKS II Kowale |
- |
Grom Trutnowy |
|
anulowany |
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
FC Gowidlino |
4 - 1 |
GKS II Kowale |
8 września 2019
8.09 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
0 - 1 |
GTS Goszyn |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
KS Sulmin |
1 - 6 |
Amator Kiełpino |
7 września 2019
7.09 - 16:30 |
KS Mściszewice |
4 - 3 |
Wisła Długie Pole |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
KS Chwaszczyno |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
8 września 2019
8.09 - 17:30 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 9 |
GKS Sierakowice |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Pauza: Grom Trutnowy, |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 3 |
Osiczanka Osice |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
KS Chwaszczyno |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 0 |
KS Mściszewice |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
GTS Goszyn |
6 - 0 |
KS Sulmin |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
GKS II Kowale |
2 - 5 |
Orzeł Straszyn |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Grom Trutnowy |
- |
FC Gowidlino |
|
anulowany |
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Straszyn |
- |
Grom Trutnowy |
|
anulowany |
KS Sulmin |
6 - 1 |
GKS II Kowale |
21 września 2019
21.09 - 16:30 |
KS Mściszewice |
4 - 3 |
GTS Goszyn |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
KS Chwaszczyno |
2 - 4 |
Amator Kiełpino |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 2 |
Wisła Długie Pole |
22 września 2019
22.09 - 13:30 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 11:30 |
vo, na boisku 2:3 |
GKS Sierakowice |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Gedania II Gdańsk |
4 - 2 |
GKS Sierakowice |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
4 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
Osiczanka Osice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
KS Chwaszczyno |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
GKS II Kowale |
0 - 6 |
KS Mściszewice |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Grom Trutnowy |
- |
KS Sulmin |
|
anulowany |
FC Gowidlino |
0 - 2 |
Orzeł Straszyn |
29 września 2019
29.09 - 11:30 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
KS Sulmin |
3 - 4 |
FC Gowidlino |
5 października 2019
5.10 - 16:30 |
KS Mściszewice |
- |
Grom Trutnowy |
|
anulowany |
KS Chwaszczyno |
6 - 2 |
GKS II Kowale |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
5 - 2 |
GTS Goszyn |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 6 |
Amator Kiełpino |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
5 - 0 |
Wisła Długie Pole |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Pauza: Orzeł Straszyn, |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 5 |
GKS Sierakowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
GTS Goszyn |
6 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
GKS II Kowale |
1 - 3 |
Osiczanka Osice |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
KS Mściszewice |
13 października 2019
13.10 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
2 - 0 |
KS Sulmin |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Pauza: KS Chwaszczyno, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
KS Mściszewice |
1 - 6 |
Orzeł Straszyn |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
KS Chwaszczyno |
8 - 0 |
FC Gowidlino |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
GKS II Kowale |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Amator Kiełpino |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Wisła Długie Pole |
19 października 2019
19.10 - 14:30 |
Pauza: Osiczanka Osice, KS Sulmin, |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
GKS II Kowale |
3 - 5 |
GKS Sierakowice |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
27 października 2019
27.10 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
2 - 0 |
KS Chwaszczyno |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
KS Sulmin |
0 - 7 |
KS Mściszewice |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Portowiec Gdańsk, Wisła Długie Pole, |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
KS Chwaszczyno |
4 - 0 |
KS Sulmin |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 2 |
GKS II Kowale |
5 listopada 2019
5.11 - 19:30 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 5 |
GTS Goszyn |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
Amator Kiełpino |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, KS Mściszewice, |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
Wisła Długie Pole |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
GKS II Kowale |
6 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
10 listopada 2019
10.11 - 11:30 |
Orzeł Straszyn |
4 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 12:00 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
KS Mściszewice |
4 - 6 |
KS Chwaszczyno |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Amator Kiełpino, |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Osiczanka Osice |
5 - 3 |
KS Mściszewice |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
KS Sulmin |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 3 |
Orzeł Straszyn |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
4 - 0 |
GKS II Kowale |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Chwaszczyno, |
Kolejka 16 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
GKS II Kowale |
- |
Amator Kiełpino |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
FC Gowidlino |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
- |
Orzeł Straszyn |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
- |
KS Sulmin |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
- |
KS Mściszewice |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
Osiczanka Osice |
- |
KS Chwaszczyno |
22 marca 2020
22.03 - 16:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, GTS Goszyn, |
Kolejka 17 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
KS Chwaszczyno |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
KS Mściszewice |
- |
GKS Sierakowice |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
KS Sulmin |
- |
Polonia Gdańsk |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
Gedania II Gdańsk |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
Wisła Długie Pole |
29 marca 2020
29.03 - 11:30 |
GKS II Kowale |
- |
GTS Goszyn |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, Osiczanka Osice, |
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Amator Kiełpino |
- |
FC Gowidlino |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
- |
Orzeł Straszyn |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
KS Sulmin |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
- |
KS Mściszewice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
- |
KS Chwaszczyno |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
- |
Osiczanka Osice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 18:00 |
Pauza: GTS Goszyn, GKS II Kowale, |
Kolejka 19 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Osiczanka Osice |
- |
GKS Sierakowice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:30 |
KS Chwaszczyno |
- |
Polonia Gdańsk |
|
KS Mściszewice |
- |
Gedania II Gdańsk |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
KS Sulmin |
- |
Wisła Długie Pole |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
Amator Kiełpino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
FC Gowidlino |
- |
GTS Goszyn |
|
Pauza: GKS II Kowale, Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
GKS II Kowale |
- |
FC Gowidlino |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
GTS Goszyn |
- |
Orzeł Straszyn |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
- |
KS Sulmin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
- |
KS Mściszewice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
KS Chwaszczyno |
19 kwietnia 2020
19.04 - 12:30 |
Polonia Gdańsk |
- |
Osiczanka Osice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
- |
Portowiec Gdańsk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Portowiec Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
- |
Gedania II Gdańsk |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
KS Chwaszczyno |
- |
Wisła Długie Pole |
|
KS Mściszewice |
- |
Amator Kiełpino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
KS Sulmin |
- |
GTS Goszyn |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
GKS II Kowale |
26 kwietnia 2020
26.04 - 12:00 |
Pauza: FC Gowidlino, GKS Sierakowice, |
Kolejka 22 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS II Kowale |
- |
KS Sulmin |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
GTS Goszyn |
- |
KS Mściszewice |
1 maja 2020
1.05 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
- |
KS Chwaszczyno |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
- |
Osiczanka Osice |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Portowiec Gdańsk |
30 kwietnia 2020
30.04 - 18:00 |
Polonia Gdańsk |
- |
GKS Sierakowice |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Straszyn, FC Gowidlino, |
Kolejka 23 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS Sierakowice |
- |
Gedania II Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
- |
Wisła Długie Pole |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
- |
Amator Kiełpino |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
- |
GTS Goszyn |
|
KS Mściszewice |
- |
GKS II Kowale |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
FC Gowidlino |
10 maja 2020
10.05 - 12:00 |
Pauza: KS Sulmin, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 24 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
FC Gowidlino |
- |
KS Sulmin |
|
GKS II Kowale |
- |
KS Chwaszczyno |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
GTS Goszyn |
- |
Osiczanka Osice |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
- |
Portowiec Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
- |
GKS Sierakowice |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 14:30 |
Pauza: KS Mściszewice, Orzeł Straszyn, |
Kolejka 25 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Polonia Gdańsk |
- |
Wisła Długie Pole |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
- |
Amator Kiełpino |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
- |
GTS Goszyn |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
- |
GKS II Kowale |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
KS Mściszewice |
- |
FC Gowidlino |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
KS Sulmin |
- |
Orzeł Straszyn |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Pauza: KS Chwaszczyno, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 26 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Straszyn |
- |
KS Mściszewice |
31 maja 2020
31.05 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
KS Chwaszczyno |
|
GKS II Kowale |
- |
Portowiec Gdańsk |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
GTS Goszyn |
- |
GKS Sierakowice |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
- |
Polonia Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
Pauza: Osiczanka Osice, KS Sulmin, |
Kolejka 27 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Gedania II Gdańsk |
- |
Amator Kiełpino |
7 czerwca 2020
7.06 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
- |
GTS Goszyn |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
- |
GKS II Kowale |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
- |
FC Gowidlino |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
KS Chwaszczyno |
- |
Orzeł Straszyn |
|
KS Mściszewice |
- |
KS Sulmin |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Pauza: Portowiec Gdańsk, Wisła Długie Pole, |
Kolejka 28 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
KS Sulmin |
- |
KS Chwaszczyno |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
Osiczanka Osice |
11 czerwca 2020
11.06 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
GKS II Kowale |
- |
Polonia Gdańsk |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
GTS Goszyn |
- |
Gedania II Gdańsk |
11 czerwca 2020
11.06 - 12:00 |
Amator Kiełpino |
- |
Wisła Długie Pole |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, KS Mściszewice, |
Kolejka 29 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Wisła Długie Pole |
- |
GTS Goszyn |
14 czerwca 2020
14.06 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
GKS II Kowale |
14 czerwca 2020
14.06 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
- |
FC Gowidlino |
14 czerwca 2020
14.06 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
- |
Orzeł Straszyn |
13 czerwca 2020
13.06 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
- |
KS Sulmin |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:30 |
KS Chwaszczyno |
- |
KS Mściszewice |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, Amator Kiełpino, |
Kolejka 30 - 21. czerwca 2020 [szczegóły] | |
KS Mściszewice |
- |
Osiczanka Osice |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
KS Sulmin |
- |
Portowiec Gdańsk |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
GKS Sierakowice |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
FC Gowidlino |
- |
Polonia Gdańsk |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
GKS II Kowale |
- |
Wisła Długie Pole |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
GTS Goszyn |
- |
Amator Kiełpino |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Chwaszczyno, . |
|