Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Słupia Charnowo |
1 - 4 |
KS Włynkówko |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 4 |
Stal Jezierzyce |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Unison Machowino |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
KS Damnica |
7 - 1 |
Garbarnia Kępice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
KS Damnica |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
13 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:30 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Unison Machowino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
5 - 1 |
Szansa Siemianice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Szansa Siemianice |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Unison Machowino |
2 - 1 |
Słupia Charnowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
KS Damnica |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
1 - 3 |
Garbarnia Kępice |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
KS Damnica |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
7 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Unison Machowino |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Unison Machowino |
1 - 3 |
KS Włynkówko |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 3 |
Szansa Siemianice |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 3 |
Słupia Charnowo |
12 września 2019
12.09 - 17:00 |
KS Damnica |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 2 |
Błękitni Główczyce |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
7 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Garbarnia Kępice |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 3 |
KS Damnica |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
22 września 2019
22.09 - 12:00 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
21 września 2019
21.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
KS Włynkówko |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Unison Machowino |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
12 - 1 |
Słupia Charnowo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 6 |
Stal Jezierzyce |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 0 |
Błękitni Główczyce |
28 września 2019
28.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Garbarnia Kępice |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 10 |
Wybrzeże Objazda |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Unison Machowino |
2 - 3 |
KS Damnica |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
KS Damnica |
10 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Unison Machowino |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
7 - 3 |
Szansa Siemianice |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 2 |
Słupia Charnowo |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 4 |
Stal Jezierzyce |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 3 |
Błękitni Główczyce |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Błękitni Główczyce |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Słupia Kobylnica |
19 października 2019
19.10 - 15:30 |
Słupia Charnowo |
5 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Unison Machowino |
4 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 4 |
KS Damnica |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
KS Damnica |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Unison Machowino |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
8 - 4 |
Słupia Charnowo |
26 października 2019
26.10 - 15:30 |
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
26 października 2019
26.10 - 15:30 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 4 |
Błękitni Główczyce |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 8 |
Słupia Kobylnica |
2 listopada 2019
2.11 - 14:30 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
KS Damnica |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Wybrzeże Objazda |
5 - 0 |
KS Włynkówko |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 8 |
KS Damnica |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
9 - 2 |
Unison Machowino |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Słupia Charnowo |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Słupia Charnowo |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Szansa Siemianice |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Unison Machowino |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Sokół Szczypkowice |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Rowokół Smołdzino |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
KS Damnica |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
- |
Wybrzeże Objazda |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Pomorze Potęgowo |
- |
KS Włynkówko |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Garbarnia Kępice |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:30 |
KS Damnica |
- |
Polonez Bobrowniki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Słupia Kobylnica |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Błękitni Główczyce |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Unison Machowino |
- |
Stal Jezierzyce |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Słupia Charnowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Szansa Siemianice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Unison Machowino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Sokół Szczypkowice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Rowokół Smołdzino |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
KS Damnica |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:30 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Wybrzeże Objazda |
|
Garbarnia Kępice |
- |
Pomorze Potęgowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Garbarnia Kępice |
- |
KS Włynkówko |
|
Pomorze Potęgowo |
- |
Polonez Bobrowniki |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Słupia Kobylnica |
19 kwietnia 2020
19.04 - 17:00 |
KS Damnica |
- |
Błękitni Główczyce |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Stal Jezierzyce |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Słupia Charnowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Unison Machowino |
- |
Szansa Siemianice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Unison Machowino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Sokół Szczypkowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Rowokół Smołdzino |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
KS Damnica |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Wybrzeże Objazda |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Pomorze Potęgowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:30 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Garbarnia Kępice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Polonez Bobrowniki |
- |
KS Włynkówko |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Słupia Kobylnica |
|
Pomorze Potęgowo |
- |
Błękitni Główczyce |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Stal Jezierzyce |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
KS Damnica |
- |
Słupia Charnowo |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Szansa Siemianice |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Unison Machowino |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Sokół Szczypkowice |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Unison Machowino |
- |
Rowokół Smołdzino |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
- |
KS Damnica |
10 maja 2020
10.05 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Wybrzeże Objazda |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Pomorze Potęgowo |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Garbarnia Kępice |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Polonez Bobrowniki |
9 maja 2020
9.05 - 17:30 |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Słupia Kobylnica |
- |
KS Włynkówko |
16 maja 2020
16.05 - 16:30 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Błękitni Główczyce |
17 maja 2020
17.05 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Stal Jezierzyce |
|
Pomorze Potęgowo |
- |
Słupia Charnowo |
17 maja 2020
17.05 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Szansa Siemianice |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
KS Damnica |
- |
Unison Machowino |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Sokół Szczypkowice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Rowokół Smołdzino |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
KS Damnica |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Unison Machowino |
- |
Wybrzeże Objazda |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Pomorze Potęgowo |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Garbarnia Kępice |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Polonez Bobrowniki |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Słupia Kobylnica |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Główczyce |
- |
KS Włynkówko |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
- |
Stal Jezierzyce |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Słupia Charnowo |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Szansa Siemianice |
|
Pomorze Potęgowo |
- |
Unison Machowino |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Sokół Szczypkowice |
31 maja 2020
31.05 - 15:00 |
KS Damnica |
- |
Rowokół Smołdzino |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
KS Damnica |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Wybrzeże Objazda |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Pomorze Potęgowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Unison Machowino |
- |
Garbarnia Kępice |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Polonez Bobrowniki |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Słupia Kobylnica |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Błękitni Główczyce |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Stal Jezierzyce |
- |
KS Włynkówko |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Słupia Charnowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Szansa Siemianice |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
- |
Unison Machowino |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Sokół Szczypkowice |
|
Pomorze Potęgowo |
- |
Rowokół Smołdzino |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
KS Damnica |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
KS Włynkówko |
- |
Wybrzeże Objazda |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
KS Damnica |
- |
Pomorze Potęgowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
- |
Garbarnia Kępice |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Polonez Bobrowniki |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Unison Machowino |
- |
Słupia Kobylnica |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Błękitni Główczyce |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Stal Jezierzyce |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
|