Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
5 - 2 |
Iskra Kłanino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 1 |
Wrzos Borne Sulimowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Wicher Rąbino |
3 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Orzeł Łubowo |
0 - 0 |
Mechanik Turowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Sokół Spore |
2 - 3 |
KS Gwda Wielka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
5 - 0 |
Błonie Barwice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Pauza: Grom Świelino, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
2 - 2 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Mechanik Turowo |
7 - 0 |
Pogoń Wierzchowo |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Błonie Barwice |
8 - 1 |
Wicher Rąbino |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
KS Gwda Wielka |
0 - 4 |
Hubertus Biały Bór |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Orzeł Łubowo |
7 - 2 |
Drzewiarz Krosino |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Grom Świelino |
4 - 0 |
Sokół Spore |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Pauza: Iskra Kłanino, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
0 - 3 |
Orzeł Łubowo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Wicher Rąbino |
1 - 0 |
KS Gwda Wielka |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 5 |
Mechanik Turowo |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Pogoń Wierzchowo |
1 - 4 |
Błonie Barwice |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Sokół Spore |
1 - 4 |
Iskra Kłanino |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
6 - 0 |
Grom Świelino |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Pauza: Wrzos Borne Sulimowo, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
7 - 4 |
Sokół Spore |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 4 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Mechanik Turowo |
3 - 1 |
Błonie Barwice |
18 września 2021
18.09 - 16:15 |
KS Gwda Wielka |
1 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
4 - 1 |
Hubertus Biały Bór |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Grom Świelino |
2 - 1 |
Wicher Rąbino |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Łubowo, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
3 - 5 |
Mechanik Turowo |
25 września 2021
25.09 - 16:45 |
Błonie Barwice |
6 - 0 |
KS Gwda Wielka |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Pogoń Wierzchowo |
1 - 2 |
Grom Świelino |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Wicher Rąbino |
1 - 8 |
Iskra Kłanino |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Sokół Spore |
0 - 2 |
Orzeł Łubowo |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
3 - 1 |
Wrzos Borne Sulimowo |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Pauza: Drzewiarz Krosino, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 4 |
Wicher Rąbino |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Drzewiarz Krosino |
1 - 1 |
Sokół Spore |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Iskra Kłanino |
6 - 4 |
Pogoń Wierzchowo |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 |
Mechanik Turowo |
4 - 1 |
KS Gwda Wielka |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Orzeł Łubowo |
2 - 2 |
Hubertus Biały Bór |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Grom Świelino |
3 - 3 |
Błonie Barwice |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Wicher Rąbino |
1 - 2 |
Orzeł Łubowo |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Pogoń Wierzchowo |
1 - 2 |
Wrzos Borne Sulimowo |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Błonie Barwice |
0 - 1 |
Iskra Kłanino |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
KS Gwda Wielka |
1 - 1 |
Grom Świelino |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Sokół Spore |
0 - 6 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
4 - 1 |
Drzewiarz Krosino |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Pauza: Mechanik Turowo, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
0 - 1 |
Błonie Barwice |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
4 - 2 |
Hubertus Biały Bór |
16 października 2021
16.10 - 16:30 |
Drzewiarz Krosino |
2 - 1 |
Wicher Rąbino |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Mechanik Turowo |
3 - 0 |
Grom Świelino |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
11 - 1 |
KS Gwda Wielka |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Orzeł Łubowo |
5 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Pauza: Sokół Spore, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Spore |
1 - 5 |
Mechanik Turowo |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Pogoń Wierzchowo |
7 - 2 |
Drzewiarz Krosino |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Błonie Barwice |
2 - 4 |
Orzeł Łubowo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
KS Gwda Wielka |
5 - 4 |
Wrzos Borne Sulimowo |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Wicher Rąbino |
0 - 2 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Grom Świelino |
2 - 4 |
Iskra Kłanino |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Pauza: Hubertus Biały Bór, |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 1 |
Grom Świelino |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
8 - 1 |
Pogoń Wierzchowo |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Drzewiarz Krosino |
3 - 3 |
Błonie Barwice |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Orzeł Łubowo |
4 - 0 |
KS Gwda Wielka |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Mechanik Turowo |
3 - 8 |
Iskra Kłanino |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Sokół Spore |
2 - 10 |
Hubertus Biały Bór |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Pauza: Wicher Rąbino, |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
KS Gwda Wielka |
2 - 2 |
Drzewiarz Krosino |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Wicher Rąbino |
6 - 0 |
Sokół Spore |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Iskra Kłanino |
6 - 2 |
Wrzos Borne Sulimowo |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Błonie Barwice |
3 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Hubertus Biały Bór |
7 - 1 |
Mechanik Turowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:20 |
Grom Świelino |
1 - 3 |
Orzeł Łubowo |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Wierzchowo, |
Kolejka 12 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
4 - 2 |
KS Gwda Wielka |
11 listopada 2021
11.11 - 11:30 |
Orzeł Łubowo |
1 - 3 |
Iskra Kłanino |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Drzewiarz Krosino |
1 - 2 |
Grom Świelino |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Mechanik Turowo |
2 - 4 |
Wrzos Borne Sulimowo |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Sokół Spore |
2 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
5 - 0 |
Wicher Rąbino |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Pauza: Błonie Barwice, |
Kolejka 13 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 5 |
Orzeł Łubowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Błonie Barwice |
2 - 1 |
Sokół Spore |
13 marca 2022
13.03 - 13:00 |
Wicher Rąbino |
2 - 2 |
Mechanik Turowo |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Iskra Kłanino |
8 - 2 |
Drzewiarz Krosino |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Pogoń Wierzchowo |
0 - 5 |
Hubertus Biały Bór |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Grom Świelino |
0 - 4 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Pauza: KS Gwda Wielka, |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Iskra Kłanino |
2 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 0 |
Drzewiarz Krosino |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pogoń Wierzchowo |
0 - 1 |
Wicher Rąbino |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Mechanik Turowo |
2 - 2 |
Orzeł Łubowo |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
KS Gwda Wielka |
5 - 2 |
Sokół Spore |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Błonie Barwice |
1 - 3 |
Hubertus Biały Bór |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pauza: Grom Świelino, |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
1 - 1 |
Wrzos Borne Sulimowo |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Pogoń Wierzchowo |
4 - 6 |
Mechanik Turowo |
6 marca 2022
6.03 - 15:00 |
Wicher Rąbino |
0 - 3 |
Błonie Barwice |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
0 - 1 |
KS Gwda Wielka |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Drzewiarz Krosino |
1 - 6 |
Orzeł Łubowo |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Sokół Spore |
2 - 0 |
Grom Świelino |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Pauza: Iskra Kłanino, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Łubowo |
4 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
KS Gwda Wielka |
4 - 1 |
Wicher Rąbino |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Mechanik Turowo |
7 - 0 |
Drzewiarz Krosino |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:30 |
Błonie Barwice |
2 - 4 |
Pogoń Wierzchowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Iskra Kłanino |
3 - 4 |
Sokół Spore |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Grom Świelino |
0 - 5 |
Hubertus Biały Bór |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Pauza: Wrzos Borne Sulimowo, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Spore |
0 - 5 |
Wrzos Borne Sulimowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
3 - 2 |
Drzewiarz Krosino |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Błonie Barwice |
0 - 4 |
Mechanik Turowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Pogoń Wierzchowo |
1 - 1 |
KS Gwda Wielka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Hubertus Biały Bór |
5 - 0 |
Iskra Kłanino |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Wicher Rąbino |
2 - 0 |
Grom Świelino |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Pauza: Orzeł Łubowo, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mechanik Turowo |
2 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:30 |
KS Gwda Wielka |
3 - 2 |
Błonie Barwice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Grom Świelino |
0 - 5 |
Pogoń Wierzchowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Iskra Kłanino |
3 - 0 |
Wicher Rąbino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Orzeł Łubowo |
4 - 0 |
Sokół Spore |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:30 |
Wrzos Borne Sulimowo |
0 - 4 |
Hubertus Biały Bór |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Pauza: Drzewiarz Krosino, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Wicher Rąbino |
4 - 1 |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 maja 2022
1.05 - 12:00 |
Sokół Spore |
4 - 0 |
Drzewiarz Krosino |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Pogoń Wierzchowo |
5 - 1 |
Iskra Kłanino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
KS Gwda Wielka |
2 - 7 |
Mechanik Turowo |
1 maja 2022
1.05 - 12:00 |
Hubertus Biały Bór |
2 - 0 |
Orzeł Łubowo |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Błonie Barwice |
4 - 0 |
Grom Świelino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Łubowo |
9 - 1 |
Wicher Rąbino |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Iskra Kłanino |
5 - 2 |
Błonie Barwice |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Grom Świelino |
0 - 6 |
KS Gwda Wielka |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
2 - 5 |
Sokół Spore |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 11 |
Hubertus Biały Bór |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Pauza: Mechanik Turowo, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Błonie Barwice |
1 - 1 |
Wrzos Borne Sulimowo |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Hubertus Biały Bór |
2 - 3 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Wicher Rąbino |
6 - 0 |
Drzewiarz Krosino |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Grom Świelino |
0 - 12 |
Mechanik Turowo |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
KS Gwda Wielka |
0 - 1 |
Iskra Kłanino |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Pogoń Wierzchowo |
0 - 2 |
Orzeł Łubowo |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Pauza: Sokół Spore, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Mechanik Turowo |
7 - 0 |
Sokół Spore |
21 maja 2022
21.05 - 16:30 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 4 |
Pogoń Wierzchowo |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Orzeł Łubowo |
3 - 0 |
Błonie Barwice |
20 maja 2022
20.05 - 19:00 |
Wrzos Borne Sulimowo |
2 - 0 |
KS Gwda Wielka |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
5 - 3 |
Wicher Rąbino |
21 maja 2022
21.05 - 18:30 |
Iskra Kłanino |
10 - 2 |
Grom Świelino |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Pauza: Hubertus Biały Bór, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Grom Świelino |
1 - 9 |
Wrzos Borne Sulimowo |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Pogoń Wierzchowo |
3 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Błonie Barwice |
4 - 0 |
Drzewiarz Krosino |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
KS Gwda Wielka |
0 - 4 |
Orzeł Łubowo |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
0 - 7 |
Mechanik Turowo |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
vo, na boisku 1-7 |
Hubertus Biały Bór |
11 - 0 |
Sokół Spore |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Pauza: Wicher Rąbino, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Drzewiarz Krosino |
2 - 2 |
KS Gwda Wielka |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Sokół Spore |
0 - 3 |
Wicher Rąbino |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Wrzos Borne Sulimowo |
7 - 1 |
Iskra Kłanino |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
2 - 2 |
Błonie Barwice |
4 czerwca 2022
4.06 - 19:00 |
Mechanik Turowo |
3 - 5 |
Hubertus Biały Bór |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Orzeł Łubowo |
13 - 0 |
Grom Świelino |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Wierzchowo, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Gwda Wielka |
2 - 1 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Iskra Kłanino |
0 - 6 |
Orzeł Łubowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Grom Świelino |
4 - 4 |
Drzewiarz Krosino |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Wrzos Borne Sulimowo |
1 - 7 |
Mechanik Turowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pogoń Wierzchowo |
4 - 2 |
Sokół Spore |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Wicher Rąbino |
0 - 6 |
Hubertus Biały Bór |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Pauza: Błonie Barwice, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Łubowo |
3 - 0 |
Wrzos Borne Sulimowo |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Sokół Spore |
1 - 2 |
Błonie Barwice |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Mechanik Turowo |
3 - 1 |
Wicher Rąbino |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Drzewiarz Krosino |
0 - 1 |
Iskra Kłanino |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Hubertus Biały Bór |
1 - 3 |
Pogoń Wierzchowo |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Pionier 95 Borne Sulinowo |
11 - 0 |
Grom Świelino |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Pauza: KS Gwda Wielka, . |
|