Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Saturn Mielno |
3 - 6 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Płomień Myślino |
10 - 1 |
Gryf Dobrowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wrzos Wrzosowo |
1 - 0 |
Syrena/Grot Rymań |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Fala Hen Gąski |
9 - 3 |
Grot Gorawino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Sokół Lulewice |
0 - 7 |
Resko Karcino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Derby Karścino |
1 - 4 |
Wicher Mierzym |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
0 - 3 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Gryf Dobrowo |
3 - 2 |
Grot Gorawino |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 0 |
Fala Hen Gąski |
5 września 2021
5.09 - 17:30 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 0 |
Saturn Mielno |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Resko Karcino |
3 - 1 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
2 - 2 |
Sokół Lulewice |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Wicher Mierzym |
4 - 1 |
Wrzos Wrzosowo |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Płomień Myślino |
5 - 4 |
Derby Karścino |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Derby Karścino |
2 - 2 |
Gryf Dobrowo |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Wrzos Wrzosowo |
2 - 8 |
Płomień Myślino |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Sokół Lulewice |
2 - 7 |
Wicher Mierzym |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
7 - 1 |
Grot Gorawino |
22 września 2021
22.09 - 18:30 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
1 - 4 |
Syrena/Grot Rymań |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Resko Karcino |
1 - 4 |
Saturn Mielno |
6 października 2021
6.10 - 16:30 |
Fala Hen Gąski |
3 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Derby Karścino |
1 - 5 |
Wrzos Wrzosowo |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Gryf Dobrowo |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
4 - 1 |
Grot Gorawino |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Resko Karcino |
9 - 2 |
Fala Hen Gąski |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Saturn Mielno |
3 - 1 |
Syrena/Grot Rymań |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Wicher Mierzym |
4 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Płomień Myślino |
13 - 0 |
Sokół Lulewice |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Lulewice |
1 - 1 |
Derby Karścino |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
3 - 10 |
Płomień Myślino |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Saturn Mielno |
4 - 6 |
Wicher Mierzym |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Fala Hen Gąski |
1 - 5 |
Syrena/Grot Rymań |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
6 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
26 września 2021
26.09 - 17:30 |
Wrzos Wrzosowo |
4 - 2 |
Gryf Dobrowo |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Resko Karcino |
4 - 2 |
Grot Gorawino |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Syrena/Grot Rymań |
3 - 0 |
Grot Gorawino |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wicher Mierzym |
12 - 2 |
Fala Hen Gąski |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Płomień Myślino |
6 - 1 |
Saturn Mielno |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Derby Karścino |
8 - 2 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
2 października 2021
2.10 - 17:00 |
Wrzos Wrzosowo |
16 - 0 |
Sokół Lulewice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Gryf Dobrowo |
1 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Resko Karcino |
0 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 0 |
Resko Karcino |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Sokół Lulewice |
0 - 3 |
Gryf Dobrowo |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
0 - 8 |
Wrzos Wrzosowo |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Saturn Mielno |
3 - 0 |
Derby Karścino |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 4 |
Płomień Myślino |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 - 0 |
Syrena/Grot Rymań |
|
Wicher Mierzym |
3 - 0 |
Grot Gorawino |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Lulewice |
1 - 9 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Derby Karścino |
2 - 0 |
Fala Hen Gąski |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Płomień Myślino |
6 - 2 |
Grot Gorawino |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 1 |
Wicher Mierzym |
20 października 2021
20.10 - 18:30 |
Gryf Dobrowo |
2 - 2 |
Resko Karcino |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
5 - 0 |
Syrena/Grot Rymań |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Wrzos Wrzosowo |
3 - 1 |
Saturn Mielno |
16 października 2021
16.10 - 14:50 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Saturn Mielno |
12 - 1 |
Sokół Lulewice |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
2 - 4 |
Gryf Dobrowo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 5 |
Wrzos Wrzosowo |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 2 |
Płomień Myślino |
24 października 2021
24.10 - 17:30 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
2 - 3 |
Wicher Mierzym |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Resko Karcino |
10 - 1 |
Syrena/Grot Rymań |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Derby Karścino |
0 - 2 |
Grot Gorawino |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Wrzos Wrzosowo |
5 - 0 |
Grot Gorawino |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Sokół Lulewice |
4 - 11 |
Fala Hen Gąski |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
1 - 4 |
Saturn Mielno |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Płomień Myślino |
6 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
30 października 2021
30.10 - 16:00 |
Wicher Mierzym |
3 - 5 |
Resko Karcino |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Gryf Dobrowo |
3 - 0 |
Syrena/Grot Rymań |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Derby Karścino |
0 - 14 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
vo, na boisku 1-14 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Resko Karcino |
1 - 2 |
Płomień Myślino |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
12 - 0 |
Syrena/Grot Rymań |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Grot Gorawino |
8 - 1 |
Sokół Lulewice |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Saturn Mielno |
2 - 0 |
Gryf Dobrowo |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
4 - 3 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 - 0 |
Wrzos Wrzosowo |
7 listopada 2021
7.11 - 17:30 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
8 - 3 |
Derby Karścino |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Kolejka 12 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Płomień Pobłocie Wielkie |
3 - 2 |
Grot Gorawino |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
Fala Hen Gąski |
1 - 2 |
Saturn Mielno |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Gryf Dobrowo |
2 - 2 |
Wicher Mierzym |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Płomień Myślino |
6 - 4 |
Syrena/Grot Rymań |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Derby Karścino |
6 - 2 |
Resko Karcino |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Wrzos Wrzosowo |
3 - 2 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
Sokół Lulewice |
0 - 14 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
Kolejka 13 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wicher Mierzym |
2 - 3 |
Płomień Myślino |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Saturn Mielno |
8 - 1 |
Grot Gorawino |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
1 - 2 |
Gryf Dobrowo |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
17 - 1 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
21 listopada 2021
21.11 - 17:30 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
9 - 1 |
Sokół Lulewice |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Resko Karcino |
5 - 0 |
Wrzos Wrzosowo |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Derby Karścino |
3 - 4 |
Syrena/Grot Rymań |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 - 0 |
Saturn Mielno |
|
Gryf Dobrowo |
1 - 3 |
Płomień Myślino |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
0 - 10 |
Wrzos Wrzosowo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Grot Gorawino |
4 - 1 |
Fala Hen Gąski |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Resko Karcino |
7 - 1 |
Sokół Lulewice |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
7 - 2 |
Derby Karścino |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
5 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Grot Gorawino |
4 - 1 |
Gryf Dobrowo |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 7 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Saturn Mielno |
4 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
1 - 5 |
Resko Karcino |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Sokół Lulewice |
2 - 5 |
Syrena/Grot Rymań |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Wrzos Wrzosowo |
4 - 2 |
Wicher Mierzym |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Derby Karścino |
3 - 0 |
Płomień Myślino |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Gryf Dobrowo |
1 - 1 |
Derby Karścino |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Płomień Myślino |
3 - 5 |
Wrzos Wrzosowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Wicher Mierzym |
16 - 0 |
Sokół Lulewice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Grot Gorawino |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Syrena/Grot Rymań |
5 - 2 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Saturn Mielno |
6 - 7 |
Resko Karcino |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
0 - 4 |
Fala Hen Gąski |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wrzos Wrzosowo |
1 - 0 |
Derby Karścino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
8 - 1 |
Gryf Dobrowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:30 |
Grot Gorawino |
5 - 2 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Fala Hen Gąski |
3 - 5 |
Resko Karcino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Syrena/Grot Rymań |
2 - 5 |
Saturn Mielno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
2 - 4 |
Wicher Mierzym |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Sokół Lulewice |
1 - 13 |
Płomień Myślino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Derby Karścino |
7 - 2 |
Sokół Lulewice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Płomień Myślino |
5 - 1 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Wicher Mierzym |
8 - 2 |
Saturn Mielno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
1 - 6 |
Fala Hen Gąski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
0 - 8 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Gryf Dobrowo |
2 - 2 |
Wrzos Wrzosowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Grot Gorawino |
1 - 4 |
Resko Karcino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Grot Gorawino |
6 - 1 |
Syrena/Grot Rymań |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Fala Hen Gąski |
3 - 2 |
Wicher Mierzym |
19 maja 2022
19.05 - 18:00 |
Saturn Mielno |
0 - 10 |
Płomień Myślino |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
2 - 4 |
Derby Karścino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Sokół Lulewice |
0 - 8 |
Wrzos Wrzosowo |
28 kwietnia 2022
28.04 - 18:30 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
2 - 1 |
Gryf Dobrowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
5 - 4 |
Resko Karcino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Resko Karcino |
2 - 3 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Gryf Dobrowo |
8 - 1 |
Sokół Lulewice |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Wrzos Wrzosowo |
3 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Derby Karścino |
4 - 7 |
Saturn Mielno |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Płomień Myślino |
9 - 2 |
Fala Hen Gąski |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Syrena/Grot Rymań |
0 - 18 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Grot Gorawino |
2 - 4 |
Wicher Mierzym |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Płomień Pobłocie Wielkie |
0 - 3 |
Sokół Lulewice |
|
Fala Hen Gąski |
4 - 1 |
Derby Karścino |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Grot Gorawino |
1 - 2 |
Płomień Myślino |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
2 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Resko Karcino |
5 - 0 |
Gryf Dobrowo |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
0 - 4 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Saturn Mielno |
2 - 3 |
Wrzos Wrzosowo |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Lulewice |
0 - 9 |
Saturn Mielno |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:30 |
Gryf Dobrowo |
3 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
|
Wrzos Wrzosowo |
4 - 2 |
Fala Hen Gąski |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Płomień Myślino |
4 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Wicher Mierzym |
2 - 2 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
5 - 4 |
Resko Karcino |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Grot Gorawino |
4 - 3 |
Derby Karścino |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Grot Gorawino |
1 - 5 |
Wrzos Wrzosowo |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Fala Hen Gąski |
9 - 0 |
Sokół Lulewice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Saturn Mielno |
3 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
|
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 6 |
Płomień Myślino |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Resko Karcino |
2 - 1 |
Wicher Mierzym |
29 maja 2022
29.05 - 12:00 |
Syrena/Grot Rymań |
0 - 5 |
Gryf Dobrowo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
3 - 0 |
Derby Karścino |
|
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Płomień Myślino |
5 - 3 |
Resko Karcino |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Syrena/Grot Rymań |
3 - 4 |
Wicher Mierzym |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Sokół Lulewice |
1 - 14 |
Grot Gorawino |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Gryf Dobrowo |
3 - 0 |
Saturn Mielno |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
0 - 3 |
Fala Hen Gąski |
|
Wrzos Wrzosowo |
1 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:30 |
Derby Karścino |
3 - 6 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Grot Gorawino |
3 - 0 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
|
Saturn Mielno |
2 - 2 |
Fala Hen Gąski |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Wicher Mierzym |
1 - 0 |
Gryf Dobrowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
Syrena/Grot Rymań |
2 - 6 |
Płomień Myślino |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Resko Karcino |
9 - 0 |
Derby Karścino |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
vo, na boisku 9-3 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
2 - 2 |
Wrzos Wrzosowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
16 - 0 |
Sokół Lulewice |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Płomień Myślino |
9 - 1 |
Wicher Mierzym |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Grot Gorawino |
10 - 6 |
Saturn Mielno |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Gryf Dobrowo |
1 - 2 |
Fala Hen Gąski |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Płomień Pobłocie Wielkie |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
|
Sokół Lulewice |
0 - 14 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
vo, na boisku 1-14 |
Wrzos Wrzosowo |
3 - 2 |
Resko Karcino |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Syrena/Grot Rymań |
1 - 8 |
Derby Karścino |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
|