Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Mirstal Mirosławiec |
1 - 4 |
Sad Chwiram |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Grom Szwecja |
2 - 1 |
Bytyń Nakielno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Santos Kłębowiec |
0 - 3 |
Wspólni Różewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
3 - 0 |
Kopanik Lubno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Znicz Dzikowo |
9 - 3 |
Legion Strączno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Sokół Suliszewo |
9 - 1 |
Grom Giżyno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:30 |
Pauza: Błękitni Ostrowice, |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Legion Strączno |
3 - 2 |
Sokół Suliszewo |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Kopanik Lubno |
1 - 2 |
Znicz Dzikowo |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Wspólni Różewo |
6 - 0 |
Drzewiarz Świerczyna |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Bytyń Nakielno |
0 - 6 |
Santos Kłębowiec |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Sad Chwiram |
1 - 1 |
Grom Szwecja |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Błękitni Ostrowice |
4 - 0 |
Mirstal Mirosławiec |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Pauza: Grom Giżyno, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Grom Szwecja |
2 - 1 |
Błękitni Ostrowice |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Santos Kłębowiec |
3 - 1 |
Sad Chwiram |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
6 - 1 |
Bytyń Nakielno |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Znicz Dzikowo |
3 - 1 |
Wspólni Różewo |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Sokół Suliszewo |
1 - 0 |
Kopanik Lubno |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Grom Giżyno |
4 - 1 |
Legion Strączno |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Pauza: Mirstal Mirosławiec, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Kopanik Lubno |
5 - 1 |
Grom Giżyno |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wspólni Różewo |
3 - 0 |
Sokół Suliszewo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Bytyń Nakielno |
4 - 2 |
Znicz Dzikowo |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Sad Chwiram |
6 - 2 |
Drzewiarz Świerczyna |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Błękitni Ostrowice |
2 - 2 |
Santos Kłębowiec |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Mirstal Mirosławiec |
4 - 0 |
Grom Szwecja |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Pauza: Legion Strączno, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Santos Kłębowiec |
0 - 1 |
Mirstal Mirosławiec |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 - 3 |
Błękitni Ostrowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Znicz Dzikowo |
1 - 3 |
Sad Chwiram |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Sokół Suliszewo |
3 - 2 |
Bytyń Nakielno |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Grom Giżyno |
3 - 0 |
Wspólni Różewo |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Legion Strączno |
0 - 3 |
Kopanik Lubno |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Pauza: Grom Szwecja, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Wspólni Różewo |
10 - 0 |
Legion Strączno |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Bytyń Nakielno |
2 - 0 |
Grom Giżyno |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Sad Chwiram |
2 - 3 |
Sokół Suliszewo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Błękitni Ostrowice |
3 - 2 |
Znicz Dzikowo |
3 października 2021
3.10 - 13:30 |
Mirstal Mirosławiec |
3 - 3 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Grom Szwecja |
0 - 2 |
Santos Kłębowiec |
3 października 2021
3.10 - 12:45 |
Pauza: Kopanik Lubno, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Drzewiarz Świerczyna |
3 - 0 |
Grom Szwecja |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Znicz Dzikowo |
7 - 4 |
Mirstal Mirosławiec |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Sokół Suliszewo |
1 - 0 |
Błękitni Ostrowice |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Grom Giżyno |
4 - 0 |
Sad Chwiram |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Legion Strączno |
1 - 0 |
Bytyń Nakielno |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kopanik Lubno |
3 - 4 |
Wspólni Różewo |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Pauza: Santos Kłębowiec, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Bytyń Nakielno |
2 - 1 |
Kopanik Lubno |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Sad Chwiram |
4 - 2 |
Legion Strączno |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Błękitni Ostrowice |
6 - 0 |
Grom Giżyno |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
vo, na boisku 6-1 |
Mirstal Mirosławiec |
0 - 1 |
Sokół Suliszewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Grom Szwecja |
2 - 2 |
Znicz Dzikowo |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Santos Kłębowiec |
0 - 2 |
Drzewiarz Świerczyna |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: Wspólni Różewo, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Znicz Dzikowo |
2 - 4 |
Santos Kłębowiec |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Sokół Suliszewo |
7 - 1 |
Grom Szwecja |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
Grom Giżyno |
3 - 1 |
Mirstal Mirosławiec |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Legion Strączno |
0 - 6 |
Błękitni Ostrowice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Kopanik Lubno |
0 - 2 |
Sad Chwiram |
24 października 2021
24.10 - 16:00 |
Wspólni Różewo |
3 - 1 |
Bytyń Nakielno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: Drzewiarz Świerczyna, |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Sad Chwiram |
2 - 1 |
Wspólni Różewo |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Błękitni Ostrowice |
1 - 3 |
Kopanik Lubno |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Mirstal Mirosławiec |
7 - 1 |
Legion Strączno |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Grom Szwecja |
4 - 1 |
Grom Giżyno |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Santos Kłębowiec |
1 - 1 |
Sokół Suliszewo |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 - 1 |
Znicz Dzikowo |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pauza: Bytyń Nakielno, |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Suliszewo |
3 - 1 |
Drzewiarz Świerczyna |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Grom Giżyno |
0 - 4 |
Santos Kłębowiec |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Legion Strączno |
2 - 0 |
Grom Szwecja |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Kopanik Lubno |
4 - 0 |
Mirstal Mirosławiec |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Wspólni Różewo |
4 - 1 |
Błękitni Ostrowice |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Bytyń Nakielno |
3 - 5 |
Sad Chwiram |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Pauza: Znicz Dzikowo, |
Kolejka 12 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Ostrowice |
3 - 0 |
Bytyń Nakielno |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Mirstal Mirosławiec |
2 - 1 |
Wspólni Różewo |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Grom Szwecja |
2 - 1 |
Kopanik Lubno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Santos Kłębowiec |
4 - 1 |
Legion Strączno |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
5 - 1 |
Grom Giżyno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Znicz Dzikowo |
2 - 2 |
Sokół Suliszewo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Pauza: Sad Chwiram, |
Kolejka 13 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Grom Giżyno |
5 - 4 |
Znicz Dzikowo |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Legion Strączno |
4 - 1 |
Drzewiarz Świerczyna |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Kopanik Lubno |
4 - 2 |
Santos Kłębowiec |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Wspólni Różewo |
1 - 0 |
Grom Szwecja |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Bytyń Nakielno |
3 - 3 |
Mirstal Mirosławiec |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Sad Chwiram |
1 - 1 |
Błękitni Ostrowice |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Pauza: Sokół Suliszewo, |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Sad Chwiram |
7 - 2 |
Mirstal Mirosławiec |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Bytyń Nakielno |
0 - 1 |
Grom Szwecja |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Wspólni Różewo |
4 - 1 |
Santos Kłębowiec |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Kopanik Lubno |
7 - 0 |
Drzewiarz Świerczyna |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Legion Strączno |
0 - 2 |
Znicz Dzikowo |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Grom Giżyno |
2 - 0 |
Sokół Suliszewo |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Ostrowice, |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Sokół Suliszewo |
5 - 2 |
Legion Strączno |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Znicz Dzikowo |
4 - 2 |
Kopanik Lubno |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 - 4 |
Wspólni Różewo |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Santos Kłębowiec |
5 - 2 |
Bytyń Nakielno |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Grom Szwecja |
1 - 1 |
Sad Chwiram |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Mirstal Mirosławiec |
2 - 1 |
Błękitni Ostrowice |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Pauza: Grom Giżyno, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Ostrowice |
2 - 1 |
Grom Szwecja |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Sad Chwiram |
4 - 1 |
Santos Kłębowiec |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Bytyń Nakielno |
3 - 0 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Wspólni Różewo |
0 - 1 |
Znicz Dzikowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Kopanik Lubno |
2 - 4 |
Sokół Suliszewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Legion Strączno |
2 - 0 |
Grom Giżyno |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Pauza: Mirstal Mirosławiec, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Grom Giżyno |
8 - 3 |
Kopanik Lubno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sokół Suliszewo |
2 - 0 |
Wspólni Różewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Znicz Dzikowo |
7 - 1 |
Bytyń Nakielno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
0 - 2 |
Sad Chwiram |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Santos Kłębowiec |
1 - 1 |
Błękitni Ostrowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Grom Szwecja |
0 - 0 |
Mirstal Mirosławiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Pauza: Legion Strączno, |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Mirstal Mirosławiec |
2 - 3 |
Santos Kłębowiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Błękitni Ostrowice |
8 - 1 |
Drzewiarz Świerczyna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Sad Chwiram |
1 - 1 |
Znicz Dzikowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Bytyń Nakielno |
0 - 2 |
Sokół Suliszewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Wspólni Różewo |
4 - 3 |
Grom Giżyno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Kopanik Lubno |
8 - 0 |
Legion Strączno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Pauza: Grom Szwecja, |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Legion Strączno |
1 - 4 |
Wspólni Różewo |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Grom Giżyno |
3 - 0 |
Bytyń Nakielno |
|
Sokół Suliszewo |
4 - 0 |
Sad Chwiram |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Znicz Dzikowo |
2 - 2 |
Błękitni Ostrowice |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Drzewiarz Świerczyna |
3 - 3 |
Mirstal Mirosławiec |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Santos Kłębowiec |
2 - 2 |
Grom Szwecja |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Pauza: Kopanik Lubno, |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Grom Szwecja |
6 - 0 |
Drzewiarz Świerczyna |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Mirstal Mirosławiec |
5 - 1 |
Znicz Dzikowo |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Błękitni Ostrowice |
0 - 2 |
Sokół Suliszewo |
7 maja 2022
7.05 - 16:30 |
Sad Chwiram |
7 - 1 |
Grom Giżyno |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Bytyń Nakielno |
2 - 0 |
Legion Strączno |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Wspólni Różewo |
6 - 1 |
Kopanik Lubno |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Pauza: Santos Kłębowiec, |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Kopanik Lubno |
3 - 1 |
Bytyń Nakielno |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Legion Strączno |
2 - 1 |
Sad Chwiram |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Grom Giżyno |
0 - 3 |
Błękitni Ostrowice |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Sokół Suliszewo |
16 - 0 |
Mirstal Mirosławiec |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Znicz Dzikowo |
0 - 2 |
Grom Szwecja |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
0 - 3 |
Santos Kłębowiec |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Pauza: Wspólni Różewo, |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Santos Kłębowiec |
0 - 2 |
Znicz Dzikowo |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Grom Szwecja |
1 - 3 |
Sokół Suliszewo |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Mirstal Mirosławiec |
2 - 0 |
Grom Giżyno |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Błękitni Ostrowice |
3 - 2 |
Legion Strączno |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Sad Chwiram |
6 - 1 |
Kopanik Lubno |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Bytyń Nakielno |
1 - 3 |
Wspólni Różewo |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Pauza: Drzewiarz Świerczyna, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Wspólni Różewo |
1 - 1 |
Sad Chwiram |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Kopanik Lubno |
3 - 4 |
Błękitni Ostrowice |
29 maja 2022
29.05 - 12:00 |
Legion Strączno |
0 - 2 |
Mirstal Mirosławiec |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Grom Giżyno |
1 - 7 |
Grom Szwecja |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Sokół Suliszewo |
3 - 3 |
Santos Kłębowiec |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Znicz Dzikowo |
3 - 4 |
Drzewiarz Świerczyna |
29 maja 2022
29.05 - 17:30 |
Pauza: Bytyń Nakielno, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Drzewiarz Świerczyna |
0 - 5 |
Sokół Suliszewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Santos Kłębowiec |
3 - 1 |
Grom Giżyno |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Grom Szwecja |
6 - 0 |
Legion Strączno |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Mirstal Mirosławiec |
1 - 2 |
Kopanik Lubno |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:00 |
Błękitni Ostrowice |
2 - 1 |
Wspólni Różewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Sad Chwiram |
6 - 1 |
Bytyń Nakielno |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Pauza: Znicz Dzikowo, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Bytyń Nakielno |
1 - 4 |
Błękitni Ostrowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Wspólni Różewo |
4 - 0 |
Mirstal Mirosławiec |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Kopanik Lubno |
2 - 5 |
Grom Szwecja |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Legion Strączno |
2 - 5 |
Santos Kłębowiec |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Grom Giżyno |
9 - 0 |
Drzewiarz Świerczyna |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Sokół Suliszewo |
0 - 1 |
Znicz Dzikowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Pauza: Sad Chwiram, |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Znicz Dzikowo |
4 - 5 |
Grom Giżyno |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Drzewiarz Świerczyna |
2 - 3 |
Legion Strączno |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Santos Kłębowiec |
2 - 1 |
Kopanik Lubno |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Grom Szwecja |
4 - 0 |
Wspólni Różewo |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Mirstal Mirosławiec |
2 - 2 |
Bytyń Nakielno |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Błękitni Ostrowice |
3 - 2 |
Sad Chwiram |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Pauza: Sokół Suliszewo, . |
|