Klasa A - łódzka - grupa Łódź III - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. UMKS Korab Łask 16 43 14 1 1 79 - 12
2. Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 31 10 1 3 35 - 21
3. LUKS Bałucz 15 29 9 2 4 63 - 31
4. Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 28 8 4 2 48 - 31
5. Sazan Pęczniew 16 23 7 2 7 43 - 42
6. Pogoń II Zduńska Wola 15 22 7 1 7 40 - 48
7. Orzeł Kazimierz 15 18 5 3 7 34 - 43
8. Sokół Lutomiersk 16 17 5 2 9 29 - 45 2 3 1 0 1 4 - 4
9. Victoria Szadek 16 17 5 2 9 29 - 43 2 3 1 0 1 4 - 4
10. PTC Pabianice 14 16 5 1 8 28 - 35
11. KS Rębieskie 16 9 2 3 11 28 - 62 2 3 1 0 1 4 - 2
12. Widavia Widawa 15 9 3 0 12 13 - 56 2 3 1 0 1 2 - 4


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sokół Lutomiersk 3 - 0 Pogoń II Zduńska Wola
LUKS Bałucz 4 - 3 PTC Pabianice 27 sierpnia 2023 - 16:00
KS Rębieskie 1 - 3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 sierpnia 2023 - 16:00
Victoria Szadek 3 - 2 Orzeł Kazimierz 26 sierpnia 2023 - 17:00
Sazan Pęczniew 4 - 4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia 2023 - 15:00
UMKS Korab Łask 5 - 0 Widavia Widawa 26 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Widavia Widawa 3 - 0 Sazan Pęczniew 3 września 2023 - 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 0 - 5 UMKS Korab Łask 3 września 2023 - 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 - 1 LUKS Bałucz 3 września 2023 - 15:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 0 KS Rębieskie 2 września 2023 - 17:30
Victoria Szadek 3 - 4 Sokół Lutomiersk 2 września 2023 - 17:00
Pauza: Orzeł Kazimierz, PTC Pabianice,
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
LUKS Bałucz 1 - 5 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 września 2023 - 16:00
KS Rębieskie 3 - 0 Widavia Widawa 10 września 2023 - 14:00
Sazan Pęczniew 2 - 4 Pogoń II Zduńska Wola 9 września 2023 - 15:00
UMKS Korab Łask 5 - 1 Victoria Szadek 9 września 2023 - 15:00
Sokół Lutomiersk 2 - 1 Orzeł Kazimierz 9 września 2023 - 14:00
Pauza: PTC Pabianice, Włókniarz Konstantynów Łódzki,
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Pogoń II Zduńska Wola 3 - 7 KS Rębieskie 17 września 2023 - 16:00
Sokół Lutomiersk 2 - 5 UMKS Korab Łask 17 września 2023 - 11:00
Widavia Widawa 2 - 3 LUKS Bałucz 16 września 2023 - 16:00
Orzeł Kazimierz 3 - 2 PTC Pabianice 16 września 2023 - 15:00
Victoria Szadek 3 - 2 Sazan Pęczniew 17 września 2023 - 11:00
Pauza: Włókniarz Konstantynów Łódzki, Sokół II Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
LUKS Bałucz 8 - 1 Pogoń II Zduńska Wola 24 września 2023 - 15:00
KS Rębieskie 0 - 1 Victoria Szadek 24 września 2023 - 14:00
UMKS Korab Łask 6 - 0 Orzeł Kazimierz 23 września 2023 - 15:00
Sazan Pęczniew 3 - 1 Sokół Lutomiersk 23 września 2023 - 15:00
PTC Pabianice 1 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 września 2023 - 16:30
Pauza: Widavia Widawa, Sokół II Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Lutomiersk 5 - 0 KS Rębieskie 1 października 2023 - 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3 - 2 PTC Pabianice 1 października 2023 - 11:00
UMKS Korab Łask 5 - 1 Sazan Pęczniew 30 września 2023 - 15:00
Orzeł Kazimierz 4 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 października 2023 - 15:00
Victoria Szadek 0 - 0 LUKS Bałucz 1 października 2023 - 16:00
Pauza: Pogoń II Zduńska Wola, Widavia Widawa,
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
LUKS Bałucz 7 - 0 Sokół Lutomiersk 8 października 2023 - 14:00
KS Rębieskie 0 - 13 UMKS Korab Łask 8 października 2023 - 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 - 1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 7 października 2023 - 17:00
Sazan Pęczniew 2 - 2 Orzeł Kazimierz 10 października 2023 - 21:00
PTC Pabianice 2 - 1 Widavia Widawa 7 października 2023 - 16:00
Pauza: Victoria Szadek, Pogoń II Zduńska Wola,
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask 1 - 1 LUKS Bałucz 14 października 2023 - 15:00
Orzeł Kazimierz 4 - 4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 października 2023 - 15:00
Widavia Widawa 1 - 3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 października 2023 - 15:00
Sazan Pęczniew 5 - 0 KS Rębieskie 14 października 2023 - 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 2 - 4 PTC Pabianice 15 października 2023 - 15:00
Pauza: Sokół Lutomiersk, Victoria Szadek,
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 - 2 Widavia Widawa 22 października 2023 - 16:00
LUKS Bałucz 7 - 2 Sazan Pęczniew 22 października 2023 - 14:00
PTC Pabianice 3 - 1 Victoria Szadek 21 października 2023 - 15:30
KS Rębieskie 1 - 4 Orzeł Kazimierz 22 października 2023 - 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 - 3 Pogoń II Zduńska Wola 24 października 2023 - 20:00
Pauza: Sokół Lutomiersk, UMKS Korab Łask,
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Orzeł Kazimierz 0 - 1 Widavia Widawa 29 października 2023 - 12:00
Sokół Lutomiersk 3 - 4 PTC Pabianice 9 listopada 2023 - 20:00
KS Rębieskie 1 - 7 LUKS Bałucz 29 października 2023 - 14:00
Victoria Szadek 1 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 października 2023 - 11:00
Pogoń II Zduńska Wola 3 - 0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 29 października 2023 - 14:00
Pauza: Sazan Pęczniew, UMKS Korab Łask,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
LUKS Bałucz 8 - 2 Orzeł Kazimierz 5 listopada 2023 - 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 - 2 Sokół Lutomiersk 4 listopada 2023 - 14:00
PTC Pabianice 1 - 2 UMKS Korab Łask 4 listopada 2023 - 13:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 - 3 Victoria Szadek 5 listopada 2023 - 14:00
Widavia Widawa 0 - 2 Pogoń II Zduńska Wola 4 listopada 2023 - 14:00
Pauza: KS Rębieskie, Sazan Pęczniew,
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask 1 - 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 listopada 2023 - 13:00
Victoria Szadek 4 - 0 Widavia Widawa 12 listopada 2023 - 11:00
Orzeł Kazimierz 1 - 4 Pogoń II Zduńska Wola 11 listopada 2023 - 13:00
Sazan Pęczniew 1 - 2 PTC Pabianice 12 listopada 2023 - 13:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Sokół Lutomiersk 11 listopada 2023 - 13:00
Pauza: KS Rębieskie, LUKS Bałucz,
Kolejka 13 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 5 UMKS Korab Łask 19 listopada 2023 - 11:00
Widavia Widawa 0 - 2 Sokół Lutomiersk 18 listopada 2023 - 13:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0 - 2 Sazan Pęczniew 18 listopada 2023 - 15:00
PTC Pabianice 3 - 3 KS Rębieskie 19 listopada 2023 - 11:00
Pogoń II Zduńska Wola 4 - 2 Victoria Szadek 17 marca 2024 - 15:00
Pauza: LUKS Bałucz, Orzeł Kazimierz,
Kolejka 14 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Pogoń II Zduńska Wola 6 - 0 Sokół Lutomiersk 24 marca 2024 - 15:00
PTC Pabianice 0 - 1 LUKS Bałucz 23 marca 2024 - 15:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 - 1 KS Rębieskie 23 marca 2024 - 15:30
Orzeł Kazimierz 2 - 1 Victoria Szadek 24 marca 2024 - 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 - 2 Sazan Pęczniew 24 marca 2024 - 13:00
Widavia Widawa 0 - 7 UMKS Korab Łask 23 marca 2024 - 16:00
Kolejka 15 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Sazan Pęczniew 3 - 1 Widavia Widawa 30 marca 2024 - 15:00
UMKS Korab Łask 7 - 2 Pogoń II Zduńska Wola 29 marca 2024 - 19:00
LUKS Bałucz 1 - 3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 marca 2024 - 14:00
KS Rębieskie 2 - 4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 marca 2024 - 12:00
Sokół Lutomiersk 0 - 1 Victoria Szadek 30 marca 2024 - 15:00
Pauza: Orzeł Kazimierz, PTC Pabianice,
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4 - 1 LUKS Bałucz 6 kwietnia 2024 - 17:00
Widavia Widawa 2 - 1 KS Rębieskie 6 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 1 - 2 Sazan Pęczniew 7 kwietnia 2024 - 16:00
Victoria Szadek 0 - 3 UMKS Korab Łask 6 kwietnia 2024 - 15:00
Orzeł Kazimierz 3 - 3 Sokół Lutomiersk 7 kwietnia 2024 - 15:30
Pauza: PTC Pabianice, Włókniarz Konstantynów Łódzki,
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
KS Rębieskie 5 - 5 Pogoń II Zduńska Wola 14 kwietnia 2024 - 13:00
UMKS Korab Łask 3 - 0 Sokół Lutomiersk 13 kwietnia 2024 - 15:00
LUKS Bałucz 13 - 0 Widavia Widawa 14 kwietnia 2024 - 14:00
PTC Pabianice 0 - 5 Orzeł Kazimierz 13 kwietnia 2024 - 17:00
Sazan Pęczniew 7 - 2 Victoria Szadek 13 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Włókniarz Konstantynów Łódzki, Sokół II Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Pogoń II Zduńska Wola - LUKS Bałucz 1 maja 2024 - 17:00
Victoria Szadek 3 - 3 KS Rębieskie 20 kwietnia 2024 - 17:00
Orzeł Kazimierz 1 - 6 UMKS Korab Łask 21 kwietnia 2024 - 11:30
Sokół Lutomiersk 1 - 5 Sazan Pęczniew 21 kwietnia 2024 - 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 - 1 PTC Pabianice 6 kwietnia 2024 - 17:00
Pauza: Widavia Widawa, Sokół II Aleksandrów Łódzki,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
KS Rębieskie - Sokół Lutomiersk 28 kwietnia 2024 - 13:00
PTC Pabianice - Sokół II Aleksandrów Łódzki 27 kwietnia 2024 - 17:00
Sazan Pęczniew - UMKS Korab Łask 27 kwietnia 2024 - 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz 27 kwietnia 2024 - 17:00
LUKS Bałucz - Victoria Szadek 28 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Pogoń II Zduńska Wola, Widavia Widawa,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Lutomiersk - LUKS Bałucz 15 maja 2024 - 18:00
UMKS Korab Łask - KS Rębieskie 1 maja 2024 - 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 maja 2024 - 13:00
Orzeł Kazimierz - Sazan Pęczniew 30 kwietnia 2024 - 17:30
Widavia Widawa - PTC Pabianice 4 maja 2024 - 17:00
Pauza: Victoria Szadek, Pogoń II Zduńska Wola,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
LUKS Bałucz - UMKS Korab Łask 12 maja 2024 - 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Widavia Widawa 11 maja 2024 - 17:00
KS Rębieskie - Sazan Pęczniew 12 maja 2024 - 13:00
PTC Pabianice - Pogoń II Zduńska Wola 11 maja 2024 - 17:00
Pauza: Sokół Lutomiersk, Victoria Szadek,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Widavia Widawa - Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 maja 2024 - 17:00
Sazan Pęczniew - LUKS Bałucz 18 maja 2024 - 16:00
Victoria Szadek - PTC Pabianice 18 maja 2024 - 17:00
Orzeł Kazimierz - KS Rębieskie 18 maja 2024 - 15:00
Pogoń II Zduńska Wola - Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 maja 2024 - 16:00
Pauza: Sokół Lutomiersk, UMKS Korab Łask,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Widavia Widawa - Orzeł Kazimierz 25 maja 2024 - 17:00
PTC Pabianice - Sokół Lutomiersk 25 maja 2024 - 17:00
LUKS Bałucz - KS Rębieskie 26 maja 2024 - 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Victoria Szadek 25 maja 2024 - 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Pogoń II Zduńska Wola
Pauza: Sazan Pęczniew, UMKS Korab Łask,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Orzeł Kazimierz - LUKS Bałucz 1 czerwca 2024 - 15:00
Sokół Lutomiersk - Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 czerwca 2024 - 15:00
UMKS Korab Łask - PTC Pabianice 1 czerwca 2024 - 15:00
Victoria Szadek - Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń II Zduńska Wola - Widavia Widawa 1 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: KS Rębieskie, Sazan Pęczniew,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Włókniarz Konstantynów Łódzki - UMKS Korab Łask 8 czerwca 2024 - 19:00
Widavia Widawa - Victoria Szadek 8 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Kazimierz 9 czerwca 2024 - 16:00
PTC Pabianice - Sazan Pęczniew 8 czerwca 2024 - 17:00
Sokół Lutomiersk - Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 czerwca 2024 - 15:00
Pauza: KS Rębieskie, LUKS Bałucz,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask - Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 czerwca 2024 - 17:00
Sokół Lutomiersk - Widavia Widawa 15 czerwca 2024 - 17:00
Sazan Pęczniew - Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 czerwca 2024 - 17:00
KS Rębieskie - PTC Pabianice 15 czerwca 2024 - 17:00
Victoria Szadek - Pogoń II Zduńska Wola 15 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: LUKS Bałucz, Orzeł Kazimierz, .
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE