Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
GUKS Gorzkowice |
0 - 3 |
Zapał Krzętów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:30 |
Czarni Rozprza |
2 - 0 |
KS Grocholice Bełchatów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:30 |
LUKS Gomunice |
8 - 0 |
Victoria Woźniki |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Start Niechcice |
2 - 1 |
LKS Mierzyn |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
VIS Gidle |
2 - 0 |
Motor Bujniczki |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:30 |
Piast Krzywanice |
0 - 8 |
Świt Kamieńsk |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
EBE SPN Bełchatów |
4 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
VIS Gidle |
3 - 2 |
KS Grocholice Bełchatów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Świt Kamieńsk |
11 - 1 |
Victoria Woźniki |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
LKS Mierzyn |
0 - 3 |
Czarni Rozprza |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 4 |
Start Niechcice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
3 - 4 |
EBE SPN Bełchatów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Motor Bujniczki |
2 - 0 |
LUKS Gomunice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 4 |
GUKS Gorzkowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
VIS Gidle |
4 - 0 |
LKS Mierzyn |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Czarni Rozprza |
4 - 1 |
LKS Wola Krzysztoporska |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 1 |
Świt Kamieńsk |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Start Niechcice |
2 - 2 |
Zapał Krzętów |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LUKS Gomunice |
4 - 1 |
KS Grocholice Bełchatów |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 4 |
Motor Bujniczki |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
EBE SPN Bełchatów |
3 - 0 |
Piast Krzywanice |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Mierzyn |
2 - 0 |
LUKS Gomunice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
0 - 0 |
VIS Gidle |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
KS Grocholice Bełchatów |
1 - 1 |
Victoria Woźniki |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Świt Kamieńsk |
5 - 2 |
Motor Bujniczki |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
GUKS Gorzkowice |
0 - 3 |
EBE SPN Bełchatów |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Zapał Krzętów |
0 - 4 |
Czarni Rozprza |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 6 |
Start Niechcice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
VIS Gidle |
2 - 0 |
Zapał Krzętów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czarni Rozprza |
3 - 1 |
Piast Krzywanice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
1 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Start Niechcice |
4 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Victoria Woźniki |
0 - 2 |
LKS Mierzyn |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
3 - 2 |
KS Grocholice Bełchatów |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
EBE SPN Bełchatów |
5 - 2 |
Świt Kamieńsk |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Mierzyn |
1 - 2 |
Motor Bujniczki |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
9 - 0 |
Victoria Woźniki |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 3 |
Czarni Rozprza |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Świt Kamieńsk |
6 - 1 |
KS Grocholice Bełchatów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zapał Krzętów |
3 - 0 |
LUKS Gomunice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
EBE SPN Bełchatów |
0 - 1 |
Start Niechcice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Piast Krzywanice |
1 - 0 |
VIS Gidle |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Rozprza |
1 - 4 |
EBE SPN Bełchatów |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Start Niechcice |
3 - 1 |
Świt Kamieńsk |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
VIS Gidle |
2 - 3 |
GUKS Gorzkowice |
1 października 2022
1.10 - 16:15 |
KS Grocholice Bełchatów |
0 - 3 |
LKS Mierzyn |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
1 - 1 |
Piast Krzywanice |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 3 |
Zapał Krzętów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
3 - 0 |
LKS Wola Krzysztoporska |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Start Niechcice |
3 - 1 |
Czarni Rozprza |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 0 |
LUKS Gomunice |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
LKS Wola Krzysztoporska |
3 - 0 |
KS Grocholice Bełchatów |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Świt Kamieńsk |
1 - 1 |
LKS Mierzyn |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Zapał Krzętów |
4 - 2 |
Motor Bujniczki |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 1 |
Victoria Woźniki |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
EBE SPN Bełchatów |
2 - 1 |
VIS Gidle |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Mierzyn |
5 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Rozprza |
0 - 4 |
Świt Kamieńsk |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
1 - 2 |
Zapał Krzętów |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
VIS Gidle |
0 - 8 |
Start Niechcice |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
LUKS Gomunice |
3 - 3 |
EBE SPN Bełchatów |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
Victoria Woźniki |
3 - 0 |
GUKS Gorzkowice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
7 - 0 |
Piast Krzywanice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Rozprza |
2 - 0 |
VIS Gidle |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Start Niechcice |
3 - 1 |
LUKS Gomunice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
GUKS Gorzkowice |
3 - 5 |
Motor Bujniczki |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Zapał Krzętów |
0 - 2 |
LKS Mierzyn |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 1 |
KS Grocholice Bełchatów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
EBE SPN Bełchatów |
3 - 1 |
Victoria Woźniki |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Mierzyn |
4 - 0 |
Piast Krzywanice |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
KS Grocholice Bełchatów |
0 - 4 |
GUKS Gorzkowice |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
LUKS Gomunice |
0 - 1 |
Czarni Rozprza |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Victoria Woźniki |
2 - 11 |
Start Niechcice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
2 - 4 |
EBE SPN Bełchatów |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
LKS Wola Krzysztoporska |
4 - 0 |
Zapał Krzętów |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
VIS Gidle |
3 - 2 |
Świt Kamieńsk |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Start Niechcice |
2 - 1 |
Motor Bujniczki |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
GUKS Gorzkowice |
0 - 2 |
LKS Mierzyn |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Świt Kamieńsk |
2 - 1 |
Zapał Krzętów |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Czarni Rozprza |
1 - 2 |
Victoria Woźniki |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Piast Krzywanice |
3 - 2 |
LKS Wola Krzysztoporska |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
EBE SPN Bełchatów |
3 - 0 |
KS Grocholice Bełchatów |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
VIS Gidle |
0 - 2 |
LUKS Gomunice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
LUKS Gomunice |
0 - 2 |
Świt Kamieńsk |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
LKS Mierzyn |
2 - 2 |
EBE SPN Bełchatów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
1 - 4 |
Start Niechcice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 3 |
VIS Gidle |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
2 - 1 |
Czarni Rozprza |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
2 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Zapał Krzętów |
6 - 1 |
Piast Krzywanice |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Zapał Krzętów |
2 - 0 |
GUKS Gorzkowice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
1 - 5 |
Czarni Rozprza |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Victoria Woźniki |
0 - 3 |
LUKS Gomunice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
LKS Mierzyn |
1 - 1 |
Start Niechcice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Motor Bujniczki |
2 - 1 |
VIS Gidle |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
6 - 0 |
Piast Krzywanice |
26 marca 2023
26.03 - 16:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
3 - 2 |
EBE SPN Bełchatów |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Grocholice Bełchatów |
1 - 3 |
VIS Gidle |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 7 |
Świt Kamieńsk |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Czarni Rozprza |
2 - 3 |
LKS Mierzyn |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Start Niechcice |
3 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
EBE SPN Bełchatów |
4 - 4 |
Zapał Krzętów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:30 |
LUKS Gomunice |
0 - 3 |
Motor Bujniczki |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:30 |
vo, na boisku 3-1 |
GUKS Gorzkowice |
5 - 4 |
Piast Krzywanice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Mierzyn |
2 - 2 |
VIS Gidle |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 1 |
Czarni Rozprza |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
6 - 2 |
GUKS Gorzkowice |
7 kwietnia 2023
7.04 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
6 - 0 |
Start Niechcice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
0 - 1 |
LUKS Gomunice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Motor Bujniczki |
1 - 2 |
Victoria Woźniki |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Piast Krzywanice |
0 - 5 |
EBE SPN Bełchatów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LUKS Gomunice |
1 - 2 |
LKS Mierzyn |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
VIS Gidle |
1 - 1 |
LKS Wola Krzysztoporska |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
3 - 1 |
KS Grocholice Bełchatów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
2 - 0 |
Świt Kamieńsk |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
EBE SPN Bełchatów |
5 - 2 |
GUKS Gorzkowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Czarni Rozprza |
1 - 1 |
Zapał Krzętów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Start Niechcice |
1 - 2 |
Piast Krzywanice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zapał Krzętów |
0 - 0 |
VIS Gidle |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 0 |
Czarni Rozprza |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 1 |
LUKS Gomunice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
GUKS Gorzkowice |
0 - 0 |
Start Niechcice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
LKS Mierzyn |
2 - 0 |
Victoria Woźniki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
2 - 4 |
Motor Bujniczki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
0 - 3 |
EBE SPN Bełchatów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Motor Bujniczki |
0 - 2 |
LKS Mierzyn |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:30 |
Victoria Woźniki |
1 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Czarni Rozprza |
4 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
3 - 9 |
Świt Kamieńsk |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
LUKS Gomunice |
4 - 1 |
Zapał Krzętów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Start Niechcice |
2 - 3 |
EBE SPN Bełchatów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:30 |
VIS Gidle |
8 - 1 |
Piast Krzywanice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:30 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
EBE SPN Bełchatów |
2 - 4 |
Czarni Rozprza |
7 maja 2023
7.05 - 18:00 |
Świt Kamieńsk |
1 - 0 |
Start Niechcice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
GUKS Gorzkowice |
7 - 0 |
VIS Gidle |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS Mierzyn |
1 - 0 |
KS Grocholice Bełchatów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Piast Krzywanice |
0 - 2 |
LUKS Gomunice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
4 - 0 |
Victoria Woźniki |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 1 |
Motor Bujniczki |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Rozprza |
4 - 3 |
Start Niechcice |
13 maja 2023
13.05 - 16:30 |
LUKS Gomunice |
3 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:30 |
KS Grocholice Bełchatów |
4 - 1 |
LKS Wola Krzysztoporska |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Mierzyn |
2 - 1 |
Świt Kamieńsk |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Motor Bujniczki |
1 - 1 |
Zapał Krzętów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Victoria Woźniki |
2 - 2 |
Piast Krzywanice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
VIS Gidle |
1 - 2 |
EBE SPN Bełchatów |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 1 |
LKS Mierzyn |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
3 - 0 |
Czarni Rozprza |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
5 - 1 |
KS Grocholice Bełchatów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Start Niechcice |
1 - 1 |
VIS Gidle |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
EBE SPN Bełchatów |
3 - 1 |
LUKS Gomunice |
21 maja 2023
21.05 - 18:00 |
GUKS Gorzkowice |
8 - 1 |
Victoria Woźniki |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Piast Krzywanice |
1 - 4 |
Motor Bujniczki |
20 maja 2023
20.05 - 18:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
VIS Gidle |
2 - 3 |
Czarni Rozprza |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
LUKS Gomunice |
2 - 2 |
Start Niechcice |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
LKS Wola Krzysztoporska |
2 - 3 |
Świt Kamieńsk |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Motor Bujniczki |
0 - 6 |
GUKS Gorzkowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Mierzyn |
1 - 3 |
Zapał Krzętów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
5 - 0 |
Piast Krzywanice |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
0 - 2 |
EBE SPN Bełchatów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
0 - 4 |
LKS Mierzyn |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 3 |
KS Grocholice Bełchatów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Czarni Rozprza |
1 - 2 |
LUKS Gomunice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:30 |
Start Niechcice |
4 - 0 |
Victoria Woźniki |
3 czerwca 2023
3.06 - 18:00 |
EBE SPN Bełchatów |
0 - 0 |
Motor Bujniczki |
4 czerwca 2023
4.06 - 18:00 |
Zapał Krzętów |
4 - 1 |
LKS Wola Krzysztoporska |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Świt Kamieńsk |
1 - 3 |
VIS Gidle |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Motor Bujniczki |
3 - 3 |
Start Niechcice |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
LKS Mierzyn |
2 - 0 |
GUKS Gorzkowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 18:00 |
Zapał Krzętów |
6 - 0 |
Świt Kamieńsk |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 2 |
Czarni Rozprza |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
6 - 1 |
Piast Krzywanice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KS Grocholice Bełchatów |
0 - 2 |
EBE SPN Bełchatów |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
1 - 1 |
VIS Gidle |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Świt Kamieńsk |
0 - 0 |
LUKS Gomunice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
EBE SPN Bełchatów |
0 - 2 |
LKS Mierzyn |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
Start Niechcice |
2 - 2 |
KS Grocholice Bełchatów |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
VIS Gidle |
10 - 1 |
Victoria Woźniki |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
Czarni Rozprza |
4 - 6 |
Motor Bujniczki |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 6 |
LKS Wola Krzysztoporska |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
Piast Krzywanice |
2 - 2 |
Zapał Krzętów |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
|