Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
GKS II Bełchatów |
7 - 0 |
Piast Krzywanice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:15 |
LKS Wola Krzysztoporska |
5 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 3 |
LUKS Gomunice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
VIS Gidle |
0 - 0 |
Start Niechcice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Motor Bujniczki |
4 - 1 |
Czarni Rozprza |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
2 - 0 |
Astoria Szczerców |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Pauza: Victoria Woźniki, |
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
3 - 0 |
Astoria Szczerców |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Czarni Rozprza |
1 - 2 |
Zapał Krzętów |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
Start Niechcice |
0 - 1 |
Motor Bujniczki |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
LUKS Gomunice |
2 - 0 |
VIS Gidle |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Victoria Woźniki |
2 - 6 |
Świt Kamieńsk |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
GKS II Bełchatów |
3 - 0 |
LKS Wola Krzysztoporska |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Pauza: GUKS Gorzkowice, |
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
LKS Wola Krzysztoporska |
4 - 0 |
Piast Krzywanice |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Świt Kamieńsk |
5 - 3 |
GUKS Gorzkowice |
10 września 2023
10.09 - 16:30 |
VIS Gidle |
1 - 1 |
Victoria Woźniki |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Motor Bujniczki |
0 - 1 |
LUKS Gomunice |
10 września 2023
10.09 - 15:00 |
Zapał Krzętów |
7 - 3 |
Start Niechcice |
10 września 2023
10.09 - 13:00 |
Astoria Szczerców |
3 - 1 |
Czarni Rozprza |
10 września 2023
10.09 - 16:30 |
Pauza: GKS II Bełchatów, |
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
3 - 4 |
Czarni Rozprza |
17 września 2023
17.09 - 16:30 |
Start Niechcice |
1 - 0 |
Astoria Szczerców |
17 września 2023
17.09 - 16:30 |
LUKS Gomunice |
3 - 2 |
Zapał Krzętów |
17 września 2023
17.09 - 17:00 |
Victoria Woźniki |
0 - 4 |
Motor Bujniczki |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 3 |
VIS Gidle |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
GKS II Bełchatów |
5 - 1 |
Świt Kamieńsk |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Pauza: LKS Wola Krzysztoporska, |
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Świt Kamieńsk |
2 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
VIS Gidle |
0 - 4 |
GKS II Bełchatów |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Motor Bujniczki |
1 - 0 |
GUKS Gorzkowice |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Zapał Krzętów |
6 - 0 |
Victoria Woźniki |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 2 |
LUKS Gomunice |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Czarni Rozprza |
0 - 3 |
Start Niechcice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Pauza: Piast Krzywanice, |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
2 - 4 |
Start Niechcice |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
3 - 3 |
Czarni Rozprza |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 2 |
Astoria Szczerców |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 4 |
Zapał Krzętów |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
GKS II Bełchatów |
5 - 0 |
Motor Bujniczki |
1 października 2023
1.10 - 14:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
0 - 0 |
VIS Gidle |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Pauza: Świt Kamieńsk, |
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Świt Kamieńsk |
3 - 0 |
Piast Krzywanice |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Motor Bujniczki |
2 - 6 |
LKS Wola Krzysztoporska |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Zapał Krzętów |
3 - 0 |
GKS II Bełchatów |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
8 października 2023
8.10 - 15:30 |
Czarni Rozprza |
4 - 0 |
Victoria Woźniki |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Start Niechcice |
3 - 1 |
LUKS Gomunice |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Pauza: VIS Gidle, |
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
2 - 2 |
LUKS Gomunice |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 5 |
Start Niechcice |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 7 |
Czarni Rozprza |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
GKS II Bełchatów |
6 - 1 |
Astoria Szczerców |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
2 - 1 |
Zapał Krzętów |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 2 |
VIS Gidle |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Pauza: Motor Bujniczki, |
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
VIS Gidle |
0 - 0 |
Piast Krzywanice |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
0 - 3 |
Świt Kamieńsk |
22 października 2023
22.10 - 12:00 |
Astoria Szczerców |
0 - 2 |
LKS Wola Krzysztoporska |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Czarni Rozprza |
0 - 8 |
GKS II Bełchatów |
21 października 2023
21.10 - 13:30 |
Start Niechcice |
3 - 0 |
GUKS Gorzkowice |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
LUKS Gomunice |
2 - 0 |
Victoria Woźniki |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Pauza: Zapał Krzętów, |
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
2 - 1 |
Victoria Woźniki |
29 października 2023
29.10 - 13:30 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 1 |
LUKS Gomunice |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
GKS II Bełchatów |
8 - 2 |
Start Niechcice |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
3 - 1 |
Czarni Rozprza |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Świt Kamieńsk |
4 - 3 |
Zapał Krzętów |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
VIS Gidle |
4 - 4 |
Motor Bujniczki |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Pauza: Astoria Szczerców, |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
1 - 3 |
Motor Bujniczki |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
Zapał Krzętów |
1 - 0 |
VIS Gidle |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
Astoria Szczerców |
3 - 2 |
Świt Kamieńsk |
4 listopada 2023
4.11 - 13:45 |
Start Niechcice |
1 - 4 |
LKS Wola Krzysztoporska |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
LUKS Gomunice |
1 - 3 |
GKS II Bełchatów |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Victoria Woźniki |
0 - 6 |
GUKS Gorzkowice |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Pauza: Czarni Rozprza, |
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
1 - 1 |
GUKS Gorzkowice |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
GKS II Bełchatów |
15 - 0 |
Victoria Woźniki |
12 listopada 2023
12.11 - 14:15 |
LKS Wola Krzysztoporska |
0 - 0 |
LUKS Gomunice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Świt Kamieńsk |
3 - 1 |
Czarni Rozprza |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
VIS Gidle |
0 - 1 |
Astoria Szczerców |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Motor Bujniczki |
0 - 1 |
Zapał Krzętów |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Pauza: Start Niechcice, |
Kolejka 13 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Zapał Krzętów |
4 - 1 |
Piast Krzywanice |
19 listopada 2023
19.11 - 13:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 4 |
Motor Bujniczki |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Czarni Rozprza |
5 - 0 |
VIS Gidle |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Start Niechcice |
2 - 2 |
Świt Kamieńsk |
19 listopada 2023
19.11 - 13:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
19 listopada 2023
19.11 - 11:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 6 |
GKS II Bełchatów |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Pauza: LUKS Gomunice, |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
2 - 3 |
GKS II Bełchatów |
24 marca 2024
24.03 - 16:00 |
GUKS Gorzkowice |
0 - 7 |
LKS Wola Krzysztoporska |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
LUKS Gomunice |
3 - 0 |
Świt Kamieńsk |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Start Niechcice |
2 - 0 |
VIS Gidle |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Czarni Rozprza |
2 - 1 |
Motor Bujniczki |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 0 |
Zapał Krzętów |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Pauza: Victoria Woźniki, |
Kolejka 15 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Astoria Szczerców |
3 - 0 |
Piast Krzywanice |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Zapał Krzętów |
1 - 2 |
Czarni Rozprza |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Motor Bujniczki |
1 - 3 |
Start Niechcice |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
VIS Gidle |
3 - 2 |
LUKS Gomunice |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Świt Kamieńsk |
3 - 1 |
Victoria Woźniki |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 4 |
GKS II Bełchatów |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Pauza: GUKS Gorzkowice, |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
3 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 4 |
Świt Kamieńsk |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Victoria Woźniki |
1 - 2 |
VIS Gidle |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
4 - 1 |
Motor Bujniczki |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:30 |
Start Niechcice |
2 - 1 |
Zapał Krzętów |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Czarni Rozprza |
1 - 3 |
Astoria Szczerców |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Pauza: GKS II Bełchatów, |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Czarni Rozprza |
2 - 1 |
Piast Krzywanice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 0 |
Start Niechcice |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Zapał Krzętów |
0 - 3 |
LUKS Gomunice |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Motor Bujniczki |
1 - 1 |
Victoria Woźniki |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
VIS Gidle |
1 - 3 |
GUKS Gorzkowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Świt Kamieńsk |
1 - 7 |
GKS II Bełchatów |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Pauza: LKS Wola Krzysztoporska, |
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Wola Krzysztoporska |
6 - 2 |
Świt Kamieńsk |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
15 - 0 |
VIS Gidle |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
GUKS Gorzkowice |
1 - 2 |
Motor Bujniczki |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Victoria Woźniki |
2 - 2 |
Zapał Krzętów |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
2 - 0 |
Astoria Szczerców |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Start Niechcice |
1 - 4 |
Czarni Rozprza |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:30 |
Pauza: Piast Krzywanice, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Start Niechcice |
0 - 2 |
Piast Krzywanice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:30 |
Czarni Rozprza |
1 - 1 |
LUKS Gomunice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 0 |
Victoria Woźniki |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Zapał Krzętów |
2 - 4 |
GUKS Gorzkowice |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
0 - 4 |
GKS II Bełchatów |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
VIS Gidle |
1 - 3 |
LKS Wola Krzysztoporska |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Pauza: Świt Kamieńsk, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
1 - 1 |
Świt Kamieńsk |
4 maja 2024
4.05 - 18:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
1 - 1 |
Motor Bujniczki |
1 maja 2024
1.05 - 16:00 |
GKS II Bełchatów |
7 - 0 |
Zapał Krzętów |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
GUKS Gorzkowice |
2 - 2 |
Astoria Szczerców |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
4 - 1 |
Czarni Rozprza |
5 maja 2024
5.05 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
1 - 1 |
Start Niechcice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Pauza: VIS Gidle, |
|
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
LUKS Gomunice |
- |
Piast Krzywanice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Start Niechcice |
- |
Victoria Woźniki |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
Czarni Rozprza |
- |
GUKS Gorzkowice |
11 maja 2024
11.05 - 16:30 |
Astoria Szczerców |
- |
GKS II Bełchatów |
11 maja 2024
11.05 - 13:00 |
Zapał Krzętów |
- |
LKS Wola Krzysztoporska |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
VIS Gidle |
- |
Świt Kamieńsk |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Pauza: Motor Bujniczki, |
|
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
- |
VIS Gidle |
18 maja 2024
18.05 - 18:00 |
Świt Kamieńsk |
- |
Motor Bujniczki |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
- |
Astoria Szczerców |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
GKS II Bełchatów |
- |
Czarni Rozprza |
19 maja 2024
19.05 - 13:45 |
GUKS Gorzkowice |
- |
Start Niechcice |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Victoria Woźniki |
- |
LUKS Gomunice |
19 maja 2024
19.05 - 16:00 |
Pauza: Zapał Krzętów, |
|
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Victoria Woźniki |
- |
Piast Krzywanice |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
LUKS Gomunice |
- |
GUKS Gorzkowice |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Start Niechcice |
- |
GKS II Bełchatów |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
Czarni Rozprza |
- |
LKS Wola Krzysztoporska |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Zapał Krzętów |
- |
Świt Kamieńsk |
26 maja 2024
26.05 - 14:00 |
Motor Bujniczki |
- |
VIS Gidle |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
Pauza: Astoria Szczerców, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Motor Bujniczki |
- |
Piast Krzywanice |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
VIS Gidle |
- |
Zapał Krzętów |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Świt Kamieńsk |
- |
Astoria Szczerców |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
- |
Start Niechcice |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:30 |
GKS II Bełchatów |
- |
LUKS Gomunice |
2 czerwca 2024
2.06 - 13:00 |
GUKS Gorzkowice |
- |
Victoria Woźniki |
|
Pauza: Czarni Rozprza, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
GUKS Gorzkowice |
- |
Piast Krzywanice |
|
Victoria Woźniki |
- |
GKS II Bełchatów |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
LUKS Gomunice |
- |
LKS Wola Krzysztoporska |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Czarni Rozprza |
- |
Świt Kamieńsk |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Astoria Szczerców |
- |
VIS Gidle |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Zapał Krzętów |
- |
Motor Bujniczki |
9 czerwca 2024
9.06 - 14:00 |
Pauza: Start Niechcice, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Piast Krzywanice |
- |
Zapał Krzętów |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Motor Bujniczki |
- |
Astoria Szczerców |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
VIS Gidle |
- |
Czarni Rozprza |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Świt Kamieńsk |
- |
Start Niechcice |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
LKS Wola Krzysztoporska |
- |
Victoria Woźniki |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
GKS II Bełchatów |
- |
GUKS Gorzkowice |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Pauza: LUKS Gomunice, . |
|