Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Tęcza Kraśnik |
4 - 2 |
LKS Gościeradów |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
5 - 2 |
Unia Wilkołaz |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Wisła Annopol |
14 - 0 |
Kamex Polichna |
20 sierpnia 2023
20.08 - 16:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
1 - 1 |
Granit II Bychawa |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Sprint Wierzchowiska |
1 - 3 |
LKS Potok Wielki |
19 sierpnia 2023
19.08 - 18:00 |
Perła Borzechów |
3 - 1 |
Iskra Krzemień |
19 sierpnia 2023
19.08 - 11:00 |
Orzeł Urzędów |
5 - 1 |
LKS Kowalin |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
3 - 2 |
LKS Kowalin |
26 sierpnia 2023
26.08 - 18:00 |
Iskra Krzemień |
3 - 0 |
Orzeł Urzędów |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
1 - 3 |
Perła Borzechów |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
2 - 0 |
Sprint Wierzchowiska |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Kamex Polichna |
4 - 2 |
LZS Poniatowa Wieś |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
2 - 9 |
Wisła Annopol |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Tęcza Kraśnik |
5 - 0 |
Unia Wilkołaz |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Unia Wilkołaz |
2 - 0 |
LKS Gościeradów |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Wisła Annopol |
3 - 3 |
Tęcza Kraśnik |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
0 - 4 |
Płomień Trzydnik Duży |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Sprint Wierzchowiska |
0 - 1 |
Kamex Polichna |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Perła Borzechów |
1 - 0 |
Granit II Bychawa |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Orzeł Urzędów |
6 - 2 |
LKS Potok Wielki |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
LKS Kowalin |
0 - 11 |
Iskra Krzemień |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
3 - 7 |
Iskra Krzemień |
9 września 2023
9.09 - 13:30 |
LKS Potok Wielki |
6 - 0 |
LKS Kowalin |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
0 - 3 |
Orzeł Urzędów |
10 września 2023
10.09 - 13:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Kamex Polichna |
1 - 3 |
Perła Borzechów |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
3 - 0 |
Sprint Wierzchowiska |
10 września 2023
10.09 - 17:00 |
Tęcza Kraśnik |
7 - 0 |
LZS Poniatowa Wieś |
10 września 2023
10.09 - 15:00 |
Unia Wilkołaz |
4 - 2 |
Wisła Annopol |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Wisła Annopol |
3 - 0 |
LKS Gościeradów |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
0 - 3 |
Unia Wilkołaz |
17 września 2023
17.09 - 15:30 |
Sprint Wierzchowiska |
1 - 5 |
Tęcza Kraśnik |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Perła Borzechów |
4 - 2 |
Płomień Trzydnik Duży |
17 września 2023
17.09 - 17:00 |
Orzeł Urzędów |
3 - 6 |
Kamex Polichna |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
LKS Kowalin |
2 - 1 |
Granit II Bychawa |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Iskra Krzemień |
6 - 2 |
LKS Potok Wielki |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
3 - 2 |
LKS Potok Wielki |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
4 - 1 |
Iskra Krzemień |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kamex Polichna |
2 - 2 |
LKS Kowalin |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
3 - 1 |
Orzeł Urzędów |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Tęcza Kraśnik |
1 - 1 |
Perła Borzechów |
23 września 2023
23.09 - 16:30 |
Unia Wilkołaz |
4 - 1 |
Sprint Wierzchowiska |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Wisła Annopol |
4 - 1 |
LZS Poniatowa Wieś |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
LZS Poniatowa Wieś |
2 - 4 |
LKS Gościeradów |
1 października 2023
1.10 - 14:30 |
Sprint Wierzchowiska |
1 - 9 |
Wisła Annopol |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Perła Borzechów |
1 - 0 |
Unia Wilkołaz |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Orzeł Urzędów |
1 - 6 |
Tęcza Kraśnik |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
LKS Kowalin |
0 - 7 |
Płomień Trzydnik Duży |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Iskra Krzemień |
3 - 1 |
Kamex Polichna |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
1 - 5 |
Granit II Bychawa |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
1 - 1 |
Granit II Bychawa |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Kamex Polichna |
5 - 0 |
LKS Potok Wielki |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
5 - 1 |
Iskra Krzemień |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Tęcza Kraśnik |
3 - 0 |
LKS Kowalin |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Unia Wilkołaz |
7 - 2 |
Orzeł Urzędów |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Wisła Annopol |
4 - 0 |
Perła Borzechów |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
6 - 0 |
Sprint Wierzchowiska |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Sprint Wierzchowiska |
0 - 3 |
LKS Gościeradów |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Perła Borzechów |
5 - 0 |
LZS Poniatowa Wieś |
15 października 2023
15.10 - 15:30 |
Orzeł Urzędów |
1 - 7 |
Wisła Annopol |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
LKS Kowalin |
2 - 5 |
Unia Wilkołaz |
15 października 2023
15.10 - 14:00 |
Iskra Krzemień |
3 - 6 |
Tęcza Kraśnik |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
4 - 4 |
Płomień Trzydnik Duży |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
1 - 2 |
Kamex Polichna |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
2 - 2 |
Kamex Polichna |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
4 - 2 |
Granit II Bychawa |
22 października 2023
22.10 - 15:00 |
Tęcza Kraśnik |
13 - 0 |
LKS Potok Wielki |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Unia Wilkołaz |
3 - 4 |
Iskra Krzemień |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Wisła Annopol |
8 - 0 |
LKS Kowalin |
22 października 2023
22.10 - 15:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
1 - 3 |
Orzeł Urzędów |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Sprint Wierzchowiska |
1 - 2 |
Perła Borzechów |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Perła Borzechów |
2 - 1 |
LKS Gościeradów |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Orzeł Urzędów |
5 - 0 |
Sprint Wierzchowiska |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
vo, na boisku 5-4 |
LKS Kowalin |
3 - 1 |
LZS Poniatowa Wieś |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
Iskra Krzemień |
3 - 6 |
Wisła Annopol |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
0 - 7 |
Unia Wilkołaz |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
2 - 0 |
Tęcza Kraśnik |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Kamex Polichna |
1 - 2 |
Płomień Trzydnik Duży |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
2 - 4 |
Płomień Trzydnik Duży |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Tęcza Kraśnik |
3 - 1 |
Kamex Polichna |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Unia Wilkołaz |
2 - 3 |
Granit II Bychawa |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Wisła Annopol |
9 - 0 |
LKS Potok Wielki |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
3 - 4 |
Iskra Krzemień |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Sprint Wierzchowiska |
2 - 4 |
LKS Kowalin |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Perła Borzechów |
2 - 0 |
Orzeł Urzędów |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Urzędów |
2 - 7 |
LKS Gościeradów |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
LKS Kowalin |
2 - 2 |
Perła Borzechów |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 1 |
Sprint Wierzchowiska |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
LKS Potok Wielki |
0 - 0 |
LZS Poniatowa Wieś |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Granit II Bychawa |
1 - 4 |
Wisła Annopol |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Kamex Polichna |
4 - 0 |
Unia Wilkołaz |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
0 - 0 |
Tęcza Kraśnik |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
2 - 5 |
Tęcza Kraśnik |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Unia Wilkołaz |
0 - 2 |
Płomień Trzydnik Duży |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kamex Polichna |
2 - 8 |
Wisła Annopol |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Granit II Bychawa |
0 - 0 |
LZS Poniatowa Wieś |
30 marca 2024
30.03 - 14:30 |
LKS Potok Wielki |
3 - 1 |
Sprint Wierzchowiska |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
1 - 2 |
Perła Borzechów |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
LKS Kowalin |
3 - 2 |
Orzeł Urzędów |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Kowalin |
1 - 7 |
LKS Gościeradów |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Orzeł Urzędów |
1 - 9 |
Iskra Krzemień |
7 kwietnia 2024
7.04 - 15:00 |
Perła Borzechów |
7 - 0 |
LKS Potok Wielki |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Sprint Wierzchowiska |
2 - 1 |
Granit II Bychawa |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
2 - 1 |
Kamex Polichna |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Wisła Annopol |
2 - 6 |
Płomień Trzydnik Duży |
7 kwietnia 2024
7.04 - 15:00 |
Unia Wilkołaz |
1 - 3 |
Tęcza Kraśnik |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Kolejka 16 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
5 - 0 |
Unia Wilkołaz |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:00 |
Tęcza Kraśnik |
2 - 4 |
Wisła Annopol |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
2 - 1 |
LZS Poniatowa Wieś |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Kamex Polichna |
3 - 1 |
Sprint Wierzchowiska |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Granit II Bychawa |
1 - 4 |
Perła Borzechów |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
1 - 3 |
Orzeł Urzędów |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
4 - 0 |
LKS Kowalin |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Iskra Krzemień |
4 - 1 |
LKS Gościeradów |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:00 |
LKS Kowalin |
3 - 1 |
LKS Potok Wielki |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Orzeł Urzędów |
0 - 2 |
Granit II Bychawa |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Perła Borzechów |
1 - 3 |
Kamex Polichna |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:30 |
Sprint Wierzchowiska |
0 - 6 |
Płomień Trzydnik Duży |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
2 - 3 |
Tęcza Kraśnik |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Wisła Annopol |
7 - 2 |
Unia Wilkołaz |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
2 - 2 |
Wisła Annopol |
28 kwietnia 2024
28.04 - 17:00 |
Unia Wilkołaz |
1 - 0 |
LZS Poniatowa Wieś |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Tęcza Kraśnik |
3 - 2 |
Sprint Wierzchowiska |
28 kwietnia 2024
28.04 - 16:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
9 - 1 |
Perła Borzechów |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Kamex Polichna |
4 - 2 |
Orzeł Urzędów |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Granit II Bychawa |
1 - 1 |
LKS Kowalin |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
LKS Potok Wielki |
2 - 2 |
Iskra Krzemień |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
LKS Potok Wielki |
0 - 6 |
LKS Gościeradów |
1 maja 2024
1.05 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
2 - 0 |
Granit II Bychawa |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
LKS Kowalin |
3 - 2 |
Kamex Polichna |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Orzeł Urzędów |
3 - 9 |
Płomień Trzydnik Duży |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Perła Borzechów |
1 - 2 |
Tęcza Kraśnik |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Sprint Wierzchowiska |
1 - 1 |
Unia Wilkołaz |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
1 - 8 |
Wisła Annopol |
4 maja 2024
4.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
3 - 1 |
LZS Poniatowa Wieś |
12 maja 2024
12.05 - 17:00 |
Wisła Annopol |
7 - 0 |
Sprint Wierzchowiska |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Unia Wilkołaz |
1 - 5 |
Perła Borzechów |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Tęcza Kraśnik |
4 - 1 |
Orzeł Urzędów |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
4 - 0 |
LKS Kowalin |
12 maja 2024
12.05 - 16:00 |
Kamex Polichna |
4 - 2 |
Iskra Krzemień |
12 maja 2024
12.05 - 17:30 |
Granit II Bychawa |
13 - 0 |
LKS Potok Wielki |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Granit II Bychawa |
1 - 1 |
LKS Gościeradów |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
LKS Potok Wielki |
1 - 1 |
Kamex Polichna |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
3 - 2 |
Płomień Trzydnik Duży |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
LKS Kowalin |
0 - 8 |
Tęcza Kraśnik |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
Orzeł Urzędów |
5 - 3 |
Unia Wilkołaz |
18 maja 2024
18.05 - 11:00 |
Perła Borzechów |
2 - 4 |
Wisła Annopol |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
Sprint Wierzchowiska |
2 - 4 |
LZS Poniatowa Wieś |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 22 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
- |
Sprint Wierzchowiska |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
LZS Poniatowa Wieś |
- |
Perła Borzechów |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Wisła Annopol |
- |
Orzeł Urzędów |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Unia Wilkołaz |
- |
LKS Kowalin |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Tęcza Kraśnik |
- |
Iskra Krzemień |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Płomień Trzydnik Duży |
- |
LKS Potok Wielki |
26 maja 2024
26.05 - 11:00 |
Kamex Polichna |
- |
Granit II Bychawa |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
|
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Kamex Polichna |
- |
LKS Gościeradów |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:30 |
Granit II Bychawa |
- |
Płomień Trzydnik Duży |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
LKS Potok Wielki |
- |
Tęcza Kraśnik |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
- |
Unia Wilkołaz |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
LKS Kowalin |
- |
Wisła Annopol |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Orzeł Urzędów |
- |
LZS Poniatowa Wieś |
2 czerwca 2024
2.06 - 16:00 |
Perła Borzechów |
- |
Sprint Wierzchowiska |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:00 |
|
Kolejka 24 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
- |
Perła Borzechów |
9 czerwca 2024
9.06 - 17:00 |
Sprint Wierzchowiska |
- |
Orzeł Urzędów |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:30 |
LZS Poniatowa Wieś |
- |
LKS Kowalin |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Wisła Annopol |
- |
Iskra Krzemień |
|
Unia Wilkołaz |
- |
LKS Potok Wielki |
8 czerwca 2024
8.06 - 11:00 |
Tęcza Kraśnik |
- |
Granit II Bychawa |
|
Płomień Trzydnik Duży |
- |
Kamex Polichna |
|
Kolejka 25 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Płomień Trzydnik Duży |
- |
LKS Gościeradów |
|
Kamex Polichna |
- |
Tęcza Kraśnik |
|
Granit II Bychawa |
- |
Unia Wilkołaz |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
LKS Potok Wielki |
- |
Wisła Annopol |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Iskra Krzemień |
- |
LZS Poniatowa Wieś |
|
LKS Kowalin |
- |
Sprint Wierzchowiska |
|
Orzeł Urzędów |
- |
Perła Borzechów |
|
Kolejka 26 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły] | |
LKS Gościeradów |
- |
Orzeł Urzędów |
|
Perła Borzechów |
- |
LKS Kowalin |
|
Sprint Wierzchowiska |
- |
Iskra Krzemień |
|
LZS Poniatowa Wieś |
- |
LKS Potok Wielki |
|
Wisła Annopol |
- |
Granit II Bychawa |
|
Unia Wilkołaz |
- |
Kamex Polichna |
|
Tęcza Kraśnik |
- |
Płomień Trzydnik Duży |
|
|