Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
3 - 2 |
Laskovia Laskowa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LKS Rupniów |
1 - 4 |
Gorce Kamienica |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:30 |
LKS Mordarka |
2 - 1 |
KS Tymbark |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Dobrzanka Dobra |
3 - 0 |
LKS Jodłownik |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Sokół II Słopnice |
1 - 3 |
Słomka Siekierczyna |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Pauza: Olimpia Pisarzowa, |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Słomka Siekierczyna |
3 - 0 |
LKS Rupniów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Olimpia Pisarzowa |
4 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
KS Tymbark |
6 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
2 - 3 |
Sokół II Słopnice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Jodłownik |
1 - 2 |
LKS Mordarka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Pauza: Gorce Kamienica, |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Gorce Kamienica |
4 - 1 |
Słomka Siekierczyna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Mordarka |
1 - 1 |
Olimpia Pisarzowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Sokół II Słopnice |
2 - 2 |
KS Tymbark |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
LKS Rupniów |
2 - 5 |
Laskovia Laskowa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Zalesianka II Zalesie |
6 - 3 |
LKS Jodłownik |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Pauza: Dobrzanka Dobra, |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS Tymbark |
3 - 1 |
LKS Rupniów |
5 września 2021
5.09 - 15:30 |
LKS Jodłownik |
0 - 3 |
Sokół II Słopnice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Laskovia Laskowa |
0 - 0 |
Gorce Kamienica |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Dobrzanka Dobra |
2 - 2 |
LKS Mordarka |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Olimpia Pisarzowa |
3 - 0 |
Zalesianka II Zalesie |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pauza: Słomka Siekierczyna, |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
0 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Słomka Siekierczyna |
4 - 3 |
Laskovia Laskowa |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
LKS Rupniów |
2 - 1 |
LKS Jodłownik |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Sokół II Słopnice |
6 - 3 |
Olimpia Pisarzowa |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Gorce Kamienica |
1 - 1 |
KS Tymbark |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Pauza: LKS Mordarka, |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Mordarka |
1 - 4 |
Zalesianka II Zalesie |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS Tymbark |
2 - 0 |
Słomka Siekierczyna |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Dobrzanka Dobra |
0 - 2 |
Sokół II Słopnice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
3 - 2 |
LKS Rupniów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LKS Jodłownik |
4 - 6 |
Gorce Kamienica |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Pauza: Laskovia Laskowa, |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół II Słopnice |
4 - 1 |
LKS Mordarka |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Gorce Kamienica |
3 - 0 |
Olimpia Pisarzowa |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Laskovia Laskowa |
1 - 1 |
KS Tymbark |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LKS Rupniów |
3 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Słomka Siekierczyna |
5 - 1 |
LKS Jodłownik |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Pauza: Zalesianka II Zalesie, |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 4 |
Sokół II Słopnice |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Dobrzanka Dobra |
2 - 6 |
Gorce Kamienica |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Jodłownik |
2 - 3 |
Laskovia Laskowa |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Olimpia Pisarzowa |
1 - 3 |
Słomka Siekierczyna |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
LKS Mordarka |
5 - 2 |
LKS Rupniów |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Pauza: KS Tymbark, |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Słomka Siekierczyna |
3 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Gorce Kamienica |
7 - 1 |
LKS Mordarka |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
KS Tymbark |
4 - 1 |
LKS Jodłownik |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Laskovia Laskowa |
2 - 2 |
Olimpia Pisarzowa |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
LKS Rupniów |
3 - 3 |
Zalesianka II Zalesie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pauza: Sokół II Słopnice, |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Mordarka |
2 - 2 |
Słomka Siekierczyna |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Zalesianka II Zalesie |
3 - 2 |
Gorce Kamienica |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Dobrzanka Dobra |
4 - 3 |
Laskovia Laskowa |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Sokół II Słopnice |
8 - 3 |
LKS Rupniów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Olimpia Pisarzowa |
1 - 1 |
KS Tymbark |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Pauza: LKS Jodłownik, |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Gorce Kamienica |
2 - 5 |
Sokół II Słopnice |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
KS Tymbark |
1 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
LKS Mordarka |
1 - 1 |
Laskovia Laskowa |
24 października 2021
24.10 - 15:30 |
LKS Jodłownik |
10 - 3 |
Olimpia Pisarzowa |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Słomka Siekierczyna |
3 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Rupniów, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Laskovia Laskowa |
7 - 0 |
Zalesianka II Zalesie |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Gorce Kamienica |
2 - 0 |
LKS Rupniów |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
KS Tymbark |
0 - 1 |
LKS Mordarka |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
LKS Jodłownik |
2 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:30 |
Słomka Siekierczyna |
0 - 4 |
Sokół II Słopnice |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Pauza: Olimpia Pisarzowa, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Rupniów |
1 - 5 |
Słomka Siekierczyna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
5 - 1 |
Olimpia Pisarzowa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 2 |
KS Tymbark |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
2 - 4 |
Laskovia Laskowa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
LKS Mordarka |
2 - 4 |
LKS Jodłownik |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:30 |
Pauza: Gorce Kamienica, |
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Słomka Siekierczyna |
3 - 0 |
Gorce Kamienica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Olimpia Pisarzowa |
1 - 2 |
LKS Mordarka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
KS Tymbark |
3 - 1 |
Sokół II Słopnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
1 - 1 |
LKS Rupniów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
LKS Jodłownik |
7 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Pauza: Dobrzanka Dobra, |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Rupniów |
3 - 2 |
KS Tymbark |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
0 - 3 |
LKS Jodłownik |
1 maja 2022
1.05 - 12:30 |
vo, na boisku 4-3 |
Gorce Kamienica |
4 - 0 |
Laskovia Laskowa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
LKS Mordarka |
0 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 5 |
Olimpia Pisarzowa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Pauza: Słomka Siekierczyna, |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Dobrzanka Dobra |
3 - 0 |
Zalesianka II Zalesie |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
0 - 1 |
Słomka Siekierczyna |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
LKS Jodłownik |
7 - 0 |
LKS Rupniów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Olimpia Pisarzowa |
4 - 5 |
Sokół II Słopnice |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
KS Tymbark |
2 - 1 |
Gorce Kamienica |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Mordarka, |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
1 - 1 |
LKS Mordarka |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Słomka Siekierczyna |
6 - 1 |
KS Tymbark |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
1 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
LKS Rupniów |
2 - 1 |
Olimpia Pisarzowa |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Gorce Kamienica |
2 - 4 |
LKS Jodłownik |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Pauza: Laskovia Laskowa, |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Mordarka |
3 - 0 |
Sokół II Słopnice |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Olimpia Pisarzowa |
4 - 6 |
Gorce Kamienica |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
KS Tymbark |
0 - 0 |
Laskovia Laskowa |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
3 - 1 |
LKS Rupniów |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
LKS Jodłownik |
2 - 2 |
Słomka Siekierczyna |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pauza: Zalesianka II Zalesie, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół II Słopnice |
3 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
29 maja 2022
29.05 - 16:30 |
Gorce Kamienica |
4 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Laskovia Laskowa |
0 - 3 |
LKS Jodłownik |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Słomka Siekierczyna |
6 - 0 |
Olimpia Pisarzowa |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LKS Rupniów |
1 - 1 |
LKS Mordarka |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Pauza: KS Tymbark, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Dobrzanka Dobra |
4 - 4 |
Słomka Siekierczyna |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
LKS Mordarka |
1 - 5 |
Gorce Kamienica |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
LKS Jodłownik |
2 - 0 |
KS Tymbark |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
1 - 3 |
Laskovia Laskowa |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 0 |
LKS Rupniów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Pauza: Sokół II Słopnice, |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Słomka Siekierczyna |
2 - 1 |
LKS Mordarka |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Gorce Kamienica |
9 - 0 |
Zalesianka II Zalesie |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
4 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LKS Rupniów |
0 - 5 |
Sokół II Słopnice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
KS Tymbark |
3 - 0 |
Olimpia Pisarzowa |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: LKS Jodłownik, |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sokół II Słopnice |
2 - 5 |
Gorce Kamienica |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Dobrzanka Dobra |
3 - 0 |
KS Tymbark |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Laskovia Laskowa |
2 - 0 |
LKS Mordarka |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
1 - 4 |
LKS Jodłownik |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
4 - 0 |
Słomka Siekierczyna |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
Pauza: LKS Rupniów, . |
|