Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Zenit Kasinka Mała |
4 - 2 |
LKS Mordarka |
13 sierpnia 2023
13.08 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
1 - 3 |
Dobrzanka Dobra |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Wierchy Pasierbiec |
1 - 6 |
KS Tymbark |
15 sierpnia 2023
15.08 - 18:00 |
Zalesianka II Zalesie |
4 - 7 |
Laskovia Laskowa |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:30 |
Olimpia Pisarzowa |
0 - 1 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
13 sierpnia 2023
13.08 - 17:30 |
Pauza: Starówka Stara Wieś, |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Starówka Stara Wieś |
2 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Laskovia Laskowa |
3 - 2 |
Sokół II Słopnice |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
KS Tymbark |
7 - 1 |
Olimpia Pisarzowa |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:00 |
LKS Mordarka |
5 - 1 |
Wierchy Pasierbiec |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
1 - 2 |
Zenit Kasinka Mała |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Pauza: Ostra Olszówka/Raba Niżna, |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
0 - 6 |
KS Tymbark |
27 sierpnia 2023
27.08 - 10:30 |
Zenit Kasinka Mała |
1 - 1 |
Laskovia Laskowa |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Olimpia Pisarzowa |
0 - 3 |
LKS Mordarka |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
3 - 6 |
Wierchy Pasierbiec |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
4 - 3 |
Starówka Stara Wieś |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Pauza: Zalesianka II Zalesie, |
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 4 |
Sokół II Słopnice |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
LKS Mordarka |
3 - 1 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
2 - 0 |
Olimpia Pisarzowa |
2 września 2023
2.09 - 16:30 |
Laskovia Laskowa |
1 - 2 |
Wierchy Pasierbiec |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Starówka Stara Wieś |
1 - 2 |
Zenit Kasinka Mała |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
Pauza: KS Tymbark, |
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Wierchy Pasierbiec |
2 - 2 |
Starówka Stara Wieś |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
KS Tymbark |
6 - 1 |
LKS Mordarka |
9 września 2023
9.09 - 13:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
1 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 1 |
Zenit Kasinka Mała |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
2 - 5 |
Laskovia Laskowa |
10 września 2023
10.09 - 17:00 |
Pauza: Sokół II Słopnice, |
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Starówka Stara Wieś |
3 - 1 |
Olimpia Pisarzowa |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Laskovia Laskowa |
7 - 3 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Dobrzanka Dobra |
1 - 5 |
KS Tymbark |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Wierchy Pasierbiec |
6 - 2 |
Zalesianka II Zalesie |
17 września 2023
17.09 - 13:00 |
Sokół II Słopnice |
5 - 1 |
Zenit Kasinka Mała |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
Pauza: LKS Mordarka, |
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Olimpia Pisarzowa |
2 - 5 |
Zalesianka II Zalesie |
24 września 2023
24.09 - 16:30 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
3 - 5 |
Starówka Stara Wieś |
23 września 2023
23.09 - 16:30 |
LKS Mordarka |
3 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
23 września 2023
23.09 - 16:30 |
KS Tymbark |
4 - 0 |
Laskovia Laskowa |
24 września 2023
24.09 - 17:00 |
Wierchy Pasierbiec |
8 - 5 |
Sokół II Słopnice |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Pauza: Zenit Kasinka Mała, |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Starówka Stara Wieś |
1 - 4 |
KS Tymbark |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
5 - 5 |
Zalesianka II Zalesie |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Laskovia Laskowa |
0 - 4 |
LKS Mordarka |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Sokół II Słopnice |
5 - 3 |
Olimpia Pisarzowa |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Zenit Kasinka Mała |
2 - 3 |
Wierchy Pasierbiec |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Pauza: Dobrzanka Dobra, |
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
2 - 5 |
KS Tymbark |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
LKS Mordarka |
3 - 2 |
Starówka Stara Wieś |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
Dobrzanka Dobra |
2 - 0 |
Laskovia Laskowa |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
2 - 1 |
Sokół II Słopnice |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
3 - 5 |
Zenit Kasinka Mała |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
Pauza: Wierchy Pasierbiec, |
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Zenit Kasinka Mała |
5 - 2 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Sokół II Słopnice |
2 - 3 |
KS Tymbark |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
Wierchy Pasierbiec |
0 - 5 |
Olimpia Pisarzowa |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
LKS Mordarka |
7 - 0 |
Zalesianka II Zalesie |
14 października 2023
14.10 - 14:15 |
Starówka Stara Wieś |
3 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Pauza: Laskovia Laskowa, |
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
KS Tymbark |
1 - 0 |
Zenit Kasinka Mała |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
1 - 0 |
Wierchy Pasierbiec |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Laskovia Laskowa |
3 - 4 |
Starówka Stara Wieś |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
LKS Mordarka |
1 - 3 |
Sokół II Słopnice |
21 października 2023
21.10 - 15:30 |
Zalesianka II Zalesie |
0 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
22 października 2023
22.10 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Pisarzowa, |
Kolejka 12 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Mordarka |
1 - 0 |
Zenit Kasinka Mała |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Dobrzanka Dobra |
3 - 2 |
Sokół II Słopnice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
KS Tymbark |
8 - 1 |
Wierchy Pasierbiec |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Laskovia Laskowa |
3 - 1 |
Zalesianka II Zalesie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
4 - 2 |
Olimpia Pisarzowa |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Pauza: Starówka Stara Wieś, |
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
1 - 0 |
Starówka Stara Wieś |
14 kwietnia 2024
14.04 - 14:00 |
Sokół II Słopnice |
4 - 1 |
Laskovia Laskowa |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:30 |
Olimpia Pisarzowa |
0 - 7 |
KS Tymbark |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:00 |
Wierchy Pasierbiec |
1 - 1 |
LKS Mordarka |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Zenit Kasinka Mała |
1 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Pauza: Ostra Olszówka/Raba Niżna, |
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
KS Tymbark |
6 - 2 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
4 - 2 |
Zenit Kasinka Mała |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
LKS Mordarka |
3 - 2 |
Olimpia Pisarzowa |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Wierchy Pasierbiec |
5 - 1 |
Dobrzanka Dobra |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 |
Starówka Stara Wieś |
4 - 1 |
Sokół II Słopnice |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Pauza: Zalesianka II Zalesie, |
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sokół II Słopnice |
3 - 2 |
Zalesianka II Zalesie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
3 - 5 |
LKS Mordarka |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Olimpia Pisarzowa |
0 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
28 kwietnia 2024
28.04 - 16:00 |
Wierchy Pasierbiec |
3 - 3 |
Laskovia Laskowa |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Zenit Kasinka Mała |
0 - 0 |
Starówka Stara Wieś |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Pauza: KS Tymbark, |
Kolejka 16 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Starówka Stara Wieś |
2 - 2 |
Wierchy Pasierbiec |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
LKS Mordarka |
0 - 0 |
KS Tymbark |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Dobrzanka Dobra |
1 - 3 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Zenit Kasinka Mała |
8 - 2 |
Zalesianka II Zalesie |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Laskovia Laskowa |
3 - 0 |
Olimpia Pisarzowa |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Pauza: Sokół II Słopnice, |
Kolejka 17 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Olimpia Pisarzowa |
2 - 3 |
Starówka Stara Wieś |
12 maja 2024
12.05 - 17:00 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
4 - 1 |
Laskovia Laskowa |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
KS Tymbark |
2 - 0 |
Dobrzanka Dobra |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
0 - 1 |
Wierchy Pasierbiec |
12 maja 2024
12.05 - 15:30 |
Zenit Kasinka Mała |
5 - 2 |
Sokół II Słopnice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Mordarka, |
|
Kolejka 18 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Zalesianka II Zalesie |
- |
Olimpia Pisarzowa |
19 maja 2024
19.05 - 16:00 |
Starówka Stara Wieś |
- |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
Dobrzanka Dobra |
0 - 0 |
LKS Mordarka |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Laskovia Laskowa |
2 - 5 |
KS Tymbark |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Sokół II Słopnice |
- |
Wierchy Pasierbiec |
19 maja 2024
19.05 - 16:00 |
Pauza: Zenit Kasinka Mała, |
|
Kolejka 19 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
KS Tymbark |
- |
Starówka Stara Wieś |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
Zalesianka II Zalesie |
- |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
LKS Mordarka |
- |
Laskovia Laskowa |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
Olimpia Pisarzowa |
- |
Sokół II Słopnice |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
Wierchy Pasierbiec |
- |
Zenit Kasinka Mała |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Pauza: Dobrzanka Dobra, |
|
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
KS Tymbark |
- |
Zalesianka II Zalesie |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Starówka Stara Wieś |
- |
LKS Mordarka |
30 maja 2024
30.05 - 14:00 |
Laskovia Laskowa |
- |
Dobrzanka Dobra |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Sokół II Słopnice |
- |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Zenit Kasinka Mała |
- |
Olimpia Pisarzowa |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
Pauza: Wierchy Pasierbiec, |
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
- |
Zenit Kasinka Mała |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
KS Tymbark |
- |
Sokół II Słopnice |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Olimpia Pisarzowa |
- |
Wierchy Pasierbiec |
9 czerwca 2024
9.06 - 17:00 |
Zalesianka II Zalesie |
- |
LKS Mordarka |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Dobrzanka Dobra |
- |
Starówka Stara Wieś |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Pauza: Laskovia Laskowa, |
Kolejka 22 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Zenit Kasinka Mała |
- |
KS Tymbark |
15 czerwca 2024
15.06 - 18:00 |
Wierchy Pasierbiec |
- |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Starówka Stara Wieś |
- |
Laskovia Laskowa |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Sokół II Słopnice |
- |
LKS Mordarka |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Dobrzanka Dobra |
- |
Zalesianka II Zalesie |
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Pisarzowa, . |
|