Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Ptaszkowa |
6 - 1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Amator Paszyn |
4 - 0 |
Wicher Mogilno |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Piątkovia Łęg |
2 - 6 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
7 - 2 |
LKS Mszalnica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:30 |
Górka Szczereż |
1 - 1 |
Jedność Nowy Sącz |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
LKS Ubiad |
2 - 1 |
LKS Świniarsko |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
4 - 1 |
Budowlani Jazowsko |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:30 |
KPT Nawojowa |
3 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Pauza: Victoria Witowice Dolne, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1 - 4 |
Olimpik Powroźnik |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
Victoria Witowice Dolne |
4 - 1 |
KPT Nawojowa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
2 - 2 |
Zamczysko Marcinkowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
2 - 1 |
LKS Ubiad |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
1 - 0 |
Górka Szczereż |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
1 - 0 |
Dąbrovia Wielogłowy |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
0 - 3 |
Piątkovia Łęg |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
vo, na boisku 1-0 |
Orzeł Ptaszkowa |
5 - 3 |
Amator Paszyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pauza: Budowlani Jazowsko, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Amator Paszyn |
6 - 1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
1 - 7 |
Orzeł Ptaszkowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
3 - 0 |
Wicher Mogilno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Górka Szczereż |
4 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
LKS Ubiad |
3 - 2 |
LKS Mszalnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
3 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:30 |
KPT Nawojowa |
1 - 1 |
Budowlani Jazowsko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Olimpik Powroźnik |
2 - 2 |
Victoria Witowice Dolne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Pauza: LKS Świniarsko, |
Kolejka 4 - 25. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1 - 7 |
Victoria Witowice Dolne |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:30 |
Budowlani Jazowsko |
1 - 4 |
Olimpik Powroźnik |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 3 |
KPT Nawojowa |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
1 - 0 |
Zamczysko Marcinkowice |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 - 0 |
LKS Ubiad |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
Wicher Mogilno |
0 - 3 |
Górka Szczereż |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Orzeł Ptaszkowa |
4 - 1 |
Dąbrovia Wielogłowy |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
Amator Paszyn |
2 - 1 |
Piątkovia Łęg |
25 sierpnia 2020
25.08 - 17:00 |
Pauza: Jedność Nowy Sącz, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Piątkovia Łęg |
4 - 5 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Amator Paszyn |
4 - 1 |
Dąbrovia Wielogłowy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Górka Szczereż |
1 - 3 |
Orzeł Ptaszkowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
LKS Ubiad |
3 - 1 |
Wicher Mogilno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
1 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 |
Jedność Nowy Sącz |
4 - 2 |
KPT Nawojowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 2 |
LKS Świniarsko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Victoria Witowice Dolne |
4 - 2 |
Budowlani Jazowsko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: LKS Mszalnica, |
Kolejka 6 - 3. września 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 - 1 |
Budowlani Jazowsko |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
2 - 3 |
Victoria Witowice Dolne |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 4 |
Olimpik Powroźnik |
3 września 2020
3.09 - 17:30 |
LKS Mszalnica |
1 - 1 |
KPT Nawojowa |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Wicher Mogilno |
1 - 4 |
Zamczysko Marcinkowice |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
2 - 2 |
LKS Ubiad |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Amator Paszyn |
0 - 1 |
Górka Szczereż |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Piątkovia Łęg |
10 - 0 |
Dąbrovia Wielogłowy |
3 września 2020
3.09 - 17:00 |
Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Dąbrovia Wielogłowy |
7 - 5 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Górka Szczereż |
3 - 0 |
Piątkovia Łęg |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
LKS Ubiad |
3 - 2 |
Amator Paszyn |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
2 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
KPT Nawojowa |
0 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 0 |
LKS Mszalnica |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Victoria Witowice Dolne |
5 - 2 |
Jedność Nowy Sącz |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Budowlani Jazowsko |
1 - 3 |
LKS Świniarsko |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Pauza: Wicher Mogilno, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1 - 6 |
LKS Świniarsko |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Jedność Nowy Sącz |
2 - 2 |
Budowlani Jazowsko |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
0 - 3 |
Victoria Witowice Dolne |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
8 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
3 - 2 |
KPT Nawojowa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Amator Paszyn |
3 - 1 |
Zamczysko Marcinkowice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
1 - 5 |
LKS Ubiad |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
3 - 3 |
Górka Szczereż |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Ptaszkowa, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Górka Szczereż |
8 - 2 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
LKS Ubiad |
4 - 3 |
Dąbrovia Wielogłowy |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
5 - 0 |
Piątkovia Łęg |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
KPT Nawojowa |
1 - 4 |
Orzeł Ptaszkowa |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Olimpik Powroźnik |
4 - 3 |
Wicher Mogilno |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Victoria Witowice Dolne |
1 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Budowlani Jazowsko |
3 - 2 |
LKS Mszalnica |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
LKS Świniarsko |
5 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pauza: Amator Paszyn, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
2 - 2 |
Jedność Nowy Sącz |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
LKS Mszalnica |
8 - 0 |
LKS Świniarsko |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
3 - 2 |
Budowlani Jazowsko |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Wicher Mogilno |
2 - 2 |
Victoria Witowice Dolne |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
3 - 2 |
Olimpik Powroźnik |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Amator Paszyn |
4 - 0 |
KPT Nawojowa |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
2 - 3 |
Zamczysko Marcinkowice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Górka Szczereż |
2 - 2 |
LKS Ubiad |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Pauza: Piątkovia Łęg, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Ubiad |
3 - 2 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Zamczysko Marcinkowice |
1 - 1 |
Górka Szczereż |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
KPT Nawojowa |
2 - 1 |
Piątkovia Łęg |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Olimpik Powroźnik |
0 - 3 |
Amator Paszyn |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 0 |
Orzeł Ptaszkowa |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Budowlani Jazowsko |
5 - 0 |
Wicher Mogilno |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 2 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 3 |
LKS Mszalnica |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Pauza: Dąbrovia Wielogłowy, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
4 - 0 |
LKS Mszalnica |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
12 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
- |
LKS Świniarsko |
|
Orzeł Ptaszkowa |
5 - 3 |
Budowlani Jazowsko |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Amator Paszyn |
3 - 1 |
Victoria Witowice Dolne |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
7 - 2 |
Olimpik Powroźnik |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
5 - 1 |
KPT Nawojowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
LKS Ubiad |
1 - 3 |
Zamczysko Marcinkowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Górka Szczereż, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Zamczysko Marcinkowice |
7 - 0 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
KPT Nawojowa |
3 - 2 |
Górka Szczereż |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Olimpik Powroźnik |
2 - 2 |
Dąbrovia Wielogłowy |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 1 |
Piątkovia Łęg |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Budowlani Jazowsko |
1 - 3 |
Amator Paszyn |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
LKS Świniarsko |
3 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Jedność Nowy Sącz |
2 - 3 |
Wicher Mogilno |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
LKS Mszalnica |
1 - 6 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: LKS Ubiad, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
0 - 9 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Wicher Mogilno |
3 - 7 |
LKS Mszalnica |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Orzeł Ptaszkowa |
2 - 1 |
Jedność Nowy Sącz |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Amator Paszyn |
5 - 0 |
LKS Świniarsko |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Piątkovia Łęg |
3 - 4 |
Budowlani Jazowsko |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
0 - 5 |
Victoria Witowice Dolne |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Górka Szczereż |
3 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
LKS Ubiad |
2 - 3 |
KPT Nawojowa |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pauza: Zamczysko Marcinkowice, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
KPT Nawojowa |
0 - 7 |
Zamczysko Marcinkowice |
31 października 2020
31.10 - 11:30 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 8 |
LKS Ubiad |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 2 |
Górka Szczereż |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Budowlani Jazowsko |
2 - 2 |
Dąbrovia Wielogłowy |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
LKS Świniarsko |
3 - 1 |
Piątkovia Łęg |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 3 |
Amator Paszyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Mszalnica |
3 - 3 |
Orzeł Ptaszkowa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 0 |
Wicher Mogilno |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Ogniwo Piwniczna Zdrój, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
0 - 2 |
Wicher Mogilno |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
2 - 4 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Amator Paszyn |
0 - 0 |
LKS Mszalnica |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
0 - 4 |
Jedność Nowy Sącz |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
3 - 0 |
LKS Świniarsko |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Górka Szczereż |
1 - 2 |
Budowlani Jazowsko |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
LKS Ubiad |
1 - 1 |
Victoria Witowice Dolne |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
5 - 0 |
Olimpik Powroźnik |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: KPT Nawojowa, |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
KPT Nawojowa |
1 - 0 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Victoria Witowice Dolne |
0 - 2 |
Zamczysko Marcinkowice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Budowlani Jazowsko |
6 - 1 |
LKS Ubiad |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 0 |
Górka Szczereż |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 1 |
Dąbrovia Wielogłowy |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
LKS Mszalnica |
2 - 0 |
Piątkovia Łęg |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 4 |
Amator Paszyn |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
2 - 2 |
Orzeł Ptaszkowa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Pauza: Olimpik Powroźnik, |
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Victoria Witowice Dolne |
1 - 2 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 1 |
Budowlani Jazowsko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
KPT Nawojowa |
1 - 1 |
LKS Świniarsko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
7 - 2 |
LKS Mszalnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
LKS Ubiad |
1 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Górka Szczereż |
1 - 2 |
Wicher Mogilno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
5 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Piątkovia Łęg |
0 - 4 |
Amator Paszyn |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Jedność Nowy Sącz, |
Kolejka 22 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 - 2 |
Piątkovia Łęg |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
1 - 4 |
Amator Paszyn |
1 maja 2021
1.05 - 17:30 |
Orzeł Ptaszkowa |
1 - 0 |
Górka Szczereż |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
2 - 3 |
LKS Ubiad |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 1 |
Zamczysko Marcinkowice |
1 maja 2021
1.05 - 13:30 |
KPT Nawojowa |
2 - 1 |
Jedność Nowy Sącz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 4 |
Olimpik Powroźnik |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Budowlani Jazowsko |
4 - 0 |
Victoria Witowice Dolne |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Mszalnica, |
Kolejka 23 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Budowlani Jazowsko |
3 - 1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 1 |
LKS Świniarsko |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 1 |
Jedność Nowy Sącz |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
KPT Nawojowa |
4 - 2 |
LKS Mszalnica |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
2 - 0 |
Wicher Mogilno |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
LKS Ubiad |
1 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Górka Szczereż |
2 - 3 |
Amator Paszyn |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
7 - 2 |
Piątkovia Łęg |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz, |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
2 - 1 |
Dąbrovia Wielogłowy |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
3 - 3 |
Górka Szczereż |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Amator Paszyn |
2 - 1 |
LKS Ubiad |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
0 - 3 |
Zamczysko Marcinkowice |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
12 - 3 |
KPT Nawojowa |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
1 - 4 |
Olimpik Powroźnik |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 4 |
Victoria Witowice Dolne |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
3 - 2 |
Budowlani Jazowsko |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Wicher Mogilno, |
Kolejka 25 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Świniarsko |
1 - 1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Budowlani Jazowsko |
3 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 2 |
LKS Mszalnica |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Olimpik Powroźnik |
0 - 6 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
12 maja 2021
12.05 - 18:15 |
KPT Nawojowa |
3 - 1 |
Wicher Mogilno |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
0 - 2 |
Amator Paszyn |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
LKS Ubiad |
8 - 4 |
Piątkovia Łęg |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Górka Szczereż |
3 - 3 |
Dąbrovia Wielogłowy |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Ptaszkowa, |
Kolejka 26 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
0 - 0 |
Górka Szczereż |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
0 - 1 |
LKS Ubiad |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Piątkovia Łęg |
2 - 6 |
Zamczysko Marcinkowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
2 - 3 |
KPT Nawojowa |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
3 - 0 |
Olimpik Powroźnik |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
5 - 4 |
Victoria Witowice Dolne |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
2 - 3 |
Budowlani Jazowsko |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
0 - 3 |
LKS Świniarsko |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Pauza: Amator Paszyn, |
Kolejka 18 - 18. maja 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
6 - 0 |
Orzeł Ptaszkowa |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Wicher Mogilno |
0 - 2 |
Amator Paszyn |
28 czerwca 2021
28.06 - 18:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
7 - 0 |
Piątkovia Łęg |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:30 |
LKS Mszalnica |
1 - 1 |
Dąbrovia Wielogłowy |
28 czerwca 2021
28.06 - 18:00 |
Jedność Nowy Sącz |
1 - 2 |
Górka Szczereż |
28 czerwca 2021
28.06 - 18:00 |
LKS Świniarsko |
2 - 3 |
LKS Ubiad |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Budowlani Jazowsko |
0 - 2 |
Zamczysko Marcinkowice |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 3 |
KPT Nawojowa |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Pauza: Victoria Witowice Dolne, |
Kolejka 27 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Jedność Nowy Sącz |
4 - 4 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 2 |
LKS Mszalnica |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Budowlani Jazowsko |
0 - 0 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Victoria Witowice Dolne |
6 - 2 |
Wicher Mogilno |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
KPT Nawojowa |
1 - 1 |
Amator Paszyn |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
2 - 2 |
Dąbrovia Wielogłowy |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LKS Ubiad |
0 - 0 |
Górka Szczereż |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Piątkovia Łęg, |
Kolejka 28 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1 - 2 |
LKS Ubiad |
30 maja 2021
30.05 - 17:30 |
Górka Szczereż |
2 - 1 |
Zamczysko Marcinkowice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Piątkovia Łęg |
1 - 1 |
KPT Nawojowa |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Amator Paszyn |
1 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
0 - 4 |
Victoria Witowice Dolne |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
vo, na boisku 8-4 |
Wicher Mogilno |
6 - 4 |
Budowlani Jazowsko |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
6 - 1 |
LKS Świniarsko |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
4 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Dąbrovia Wielogłowy, |
Kolejka 29 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Mszalnica |
2 - 0 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
0 - 6 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
LKS Świniarsko |
2 - 3 |
Wicher Mogilno |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Budowlani Jazowsko |
3 - 0 |
Orzeł Ptaszkowa |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Victoria Witowice Dolne |
2 - 5 |
Amator Paszyn |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Olimpik Powroźnik |
1 - 0 |
Piątkovia Łęg |
3 czerwca 2021
3.06 - 10:30 |
KPT Nawojowa |
3 - 2 |
Dąbrovia Wielogłowy |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
2 - 2 |
LKS Ubiad |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: Górka Szczereż, |
Kolejka 30 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
0 - 5 |
Zamczysko Marcinkowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
vo, na boisku 2-5 |
Górka Szczereż |
1 - 3 |
KPT Nawojowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
0 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Piątkovia Łęg |
4 - 2 |
Victoria Witowice Dolne |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Amator Paszyn |
5 - 0 |
Budowlani Jazowsko |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
4 - 1 |
LKS Świniarsko |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Wicher Mogilno |
4 - 5 |
Jedność Nowy Sącz |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
3 - 1 |
LKS Mszalnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pauza: LKS Ubiad, |
Kolejka 19 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Olimpik Powroźnik |
2 - 3 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
28 czerwca 2021
28.06 - 18:30 |
KPT Nawojowa |
1 - 2 |
Victoria Witowice Dolne |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
3 - 0 |
LKS Świniarsko |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
LKS Ubiad |
3 - 2 |
Jedność Nowy Sącz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Górka Szczereż |
6 - 1 |
LKS Mszalnica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
0 - 4 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Piątkovia Łęg |
2 - 0 |
Wicher Mogilno |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Amator Paszyn |
2 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Budowlani Jazowsko, |
Kolejka 31 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
9 - 0 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LKS Mszalnica |
1 - 3 |
Wicher Mogilno |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
2 - 0 |
Orzeł Ptaszkowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
LKS Świniarsko |
1 - 5 |
Amator Paszyn |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Budowlani Jazowsko |
1 - 4 |
Piątkovia Łęg |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Victoria Witowice Dolne |
3 - 4 |
Dąbrovia Wielogłowy |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Olimpik Powroźnik |
0 - 1 |
Górka Szczereż |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
KPT Nawojowa |
2 - 3 |
LKS Ubiad |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pauza: Zamczysko Marcinkowice, |
Kolejka 32 - 17. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zamczysko Marcinkowice |
4 - 0 |
KPT Nawojowa |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
LKS Ubiad |
1 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Górka Szczereż |
2 - 5 |
Victoria Witowice Dolne |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
0 - 3 |
Budowlani Jazowsko |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Piątkovia Łęg |
5 - 4 |
LKS Świniarsko |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Amator Paszyn |
5 - 0 |
Jedność Nowy Sącz |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
4 - 1 |
LKS Mszalnica |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Wicher Mogilno |
0 - 4 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Pauza: Ogniwo Piwniczna Zdrój, |
Kolejka 33 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wicher Mogilno |
2 - 1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
6 - 1 |
Orzeł Ptaszkowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
LKS Mszalnica |
0 - 3 |
Amator Paszyn |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Jedność Nowy Sącz |
3 - 0 |
Piątkovia Łęg |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
LKS Świniarsko |
2 - 5 |
Dąbrovia Wielogłowy |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Budowlani Jazowsko |
4 - 1 |
Górka Szczereż |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Victoria Witowice Dolne |
5 - 2 |
LKS Ubiad |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Olimpik Powroźnik |
0 - 1 |
Zamczysko Marcinkowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 18:30 |
Pauza: KPT Nawojowa, |
Kolejka 34 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3 - 1 |
KPT Nawojowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Zamczysko Marcinkowice |
1 - 3 |
Victoria Witowice Dolne |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LKS Ubiad |
4 - 1 |
Budowlani Jazowsko |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Górka Szczereż |
5 - 0 |
LKS Świniarsko |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Dąbrovia Wielogłowy |
6 - 1 |
Jedność Nowy Sącz |
27 czerwca 2021
27.06 - 18:00 |
Piątkovia Łęg |
1 - 2 |
LKS Mszalnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Amator Paszyn |
3 - 5 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
4 - 0 |
Wicher Mogilno |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Olimpik Powroźnik, |
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1 - 2 |
Amator Paszyn |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Orzeł Ptaszkowa |
3 - 2 |
Piątkovia Łęg |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wicher Mogilno |
5 - 2 |
Dąbrovia Wielogłowy |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
9 - 0 |
Górka Szczereż |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
LKS Mszalnica |
1 - 1 |
LKS Ubiad |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Jedność Nowy Sącz |
2 - 4 |
Zamczysko Marcinkowice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Budowlani Jazowsko |
0 - 0 |
KPT Nawojowa |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Victoria Witowice Dolne |
1 - 1 |
Olimpik Powroźnik |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pauza: LKS Świniarsko, . |
|