Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS Zakopane |
0 - 2 |
Bór Dębno |
19 sierpnia 2021
19.08 - 18:00 |
Orawa Jabłonka |
5 - 0 |
Skalni Zaskale |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Lubań Tylmanowa |
6 - 0 |
KS Chabówka |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Dunajec Ostrowsko |
2 - 5 |
KS Łapsze Niżne |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Orkan Raba Wyżna |
5 - 1 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Jordan Jordanów |
4 - 0 |
Biali Biały Dunajec |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Pauza: Unia Naprawa, |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Skalni Zaskale |
2 - 0 |
Jordan Jordanów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:30 |
Bór Dębno |
2 - 1 |
Orawa Jabłonka |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Unia Naprawa |
0 - 2 |
Dunajec Ostrowsko |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
KS Łapsze Niżne |
0 - 4 |
Orkan Raba Wyżna |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:30 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
0 - 1 |
KS Zakopane |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:30 |
Biali Biały Dunajec |
2 - 2 |
Lubań Tylmanowa |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Pauza: KS Chabówka, |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orawa Jabłonka |
4 - 3 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
KS Chabówka |
1 - 3 |
Biali Biały Dunajec |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
Lubań Tylmanowa |
3 - 0 |
Skalni Zaskale |
25 sierpnia 2021
25.08 - 18:00 |
Orkan Raba Wyżna |
1 - 2 |
Unia Naprawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
KS Zakopane |
2 - 2 |
KS Łapsze Niżne |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Jordan Jordanów |
1 - 0 |
Bór Dębno |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
Pauza: Dunajec Ostrowsko, |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Skalni Zaskale |
4 - 2 |
KS Chabówka |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Dunajec Ostrowsko |
0 - 2 |
Orkan Raba Wyżna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Unia Naprawa |
3 - 2 |
KS Zakopane |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Bór Dębno |
3 - 0 |
Lubań Tylmanowa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
1 - 2 |
Jordan Jordanów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Orawa Jabłonka |
5 - 2 |
KS Łapsze Niżne |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Pauza: Biali Biały Dunajec, |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS Chabówka |
3 - 3 |
Bór Dębno |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Lubań Tylmanowa |
2 - 1 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
KS Zakopane |
2 - 2 |
Dunajec Ostrowsko |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Unia Naprawa |
2 - 1 |
Orawa Jabłonka |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Biali Biały Dunajec |
1 - 5 |
Skalni Zaskale |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Jordan Jordanów |
3 - 2 |
KS Łapsze Niżne |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pauza: Orkan Raba Wyżna, |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Unia Naprawa |
0 - 0 |
Jordan Jordanów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Dunajec Ostrowsko |
0 - 0 |
Orawa Jabłonka |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Orkan Raba Wyżna |
3 - 2 |
KS Zakopane |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
KS Łapsze Niżne |
2 - 3 |
Lubań Tylmanowa |
12 września 2021
12.09 - 13:30 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
5 - 0 |
KS Chabówka |
12 września 2021
12.09 - 13:30 |
Bór Dębno |
1 - 1 |
Biali Biały Dunajec |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Pauza: Skalni Zaskale, |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Skalni Zaskale |
1 - 1 |
Bór Dębno |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Lubań Tylmanowa |
1 - 2 |
Unia Naprawa |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
KS Chabówka |
7 - 2 |
KS Łapsze Niżne |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Orawa Jabłonka |
3 - 4 |
Orkan Raba Wyżna |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Biali Biały Dunajec |
1 - 1 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Jordan Jordanów |
4 - 0 |
Dunajec Ostrowsko |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Pauza: KS Zakopane, |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
KS Zakopane |
2 - 1 |
Orawa Jabłonka |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Dunajec Ostrowsko |
2 - 5 |
Lubań Tylmanowa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Unia Naprawa |
1 - 0 |
KS Chabówka |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Orkan Raba Wyżna |
2 - 2 |
Jordan Jordanów |
25 września 2021
25.09 - 13:30 |
KS Łapsze Niżne |
5 - 2 |
Biali Biały Dunajec |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
7 - 1 |
Skalni Zaskale |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Pauza: Bór Dębno, |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
KS Chabówka |
3 - 3 |
Dunajec Ostrowsko |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Lubań Tylmanowa |
2 - 2 |
Orkan Raba Wyżna |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Skalni Zaskale |
5 - 1 |
KS Łapsze Niżne |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Biali Biały Dunajec |
1 - 1 |
Unia Naprawa |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Jordan Jordanów |
3 - 0 |
KS Zakopane |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Bór Dębno |
0 - 4 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Pauza: Orawa Jabłonka, |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Unia Naprawa |
3 - 0 |
Skalni Zaskale |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Dunajec Ostrowsko |
4 - 1 |
Biali Biały Dunajec |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Orkan Raba Wyżna |
4 - 0 |
KS Chabówka |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
KS Zakopane |
1 - 5 |
Lubań Tylmanowa |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
KS Łapsze Niżne |
2 - 3 |
Bór Dębno |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Orawa Jabłonka |
4 - 1 |
Jordan Jordanów |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pauza: Lubań II Maniowy/Kluszkowce, |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
2 - 0 |
KS Łapsze Niżne |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Skalni Zaskale |
6 - 0 |
Dunajec Ostrowsko |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Lubań Tylmanowa |
1 - 2 |
Orawa Jabłonka |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
KS Chabówka |
7 - 3 |
KS Zakopane |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Biali Biały Dunajec |
0 - 1 |
Orkan Raba Wyżna |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Bór Dębno |
2 - 1 |
Unia Naprawa |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pauza: Jordan Jordanów, |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
KS Zakopane |
0 - 2 |
Biali Biały Dunajec |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Orawa Jabłonka |
0 - 2 |
KS Chabówka |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Orkan Raba Wyżna |
5 - 1 |
Skalni Zaskale |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Dunajec Ostrowsko |
1 - 4 |
Bór Dębno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Unia Naprawa |
0 - 0 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Jordan Jordanów |
4 - 0 |
Lubań Tylmanowa |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: KS Łapsze Niżne, |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
KS Chabówka |
0 - 4 |
Jordan Jordanów |
30 października 2021
30.10 - 15:30 |
Skalni Zaskale |
2 - 0 |
KS Zakopane |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Biali Biały Dunajec |
0 - 3 |
Orawa Jabłonka |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
1 - 0 |
Dunajec Ostrowsko |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Bór Dębno |
1 - 2 |
Orkan Raba Wyżna |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KS Łapsze Niżne |
0 - 3 |
Unia Naprawa |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Pauza: Lubań Tylmanowa, |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Bór Dębno |
3 - 0 |
KS Zakopane |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Skalni Zaskale |
2 - 4 |
Orawa Jabłonka |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KS Chabówka |
3 - 0 |
Lubań Tylmanowa |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KS Łapsze Niżne |
4 - 2 |
Dunajec Ostrowsko |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
3 - 2 |
Orkan Raba Wyżna |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Biali Biały Dunajec |
2 - 2 |
Jordan Jordanów |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Pauza: Unia Naprawa, |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Jordan Jordanów |
2 - 1 |
Skalni Zaskale |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Orawa Jabłonka |
0 - 2 |
Bór Dębno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:00 |
Dunajec Ostrowsko |
6 - 1 |
Unia Naprawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Orkan Raba Wyżna |
3 - 3 |
KS Łapsze Niżne |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
KS Zakopane |
1 - 8 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Lubań Tylmanowa |
3 - 0 |
Biali Biały Dunajec |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Pauza: KS Chabówka, |
Kolejka 16 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
1 - 2 |
Orawa Jabłonka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Biali Biały Dunajec |
1 - 3 |
KS Chabówka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Skalni Zaskale |
2 - 3 |
Lubań Tylmanowa |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Unia Naprawa |
1 - 4 |
Orkan Raba Wyżna |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
KS Łapsze Niżne |
4 - 1 |
KS Zakopane |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Bór Dębno |
0 - 1 |
Jordan Jordanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Pauza: Dunajec Ostrowsko, |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Chabówka |
1 - 3 |
Skalni Zaskale |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Orkan Raba Wyżna |
4 - 0 |
Dunajec Ostrowsko |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
KS Zakopane |
2 - 3 |
Unia Naprawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Lubań Tylmanowa |
5 - 1 |
Bór Dębno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Jordan Jordanów |
2 - 1 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
KS Łapsze Niżne |
6 - 1 |
Orawa Jabłonka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Pauza: Biali Biały Dunajec, |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Bór Dębno |
5 - 1 |
KS Chabówka |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
3 - 2 |
Lubań Tylmanowa |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Dunajec Ostrowsko |
4 - 1 |
KS Zakopane |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Orawa Jabłonka |
3 - 3 |
Unia Naprawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Skalni Zaskale |
3 - 1 |
Biali Biały Dunajec |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
KS Łapsze Niżne |
0 - 8 |
Jordan Jordanów |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Pauza: Orkan Raba Wyżna, |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Jordan Jordanów |
2 - 1 |
Unia Naprawa |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Orawa Jabłonka |
1 - 1 |
Dunajec Ostrowsko |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
KS Zakopane |
1 - 1 |
Orkan Raba Wyżna |
8 maja 2022
8.05 - 17:30 |
Lubań Tylmanowa |
7 - 1 |
KS Łapsze Niżne |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
KS Chabówka |
1 - 7 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Biali Biały Dunajec |
0 - 1 |
Bór Dębno |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Pauza: Skalni Zaskale, |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Bór Dębno |
1 - 0 |
Skalni Zaskale |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Unia Naprawa |
1 - 2 |
Lubań Tylmanowa |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
KS Łapsze Niżne |
3 - 0 |
KS Chabówka |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Orkan Raba Wyżna |
5 - 0 |
Orawa Jabłonka |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
7 - 0 |
Biali Biały Dunajec |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Dunajec Ostrowsko |
1 - 7 |
Jordan Jordanów |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Pauza: KS Zakopane, |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Orawa Jabłonka |
1 - 0 |
KS Zakopane |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Lubań Tylmanowa |
3 - 0 |
Dunajec Ostrowsko |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
KS Chabówka |
0 - 1 |
Unia Naprawa |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Jordan Jordanów |
1 - 3 |
Orkan Raba Wyżna |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Biali Biały Dunajec |
3 - 1 |
KS Łapsze Niżne |
22 maja 2022
22.05 - 16:30 |
Skalni Zaskale |
5 - 1 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Pauza: Bór Dębno, |
Kolejka 22 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Dunajec Ostrowsko |
4 - 1 |
KS Chabówka |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Orkan Raba Wyżna |
1 - 1 |
Lubań Tylmanowa |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
KS Łapsze Niżne |
2 - 8 |
Skalni Zaskale |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Unia Naprawa |
4 - 2 |
Biali Biały Dunajec |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
KS Zakopane |
2 - 2 |
Jordan Jordanów |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
2 - 2 |
Bór Dębno |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Pauza: Orawa Jabłonka, |
Kolejka 23 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Skalni Zaskale |
4 - 1 |
Unia Naprawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Biali Biały Dunajec |
0 - 3 |
Dunajec Ostrowsko |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
KS Chabówka |
2 - 4 |
Orkan Raba Wyżna |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Lubań Tylmanowa |
3 - 0 |
KS Zakopane |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Bór Dębno |
4 - 0 |
KS Łapsze Niżne |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Jordan Jordanów |
5 - 0 |
Orawa Jabłonka |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Pauza: Lubań II Maniowy/Kluszkowce, |
Kolejka 24 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Łapsze Niżne |
2 - 3 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Dunajec Ostrowsko |
2 - 4 |
Skalni Zaskale |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Orawa Jabłonka |
0 - 4 |
Lubań Tylmanowa |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
KS Zakopane |
0 - 2 |
KS Chabówka |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Orkan Raba Wyżna |
3 - 0 |
Biali Biały Dunajec |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Unia Naprawa |
1 - 2 |
Bór Dębno |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Pauza: Jordan Jordanów, |
Kolejka 25 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Biali Biały Dunajec |
2 - 1 |
KS Zakopane |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
KS Chabówka |
4 - 4 |
Orawa Jabłonka |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Skalni Zaskale |
1 - 2 |
Orkan Raba Wyżna |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Bór Dębno |
3 - 1 |
Dunajec Ostrowsko |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
2 - 2 |
Unia Naprawa |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
Lubań Tylmanowa |
1 - 1 |
Jordan Jordanów |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Pauza: KS Łapsze Niżne, |
Kolejka 26 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Jordan Jordanów |
3 - 0 |
KS Chabówka |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
KS Zakopane |
0 - 3 |
Skalni Zaskale |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
vo, na boisku 3-0 |
Orawa Jabłonka |
3 - 2 |
Biali Biały Dunajec |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
Dunajec Ostrowsko |
0 - 6 |
Lubań II Maniowy/Kluszkowce |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
Orkan Raba Wyżna |
2 - 0 |
Bór Dębno |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
Unia Naprawa |
3 - 2 |
KS Łapsze Niżne |
25 czerwca 2022
25.06 - 18:00 |
Pauza: Lubań Tylmanowa, . |
|