Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Korona Skawinki |
1 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Żarek Barwałd Górny |
1 - 3 |
Naroże Juszczyn |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Garbarz Zembrzyce |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
anulowany, było 1-1 |
Grom Grzechynia |
0 - 3 |
Strzelec Budzów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Huragan Skawica |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
BCS Zawoja |
0 - 5 |
Halniak Maków Podhalański |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
2 - 3 |
Żuraw Krzeszów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Pauza: Lachy Lachowice, |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Halniak Maków Podhalański |
0 - 3 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4 - 0 |
BCS Zawoja |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
4 - 1 |
Huragan Skawica |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
4 - 0 |
Grom Grzechynia |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
anulowany, było 3-0 |
Leńczanka Leńcze |
5 - 1 |
Żarek Barwałd Górny |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Lachy Lachowice |
2 - 0 |
Korona Skawinki |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Pauza: Żuraw Krzeszów, |
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Żarek Barwałd Górny |
2 - 2 |
Lachy Lachowice |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Leńczanka Leńcze |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
anulowany, było 0-2 |
Grom Grzechynia |
0 - 7 |
Naroże Juszczyn |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Huragan Skawica |
3 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
BCS Zawoja |
4 - 3 |
Strzelec Budzów |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
1 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Żuraw Krzeszów |
3 - 1 |
Halniak Maków Podhalański |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Pauza: Korona Skawinki, |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Jałowiec Stryszawa |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
0 - 1 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
1 - 1 |
BCS Zawoja |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
6 - 1 |
Huragan Skawica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
4 - 0 |
Grom Grzechynia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Lachy Lachowice |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
anulowany, było 2-0 |
Korona Skawinki |
1 - 2 |
Żarek Barwałd Górny |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Pauza: Halniak Maków Podhalański, |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Korona Skawinki |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
anulowany, było 1-2 |
Grom Grzechynia |
0 - 3 |
Lachy Lachowice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Huragan Skawica |
1 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
BCS Zawoja |
1 - 6 |
Naroże Juszczyn |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
2 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
5 - 3 |
Strzelec Budzów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
1 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pauza: Żarek Barwałd Górny, |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Strzelec Budzów |
2 - 1 |
Halniak Maków Podhalański |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Garbarz Zembrzyce |
0 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Naroże Juszczyn |
6 - 3 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 1 |
BCS Zawoja |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Lachy Lachowice |
1 - 1 |
Huragan Skawica |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Korona Skawinki |
5 - 0 |
Grom Grzechynia |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Żarek Barwałd Górny |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
anulowany, było 1-1 |
Pauza: Jałowiec Stryszawa, |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Grom Grzechynia |
1 - 4 |
Żarek Barwałd Górny |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Huragan Skawica |
4 - 2 |
Korona Skawinki |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
BCS Zawoja |
5 - 1 |
Lachy Lachowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
4 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
3 - 0 |
Naroże Juszczyn |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Halniak Maków Podhalański |
2 - 1 |
Garbarz Zembrzyce |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 1 |
Strzelec Budzów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pauza: Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska, |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Garbarz Zembrzyce |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 1 |
Halniak Maków Podhalański |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Leńczanka Leńcze |
3 - 3 |
Żuraw Krzeszów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Lachy Lachowice |
2 - 1 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Korona Skawinki |
4 - 0 |
BCS Zawoja |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Żarek Barwałd Górny |
1 - 2 |
Huragan Skawica |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Grom Grzechynia |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-1 |
Pauza: Strzelec Budzów, |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Huragan Skawica |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
anulowany, było 4-2 |
BCS Zawoja |
1 - 0 |
Żarek Barwałd Górny |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
2 - 2 |
Korona Skawinki |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Żuraw Krzeszów |
3 - 1 |
Lachy Lachowice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Halniak Maków Podhalański |
4 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 3 |
Naroże Juszczyn |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
2 - 1 |
Garbarz Zembrzyce |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pauza: Grom Grzechynia, |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
1 - 2 |
Strzelec Budzów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 0 |
Jałowiec Stryszawa |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Lachy Lachowice |
2 - 5 |
Halniak Maków Podhalański |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Korona Skawinki |
2 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Żarek Barwałd Górny |
1 - 0 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
BCS Zawoja |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
anulowany, było 0-3 |
Grom Grzechynia |
2 - 5 |
Huragan Skawica |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pauza: Garbarz Zembrzyce, |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
BCS Zawoja |
8 - 0 |
Grom Grzechynia |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
anulowany, było 2-2 |
Żuraw Krzeszów |
2 - 1 |
Żarek Barwałd Górny |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Halniak Maków Podhalański |
4 - 0 |
Korona Skawinki |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 0 |
Lachy Lachowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Garbarz Zembrzyce |
1 - 6 |
Naroże Juszczyn |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pauza: Huragan Skawica, |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Leńczanka Leńcze |
1 - 5 |
Garbarz Zembrzyce |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Lachy Lachowice |
2 - 4 |
Strzelec Budzów |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Korona Skawinki |
1 - 0 |
Jałowiec Stryszawa |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Żarek Barwałd Górny |
1 - 3 |
Halniak Maków Podhalański |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Żuraw Krzeszów |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-3 |
Grom Grzechynia |
1 - 5 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Huragan Skawica |
5 - 2 |
BCS Zawoja |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: Naroże Juszczyn, |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Wadowic) |
3 - 6 |
Huragan Skawica |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Żuraw Krzeszów |
3 - 0 |
Grom Grzechynia |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Halniak Maków Podhalański |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-1 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 0 |
Żarek Barwałd Górny |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 3 |
Korona Skawinki |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Garbarz Zembrzyce |
8 - 1 |
Lachy Lachowice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Pauza: BCS Zawoja, |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Lachy Lachowice |
3 - 4 |
Naroże Juszczyn |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Żarek Barwałd Górny |
0 - 0 |
Strzelec Budzów |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
- |
Jałowiec Stryszawa |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
anulowany, było 1-2 |
Grom Grzechynia |
4 - 2 |
Halniak Maków Podhalański |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Huragan Skawica |
0 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
BCS Zawoja |
1 - 3 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Pauza: Leńczanka Leńcze, |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
1 - 1 |
BCS Zawoja |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Halniak Maków Podhalański |
1 - 2 |
Huragan Skawica |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Jałowiec Stryszawa |
6 - 0 |
Grom Grzechynia |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Strzelec Budzów |
- |
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
anulowany, było 3-1 |
Garbarz Zembrzyce |
4 - 0 |
Żarek Barwałd Górny |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 1 |
Korona Skawinki |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Leńczanka Leńcze |
2 - 2 |
Lachy Lachowice |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Pauza: KS Bystra (k. Wadowic), |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Leńczanka Leńcze |
3 - 2 |
Korona Skawinki |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 1 |
Żarek Barwałd Górny |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
7 - 0 |
Grom Grzechynia |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
3 - 0 |
Huragan Skawica |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Halniak Maków Podhalański |
0 - 1 |
BCS Zawoja |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Żuraw Krzeszów |
9 - 1 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Pauza: Lachy Lachowice, Garbarz Zembrzyce, |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Wadowic) |
3 - 3 |
Halniak Maków Podhalański |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
BCS Zawoja |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Huragan Skawica |
2 - 0 |
Strzelec Budzów |
26 marca 2022
26.03 - 12:30 |
Grom Grzechynia |
1 - 5 |
Garbarz Zembrzyce |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Żarek Barwałd Górny |
2 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Korona Skawinki |
1 - 1 |
Lachy Lachowice |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Pauza: Żuraw Krzeszów, Naroże Juszczyn, |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Lachy Lachowice |
0 - 0 |
Żarek Barwałd Górny |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
10 - 0 |
Grom Grzechynia |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:30 |
Garbarz Zembrzyce |
2 - 2 |
Huragan Skawica |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
4 - 0 |
BCS Zawoja |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 2 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
3 - 6 |
Żuraw Krzeszów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Pauza: Korona Skawinki, Leńczanka Leńcze, |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
7 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
4 - 1 |
Strzelec Budzów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
BCS Zawoja |
1 - 1 |
Garbarz Zembrzyce |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Huragan Skawica |
1 - 6 |
Naroże Juszczyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Grom Grzechynia |
2 - 4 |
Leńczanka Leńcze |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Żarek Barwałd Górny |
1 - 1 |
Korona Skawinki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Pauza: Halniak Maków Podhalański, Lachy Lachowice, |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Lachy Lachowice |
7 - 1 |
Grom Grzechynia |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 1 |
Huragan Skawica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 2 |
BCS Zawoja |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Garbarz Zembrzyce |
3 - 2 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
0 - 6 |
Żuraw Krzeszów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 0 |
Halniak Maków Podhalański |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Pauza: Żarek Barwałd Górny, Korona Skawinki, |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Halniak Maków Podhalański |
1 - 0 |
Strzelec Budzów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
3 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
0 - 6 |
Naroże Juszczyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
BCS Zawoja |
2 - 4 |
Leńczanka Leńcze |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Huragan Skawica |
2 - 0 |
Lachy Lachowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Grom Grzechynia |
0 - 8 |
Korona Skawinki |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Pauza: Jałowiec Stryszawa, Żarek Barwałd Górny, |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Żarek Barwałd Górny |
3 - 0 |
Grom Grzechynia |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Korona Skawinki |
2 - 1 |
Huragan Skawica |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
Lachy Lachowice |
1 - 4 |
BCS Zawoja |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Leńczanka Leńcze |
2 - 1 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Garbarz Zembrzyce |
1 - 0 |
Halniak Maków Podhalański |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 2 |
Garbarz Zembrzyce |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
2 - 3 |
Naroże Juszczyn |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Żuraw Krzeszów |
5 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
5 - 2 |
Lachy Lachowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
BCS Zawoja |
0 - 0 |
Korona Skawinki |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Huragan Skawica |
5 - 2 |
Żarek Barwałd Górny |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pauza: Strzelec Budzów, Grom Grzechynia, |
Kolejka 24 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Żarek Barwałd Górny |
0 - 7 |
BCS Zawoja |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Korona Skawinki |
2 - 0 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Lachy Lachowice |
0 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
2 - 0 |
Halniak Maków Podhalański |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Naroże Juszczyn |
4 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Garbarz Zembrzyce |
0 - 0 |
Strzelec Budzów |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Pauza: Grom Grzechynia, Huragan Skawica, |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Strzelec Budzów |
1 - 2 |
Naroże Juszczyn |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Jałowiec Stryszawa |
0 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
7 - 1 |
Lachy Lachowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Żuraw Krzeszów |
4 - 1 |
Korona Skawinki |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
3 - 2 |
Żarek Barwałd Górny |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Huragan Skawica |
3 - 0 |
Grom Grzechynia |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pauza: Garbarz Zembrzyce, BCS Zawoja, |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Grom Grzechynia |
0 - 3 |
BCS Zawoja |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Żarek Barwałd Górny |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Korona Skawinki |
2 - 1 |
Halniak Maków Podhalański |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Lachy Lachowice |
1 - 3 |
Jałowiec Stryszawa |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Leńczanka Leńcze |
5 - 1 |
Strzelec Budzów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Pauza: Huragan Skawica, KS Bystra (k. Wadowic), |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Garbarz Zembrzyce |
4 - 3 |
Leńczanka Leńcze |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 0 |
Lachy Lachowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 1 |
Korona Skawinki |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
3 - 1 |
Żarek Barwałd Górny |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
3 - 0 |
Grom Grzechynia |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
BCS Zawoja |
3 - 3 |
Huragan Skawica |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Pauza: Naroże Juszczyn, Żuraw Krzeszów, |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Huragan Skawica |
0 - 1 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Grom Grzechynia |
0 - 3 |
Żuraw Krzeszów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Żarek Barwałd Górny |
0 - 3 |
Jałowiec Stryszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Korona Skawinki |
3 - 0 |
Strzelec Budzów |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Lachy Lachowice |
3 - 0 |
Garbarz Zembrzyce |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 5 |
Naroże Juszczyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Pauza: BCS Zawoja, Halniak Maków Podhalański, |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
6 - 0 |
Lachy Lachowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
0 - 0 |
Korona Skawinki |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 1 |
Żarek Barwałd Górny |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
3 - 0 |
Grom Grzechynia |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
7 - 2 |
Huragan Skawica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
4 - 3 |
BCS Zawoja |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: Leńczanka Leńcze, Jałowiec Stryszawa, |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
BCS Zawoja |
2 - 5 |
Żuraw Krzeszów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Huragan Skawica |
1 - 2 |
Halniak Maków Podhalański |
18 czerwca 2022
18.06 - 14:30 |
Grom Grzechynia |
0 - 3 |
Jałowiec Stryszawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Żarek Barwałd Górny |
2 - 3 |
Garbarz Zembrzyce |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 3 |
Naroże Juszczyn |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Lachy Lachowice |
5 - 5 |
Leńczanka Leńcze |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Pauza: KS Bystra (k. Wadowic), Strzelec Budzów, . |
|