Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sokół Chorągwica |
2 - 1 |
Czarni Staniątki |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Batory Wola Batorska |
1 - 2 |
Start Brzezie |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Piast Łapanów |
1 - 6 |
Błękitni Bodzanów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Zieloni Niegowić |
1 - 10 |
Iskra Zakrzów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Gwiazda Brzegi |
1 - 2 |
Zryw Szarów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
3 - 3 |
LZS Czarnochowice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Strażak Kokotów |
0 - 1 |
Wolni Kłaj |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Strażak Kokotów |
2 - 0 |
Sokół Chorągwica |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
LZS Czarnochowice |
5 - 0 |
Piast Łapanów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Start Brzezie |
2 - 1 |
Wilga Koźmice Wielkie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Iskra Zakrzów |
5 - 3 |
Gwiazda Brzegi |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Batory Wola Batorska |
0 - 6 |
Czarni Staniątki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Zieloni Niegowić |
0 - 7 |
Błękitni Bodzanów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Wolni Kłaj |
1 - 2 |
Zryw Szarów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sokół Chorągwica |
2 - 5 |
Wolni Kłaj |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Strażak Kokotów |
3 - 2 |
Batory Wola Batorska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Zieloni Niegowić |
2 - 7 |
LZS Czarnochowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Piast Łapanów |
3 - 3 |
Start Brzezie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Gwiazda Brzegi |
3 - 3 |
Błękitni Bodzanów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 18:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
3 - 3 |
Czarni Staniątki |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Zryw Szarów |
3 - 3 |
Iskra Zakrzów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Czarnochowice |
1 - 2 |
Gwiazda Brzegi |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Start Brzezie |
3 - 1 |
Zieloni Niegowić |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
1 - 0 |
Strażak Kokotów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Piast Łapanów |
2 - 5 |
Czarni Staniątki |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Zryw Szarów |
2 - 1 |
Błękitni Bodzanów |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Wolni Kłaj |
0 - 2 |
Iskra Zakrzów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Sokół Chorągwica |
4 - 0 |
Batory Wola Batorska |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
0 - 1 |
Wolni Kłaj |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Iskra Zakrzów |
0 - 3 |
Błękitni Bodzanów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Piast Łapanów |
2 - 0 |
Strażak Kokotów |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Gwiazda Brzegi |
2 - 6 |
Start Brzezie |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Zieloni Niegowić |
4 - 4 |
Czarni Staniątki |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
0 - 0 |
Sokół Chorągwica |
12 września 2021
12.09 - 11:30 |
Zryw Szarów |
3 - 0 |
LZS Czarnochowice |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
0 - 3 |
Wilga Koźmice Wielkie |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Start Brzezie |
1 - 2 |
Zryw Szarów |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Gwiazda Brzegi |
1 - 7 |
Czarni Staniątki |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Strażak Kokotów |
2 - 0 |
Zieloni Niegowić |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Sokół Chorągwica |
2 - 6 |
Piast Łapanów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Czarnochowice |
1 - 3 |
Iskra Zakrzów |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Wolni Kłaj |
0 - 0 |
Błękitni Bodzanów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zakrzów |
2 - 2 |
Start Brzezie |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Piast Łapanów |
3 - 0 |
Batory Wola Batorska |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS Czarnochowice |
1 - 1 |
Błękitni Bodzanów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Gwiazda Brzegi |
1 - 4 |
Strażak Kokotów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Zryw Szarów |
0 - 0 |
Czarni Staniątki |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Zieloni Niegowić |
1 - 5 |
Sokół Chorągwica |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
0 - 1 |
Wolni Kłaj |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
2 - 1 |
Zieloni Niegowić |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Start Brzezie |
0 - 5 |
Błękitni Bodzanów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Sokół Chorągwica |
0 - 3 |
Gwiazda Brzegi |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Iskra Zakrzów |
3 - 0 |
Czarni Staniątki |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Wolni Kłaj |
3 - 0 |
LZS Czarnochowice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Strażak Kokotów |
1 - 4 |
Zryw Szarów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Wilga Koźmice Wielkie |
2 - 1 |
Piast Łapanów |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zakrzów |
5 - 0 |
Strażak Kokotów |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Piast Łapanów |
8 - 1 |
Wolni Kłaj |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Zieloni Niegowić |
2 - 2 |
Wilga Koźmice Wielkie |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Gwiazda Brzegi |
2 - 7 |
Batory Wola Batorska |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Zryw Szarów |
3 - 1 |
Sokół Chorągwica |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
LZS Czarnochowice |
2 - 0 |
Start Brzezie |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Błękitni Bodzanów |
1 - 1 |
Czarni Staniątki |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
0 - 4 |
Zryw Szarów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Piast Łapanów |
1 - 1 |
Zieloni Niegowić |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Strażak Kokotów |
1 - 4 |
Błękitni Bodzanów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Czarnochowice |
1 - 2 |
Czarni Staniątki |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Sokół Chorągwica |
3 - 3 |
Iskra Zakrzów |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Wilga Koźmice Wielkie |
2 - 2 |
Gwiazda Brzegi |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Wolni Kłaj |
0 - 0 |
Start Brzezie |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zakrzów |
4 - 0 |
Batory Wola Batorska |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Start Brzezie |
3 - 2 |
Czarni Staniątki |
23 października 2021
23.10 - 15:30 |
Zryw Szarów |
1 - 1 |
Wilga Koźmice Wielkie |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Sokół Chorągwica |
0 - 4 |
Błękitni Bodzanów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
LZS Czarnochowice |
5 - 2 |
Strażak Kokotów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Zieloni Niegowić |
0 - 4 |
Wolni Kłaj |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Gwiazda Brzegi |
5 - 2 |
Piast Łapanów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
1 - 3 |
Błękitni Bodzanów |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Piast Łapanów |
2 - 1 |
Zryw Szarów |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Zieloni Niegowić |
1 - 2 |
Gwiazda Brzegi |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Wolni Kłaj |
0 - 2 |
Czarni Staniątki |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Sokół Chorągwica |
1 - 2 |
LZS Czarnochowice |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
2 - 2 |
Iskra Zakrzów |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Strażak Kokotów |
3 - 3 |
Start Brzezie |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zakrzów |
3 - 1 |
Piast Łapanów |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Start Brzezie |
1 - 1 |
Sokół Chorągwica |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Strażak Kokotów |
0 - 0 |
Czarni Staniątki |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Gwiazda Brzegi |
4 - 1 |
Wolni Kłaj |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
LZS Czarnochowice |
1 - 2 |
Batory Wola Batorska |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
1 - 1 |
Błękitni Bodzanów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Zryw Szarów |
3 - 0 |
Zieloni Niegowić |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Czarni Staniątki |
8 - 1 |
Sokół Chorągwica |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Start Brzezie |
2 - 2 |
Batory Wola Batorska |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Błękitni Bodzanów |
5 - 0 |
Piast Łapanów |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Iskra Zakrzów |
3 - 1 |
Zieloni Niegowić |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zryw Szarów |
4 - 2 |
Gwiazda Brzegi |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Czarnochowice |
0 - 2 |
Wilga Koźmice Wielkie |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Wolni Kłaj |
4 - 2 |
Strażak Kokotów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Chorągwica |
3 - 0 |
Strażak Kokotów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Piast Łapanów |
4 - 3 |
LZS Czarnochowice |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
4 - 0 |
Start Brzezie |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Gwiazda Brzegi |
4 - 2 |
Iskra Zakrzów |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Czarni Staniątki |
7 - 1 |
Batory Wola Batorska |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Błękitni Bodzanów |
6 - 1 |
Zieloni Niegowić |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Zryw Szarów |
1 - 1 |
Wolni Kłaj |
3 maja 2022
3.05 - 17:30 |
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wolni Kłaj |
3 - 1 |
Sokół Chorągwica |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Batory Wola Batorska |
0 - 1 |
Strażak Kokotów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Czarnochowice |
5 - 0 |
Zieloni Niegowić |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Start Brzezie |
2 - 3 |
Piast Łapanów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Błękitni Bodzanów |
3 - 1 |
Gwiazda Brzegi |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Czarni Staniątki |
2 - 1 |
Wilga Koźmice Wielkie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Iskra Zakrzów |
1 - 1 |
Zryw Szarów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:30 |
Kolejka 17 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Gwiazda Brzegi |
1 - 3 |
LZS Czarnochowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Zieloni Niegowić |
0 - 4 |
Start Brzezie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:30 |
Strażak Kokotów |
2 - 2 |
Wilga Koźmice Wielkie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Czarni Staniątki |
2 - 2 |
Piast Łapanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Błękitni Bodzanów |
6 - 1 |
Zryw Szarów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Iskra Zakrzów |
1 - 2 |
Wolni Kłaj |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Batory Wola Batorska |
1 - 0 |
Sokół Chorągwica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wolni Kłaj |
5 - 0 |
Batory Wola Batorska |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
2 - 1 |
Iskra Zakrzów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Strażak Kokotów |
0 - 1 |
Piast Łapanów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Start Brzezie |
2 - 2 |
Gwiazda Brzegi |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
6 - 0 |
Zieloni Niegowić |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Sokół Chorągwica |
0 - 4 |
Wilga Koźmice Wielkie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Czarnochowice |
3 - 0 |
Zryw Szarów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Wilga Koźmice Wielkie |
1 - 0 |
Batory Wola Batorska |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Zryw Szarów |
5 - 0 |
Start Brzezie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Czarni Staniątki |
6 - 0 |
Gwiazda Brzegi |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Zieloni Niegowić |
2 - 5 |
Strażak Kokotów |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Piast Łapanów |
2 - 0 |
Sokół Chorągwica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Iskra Zakrzów |
1 - 1 |
LZS Czarnochowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Błękitni Bodzanów |
0 - 1 |
Wolni Kłaj |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Start Brzezie |
0 - 4 |
Iskra Zakrzów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Batory Wola Batorska |
3 - 2 |
Piast Łapanów |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
3 - 0 |
LZS Czarnochowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Strażak Kokotów |
1 - 1 |
Gwiazda Brzegi |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
4 - 1 |
Zryw Szarów |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Sokół Chorągwica |
6 - 0 |
Zieloni Niegowić |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Wolni Kłaj |
0 - 0 |
Wilga Koźmice Wielkie |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Zieloni Niegowić |
1 - 1 |
Batory Wola Batorska |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
5 - 1 |
Start Brzezie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Gwiazda Brzegi |
5 - 1 |
Sokół Chorągwica |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
1 - 0 |
Iskra Zakrzów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 19:30 |
LZS Czarnochowice |
2 - 5 |
Wolni Kłaj |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Zryw Szarów |
4 - 1 |
Strażak Kokotów |
15 maja 2022
15.05 - 17:30 |
Piast Łapanów |
0 - 5 |
Wilga Koźmice Wielkie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Strażak Kokotów |
5 - 0 |
Iskra Zakrzów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Wolni Kłaj |
6 - 2 |
Piast Łapanów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
6 - 0 |
Zieloni Niegowić |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Batory Wola Batorska |
2 - 3 |
Gwiazda Brzegi |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Sokół Chorągwica |
1 - 3 |
Zryw Szarów |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Start Brzezie |
2 - 5 |
LZS Czarnochowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
2 - 4 |
Błękitni Bodzanów |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Zryw Szarów |
2 - 0 |
Batory Wola Batorska |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Zieloni Niegowić |
0 - 3 |
Piast Łapanów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
4 - 2 |
Strażak Kokotów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
7 - 0 |
LZS Czarnochowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Iskra Zakrzów |
4 - 1 |
Sokół Chorągwica |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Gwiazda Brzegi |
2 - 6 |
Wilga Koźmice Wielkie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Start Brzezie |
1 - 3 |
Wolni Kłaj |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Batory Wola Batorska |
3 - 0 |
Iskra Zakrzów |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Czarni Staniątki |
5 - 0 |
Start Brzezie |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Wilga Koźmice Wielkie |
0 - 4 |
Zryw Szarów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Błękitni Bodzanów |
2 - 3 |
Sokół Chorągwica |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Strażak Kokotów |
5 - 1 |
LZS Czarnochowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Wolni Kłaj |
12 - 0 |
Zieloni Niegowić |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Piast Łapanów |
3 - 3 |
Gwiazda Brzegi |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Bodzanów |
4 - 1 |
Batory Wola Batorska |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Zryw Szarów |
3 - 1 |
Piast Łapanów |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Gwiazda Brzegi |
3 - 0 |
Zieloni Niegowić |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Czarni Staniątki |
3 - 2 |
Wolni Kłaj |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LZS Czarnochowice |
1 - 1 |
Sokół Chorągwica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Iskra Zakrzów |
3 - 2 |
Wilga Koźmice Wielkie |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:30 |
Start Brzezie |
4 - 2 |
Strażak Kokotów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Piast Łapanów |
3 - 0 |
Iskra Zakrzów |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Sokół Chorągwica |
4 - 2 |
Start Brzezie |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Czarni Staniątki |
3 - 1 |
Strażak Kokotów |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Wolni Kłaj |
6 - 1 |
Gwiazda Brzegi |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Batory Wola Batorska |
2 - 1 |
LZS Czarnochowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Błękitni Bodzanów |
2 - 4 |
Wilga Koźmice Wielkie |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
Zieloni Niegowić |
0 - 1 |
Zryw Szarów |
19 czerwca 2022
19.06 - 18:00 |
|