Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LUKS Wola Radłowska |
1 - 2 |
LKS Wietrzychowice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LZS Mędrzechów |
1 - 4 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Łukovia Łukowa |
7 - 1 |
Unia Niedomice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
LZS Wójcina |
2 - 3 |
Strażak Karsy |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
3 - 3 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
FC Pawęzów |
1 - 0 |
Ava Grądy |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
LZS Luszowice |
3 - 2 |
Dunajec Konary |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LKS Szarwark |
0 - 2 |
Radłovia II Radłów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
0 - 0 |
FC Pawęzów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Ava Grądy |
3 - 1 |
LKS Szarwark |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
1 - 2 |
LZS Luszowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
0 - 3 |
LKS Wietrzychowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Unia Niedomice |
0 - 3 |
LUKS Wola Radłowska |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Strażak Karsy |
2 - 3 |
Łukovia Łukowa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
0 - 6 |
Ikar Odporyszów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Dunajec Konary |
1 - 1 |
LZS Wójcina |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Łukovia Łukowa |
1 - 2 |
Dunajec Konary |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LZS Wójcina |
1 - 3 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
3 - 3 |
Ava Grądy |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Wietrzychowice |
0 - 4 |
Unia Niedomice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
1 - 4 |
Strażak Karsy |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:00 |
LZS Luszowice |
2 - 0 |
Radłovia II Radłów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
LKS Szarwark |
6 - 1 |
LZS Mędrzechów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
FC Pawęzów |
1 - 2 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
3 - 4 |
Ikar Odporyszów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
FC Pawęzów |
1 - 1 |
LKS Szarwark |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
1 - 2 |
Unia Niedomice |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Strażak Karsy |
1 - 2 |
LKS Wietrzychowice |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Dunajec Konary |
1 - 1 |
LUKS Wola Radłowska |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
2 - 3 |
Łukovia Łukowa |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
2 - 1 |
LZS Wójcina |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Ava Grądy |
4 - 2 |
LZS Luszowice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 8. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Wójcina |
0 - 3 |
Ava Grądy |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Łukovia Łukowa |
4 - 1 |
Radłovia II Radłów |
8 września 2021
8.09 - 17:30 |
Ikar Odporyszów |
0 - 5 |
FC Pawęzów |
8 września 2021
8.09 - 17:30 |
LKS Wietrzychowice |
2 - 2 |
Dunajec Konary |
8 września 2021
8.09 - 17:30 |
Unia Niedomice |
2 - 0 |
Strażak Karsy |
15 września 2021
15.09 - 17:20 |
LZS Luszowice |
6 - 2 |
LZS Mędrzechów |
8 września 2021
8.09 - 17:30 |
LKS Szarwark |
1 - 5 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
2 - 7 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
7 września 2021
7.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
1 - 3 |
LZS Wójcina |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
FC Pawęzów |
6 - 2 |
LZS Luszowice |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
0 - 3 |
Strażak Karsy |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Dunajec Konary |
3 - 0 |
Unia Niedomice |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
3 - 3 |
LKS Wietrzychowice |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Radłovia II Radłów |
1 - 2 |
LUKS Wola Radłowska |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Ava Grądy |
1 - 2 |
Łukovia Łukowa |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
LKS Szarwark |
2 - 5 |
Ikar Odporyszów |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Łukovia Łukowa |
10 - 0 |
LZS Mędrzechów |
18 września 2021
18.09 - 16:45 |
LZS Wójcina |
0 - 0 |
FC Pawęzów |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
5 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Unia Niedomice |
4 - 2 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
6 - 0 |
Ava Grądy |
29 września 2021
29.09 - 16:30 |
LKS Wietrzychowice |
1 - 0 |
Radłovia II Radłów |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
LZS Luszowice |
3 - 2 |
LKS Szarwark |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Strażak Karsy |
2 - 3 |
Dunajec Konary |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
3 - 1 |
LUKS Wola Radłowska |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Ikar Odporyszów |
4 - 1 |
LZS Luszowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 - 5 |
Dunajec Konary |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
LKS Szarwark |
6 - 0 |
LZS Wójcina |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Ava Grądy |
2 - 3 |
LKS Wietrzychowice |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
3 - 1 |
Unia Niedomice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
1 - 1 |
Strażak Karsy |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
FC Pawęzów |
3 - 1 |
Łukovia Łukowa |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Konary |
2 - 0 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Strażak Karsy |
2 - 1 |
Radłovia II Radłów |
2 października 2021
2.10 - 16:15 |
Unia Niedomice |
2 - 0 |
Ava Grądy |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Wietrzychowice |
1 - 0 |
LZS Mędrzechów |
2 października 2021
2.10 - 16:15 |
LZS Wójcina |
0 - 5 |
Ikar Odporyszów |
2 października 2021
2.10 - 16:15 |
LUKS Wola Radłowska |
2 - 2 |
FC Pawęzów |
2 października 2021
2.10 - 16:15 |
Łukovia Łukowa |
2 - 1 |
LKS Szarwark |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
LZS Luszowice |
0 - 3 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
0 - 4 |
Unia Niedomice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
0 - 1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Radłovia II Radłów |
0 - 4 |
Dunajec Konary |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Ava Grądy |
1 - 0 |
Strażak Karsy |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
FC Pawęzów |
5 - 0 |
LKS Wietrzychowice |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
LKS Szarwark |
1 - 0 |
LUKS Wola Radłowska |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
LZS Luszowice |
1 - 5 |
LZS Wójcina |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
2 - 3 |
Łukovia Łukowa |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Wietrzychowice |
1 - 2 |
LKS Szarwark |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
LZS Wójcina |
2 - 3 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
1 - 1 |
Radłovia II Radłów |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Łukovia Łukowa |
2 - 0 |
LZS Luszowice |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Unia Niedomice |
2 - 2 |
FC Pawęzów |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Strażak Karsy |
1 - 1 |
LZS Mędrzechów |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Dunajec Konary |
5 - 0 |
Ava Grądy |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
LUKS Wola Radłowska |
3 - 1 |
Ikar Odporyszów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Szarwark |
3 - 0 |
Unia Niedomice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
LZS Luszowice |
2 - 4 |
LUKS Wola Radłowska |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
LZS Mędrzechów |
0 - 3 |
Dunajec Konary |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
2 - 1 |
Radłovia II Radłów |
23 października 2021
23.10 - 15:30 |
Ava Grądy |
0 - 1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
LZS Wójcina |
0 - 4 |
Łukovia Łukowa |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
FC Pawęzów |
4 - 5 |
Strażak Karsy |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Ikar Odporyszów |
5 - 2 |
LKS Wietrzychowice |
24 października 2021
24.10 - 15:30 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Konary |
1 - 2 |
FC Pawęzów |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
8 - 0 |
LZS Mędrzechów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Radłovia II Radłów |
0 - 3 |
Ava Grądy |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Unia Niedomice |
3 - 3 |
Ikar Odporyszów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 1 |
LZS Luszowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LUKS Wola Radłowska |
5 - 2 |
LZS Wójcina |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Łukovia Łukowa |
1 - 4 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Strażak Karsy |
2 - 1 |
LKS Szarwark |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
2 - 0 |
Ava Grądy |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LZS Wójcina |
1 - 2 |
LKS Wietrzychowice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
LZS Luszowice |
0 - 0 |
Unia Niedomice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
5 - 0 |
Strażak Karsy |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
LKS Szarwark |
1 - 1 |
Dunajec Konary |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Łukovia Łukowa |
3 - 2 |
LUKS Wola Radłowska |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
FC Pawęzów |
5 - 1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
LZS Mędrzechów |
0 - 2 |
Radłovia II Radłów |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Ava Grądy |
4 - 0 |
LZS Mędrzechów |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
2 - 4 |
FC Pawęzów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
4 - 3 |
LKS Szarwark |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Dunajec Konary |
2 - 3 |
Ikar Odporyszów |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Strażak Karsy |
3 - 2 |
LZS Luszowice |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Unia Niedomice |
3 - 0 |
LZS Wójcina |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
LKS Wietrzychowice |
4 - 2 |
Łukovia Łukowa |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
LUKS Wola Radłowska |
4 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
LKS Wietrzychowice |
0 - 5 |
LUKS Wola Radłowska |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
6 - 0 |
LZS Mędrzechów |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Unia Niedomice |
1 - 3 |
Łukovia Łukowa |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Strażak Karsy |
1 - 4 |
LZS Wójcina |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
0 - 5 |
Ikar Odporyszów |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Ava Grądy |
1 - 1 |
FC Pawęzów |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Dunajec Konary |
1 - 1 |
LZS Luszowice |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
0 - 3 |
LKS Szarwark |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
FC Pawęzów |
2 - 2 |
LZS Mędrzechów |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
LKS Szarwark |
4 - 0 |
Ava Grądy |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
LZS Luszowice |
4 - 1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 0 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
LUKS Wola Radłowska |
3 - 3 |
Unia Niedomice |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Łukovia Łukowa |
1 - 2 |
Strażak Karsy |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Ikar Odporyszów |
3 - 1 |
Radłovia II Radłów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
LZS Wójcina |
0 - 0 |
Dunajec Konary |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dunajec Konary |
2 - 3 |
Łukovia Łukowa |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
0 - 1 |
LZS Wójcina |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Ava Grądy |
4 - 5 |
Ikar Odporyszów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Unia Niedomice |
1 - 0 |
LKS Wietrzychowice |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Strażak Karsy |
1 - 2 |
LUKS Wola Radłowska |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Radłovia II Radłów |
2 - 2 |
LZS Luszowice |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
LZS Mędrzechów |
0 - 9 |
LKS Szarwark |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 - 2 |
FC Pawęzów |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ikar Odporyszów |
11 - 0 |
LZS Mędrzechów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
LKS Szarwark |
7 - 0 |
FC Pawęzów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Unia Niedomice |
3 - 0 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 0 |
Strażak Karsy |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
2 - 1 |
Dunajec Konary |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Łukovia Łukowa |
1 - 0 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
LZS Wójcina |
1 - 1 |
Radłovia II Radłów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
LZS Luszowice |
0 - 2 |
Ava Grądy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ava Grądy |
3 - 2 |
LZS Wójcina |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Radłovia II Radłów |
1 - 2 |
Łukovia Łukowa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
FC Pawęzów |
1 - 3 |
Ikar Odporyszów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Dunajec Konary |
5 - 1 |
LKS Wietrzychowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Strażak Karsy |
4 - 2 |
Unia Niedomice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
LZS Mędrzechów |
2 - 4 |
LZS Luszowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
0 - 4 |
LKS Szarwark |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
2 - 1 |
LUKS Wola Radłowska |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Wójcina |
4 - 2 |
LZS Mędrzechów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Luszowice |
2 - 2 |
FC Pawęzów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Strażak Karsy |
3 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
Unia Niedomice |
2 - 1 |
Dunajec Konary |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 2 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
LUKS Wola Radłowska |
2 - 1 |
Radłovia II Radłów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Łukovia Łukowa |
2 - 2 |
Ava Grądy |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Ikar Odporyszów |
2 - 3 |
LKS Szarwark |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
0 - 8 |
Łukovia Łukowa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
FC Pawęzów |
4 - 3 |
LZS Wójcina |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 - 4 |
Ikar Odporyszów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
1 - 0 |
Unia Niedomice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Ava Grądy |
2 - 1 |
LUKS Wola Radłowska |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Radłovia II Radłów |
2 - 4 |
LKS Wietrzychowice |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
LKS Szarwark |
3 - 2 |
LZS Luszowice |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Dunajec Konary |
2 - 4 |
Strażak Karsy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
LUKS Wola Radłowska |
3 - 0 |
LZS Mędrzechów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
LZS Luszowice |
1 - 10 |
Ikar Odporyszów |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Dunajec Konary |
0 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
LZS Wójcina |
0 - 1 |
LKS Szarwark |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
LKS Wietrzychowice |
2 - 3 |
Ava Grądy |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Unia Niedomice |
2 - 2 |
Radłovia II Radłów |
3 maja 2022
3.05 - 14:00 |
Strażak Karsy |
1 - 0 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Łukovia Łukowa |
2 - 2 |
FC Pawęzów |
3 maja 2022
3.05 - 17:30 |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
2 - 2 |
Dunajec Konary |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Radłovia II Radłów |
2 - 2 |
Strażak Karsy |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Ava Grądy |
3 - 0 |
Unia Niedomice |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
LZS Mędrzechów |
1 - 5 |
LKS Wietrzychowice |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
6 - 1 |
LZS Wójcina |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
FC Pawęzów |
0 - 3 |
LUKS Wola Radłowska |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
LKS Szarwark |
5 - 1 |
Łukovia Łukowa |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
8 - 0 |
LZS Luszowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Unia Niedomice |
3 - 0 |
LZS Mędrzechów |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
1 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Dunajec Konary |
1 - 2 |
Radłovia II Radłów |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Strażak Karsy |
0 - 2 |
Ava Grądy |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 1 |
FC Pawęzów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
2 - 1 |
LKS Szarwark |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LZS Wójcina |
3 - 3 |
LZS Luszowice |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Łukovia Łukowa |
0 - 3 |
Ikar Odporyszów |
15 maja 2022
15.05 - 11:30 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Szarwark |
5 - 1 |
LKS Wietrzychowice |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
4 - 1 |
LZS Wójcina |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Radłovia II Radłów |
3 - 1 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
LZS Luszowice |
2 - 4 |
Łukovia Łukowa |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
FC Pawęzów |
0 - 4 |
Unia Niedomice |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
LZS Mędrzechów |
0 - 5 |
Strażak Karsy |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Ava Grądy |
0 - 3 |
Dunajec Konary |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Ikar Odporyszów |
6 - 0 |
LUKS Wola Radłowska |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Unia Niedomice |
1 - 2 |
LKS Szarwark |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
LUKS Wola Radłowska |
5 - 0 |
LZS Luszowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Dunajec Konary |
4 - 1 |
LZS Mędrzechów |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Radłovia II Radłów |
1 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
0 - 1 |
Ava Grądy |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Łukovia Łukowa |
7 - 1 |
LZS Wójcina |
29 maja 2022
29.05 - 17:30 |
Strażak Karsy |
0 - 3 |
FC Pawęzów |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
LKS Wietrzychowice |
2 - 3 |
Ikar Odporyszów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
FC Pawęzów |
3 - 0 |
Dunajec Konary |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Mędrzechów |
1 - 4 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Ava Grądy |
3 - 0 |
Radłovia II Radłów |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Ikar Odporyszów |
1 - 6 |
Unia Niedomice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Luszowice |
3 - 6 |
LKS Wietrzychowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
LZS Wójcina |
2 - 5 |
LUKS Wola Radłowska |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
0 - 3 |
Łukovia Łukowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LKS Szarwark |
5 - 2 |
Strażak Karsy |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Ava Grądy |
2 - 1 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
LKS Wietrzychowice |
3 - 4 |
LZS Wójcina |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Unia Niedomice |
5 - 0 |
LZS Luszowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Strażak Karsy |
0 - 3 |
Ikar Odporyszów |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Dunajec Konary |
0 - 1 |
LKS Szarwark |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LUKS Wola Radłowska |
4 - 1 |
Łukovia Łukowa |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
0 - 0 |
FC Pawęzów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Radłovia II Radłów |
3 - 0 |
LZS Mędrzechów |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LZS Mędrzechów |
2 - 2 |
Ava Grądy |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
FC Pawęzów |
0 - 0 |
Radłovia II Radłów |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
LKS Szarwark |
3 - 0 |
Iskra Dąbrówki Breńskie |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Ikar Odporyszów |
12 - 0 |
Dunajec Konary |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
LZS Luszowice |
4 - 1 |
Strażak Karsy |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
LZS Wójcina |
2 - 7 |
Unia Niedomice |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Łukovia Łukowa |
4 - 0 |
LKS Wietrzychowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Łęgovia Łęg Tarnowski |
3 - 1 |
LUKS Wola Radłowska |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
|