Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Góra |
3 - 2 |
Błyskawica Lucień |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Huragan Bodzanów |
2 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:45 |
Zorza Szczawin Kościelny |
3 - 1 |
Szopen Sanniki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pogoń Słupia |
1 - 2 |
Polonia Radzanowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
0 - 1 |
Wicher Cieszewo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Orkan Sochaczew |
3 - 2 |
Wisła Nowy Duninów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Lucień |
1 - 0 |
Orkan Sochaczew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
0 - 0 |
GKS Góra |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 0 |
Zorza Szczawin Kościelny |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
2 - 1 |
Huragan Bodzanów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Wicher Cieszewo |
0 - 2 |
Polonia Radzanowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Szopen Sanniki |
5 - 2 |
Pogoń Słupia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
4 - 2 |
ULKS Ciółkowo |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
GKS Góra |
4 - 0 |
Zjednoczeni Bulkowo |
4 września 2021
4.09 - 15:30 |
Polonia Radzanowo |
0 - 0 |
Szopen Sanniki |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Zorza Szczawin Kościelny |
0 - 1 |
Błyskawica Lucień |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pogoń Słupia |
2 - 3 |
Wisła Nowy Duninów |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Huragan Bodzanów |
0 - 1 |
Wicher Cieszewo |
5 września 2021
5.09 - 14:45 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
1 - 3 |
Zorza Szczawin Kościelny |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2 - 1 |
Polonia Radzanowo |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Wicher Cieszewo |
2 - 6 |
Szopen Sanniki |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Błyskawica Lucień |
5 - 0 |
Pogoń Słupia |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Huragan Bodzanów |
1 - 4 |
GKS Góra |
12 września 2021
12.09 - 15:45 |
Zjednoczeni Bulkowo |
1 - 4 |
Orkan Sochaczew |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Polonia Radzanowo |
4 - 2 |
Błyskawica Lucień |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
2 - 1 |
Zjednoczeni Bulkowo |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Orkan Sochaczew |
1 - 3 |
Huragan Bodzanów |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
GKS Góra |
2 - 2 |
Wicher Cieszewo |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Szopen Sanniki |
2 - 3 |
Wisła Nowy Duninów |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Pogoń Słupia |
4 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Lucień |
0 - 3 |
Szopen Sanniki |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Huragan Bodzanów |
3 - 3 |
Zorza Szczawin Kościelny |
25 września 2021
25.09 - 15:45 |
GKS Góra |
2 - 1 |
Orkan Sochaczew |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
2 - 4 |
Polonia Radzanowo |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Wicher Cieszewo |
2 - 4 |
Wisła Nowy Duninów |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
0 - 2 |
Pogoń Słupia |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
4 - 3 |
Wicher Cieszewo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
0 - 2 |
GKS Góra |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Polonia Radzanowo |
4 - 3 |
Zjednoczeni Bulkowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 1 |
Błyskawica Lucień |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Szopen Sanniki |
5 - 2 |
ULKS Ciółkowo |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Pogoń Słupia |
2 - 2 |
Huragan Bodzanów |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Huragan Bodzanów |
0 - 3 |
Polonia Radzanowo |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
GKS Góra |
3 - 1 |
Pogoń Słupia |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Orkan Sochaczew |
7 - 1 |
Zorza Szczawin Kościelny |
8 października 2021
8.10 - 19:00 |
ULKS Ciółkowo |
1 - 4 |
Wisła Nowy Duninów |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Wicher Cieszewo |
0 - 1 |
Błyskawica Lucień |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
1 - 6 |
Szopen Sanniki |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Zorza Szczawin Kościelny |
2 - 0 |
Wicher Cieszewo |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Polonia Radzanowo |
1 - 5 |
GKS Góra |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2 - 4 |
Zjednoczeni Bulkowo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Szopen Sanniki |
4 - 1 |
Huragan Bodzanów |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Pogoń Słupia |
3 - 1 |
Orkan Sochaczew |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Błyskawica Lucień |
4 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
1 - 1 |
Polonia Radzanowo |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
GKS Góra |
2 - 3 |
Szopen Sanniki |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Pogoń Słupia |
3 - 0 |
Zorza Szczawin Kościelny |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Wicher Cieszewo |
2 - 0 |
ULKS Ciółkowo |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
0 - 2 |
Błyskawica Lucień |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Huragan Bodzanów |
0 - 4 |
Wisła Nowy Duninów |
24 października 2021
24.10 - 13:45 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Polonia Radzanowo |
4 - 1 |
Zorza Szczawin Kościelny |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
ULKS Ciółkowo |
1 - 4 |
Zjednoczeni Bulkowo |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Pogoń Słupia |
1 - 0 |
Wicher Cieszewo |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2 - 3 |
GKS Góra |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Szopen Sanniki |
2 - 1 |
Orkan Sochaczew |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Błyskawica Lucień |
1 - 2 |
Huragan Bodzanów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Lucień |
0 - 0 |
GKS Góra |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
2 - 3 |
Huragan Bodzanów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Szopen Sanniki |
4 - 2 |
Zorza Szczawin Kościelny |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Polonia Radzanowo |
2 - 1 |
Pogoń Słupia |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Wicher Cieszewo |
5 - 1 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
3 - 1 |
Orkan Sochaczew |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
1 - 1 |
Błyskawica Lucień |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
GKS Góra |
1 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
4 - 1 |
Wisła Nowy Duninów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Huragan Bodzanów |
3 - 1 |
Zjednoczeni Bulkowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:46 |
Polonia Radzanowo |
3 - 0 |
Wicher Cieszewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Pogoń Słupia |
1 - 0 |
Szopen Sanniki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 14. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
3 - 3 |
Orkan Sochaczew |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
0 - 6 |
GKS Góra |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Szopen Sanniki |
1 - 1 |
Polonia Radzanowo |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:00 |
Błyskawica Lucień |
0 - 2 |
Zorza Szczawin Kościelny |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 3 |
Pogoń Słupia |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Wicher Cieszewo |
0 - 2 |
Huragan Bodzanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zorza Szczawin Kościelny |
2 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Polonia Radzanowo |
3 - 1 |
Wisła Nowy Duninów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Szopen Sanniki |
2 - 2 |
Wicher Cieszewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Pogoń Słupia |
5 - 1 |
Błyskawica Lucień |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
GKS Góra |
2 - 0 |
Huragan Bodzanów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Orkan Sochaczew |
7 - 2 |
Zjednoczeni Bulkowo |
22 kwietnia 2022
22.04 - 20:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Lucień |
0 - 4 |
Polonia Radzanowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 - 1 |
Zorza Szczawin Kościelny |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Huragan Bodzanów |
3 - 1 |
Orkan Sochaczew |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:46 |
Wicher Cieszewo |
2 - 3 |
GKS Góra |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 1 |
Szopen Sanniki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
ULKS Ciółkowo |
0 - 3 |
Pogoń Słupia |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Szopen Sanniki |
3 - 0 |
Błyskawica Lucień |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
1 - 4 |
Huragan Bodzanów |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Orkan Sochaczew |
3 - 6 |
GKS Góra |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Polonia Radzanowo |
3 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2 - 3 |
Wicher Cieszewo |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Pogoń Słupia |
4 - 3 |
Zjednoczeni Bulkowo |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Wicher Cieszewo |
0 - 2 |
Orkan Sochaczew |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
GKS Góra |
8 - 0 |
Zorza Szczawin Kościelny |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
1 - 4 |
Polonia Radzanowo |
15 maja 2022
15.05 - 17:30 |
Błyskawica Lucień |
3 - 3 |
Wisła Nowy Duninów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
ULKS Ciółkowo |
2 - 1 |
Szopen Sanniki |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Huragan Bodzanów |
3 - 2 |
Pogoń Słupia |
15 maja 2022
15.05 - 15:46 |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonia Radzanowo |
0 - 3 |
Huragan Bodzanów |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Pogoń Słupia |
0 - 0 |
GKS Góra |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
1 - 0 |
Orkan Sochaczew |
31 maja 2022
31.05 - 18:30 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Błyskawica Lucień |
0 - 0 |
Wicher Cieszewo |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Szopen Sanniki |
6 - 0 |
Zjednoczeni Bulkowo |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Wicher Cieszewo |
5 - 2 |
Zorza Szczawin Kościelny |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
GKS Góra |
2 - 2 |
Polonia Radzanowo |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
2 - 2 |
Wisła Nowy Duninów |
29 maja 2022
29.05 - 17:30 |
Huragan Bodzanów |
0 - 1 |
Szopen Sanniki |
29 maja 2022
29.05 - 15:46 |
Orkan Sochaczew |
1 - 3 |
Pogoń Słupia |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
4 - 1 |
Błyskawica Lucień |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Polonia Radzanowo |
5 - 0 |
Orkan Sochaczew |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:30 |
Szopen Sanniki |
3 - 1 |
GKS Góra |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Zorza Szczawin Kościelny |
1 - 1 |
Pogoń Słupia |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:30 |
ULKS Ciółkowo |
4 - 3 |
Wicher Cieszewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Błyskawica Lucień |
3 - 0 |
Zjednoczeni Bulkowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Wisła Nowy Duninów |
0 - 2 |
Huragan Bodzanów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:30 |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zorza Szczawin Kościelny |
0 - 2 |
Polonia Radzanowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
4 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Wicher Cieszewo |
6 - 2 |
Pogoń Słupia |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
GKS Góra |
3 - 0 |
Wisła Nowy Duninów |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Orkan Sochaczew |
1 - 6 |
Szopen Sanniki |
10 czerwca 2022
10.06 - 20:00 |
Huragan Bodzanów |
2 - 3 |
Błyskawica Lucień |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
|