Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Postęp Łaziska |
0 - 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
KP Stanisławice |
2 - 8 |
Królewscy Jedlnia |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
KS Magnuszew |
3 - 6 |
Gracja Tczów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
KS Jastrząb |
1 - 4 |
Gryfia Mirów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Iłżanka Kazanów |
0 - 2 |
Iskra Gózd |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Zawisza Sienno |
3 - 3 |
Wisła Solec |
14 sierpnia 2021
14.08 - 10:30 |
Energia Kozienice |
5 - 2 |
Akcja Jastrzębia |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
2 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Wisła Solec |
1 - 3 |
Energia Kozienice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Iskra Gózd |
2 - 1 |
Zawisza Sienno |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Gryfia Mirów |
2 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Gracja Tczów |
3 - 1 |
KS Jastrząb |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
8 - 0 |
KS Magnuszew |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Postęp Łaziska |
5 - 4 |
KP Stanisławice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KP Stanisławice |
3 - 5 |
Zwolenianka Zwoleń |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
KS Magnuszew |
0 - 0 |
Postęp Łaziska |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
KS Jastrząb |
0 - 6 |
Królewscy Jedlnia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 5 |
Gracja Tczów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Zawisza Sienno |
5 - 2 |
Gryfia Mirów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Energia Kozienice |
3 - 1 |
Iskra Gózd |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
5 - 2 |
Wisła Solec |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
7 - 0 |
Wisła Solec |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
vo, na boisku 7-3 |
Iskra Gózd |
1 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Gryfia Mirów |
3 - 5 |
Energia Kozienice |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Gracja Tczów |
1 - 1 |
Zawisza Sienno |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Królewscy Jedlnia |
4 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 1 |
KS Jastrząb |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
KP Stanisławice |
1 - 4 |
KS Magnuszew |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
KS Magnuszew |
0 - 3 |
Zwolenianka Zwoleń |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
KS Jastrząb |
2 - 2 |
KP Stanisławice |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 1 |
Postęp Łaziska |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Zawisza Sienno |
3 - 3 |
Królewscy Jedlnia |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Energia Kozienice |
2 - 2 |
Gracja Tczów |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
6 - 3 |
Gryfia Mirów |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Wisła Solec |
1 - 4 |
Iskra Gózd |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
0 - 0 |
Iskra Gózd |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Gryfia Mirów |
5 - 4 |
Wisła Solec |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Gracja Tczów |
8 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Królewscy Jedlnia |
4 - 1 |
Energia Kozienice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 2 |
Zawisza Sienno |
19 września 2021
19.09 - 12:30 |
KP Stanisławice |
1 - 3 |
Iłżanka Kazanów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
KS Magnuszew |
1 - 3 |
KS Jastrząb |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
KS Jastrząb |
0 - 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 2 |
KS Magnuszew |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Zawisza Sienno |
9 - 0 |
KP Stanisławice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Energia Kozienice |
10 - 0 |
Postęp Łaziska |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
3 - 0 |
Królewscy Jedlnia |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
vo, na boisku 3-6 |
Wisła Solec |
1 - 4 |
Gracja Tczów |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Iskra Gózd |
1 - 3 |
Gryfia Mirów |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
1 - 6 |
Gryfia Mirów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Gracja Tczów |
1 - 2 |
Iskra Gózd |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Królewscy Jedlnia |
7 - 1 |
Wisła Solec |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KP Stanisławice |
2 - 4 |
Energia Kozienice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
KS Magnuszew |
0 - 7 |
Zawisza Sienno |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
KS Jastrząb |
4 - 2 |
Iłżanka Kazanów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Iłżanka Kazanów |
2 - 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Zawisza Sienno |
8 - 0 |
KS Jastrząb |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Energia Kozienice |
1 - 1 |
KS Magnuszew |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
7 - 1 |
KP Stanisławice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Wisła Solec |
3 - 1 |
Postęp Łaziska |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Iskra Gózd |
3 - 3 |
Królewscy Jedlnia |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Gryfia Mirów |
0 - 3 |
Gracja Tczów |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
2 - 5 |
Gracja Tczów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Królewscy Jedlnia |
6 - 0 |
Gryfia Mirów |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 1 |
Iskra Gózd |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
KP Stanisławice |
3 - 2 |
Wisła Solec |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Magnuszew |
0 - 2 |
Akcja Jastrzębia |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Jastrząb |
1 - 2 |
Energia Kozienice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Iłżanka Kazanów |
0 - 0 |
Zawisza Sienno |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Zawisza Sienno |
5 - 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Energia Kozienice |
0 - 4 |
Iłżanka Kazanów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
0 - 1 |
KS Jastrząb |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wisła Solec |
3 - 1 |
KS Magnuszew |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Iskra Gózd |
10 - 1 |
KP Stanisławice |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Gryfia Mirów |
4 - 1 |
Postęp Łaziska |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Gracja Tczów |
1 - 1 |
Królewscy Jedlnia |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
2 - 2 |
Królewscy Jedlnia |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 4 |
Gracja Tczów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KP Stanisławice |
4 - 1 |
Gryfia Mirów |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
KS Magnuszew |
1 - 5 |
Iskra Gózd |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
KS Jastrząb |
6 - 1 |
Wisła Solec |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 1 |
Akcja Jastrzębia |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Zawisza Sienno |
1 - 4 |
Energia Kozienice |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Energia Kozienice |
8 - 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
2 - 1 |
Zawisza Sienno |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Wisła Solec |
2 - 3 |
Iłżanka Kazanów |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Iskra Gózd |
10 - 0 |
KS Jastrząb |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Gryfia Mirów |
5 - 0 |
KS Magnuszew |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Gracja Tczów |
7 - 0 |
KP Stanisławice |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Królewscy Jedlnia |
8 - 0 |
Postęp Łaziska |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
3 - 0 |
Postęp Łaziska |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Królewscy Jedlnia |
5 - 2 |
KP Stanisławice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Gracja Tczów |
8 - 0 |
KS Magnuszew |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Gryfia Mirów |
0 - 3 |
KS Jastrząb |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Iskra Gózd |
2 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Wisła Solec |
2 - 4 |
Zawisza Sienno |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Akcja Jastrzębia |
1 - 0 |
Energia Kozienice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Akcja Jastrzębia |
1 - 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Energia Kozienice |
6 - 0 |
Wisła Solec |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Zawisza Sienno |
4 - 1 |
Iskra Gózd |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Iłżanka Kazanów |
4 - 3 |
Gryfia Mirów |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
KS Jastrząb |
1 - 2 |
Gracja Tczów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
KS Magnuszew |
3 - 3 |
Królewscy Jedlnia |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
KP Stanisławice |
2 - 4 |
Postęp Łaziska |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
3 - 0 |
KP Stanisławice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Postęp Łaziska |
1 - 4 |
KS Magnuszew |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
4 - 0 |
KS Jastrząb |
14 kwietnia 2022
14.04 - 17:30 |
Gracja Tczów |
5 - 1 |
Iłżanka Kazanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Gryfia Mirów |
2 - 8 |
Zawisza Sienno |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Iskra Gózd |
3 - 2 |
Energia Kozienice |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Wisła Solec |
0 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wisła Solec |
2 - 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Akcja Jastrzębia |
0 - 2 |
Iskra Gózd |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Energia Kozienice |
1 - 2 |
Gryfia Mirów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Zawisza Sienno |
2 - 3 |
Gracja Tczów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 2 |
Królewscy Jedlnia |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
KS Jastrząb |
1 - 0 |
Postęp Łaziska |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
KS Magnuszew |
3 - 0 |
KP Stanisławice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
1 - 0 |
KS Magnuszew |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
KP Stanisławice |
1 - 2 |
KS Jastrząb |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
Postęp Łaziska |
1 - 3 |
Iłżanka Kazanów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
5 - 3 |
Zawisza Sienno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Gracja Tczów |
4 - 0 |
Energia Kozienice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Gryfia Mirów |
2 - 5 |
Akcja Jastrzębia |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Iskra Gózd |
5 - 0 |
Wisła Solec |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Gózd |
3 - 4 |
Zwolenianka Zwoleń |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Wisła Solec |
1 - 3 |
Gryfia Mirów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Akcja Jastrzębia |
0 - 1 |
Gracja Tczów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Energia Kozienice |
3 - 0 |
Królewscy Jedlnia |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Zawisza Sienno |
8 - 1 |
Postęp Łaziska |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Iłżanka Kazanów |
3 - 0 |
KP Stanisławice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
KS Jastrząb |
3 - 0 |
KS Magnuszew |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
2 - 2 |
KS Jastrząb |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
KS Magnuszew |
0 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
8 maja 2022
8.05 - 17:30 |
KP Stanisławice |
0 - 1 |
Zawisza Sienno |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 4 |
Energia Kozienice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
2 - 2 |
Akcja Jastrzębia |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Gracja Tczów |
2 - 2 |
Wisła Solec |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Gryfia Mirów |
0 - 2 |
Iskra Gózd |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Gryfia Mirów |
4 - 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Iskra Gózd |
2 - 4 |
Gracja Tczów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Wisła Solec |
0 - 3 |
Królewscy Jedlnia |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Akcja Jastrzębia |
8 - 1 |
Postęp Łaziska |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Energia Kozienice |
1 - 1 |
KP Stanisławice |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Zawisza Sienno |
7 - 0 |
KS Magnuszew |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Iłżanka Kazanów |
1 - 1 |
KS Jastrząb |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
1 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
KS Jastrząb |
1 - 3 |
Zawisza Sienno |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
KS Magnuszew |
0 - 1 |
Energia Kozienice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
KP Stanisławice |
1 - 3 |
Akcja Jastrzębia |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Postęp Łaziska |
2 - 2 |
Wisła Solec |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
1 - 0 |
Iskra Gózd |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Gracja Tczów |
4 - 0 |
Gryfia Mirów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Gracja Tczów |
5 - 0 |
Zwolenianka Zwoleń |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Gryfia Mirów |
0 - 1 |
Królewscy Jedlnia |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Iskra Gózd |
5 - 0 |
Postęp Łaziska |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Wisła Solec |
2 - 4 |
KP Stanisławice |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Akcja Jastrzębia |
8 - 1 |
KS Magnuszew |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Energia Kozienice |
11 - 0 |
KS Jastrząb |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Zawisza Sienno |
2 - 0 |
Iłżanka Kazanów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
1 - 4 |
Zawisza Sienno |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Iłżanka Kazanów |
0 - 3 |
Energia Kozienice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS Jastrząb |
1 - 2 |
Akcja Jastrzębia |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
KS Magnuszew |
4 - 1 |
Wisła Solec |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
KP Stanisławice |
2 - 0 |
Iskra Gózd |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 2 |
Gryfia Mirów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Królewscy Jedlnia |
3 - 1 |
Gracja Tczów |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Królewscy Jedlnia |
3 - 3 |
Zwolenianka Zwoleń |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Gracja Tczów |
3 - 0 |
Postęp Łaziska |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Gryfia Mirów |
3 - 2 |
KP Stanisławice |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Iskra Gózd |
6 - 1 |
KS Magnuszew |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Wisła Solec |
2 - 1 |
KS Jastrząb |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Akcja Jastrzębia |
6 - 2 |
Iłżanka Kazanów |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Energia Kozienice |
0 - 2 |
Zawisza Sienno |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Zwolenianka Zwoleń |
2 - 0 |
Energia Kozienice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Zawisza Sienno |
4 - 2 |
Akcja Jastrzębia |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Iłżanka Kazanów |
2 - 2 |
Wisła Solec |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
KS Jastrząb |
2 - 5 |
Iskra Gózd |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
KS Magnuszew |
0 - 7 |
Gryfia Mirów |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
KP Stanisławice |
1 - 5 |
Gracja Tczów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Postęp Łaziska |
0 - 4 |
Królewscy Jedlnia |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
|