Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Goświnowice |
2 - 1 |
GKS Grodków |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Morów-Koperniki |
4 - 1 |
LZS Kałków |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
4 - 1 |
LZS Trzeboszowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Podzamcze Nysa |
2 - 5 |
UKS Karnków |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Polski Świętów |
2 - 3 |
LZS Jasienica Górna |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
LZS Dziewiętlice |
9 - 1 |
LZS II Starowice Dolne |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
4 - 0 |
GLKS Kamiennik |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Czarnolas, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
7 - 2 |
GLKS Kamiennik |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS II Starowice Dolne |
3 - 10 |
Orzeł Reńska Wieś |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
0 - 8 |
LZS Dziewiętlice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
UKS Karnków |
2 - 0 |
LZS Polski Świętów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Trzeboszowice |
4 - 2 |
Podzamcze Nysa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Kałków |
3 - 1 |
LZS Łąka-Jodłów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
4 - 0 |
LZS Morów-Koperniki |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Pauza: LKS Goświnowice, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Morów-Koperniki |
1 - 6 |
LKS Goświnowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 3 |
LZS Czarnolas |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Podzamcze Nysa |
1 - 1 |
LZS Kałków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
LZS Polski Świętów |
4 - 1 |
LZS Trzeboszowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
LZS Dziewiętlice |
3 - 0 |
UKS Karnków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
4 - 0 |
LZS Jasienica Górna |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
GLKS Kamiennik |
1 - 8 |
LZS II Starowice Dolne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Pauza: GKS Grodków, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
1 - 2 |
LZS II Starowice Dolne |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
5 - 0 |
GLKS Kamiennik |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
UKS Karnków |
1 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LZS Trzeboszowice |
6 - 1 |
LZS Dziewiętlice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LZS Kałków |
4 - 0 |
LZS Polski Świętów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
7 - 1 |
Podzamcze Nysa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
2 - 2 |
LZS Łąka-Jodłów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Morów-Koperniki, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Morów-Koperniki |
2 - 5 |
GKS Grodków |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Podzamcze Nysa |
1 - 8 |
LKS Goświnowice |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LZS Polski Świętów |
3 - 2 |
LZS Czarnolas |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
LZS Dziewiętlice |
3 - 4 |
LZS Kałków |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 1 |
LZS Trzeboszowice |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
GLKS Kamiennik |
0 - 8 |
UKS Karnków |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
LZS II Starowice Dolne |
2 - 6 |
LZS Jasienica Górna |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Pauza: LZS Łąka-Jodłów, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
1 - 4 |
LZS Jasienica Górna |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
UKS Karnków |
3 - 1 |
LZS II Starowice Dolne |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
LZS Trzeboszowice |
18 - 3 |
GLKS Kamiennik |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
LZS Kałków |
1 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
LZS Czarnolas |
3 - 3 |
LZS Dziewiętlice |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 5 |
LZS Polski Świętów |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
LZS Morów-Koperniki |
3 - 0 |
LZS Łąka-Jodłów |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Pauza: Podzamcze Nysa, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 3 |
GKS Grodków |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Podzamcze Nysa |
4 - 0 |
LZS Morów-Koperniki |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Dziewiętlice |
6 - 5 |
LKS Goświnowice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 - 0 |
LZS Czarnolas |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
GLKS Kamiennik |
2 - 6 |
LZS Kałków |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS II Starowice Dolne |
6 - 1 |
LZS Trzeboszowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Jasienica Górna |
3 - 6 |
UKS Karnków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: LZS Polski Świętów, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
3 - 2 |
UKS Karnków |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
LZS Trzeboszowice |
0 - 3 |
LZS Jasienica Górna |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
LZS Kałków |
6 - 2 |
LZS II Starowice Dolne |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
LZS Czarnolas |
15 - 1 |
GLKS Kamiennik |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Goświnowice |
1 - 4 |
Orzeł Reńska Wieś |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LZS Morów-Koperniki |
1 - 4 |
LZS Polski Świętów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 5 |
Podzamcze Nysa |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: LZS Dziewiętlice, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Podzamcze Nysa |
3 - 2 |
GKS Grodków |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS Polski Świętów |
3 - 0 |
LZS Łąka-Jodłów |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
LZS Dziewiętlice |
6 - 3 |
LZS Morów-Koperniki |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
GLKS Kamiennik |
1 - 7 |
LKS Goświnowice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS II Starowice Dolne |
10 - 1 |
LZS Czarnolas |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS Jasienica Górna |
1 - 2 |
LZS Kałków |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
UKS Karnków |
4 - 0 |
LZS Trzeboszowice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Reńska Wieś, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
4 - 3 |
LZS Trzeboszowice |
10 października 2020
10.10 - 13:30 |
LZS Kałków |
5 - 1 |
UKS Karnków |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Czarnolas |
2 - 10 |
LZS Jasienica Górna |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LKS Goświnowice |
5 - 2 |
LZS II Starowice Dolne |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Morów-Koperniki |
2 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
3 - 2 |
LZS Dziewiętlice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Podzamcze Nysa |
4 - 1 |
LZS Polski Świętów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: GLKS Kamiennik, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
LZS Polski Świętów |
1 - 5 |
GKS Grodków |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
LZS Dziewiętlice |
2 - 3 |
Podzamcze Nysa |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Orzeł Reńska Wieś |
4 - 0 |
LZS Łąka-Jodłów |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
GLKS Kamiennik |
0 - 10 |
LZS Morów-Koperniki |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
LZS Jasienica Górna |
3 - 2 |
LKS Goświnowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
UKS Karnków |
5 - 0 |
LZS Czarnolas |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
LZS Trzeboszowice |
3 - 7 |
LZS Kałków |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Pauza: LZS II Starowice Dolne, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
1 - 5 |
LZS Kałków |
24 października 2020
24.10 - 13:30 |
LZS Czarnolas |
6 - 0 |
LZS Trzeboszowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 1 |
UKS Karnków |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LZS Morów-Koperniki |
3 - 2 |
LZS II Starowice Dolne |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
3 - 0 |
GLKS Kamiennik |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Podzamcze Nysa |
4 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
LZS Polski Świętów |
3 - 2 |
LZS Dziewiętlice |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Jasienica Górna, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LZS Dziewiętlice |
5 - 1 |
GKS Grodków |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Orzeł Reńska Wieś |
6 - 1 |
LZS Polski Świętów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
GLKS Kamiennik |
1 - 7 |
Podzamcze Nysa |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LZS II Starowice Dolne |
5 - 2 |
LZS Łąka-Jodłów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LZS Jasienica Górna |
3 - 0 |
LZS Morów-Koperniki |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
LZS Trzeboszowice |
3 - 2 |
LKS Goświnowice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LZS Kałków |
10 - 0 |
LZS Czarnolas |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Pauza: UKS Karnków, |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
0 - 3 |
LZS Czarnolas |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
vo, na boisku 1-1 |
LKS Goświnowice |
1 - 2 |
LZS Kałków |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Morów-Koperniki |
2 - 0 |
UKS Karnków |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Łąka-Jodłów |
3 - 4 |
LZS Jasienica Górna |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Podzamcze Nysa |
7 - 0 |
LZS II Starowice Dolne |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Polski Świętów |
5 - 2 |
GLKS Kamiennik |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
LZS Dziewiętlice |
1 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Pauza: LZS Trzeboszowice, |
Kolejka 15 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Reńska Wieś |
8 - 0 |
GKS Grodków |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
GLKS Kamiennik |
1 - 10 |
LZS Dziewiętlice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
LZS II Starowice Dolne |
0 - 0 |
LZS Polski Świętów |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
LZS Jasienica Górna |
2 - 5 |
Podzamcze Nysa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
UKS Karnków |
2 - 5 |
LZS Łąka-Jodłów |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
LZS Trzeboszowice |
1 - 4 |
LZS Morów-Koperniki |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
LZS Czarnolas |
0 - 4 |
LKS Goświnowice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Pauza: LZS Kałków, |
Kolejka 16 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
0 - 7 |
LKS Goświnowice |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
LZS Kałków |
1 - 1 |
LZS Morów-Koperniki |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
LZS Trzeboszowice |
5 - 2 |
LZS Łąka-Jodłów |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
UKS Karnków |
2 - 0 |
Podzamcze Nysa |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
LZS Jasienica Górna |
3 - 0 |
LZS Polski Świętów |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
LZS II Starowice Dolne |
1 - 3 |
LZS Dziewiętlice |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
GLKS Kamiennik |
0 - 4 |
Orzeł Reńska Wieś |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pauza: LZS Czarnolas, |
Kolejka 17 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
GLKS Kamiennik |
2 - 5 |
GKS Grodków |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 0 |
LZS II Starowice Dolne |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
LZS Dziewiętlice |
3 - 2 |
LZS Jasienica Górna |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LZS Polski Świętów |
0 - 2 |
UKS Karnków |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Podzamcze Nysa |
2 - 3 |
LZS Trzeboszowice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 7 |
LZS Kałków |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LZS Morów-Koperniki |
1 - 1 |
LZS Czarnolas |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Pauza: LKS Goświnowice, |
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
4 - 2 |
LZS Łąka-Jodłów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LZS Morów-Koperniki |
3 - 4 |
Podzamcze Nysa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 0 |
LZS Dziewiętlice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
0 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
LZS Kałków |
2 - 3 |
GLKS Kamiennik |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LZS Trzeboszowice |
1 - 5 |
LZS II Starowice Dolne |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
UKS Karnków |
1 - 1 |
LZS Jasienica Górna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Pauza: LZS Polski Świętów, |
Kolejka 18 - 30. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Goświnowice |
2 - 0 |
LZS Morów-Koperniki |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Czarnolas |
1 - 1 |
LZS Łąka-Jodłów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Kałków |
1 - 3 |
Podzamcze Nysa |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Trzeboszowice |
0 - 2 |
LZS Polski Świętów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
UKS Karnków |
1 - 0 |
LZS Dziewiętlice |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Jasienica Górna |
3 - 0 |
Orzeł Reńska Wieś |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS II Starowice Dolne |
5 - 1 |
GLKS Kamiennik |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
Pauza: GKS Grodków, |
Kolejka 23 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
UKS Karnków |
2 - 2 |
GKS Grodków |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
8 - 1 |
LZS Trzeboszowice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
LZS II Starowice Dolne |
5 - 3 |
LZS Kałków |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
GLKS Kamiennik |
2 - 7 |
LZS Czarnolas |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
0 - 3 |
LKS Goświnowice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
vo, na boisku 1-0 |
LZS Polski Świętów |
1 - 5 |
LZS Morów-Koperniki |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Podzamcze Nysa |
7 - 0 |
LZS Łąka-Jodłów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Dziewiętlice, |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
1 - 1 |
Podzamcze Nysa |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
2 - 1 |
LZS Polski Świętów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LZS Morów-Koperniki |
2 - 0 |
LZS Dziewiętlice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
7 - 0 |
GLKS Kamiennik |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LZS Czarnolas |
5 - 1 |
LZS II Starowice Dolne |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LZS Kałków |
0 - 1 |
LZS Jasienica Górna |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LZS Trzeboszowice |
1 - 1 |
UKS Karnków |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Reńska Wieś, |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Trzeboszowice |
2 - 1 |
GKS Grodków |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
UKS Karnków |
2 - 1 |
LZS Kałków |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
7 - 1 |
LZS Czarnolas |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LZS II Starowice Dolne |
4 - 4 |
LKS Goświnowice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 - 1 |
LZS Morów-Koperniki |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LZS Dziewiętlice |
7 - 2 |
LZS Łąka-Jodłów |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Polski Świętów |
3 - 1 |
Podzamcze Nysa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: GLKS Kamiennik, |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
2 - 3 |
LZS Polski Świętów |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Podzamcze Nysa |
3 - 2 |
LZS Dziewiętlice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 13 |
Orzeł Reńska Wieś |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LZS Morów-Koperniki |
3 - 1 |
GLKS Kamiennik |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 1 |
LZS Jasienica Górna |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
0 - 1 |
UKS Karnków |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
LZS Kałków |
5 - 4 |
LZS Trzeboszowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Pauza: LZS II Starowice Dolne, |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Kałków |
5 - 3 |
GKS Grodków |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LZS Trzeboszowice |
0 - 3 |
LZS Czarnolas |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
UKS Karnków |
0 - 2 |
LKS Goświnowice |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LZS II Starowice Dolne |
0 - 3 |
LZS Morów-Koperniki |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
vo, na boisku 3-1 |
GLKS Kamiennik |
8 - 1 |
LZS Łąka-Jodłów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
5 - 1 |
Podzamcze Nysa |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
LZS Dziewiętlice |
5 - 0 |
LZS Polski Świętów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Pauza: LZS Jasienica Górna, |
Kolejka 19 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS II Starowice Dolne |
2 - 2 |
GKS Grodków |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
GLKS Kamiennik |
1 - 9 |
LZS Jasienica Górna |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 0 |
UKS Karnków |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LZS Dziewiętlice |
3 - 2 |
LZS Trzeboszowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LZS Polski Świętów |
1 - 1 |
LZS Kałków |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Podzamcze Nysa |
1 - 2 |
LZS Czarnolas |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
2 - 16 |
LKS Goświnowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: LZS Morów-Koperniki, |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
2 - 7 |
LZS Dziewiętlice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Polski Świętów |
0 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Podzamcze Nysa |
3 - 2 |
GLKS Kamiennik |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
2 - 3 |
LZS II Starowice Dolne |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Morów-Koperniki |
2 - 3 |
LZS Jasienica Górna |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 0 |
LZS Trzeboszowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
8 - 2 |
LZS Kałków |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: UKS Karnków, |
Kolejka 20 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
2 - 6 |
LZS Morów-Koperniki |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
12 - 0 |
Podzamcze Nysa |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Czarnolas |
1 - 9 |
LZS Polski Świętów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Kałków |
2 - 3 |
LZS Dziewiętlice |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Trzeboszowice |
0 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
UKS Karnków |
5 - 2 |
GLKS Kamiennik |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
0 - 4 |
LZS II Starowice Dolne |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
vo, na boisku 6-4 |
Pauza: LZS Łąka-Jodłów, |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Jasienica Górna |
3 - 0 |
GKS Grodków |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
LZS II Starowice Dolne |
5 - 1 |
UKS Karnków |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
GLKS Kamiennik |
3 - 3 |
LZS Trzeboszowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 0 |
LZS Kałków |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
LZS Dziewiętlice |
7 - 1 |
LZS Czarnolas |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LZS Polski Świętów |
1 - 3 |
LKS Goświnowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
0 - 12 |
LZS Morów-Koperniki |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: Podzamcze Nysa, |
Kolejka 29 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Czarnolas |
6 - 5 |
GKS Grodków |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LZS Kałków |
4 - 3 |
LKS Goświnowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
UKS Karnków |
4 - 1 |
LZS Morów-Koperniki |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LZS Jasienica Górna |
4 - 0 |
LZS Łąka-Jodłów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LZS II Starowice Dolne |
1 - 2 |
Podzamcze Nysa |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
GLKS Kamiennik |
2 - 6 |
LZS Polski Świętów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
6 - 2 |
LZS Dziewiętlice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: LZS Trzeboszowice, |
Kolejka 30 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
GKS Grodków |
1 - 9 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LZS Dziewiętlice |
7 - 0 |
GLKS Kamiennik |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LZS Polski Świętów |
1 - 4 |
LZS II Starowice Dolne |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Podzamcze Nysa |
3 - 3 |
LZS Jasienica Górna |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LZS Łąka-Jodłów |
1 - 5 |
UKS Karnków |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LZS Morów-Koperniki |
5 - 0 |
LZS Trzeboszowice |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
9 - 2 |
LZS Czarnolas |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Pauza: LZS Kałków, . |
|