Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Raszowa-Daniec |
0 - 3 |
Victoria Żyrowa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Groszmal Opole |
5 - 1 |
Błękitni Jaryszów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Start Dobrodzień |
2 - 2 |
Stal Zawadzkie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
1 - 2 |
Jedność Rozmierka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
2 - 1 |
Odra Kąty Opolskie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
7 - 1 |
Rudatom Kępa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
2 - 2 |
LZS Izbicko |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
5 - 1 |
Błękitni Jaryszów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Rudatom Kępa |
3 - 2 |
Groszmal Opole |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Odra Kąty Opolskie |
2 - 2 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Jedność Rozmierka |
0 - 1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Stal Zawadzkie |
4 - 1 |
Źródło Krośnica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
4 - 3 |
Start Dobrodzień |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LZS Izbicko |
1 - 3 |
Silesius Kotórz Mały |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
2 - 2 |
Odra Kąty Opolskie |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Start Dobrodzień |
1 - 5 |
Victoria Żyrowa |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
0 - 3 |
Jedność Rozmierka |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
vo, na boisku 6-1 |
Błękitni Jaryszów |
1 - 3 |
Rudatom Kępa |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
1 - 2 |
Stal Zawadzkie |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
1 - 5 |
Unia Raszowa-Daniec |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
1 - 0 |
LZS Izbicko |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Izbicko |
1 - 2 |
Groszmal Opole |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Victoria Żyrowa |
1 - 1 |
Rudatom Kępa |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Jedność Rozmierka |
2 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Odra Kąty Opolskie |
2 - 0 |
Błękitni Jaryszów |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Start Dobrodzień |
1 - 0 |
Źródło Krośnica |
10 września 2021
10.09 - 17:00 |
Stal Zawadzkie |
2 - 2 |
Silesius Kotórz Mały |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Unia Raszowa-Daniec |
6 - 2 |
Rzemiosło Dziewkowice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
3 - 0 |
Jedność Rozmierka |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Źródło Krośnica |
2 - 4 |
Victoria Żyrowa |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Silesius Kotórz Mały |
4 - 3 |
Unia Raszowa-Daniec |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
2 - 4 |
Stal Zawadzkie |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Rudatom Kępa |
3 - 1 |
Odra Kąty Opolskie |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Błękitni Jaryszów |
2 - 3 |
LZS Izbicko |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
6 - 2 |
Start Dobrodzień |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
4 - 1 |
Odra Kąty Opolskie |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Stal Zawadzkie |
0 - 0 |
Groszmal Opole |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Źródło Krośnica |
2 - 2 |
Rzemiosło Dziewkowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
4 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Jedność Rozmierka |
0 - 4 |
Błękitni Jaryszów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Start Dobrodzień |
1 - 2 |
Silesius Kotórz Mały |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS Izbicko |
1 - 3 |
Rudatom Kępa |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
2 - 1 |
Unia Raszowa-Daniec |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Rzemiosło Dziewkowice |
1 - 2 |
Victoria Żyrowa |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Silesius Kotórz Mały |
9 - 1 |
Źródło Krośnica |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Błękitni Jaryszów |
1 - 5 |
Stal Zawadzkie |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Rudatom Kępa |
0 - 1 |
Jedność Rozmierka |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Odra Kąty Opolskie |
4 - 1 |
LZS Izbicko |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
2 - 2 |
Start Dobrodzień |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
7 - 0 |
LZS Izbicko |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Start Dobrodzień |
0 - 2 |
Groszmal Opole |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Źródło Krośnica |
1 - 6 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Jedność Rozmierka |
2 - 0 |
Odra Kąty Opolskie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Stal Zawadzkie |
6 - 1 |
Rudatom Kępa |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Unia Raszowa-Daniec |
5 - 2 |
Błękitni Jaryszów |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
4 - 5 |
Silesius Kotórz Mały |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Silesius Kotórz Mały |
3 - 0 |
Victoria Żyrowa |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Groszmal Opole |
4 - 0 |
Źródło Krośnica |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Odra Kąty Opolskie |
1 - 2 |
Stal Zawadzkie |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Rudatom Kępa |
6 - 2 |
Unia Raszowa-Daniec |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Błękitni Jaryszów |
1 - 3 |
Start Dobrodzień |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
LZS Izbicko |
3 - 6 |
Jedność Rozmierka |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
1 - 2 |
Rzemiosło Dziewkowice |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Rzemiosło Dziewkowice |
1 - 2 |
Groszmal Opole |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Victoria Żyrowa |
7 - 1 |
Jedność Rozmierka |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Unia Raszowa-Daniec |
2 - 0 |
Odra Kąty Opolskie |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Źródło Krośnica |
1 - 4 |
Błękitni Jaryszów |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Start Dobrodzień |
2 - 1 |
Rudatom Kępa |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Stal Zawadzkie |
0 - 0 |
LZS Izbicko |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Silesius Kotórz Mały |
6 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
0 - 4 |
Silesius Kotórz Mały |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
5 - 3 |
Victoria Żyrowa |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
LZS Izbicko |
1 - 4 |
Unia Raszowa-Daniec |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Odra Kąty Opolskie |
1 - 2 |
Start Dobrodzień |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Rudatom Kępa |
10 - 1 |
Źródło Krośnica |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Błękitni Jaryszów |
3 - 3 |
Rzemiosło Dziewkowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Jedność Rozmierka |
1 - 5 |
Stal Zawadzkie |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
1 - 1 |
Stal Zawadzkie |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
1 - 1 |
Groszmal Opole |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Źródło Krośnica |
2 - 6 |
Odra Kąty Opolskie |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Start Dobrodzień |
1 - 0 |
LZS Izbicko |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Unia Raszowa-Daniec |
3 - 2 |
Jedność Rozmierka |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Rzemiosło Dziewkowice |
2 - 3 |
Rudatom Kępa |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Silesius Kotórz Mały |
3 - 2 |
Błękitni Jaryszów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
0 - 1 |
Victoria Żyrowa |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Jedność Rozmierka |
1 - 1 |
Start Dobrodzień |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
LZS Izbicko |
0 - 2 |
Źródło Krośnica |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Stal Zawadzkie |
1 - 0 |
Unia Raszowa-Daniec |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Odra Kąty Opolskie |
2 - 0 |
Rzemiosło Dziewkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Rudatom Kępa |
1 - 2 |
Silesius Kotórz Mały |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Błękitni Jaryszów |
2 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
2 - 0 |
Unia Raszowa-Daniec |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Błękitni Jaryszów |
3 - 2 |
Groszmal Opole |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Stal Zawadzkie |
3 - 0 |
Start Dobrodzień |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Jedność Rozmierka |
4 - 1 |
Źródło Krośnica |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Odra Kąty Opolskie |
3 - 2 |
Silesius Kotórz Mały |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Rudatom Kępa |
5 - 3 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
LZS Izbicko |
1 - 1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Jaryszów |
4 - 3 |
Victoria Żyrowa |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Groszmal Opole |
2 - 1 |
Rudatom Kępa |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
2 - 2 |
Odra Kąty Opolskie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
3 - 1 |
Jedność Rozmierka |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Źródło Krośnica |
0 - 4 |
Stal Zawadzkie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Start Dobrodzień |
0 - 2 |
Unia Raszowa-Daniec |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Silesius Kotórz Mały |
6 - 1 |
LZS Izbicko |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Odra Kąty Opolskie |
1 - 4 |
Groszmal Opole |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Victoria Żyrowa |
7 - 1 |
Start Dobrodzień |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Jedność Rozmierka |
0 - 2 |
Silesius Kotórz Mały |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Rudatom Kępa |
2 - 4 |
Błękitni Jaryszów |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Stal Zawadzkie |
1 - 1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
1 - 2 |
Źródło Krośnica |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LZS Izbicko |
2 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Kolejka 17 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
2 - 0 |
LZS Izbicko |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Rudatom Kępa |
7 - 2 |
Victoria Żyrowa |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
7 - 1 |
Jedność Rozmierka |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Błękitni Jaryszów |
4 - 2 |
Odra Kąty Opolskie |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Źródło Krośnica |
1 - 6 |
Start Dobrodzień |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
4 - 2 |
Stal Zawadzkie |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
3 - 2 |
Unia Raszowa-Daniec |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 18 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Jedność Rozmierka |
1 - 1 |
Groszmal Opole |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Victoria Żyrowa |
3 - 1 |
Źródło Krośnica |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
1 - 4 |
Silesius Kotórz Mały |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Stal Zawadzkie |
7 - 1 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Odra Kąty Opolskie |
1 - 3 |
Rudatom Kępa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LZS Izbicko |
1 - 4 |
Błękitni Jaryszów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Start Dobrodzień |
1 - 1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Odra Kąty Opolskie |
0 - 0 |
Victoria Żyrowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Groszmal Opole |
3 - 0 |
Stal Zawadzkie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
4 - 3 |
Źródło Krośnica |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
1 - 5 |
Unia Raszowa-Daniec |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Błękitni Jaryszów |
1 - 3 |
Jedność Rozmierka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
5 - 0 |
Start Dobrodzień |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Rudatom Kępa |
5 - 1 |
LZS Izbicko |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Unia Raszowa-Daniec |
3 - 2 |
Groszmal Opole |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Victoria Żyrowa |
0 - 1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
3 - 5 |
Silesius Kotórz Mały |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Stal Zawadzkie |
3 - 2 |
Błękitni Jaryszów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Jedność Rozmierka |
1 - 5 |
Rudatom Kępa |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
LZS Izbicko |
1 - 0 |
Odra Kąty Opolskie |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Start Dobrodzień |
6 - 1 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Izbicko |
1 - 7 |
Victoria Żyrowa |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Groszmal Opole |
4 - 2 |
Start Dobrodzień |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
3 - 2 |
Źródło Krośnica |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Odra Kąty Opolskie |
3 - 1 |
Jedność Rozmierka |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Rudatom Kępa |
2 - 4 |
Stal Zawadzkie |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Błękitni Jaryszów |
4 - 1 |
Unia Raszowa-Daniec |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
5 - 3 |
Rzemiosło Dziewkowice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
2 - 3 |
Silesius Kotórz Mały |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
0 - 6 |
Groszmal Opole |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Stal Zawadzkie |
6 - 2 |
Odra Kąty Opolskie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
4 - 1 |
Rudatom Kępa |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Start Dobrodzień |
1 - 1 |
Błękitni Jaryszów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Jedność Rozmierka |
5 - 0 |
LZS Izbicko |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
4 - 1 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Groszmal Opole |
2 - 3 |
Rzemiosło Dziewkowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Jedność Rozmierka |
1 - 3 |
Victoria Żyrowa |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Odra Kąty Opolskie |
3 - 0 |
Unia Raszowa-Daniec |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Błękitni Jaryszów |
5 - 0 |
Źródło Krośnica |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Rudatom Kępa |
5 - 3 |
Start Dobrodzień |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LZS Izbicko |
2 - 5 |
Stal Zawadzkie |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
2 - 4 |
Silesius Kotórz Mały |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Silesius Kotórz Mały |
5 - 3 |
Groszmal Opole |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Victoria Żyrowa |
4 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
2 - 1 |
LZS Izbicko |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Start Dobrodzień |
0 - 2 |
Odra Kąty Opolskie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
3 - 2 |
Rudatom Kępa |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
1 - 1 |
Błękitni Jaryszów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Stal Zawadzkie |
6 - 1 |
Jedność Rozmierka |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Stal Zawadzkie |
1 - 1 |
Victoria Żyrowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Groszmal Opole |
3 - 0 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Odra Kąty Opolskie |
7 - 1 |
Źródło Krośnica |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
LZS Izbicko |
4 - 3 |
Start Dobrodzień |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Jedność Rozmierka |
1 - 1 |
Unia Raszowa-Daniec |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Rudatom Kępa |
6 - 0 |
Rzemiosło Dziewkowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Błękitni Jaryszów |
2 - 4 |
Silesius Kotórz Mały |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Victoria Żyrowa |
5 - 4 |
Groszmal Opole |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Start Dobrodzień |
2 - 2 |
Jedność Rozmierka |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Źródło Krośnica |
1 - 2 |
LZS Izbicko |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Unia Raszowa-Daniec |
1 - 4 |
Stal Zawadzkie |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Rzemiosło Dziewkowice |
4 - 3 |
Odra Kąty Opolskie |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Silesius Kotórz Mały |
3 - 4 |
Rudatom Kępa |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) |
1 - 6 |
Błękitni Jaryszów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
|