Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Łęg Łowce |
0 - 3 |
Hetman Laszki |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Korona Tuchla |
3 - 1 |
Szkło Młyny |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
0 - 6 |
Wiraż Chłopice |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:30 |
Dąb Dobkowice |
9 - 2 |
Delin Munina |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
KS Węgierka |
6 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
6 - 1 |
Wietlin |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
Fredro Surochów |
2 - 2 |
Victoria Kidałowice |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 4 |
LKS Manasterz |
8 sierpnia 2021
8.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dobkowice |
4 - 1 |
Wisznia Nienowice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:30 |
Victoria Kidałowice |
3 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Wiraż Chłopice |
2 - 1 |
Łęg Łowce |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 1 |
Korona Tuchla |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Wietlin |
2 - 1 |
KS Węgierka |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
LKS Manasterz |
5 - 0 |
Fredro Surochów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Hetman Laszki |
4 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Delin Munina |
0 - 7 |
Szkło Młyny |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Pełkinie |
5 - 0 |
LKS Manasterz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
KS Węgierka |
3 - 3 |
Victoria Kidałowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 3 |
Wiraż Chłopice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 1 |
Delin Munina |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Fredro Surochów |
0 - 4 |
Hetman Laszki |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Korona Tuchla |
3 - 0 |
Wietlin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
vo, na boisku 0-3 |
Szkło Młyny |
6 - 2 |
Pogórze Rokietnica |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Łęg Łowce |
0 - 3 |
Dąb Dobkowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Wiraż Chłopice |
7 - 2 |
Fredro Surochów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Delin Munina |
1 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LKS Manasterz |
0 - 3 |
KS Węgierka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Victoria Kidałowice |
2 - 2 |
Korona Tuchla |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Hetman Laszki |
2 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wietlin |
3 - 5 |
Szkło Młyny |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Dąb Dobkowice |
2 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
1 - 0 |
Łęg Łowce |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
KS Węgierka |
0 - 5 |
Hetman Laszki |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 1 |
Wisznia Nienowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Łęg Łowce |
3 - 4 |
Delin Munina |
5 września 2021
5.09 - 16:30 |
Fredro Surochów |
1 - 2 |
Dąb Dobkowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 2 |
Wietlin |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Korona Tuchla |
1 - 1 |
LKS Manasterz |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Szkło Młyny |
2 - 3 |
Victoria Kidałowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 2 |
Wiraż Chłopice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
6 - 0 |
Korona Tuchla |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Delin Munina |
1 - 2 |
Wietlin |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
LKS Manasterz |
2 - 0 |
Szkło Młyny |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Wiraż Chłopice |
6 - 0 |
KS Węgierka |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Wisznia Nienowice |
2 - 5 |
Fredro Surochów |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Łęg Łowce |
3 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Dąb Dobkowice |
1 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Victoria Kidałowice |
8 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Fredro Surochów |
4 - 0 |
Łęg Łowce |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Szkło Młyny |
1 - 5 |
Hetman Laszki |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
KS Węgierka |
2 - 1 |
Dąb Dobkowice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Korona Tuchla |
2 - 8 |
Wiraż Chłopice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 1 |
Wisznia Nienowice |
6 października 2021
6.10 - 16:00 |
Wietlin |
1 - 0 |
Victoria Kidałowice |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 9 |
LKS Manasterz |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 4 |
Delin Munina |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Manasterz |
5 - 0 |
Wietlin |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Delin Munina |
1 - 2 |
Victoria Kidałowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Dąb Dobkowice |
2 - 1 |
Korona Tuchla |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Hetman Laszki |
11 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Łęg Łowce |
2 - 4 |
Błękitni Pełkinie |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 1 |
Fredro Surochów |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Wisznia Nienowice |
1 - 2 |
KS Węgierka |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Wiraż Chłopice |
4 - 0 |
Szkło Młyny |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Pełkinie |
2 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Wietlin |
1 - 2 |
Hetman Laszki |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Szkło Młyny |
1 - 4 |
Dąb Dobkowice |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
KS Węgierka |
0 - 6 |
Łęg Łowce |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Victoria Kidałowice |
1 - 2 |
LKS Manasterz |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Fredro Surochów |
8 - 2 |
Delin Munina |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Korona Tuchla |
1 - 3 |
Wisznia Nienowice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 4 |
Wiraż Chłopice |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Delin Munina |
1 - 2 |
LKS Manasterz |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Dąb Dobkowice |
9 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Hetman Laszki |
3 - 0 |
Victoria Kidałowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Wiraż Chłopice |
13 - 2 |
Wietlin |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Łęg Łowce |
6 - 0 |
Korona Tuchla |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Fredro Surochów |
0 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 1 |
KS Węgierka |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 2 |
Szkło Młyny |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria Kidałowice |
3 - 2 |
Wiraż Chłopice |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
5 - 0 |
Delin Munina |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
KS Węgierka |
1 - 2 |
Fredro Surochów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 1 |
Wisznia Nienowice |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LKS Manasterz |
0 - 4 |
Hetman Laszki |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Wietlin |
0 - 2 |
Dąb Dobkowice |
17 października 2021
17.10 - 11:30 |
Szkło Młyny |
1 - 3 |
Łęg Łowce |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Korona Tuchla |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Przedmieście Jarosław |
2 - 1 |
Szkło Młyny |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Fredro Surochów |
2 - 0 |
Korona Tuchla |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Łęg Łowce |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 2 |
Wietlin |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Błękitni Pełkinie |
5 - 0 |
KS Węgierka |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Wiraż Chłopice |
1 - 2 |
LKS Manasterz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Delin Munina |
0 - 3 |
Hetman Laszki |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Dąb Dobkowice |
1 - 0 |
Victoria Kidałowice |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
KS Węgierka |
3 - 1 |
Delin Munina |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Szkło Młyny |
0 - 4 |
Fredro Surochów |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Hetman Laszki |
1 - 2 |
Wiraż Chłopice |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
LKS Manasterz |
0 - 0 |
Dąb Dobkowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Wietlin |
1 - 1 |
Łęg Łowce |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 2 |
Przedmieście Jarosław |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Victoria Kidałowice |
2 - 1 |
Wisznia Nienowice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Korona Tuchla |
1 - 4 |
Błękitni Pełkinie |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dobkowice |
0 - 1 |
Hetman Laszki |
7 listopada 2021
7.11 - 14:15 |
Błękitni Pełkinie |
8 - 1 |
Szkło Młyny |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KS Węgierka |
0 - 3 |
Korona Tuchla |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Delin Munina |
0 - 6 |
Wiraż Chłopice |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
LKS Manasterz |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
vo, na boisku 0-3 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 3 |
Wietlin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Łęg Łowce |
0 - 2 |
Victoria Kidałowice |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Fredro Surochów |
5 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
1 - 0 |
Wisznia Nienowice |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Korona Tuchla |
2 - 3 |
Delin Munina |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
LKS Manasterz |
5 - 1 |
Łęg Łowce |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Wietlin |
2 - 0 |
Fredro Surochów |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Szkło Młyny |
0 - 5 |
KS Węgierka |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Victoria Kidałowice |
5 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Wiraż Chłopice |
1 - 1 |
Dąb Dobkowice |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
1 - 0 |
Łęg Łowce |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Szkło Młyny |
3 - 2 |
Korona Tuchla |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Wiraż Chłopice |
5 - 0 |
Wisznia Nienowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Delin Munina |
0 - 5 |
Dąb Dobkowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
KS Węgierka |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Wietlin |
1 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Victoria Kidałowice |
2 - 0 |
Fredro Surochów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
LKS Manasterz |
2 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
20 marca 2022
20.03 - 13:30 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Wisznia Nienowice |
2 - 4 |
Dąb Dobkowice |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 0 |
Victoria Kidałowice |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Łęg Łowce |
1 - 1 |
Wiraż Chłopice |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Korona Tuchla |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
KS Węgierka |
4 - 2 |
Wietlin |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Fredro Surochów |
5 - 0 |
LKS Manasterz |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 1 |
Hetman Laszki |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Szkło Młyny |
2 - 0 |
Delin Munina |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Manasterz |
2 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Victoria Kidałowice |
8 - 1 |
KS Węgierka |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Delin Munina |
2 - 0 |
Wisznia Nienowice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Hetman Laszki |
3 - 1 |
Fredro Surochów |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:45 |
Wietlin |
1 - 2 |
Korona Tuchla |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Szkło Młyny |
|
Dąb Dobkowice |
3 - 1 |
Łęg Łowce |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Fredro Surochów |
2 - 0 |
Wiraż Chłopice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Delin Munina |
|
KS Węgierka |
2 - 0 |
LKS Manasterz |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Korona Tuchla |
1 - 3 |
Victoria Kidałowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 1 |
Hetman Laszki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Szkło Młyny |
2 - 1 |
Wietlin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 3 |
Dąb Dobkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Łęg Łowce |
1 - 0 |
Wisznia Nienowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
4 - 1 |
KS Węgierka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
16 kwietnia 2022
16.04 - 10:45 |
vo, na boisku 0-0 |
Delin Munina |
1 - 1 |
Łęg Łowce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Dąb Dobkowice |
2 - 1 |
Fredro Surochów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Wietlin |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
LKS Manasterz |
1 - 1 |
Korona Tuchla |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:30 |
Victoria Kidałowice |
6 - 1 |
Szkło Młyny |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
0 - 5 |
Hetman Laszki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Wietlin |
3 - 0 |
Delin Munina |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Szkło Młyny |
3 - 2 |
LKS Manasterz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
KS Węgierka |
0 - 1 |
Wiraż Chłopice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Fredro Surochów |
1 - 1 |
Wisznia Nienowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 1 |
Łęg Łowce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Błękitni Pełkinie |
1 - 4 |
Dąb Dobkowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Victoria Kidałowice |
|
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Łęg Łowce |
0 - 1 |
Fredro Surochów |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Hetman Laszki |
2 - 0 |
Szkło Młyny |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Dąb Dobkowice |
2 - 0 |
KS Węgierka |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
Wiraż Chłopice |
4 - 1 |
Korona Tuchla |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
vo, na boisku 1-4 |
Victoria Kidałowice |
5 - 0 |
Wietlin |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
LKS Manasterz |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
Delin Munina |
5 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Kolejka 23 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Wietlin |
0 - 1 |
LKS Manasterz |
3 maja 2022
3.05 - 17:15 |
Victoria Kidałowice |
1 - 0 |
Delin Munina |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Korona Tuchla |
3 - 0 |
Dąb Dobkowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Hetman Laszki |
|
Błękitni Pełkinie |
2 - 4 |
Łęg Łowce |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Fredro Surochów |
6 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
KS Węgierka |
3 - 1 |
Wisznia Nienowice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Szkło Młyny |
0 - 2 |
Wiraż Chłopice |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Przedmieście Jarosław |
0 - 1 |
Błękitni Pełkinie |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Hetman Laszki |
2 - 0 |
Wietlin |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Dąb Dobkowice |
1 - 3 |
Szkło Młyny |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Łęg Łowce |
0 - 0 |
KS Węgierka |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
LKS Manasterz |
3 - 0 |
Victoria Kidałowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Delin Munina |
1 - 6 |
Fredro Surochów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
0 - 0 |
Korona Tuchla |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Manasterz |
2 - 1 |
Delin Munina |
15 maja 2022
15.05 - 13:15 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Dąb Dobkowice |
|
Victoria Kidałowice |
1 - 1 |
Hetman Laszki |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Wietlin |
0 - 2 |
Wiraż Chłopice |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Korona Tuchla |
0 - 4 |
Łęg Łowce |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 2 |
Fredro Surochów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
KS Węgierka |
6 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Szkło Młyny |
3 - 1 |
Wisznia Nienowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Wiraż Chłopice |
0 - 1 |
Victoria Kidałowice |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Delin Munina |
4 - 3 |
Błękitni Pełkinie |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Fredro Surochów |
3 - 2 |
KS Węgierka |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
Hetman Laszki |
3 - 0 |
LKS Manasterz |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Dąb Dobkowice |
1 - 2 |
Wietlin |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Łęg Łowce |
2 - 2 |
Szkło Młyny |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 3 |
Korona Tuchla |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Szkło Młyny |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Korona Tuchla |
1 - 2 |
Fredro Surochów |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Łęg Łowce |
|
Wietlin |
2 - 1 |
Wisznia Nienowice |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
KS Węgierka |
3 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
LKS Manasterz |
1 - 2 |
Wiraż Chłopice |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Hetman Laszki |
2 - 1 |
Delin Munina |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
2 - 2 |
Dąb Dobkowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Delin Munina |
2 - 6 |
KS Węgierka |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Fredro Surochów |
4 - 0 |
Szkło Młyny |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
4 - 3 |
Hetman Laszki |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:15 |
Dąb Dobkowice |
10 - 1 |
LKS Manasterz |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Łęg Łowce |
0 - 1 |
Wietlin |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:15 |
Przedmieście Jarosław |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
Wisznia Nienowice |
1 - 2 |
Victoria Kidałowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Błękitni Pełkinie |
1 - 5 |
Korona Tuchla |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
1 - 2 |
Dąb Dobkowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Szkło Młyny |
3 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Korona Tuchla |
1 - 1 |
KS Węgierka |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
7 - 2 |
Delin Munina |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LKS Manasterz |
0 - 2 |
Wisznia Nienowice |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:30 |
Wietlin |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
3 - 0 |
Łęg Łowce |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Fredro Surochów |
|
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wisznia Nienowice |
2 - 3 |
Hetman Laszki |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
3 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
|
Delin Munina |
1 - 3 |
Korona Tuchla |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Łęg Łowce |
2 - 4 |
LKS Manasterz |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Fredro Surochów |
1 - 3 |
Wietlin |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
KS Węgierka |
0 - 2 |
Szkło Młyny |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 5 |
Victoria Kidałowice |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Dąb Dobkowice |
4 - 2 |
Wiraż Chłopice |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
|