Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Strumyk Hawłowice |
2 - 0 |
PKS UNUM Babice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
8 - 1 |
Błyskawica Rożniatów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Wisełka Siennów |
8 - 1 |
Błękitni Grzęska |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 3 |
Zorza Jagiełła |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
0 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Piast Nowosielce |
2 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:30 |
Start Mirocin |
2 - 4 |
Cresovia Krzeczowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Alabaster Łopuszka Wielka |
0 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Zorza Jagiełła |
1 - 0 |
Piast Nowosielce |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
PKS UNUM Babice |
1 - 2 |
Błękitni Grzęska |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Cresovia Krzeczowice |
1 - 0 |
Ostrovia Wola Buchowska |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Błyskawica Rożniatów |
7 - 1 |
Start Mirocin |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Wisełka Siennów |
5 - 0 |
GKS Majdan Sieniawski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozbórz |
3 - 0 |
Zorza Jagiełła |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Strumyk Hawłowice |
4 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Piast Nowosielce |
1 - 3 |
Cresovia Krzeczowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
2 - 0 |
PKS UNUM Babice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Start Mirocin |
0 - 5 |
Wisełka Siennów |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
1 - 11 |
Błyskawica Rożniatów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
8 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Żuraw Żurawiczki |
1 - 2 |
Zorza Jagiełła |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Cresovia Krzeczowice |
1 - 2 |
Błyskawica Rozbórz |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
4 - 0 |
Błękitni Grzęska |
10 września 2022
10.09 - 15:30 |
Błyskawica Rożniatów |
6 - 0 |
Piast Nowosielce |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
0 - 2 |
GKS Majdan Sieniawski |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Wisełka Siennów |
11 - 0 |
Ostrovia Wola Buchowska |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
PKS UNUM Babice |
0 - 3 |
Start Mirocin |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
GKS Majdan Sieniawski |
1 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
2 - 3 |
Żuraw Żurawiczki |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Błyskawica Rozbórz |
4 - 4 |
Błyskawica Rożniatów |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 1 |
PKS UNUM Babice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zorza Jagiełła |
3 - 0 |
Cresovia Krzeczowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Piast Nowosielce |
0 - 6 |
Wisełka Siennów |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 3 |
Start Mirocin |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Alabaster Łopuszka Wielka |
1 - 2 |
Ostrovia Wola Buchowska |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Strumyk Hawłowice |
0 - 3 |
Start Mirocin |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Błyskawica Rożniatów |
1 - 2 |
Zorza Jagiełła |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Żuraw Żurawiczki |
1 - 1 |
Cresovia Krzeczowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
PKS UNUM Babice |
1 - 2 |
Piast Nowosielce |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
0 - 4 |
GKS Majdan Sieniawski |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Wisełka Siennów |
5 - 0 |
Błyskawica Rozbórz |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Zorza Jagiełła |
3 - 8 |
Wisełka Siennów |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 5 |
Strumyk Hawłowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
1 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Start Mirocin |
3 - 3 |
Błękitni Grzęska |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Piast Nowosielce |
2 - 2 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Cresovia Krzeczowice |
6 - 0 |
Błyskawica Rożniatów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Błyskawica Rozbórz |
2 - 0 |
PKS UNUM Babice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
PKS UNUM Babice |
1 - 0 |
Zorza Jagiełła |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 1 |
Piast Nowosielce |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Błękitni Grzęska |
2 - 3 |
Ostrovia Wola Buchowska |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Żuraw Żurawiczki |
0 - 3 |
Błyskawica Rożniatów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Wisełka Siennów |
2 - 1 |
Cresovia Krzeczowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
0 - 2 |
Start Mirocin |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozbórz |
1 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Start Mirocin |
1 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 4 |
GKS Majdan Sieniawski |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Błyskawica Rożniatów |
0 - 1 |
Wisełka Siennów |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Cresovia Krzeczowice |
2 - 0 |
PKS UNUM Babice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Piast Nowosielce |
4 - 0 |
Błękitni Grzęska |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Zorza Jagiełła |
6 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Alabaster Łopuszka Wielka |
1 - 3 |
Cresovia Krzeczowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 1 |
Zorza Jagiełła |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Żuraw Żurawiczki |
0 - 6 |
Wisełka Siennów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
5 - 4 |
Piast Nowosielce |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Błękitni Grzęska |
5 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Start Mirocin |
3 - 3 |
Ostrovia Wola Buchowska |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
PKS UNUM Babice |
3 - 3 |
Błyskawica Rożniatów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rożniatów |
7 - 1 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Zorza Jagiełła |
1 - 4 |
Błękitni Grzęska |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Piast Nowosielce |
3 - 2 |
Start Mirocin |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Błyskawica Rozbórz |
6 - 2 |
GKS Majdan Sieniawski |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Cresovia Krzeczowice |
1 - 2 |
Strumyk Hawłowice |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 1 |
Żuraw Żurawiczki |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Wisełka Siennów |
8 - 1 |
PKS UNUM Babice |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 - 5 |
Piast Nowosielce |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 2 |
Błyskawica Rożniatów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Start Mirocin |
2 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Błękitni Grzęska |
1 - 6 |
Cresovia Krzeczowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
0 - 9 |
Wisełka Siennów |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
5 - 2 |
PKS UNUM Babice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
1 - 1 |
Zorza Jagiełła |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błyskawica Rozbórz |
1 - 3 |
Ostrovia Wola Buchowska |
13 listopada 2022
13.11 - 13:45 |
Wisełka Siennów |
5 - 2 |
Strumyk Hawłowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:45 |
Zorza Jagiełła |
4 - 0 |
Start Mirocin |
12 listopada 2022
12.11 - 13:45 |
Błyskawica Rożniatów |
6 - 4 |
Błękitni Grzęska |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
PKS UNUM Babice |
1 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
13 listopada 2022
13.11 - 13:45 |
Cresovia Krzeczowice |
2 - 0 |
GKS Majdan Sieniawski |
12 listopada 2022
12.11 - 13:45 |
Piast Nowosielce |
0 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
13 listopada 2022
13.11 - 13:45 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
PKS UNUM Babice |
1 - 5 |
Strumyk Hawłowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Błyskawica Rożniatów |
5 - 1 |
GKS Majdan Sieniawski |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Błękitni Grzęska |
0 - 5 |
Wisełka Siennów |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Zorza Jagiełła |
2 - 4 |
Ostrovia Wola Buchowska |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Żuraw Żurawiczki |
3 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Błyskawica Rozbórz |
6 - 2 |
Piast Nowosielce |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Cresovia Krzeczowice |
1 - 1 |
Start Mirocin |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Strumyk Hawłowice |
4 - 1 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Błyskawica Rozbórz |
1 - 3 |
Żuraw Żurawiczki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Piast Nowosielce |
1 - 1 |
Zorza Jagiełła |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
3 - 1 |
PKS UNUM Babice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 7 |
Cresovia Krzeczowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Start Mirocin |
3 - 4 |
Błyskawica Rożniatów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
2 - 3 |
Wisełka Siennów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zorza Jagiełła |
2 - 3 |
Błyskawica Rozbórz |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Żuraw Żurawiczki |
2 - 3 |
Strumyk Hawłowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Cresovia Krzeczowice |
3 - 1 |
Piast Nowosielce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
PKS UNUM Babice |
2 - 1 |
GKS Majdan Sieniawski |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Wisełka Siennów |
4 - 2 |
Start Mirocin |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Błyskawica Rożniatów |
5 - 0 |
Ostrovia Wola Buchowska |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 3 |
Błękitni Grzęska |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zorza Jagiełła |
0 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Błyskawica Rozbórz |
1 - 4 |
Cresovia Krzeczowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
1 - 3 |
Strumyk Hawłowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:00 |
Piast Nowosielce |
4 - 4 |
Błyskawica Rożniatów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
1 - 2 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 5 |
Wisełka Siennów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Start Mirocin |
2 - 0 |
PKS UNUM Babice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Strumyk Hawłowice |
4 - 3 |
GKS Majdan Sieniawski |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Żuraw Żurawiczki |
3 - 2 |
Błękitni Grzęska |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Błyskawica Rożniatów |
7 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
PKS UNUM Babice |
4 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Cresovia Krzeczowice |
2 - 4 |
Zorza Jagiełła |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Wisełka Siennów |
5 - 1 |
Piast Nowosielce |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:15 |
Start Mirocin |
5 - 3 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Ostrovia Wola Buchowska |
6 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Start Mirocin |
5 - 1 |
Strumyk Hawłowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Zorza Jagiełła |
4 - 3 |
Błyskawica Rożniatów |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Cresovia Krzeczowice |
1 - 1 |
Żuraw Żurawiczki |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Piast Nowosielce |
4 - 0 |
PKS UNUM Babice |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
0 - 0 |
Błękitni Grzęska |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Błyskawica Rozbórz |
2 - 8 |
Wisełka Siennów |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisełka Siennów |
5 - 1 |
Zorza Jagiełła |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Strumyk Hawłowice |
0 - 2 |
Ostrovia Wola Buchowska |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 2 |
GKS Majdan Sieniawski |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Błękitni Grzęska |
3 - 0 |
Start Mirocin |
6 maja 2023
6.05 - 13:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 4 |
Piast Nowosielce |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Błyskawica Rożniatów |
2 - 0 |
Cresovia Krzeczowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
PKS UNUM Babice |
1 - 2 |
Błyskawica Rozbórz |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zorza Jagiełła |
6 - 2 |
PKS UNUM Babice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Błyskawica Rozbórz |
4 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Piast Nowosielce |
1 - 1 |
Strumyk Hawłowice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 0 |
Błękitni Grzęska |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Błyskawica Rożniatów |
1 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Cresovia Krzeczowice |
3 - 4 |
Wisełka Siennów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Start Mirocin |
3 - 1 |
GKS Majdan Sieniawski |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Strumyk Hawłowice |
3 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 2 |
Start Mirocin |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
2 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Wisełka Siennów |
8 - 0 |
Błyskawica Rożniatów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
PKS UNUM Babice |
0 - 5 |
Cresovia Krzeczowice |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Błękitni Grzęska |
5 - 1 |
Piast Nowosielce |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 4 |
Zorza Jagiełła |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Cresovia Krzeczowice |
2 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Zorza Jagiełła |
2 - 2 |
Strumyk Hawłowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Wisełka Siennów |
5 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Piast Nowosielce |
4 - 2 |
GKS Majdan Sieniawski |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Błyskawica Rozbórz |
0 - 1 |
Błękitni Grzęska |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Ostrovia Wola Buchowska |
4 - 3 |
Start Mirocin |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Błyskawica Rożniatów |
3 - 0 |
PKS UNUM Babice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Alabaster Łopuszka Wielka |
2 - 5 |
Błyskawica Rożniatów |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Błękitni Grzęska |
6 - 1 |
Zorza Jagiełła |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Start Mirocin |
0 - 5 |
Piast Nowosielce |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
6 - 1 |
Błyskawica Rozbórz |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Strumyk Hawłowice |
2 - 4 |
Cresovia Krzeczowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
2 - 3 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
PKS UNUM Babice |
0 - 6 |
Wisełka Siennów |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Piast Nowosielce |
5 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:30 |
Błyskawica Rożniatów |
6 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Błyskawica Rozbórz |
0 - 0 |
Start Mirocin |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Cresovia Krzeczowice |
5 - 3 |
Błękitni Grzęska |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Wisełka Siennów |
10 - 0 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
PKS UNUM Babice |
0 - 6 |
Żuraw Żurawiczki |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Zorza Jagiełła |
2 - 3 |
GKS Majdan Sieniawski |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 3 |
Błyskawica Rozbórz |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Strumyk Hawłowice |
0 - 7 |
Wisełka Siennów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Start Mirocin |
2 - 6 |
Zorza Jagiełła |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Błękitni Grzęska |
2 - 3 |
Błyskawica Rożniatów |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:00 |
Alabaster Łopuszka Wielka |
3 - 0 |
PKS UNUM Babice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
GKS Majdan Sieniawski |
1 - 5 |
Cresovia Krzeczowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
3 - 1 |
Piast Nowosielce |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|