Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
0 - 2 |
Unia Skowierzyn |
14 sierpnia 2022
14.08 - 13:30 |
LZS Jadachy |
1 - 4 |
Czarni Lipa |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
7 - 3 |
Bukowa Jastkowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
San Wrzawy |
5 - 0 |
Wisan Skopanie |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 0 |
Słowianin Grębów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 - 6 |
LZS Wola Rzeczycka |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Łęg Kopcie |
0 - 3 |
Jeziorak Chwałowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Jadachy |
5 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Bukowa Jastkowice |
5 - 3 |
San Wrzawy |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 - 3 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
Jeziorak Chwałowice |
3 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Czarni Lipa |
0 - 0 |
Łęg Kopcie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Wisan Skopanie |
4 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 1 |
Słowianin Grębów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Strzelec Dąbrowica |
0 - 2 |
Bukowa Jastkowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
6 - 4 |
Jeziorak Chwałowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
4 - 8 |
Czarni Lipa |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
San Wrzawy |
5 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Łęg Kopcie |
0 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LZS Jadachy |
2 - 1 |
Unia Skowierzyn |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Słowianin Grębów |
1 - 1 |
Wisan Skopanie |
28 sierpnia 2022
28.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Unia Skowierzyn |
0 - 2 |
Wisan Skopanie |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
LZS Jadachy |
2 - 1 |
Łęg Kopcie |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Czarni Lipa |
3 - 2 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Bukowa Jastkowice |
2 - 2 |
Słowianin Grębów |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
4 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Jeziorak Chwałowice |
3 - 0 |
San Wrzawy |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
4 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
1 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 2 |
Jeziorak Chwałowice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 3 |
LZS Jadachy |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Wisan Skopanie |
0 - 2 |
Bukowa Jastkowice |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
San Wrzawy |
1 - 0 |
Czarni Lipa |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Słowianin Grębów |
3 - 0 |
LZS Wola Rzeczycka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Łęg Kopcie |
2 - 2 |
Unia Skowierzyn |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
LZS Wola Rzeczycka |
2 - 2 |
Wisan Skopanie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czarni Lipa |
2 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Jeziorak Chwałowice |
2 - 1 |
Słowianin Grębów |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
LZS Jadachy |
3 - 2 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 - 2 |
San Wrzawy |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
3 - 1 |
Bukowa Jastkowice |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
Łęg Kopcie |
1 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
5 - 0 |
Łęg Kopcie |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 5 |
Unia Skowierzyn |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
San Wrzawy |
3 - 3 |
LZS Jadachy |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
5 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Słowianin Grębów |
2 - 0 |
Czarni Lipa |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Wisan Skopanie |
1 - 0 |
Jeziorak Chwałowice |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Bukowa Jastkowice |
3 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
2 - 1 |
San Wrzawy |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 - 0 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Unia Skowierzyn |
5 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Jeziorak Chwałowice |
2 - 1 |
Bukowa Jastkowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Czarni Lipa |
0 - 2 |
Wisan Skopanie |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
2 - 0 |
Słowianin Grębów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LZS Jadachy |
3 - 2 |
Strzelec Dąbrowica |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
4 - 0 |
LZS Rzeczyca Długa |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 - 3 |
Jeziorak Chwałowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
5 - 0 |
Unia Skowierzyn |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
San Wrzawy |
9 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
0 - 2 |
Łęg Kopcie |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Słowianin Grębów |
1 - 0 |
LZS Jadachy |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Bukowa Jastkowice |
3 - 1 |
Czarni Lipa |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
1 - 1 |
Słowianin Grębów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
5 - 2 |
San Wrzawy |
15 października 2022
15.10 - 18:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Strzelec Dąbrowica |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Czarni Lipa |
2 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 4 |
Jeziorak Chwałowice |
16 października 2022
16.10 - 15:30 |
LZS Rzeczyca Długa |
0 - 8 |
Bukowa Jastkowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LZS Jadachy |
0 - 0 |
Wisan Skopanie |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Słowianin Grębów |
5 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
San Wrzawy |
3 - 1 |
Unia Skowierzyn |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 4 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
0 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Jeziorak Chwałowice |
6 - 0 |
Czarni Lipa |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Wisan Skopanie |
1 - 1 |
Łęg Kopcie |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Bukowa Jastkowice |
6 - 3 |
LZS Jadachy |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
2 - 4 |
Bukowa Jastkowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
1 - 0 |
Słowianin Grębów |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 - 3 |
Wisan Skopanie |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LZS Jadachy |
2 - 5 |
LZS Wola Rzeczycka |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 - 7 |
Jeziorak Chwałowice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Unia Skowierzyn |
5 - 0 |
Czarni Lipa |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
San Wrzawy |
6 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
2 - 3 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 3 |
Unia Skowierzyn |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Czarni Lipa |
3 - 0 |
LZS Rzeczyca Długa |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Jeziorak Chwałowice |
1 - 0 |
LZS Jadachy |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
5 - 1 |
Łęg Kopcie |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Słowianin Grębów |
3 - 0 |
San Wrzawy |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Bukowa Jastkowice |
8 - 4 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Skowierzyn |
1 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
2 kwietnia 2023
2.04 - 12:00 |
Czarni Lipa |
2 - 1 |
LZS Jadachy |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Bukowa Jastkowice |
3 - 4 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Wisan Skopanie |
4 - 3 |
San Wrzawy |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Słowianin Grębów |
1 - 2 |
Strzelec Dąbrowica |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Jeziorak Chwałowice |
2 - 2 |
Łęg Kopcie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
4 - 3 |
LZS Jadachy |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
San Wrzawy |
4 - 1 |
Bukowa Jastkowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
0 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
12 kwietnia 2023
12.04 - 20:30 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 6 |
Jeziorak Chwałowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Łęg Kopcie |
0 - 0 |
Czarni Lipa |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
0 - 1 |
Wisan Skopanie |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Słowianin Grębów |
2 - 0 |
Unia Skowierzyn |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Bukowa Jastkowice |
4 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Jeziorak Chwałowice |
1 - 0 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
15 kwietnia 2023
15.04 - 13:00 |
Czarni Lipa |
3 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
vo, na boisku 0-1 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 - 2 |
San Wrzawy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
5 - 3 |
Łęg Kopcie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 5 |
LZS Jadachy |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 2 |
Słowianin Grębów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
1 - 0 |
Unia Skowierzyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Łęg Kopcie |
0 - 3 |
LZS Jadachy |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
5 - 0 |
Czarni Lipa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Słowianin Grębów |
1 - 7 |
Bukowa Jastkowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
4 - 0 |
LZS Wola Rzeczycka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
San Wrzawy |
2 - 2 |
Jeziorak Chwałowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 - 3 |
LZS Rzeczyca Długa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
2 - 1 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Jeziorak Chwałowice |
1 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
LZS Jadachy |
2 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Bukowa Jastkowice |
0 - 0 |
Wisan Skopanie |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Czarni Lipa |
0 - 1 |
San Wrzawy |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 - 3 |
Słowianin Grębów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Unia Skowierzyn |
1 - 3 |
Łęg Kopcie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
4 - 0 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 1 |
Czarni Lipa |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Słowianin Grębów |
1 - 1 |
Jeziorak Chwałowice |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
3 - 3 |
LZS Jadachy |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
San Wrzawy |
1 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Bukowa Jastkowice |
5 - 2 |
Unia Skowierzyn |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
8 - 3 |
Łęg Kopcie |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
2 - 3 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
LZS Jadachy |
3 - 2 |
San Wrzawy |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Czarni Lipa |
1 - 1 |
Słowianin Grębów |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Jeziorak Chwałowice |
0 - 2 |
Wisan Skopanie |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 - 5 |
Bukowa Jastkowice |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
San Wrzawy |
4 - 3 |
Łęg Kopcie |
14 maja 2023
14.05 - 19:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
3 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
13 maja 2023
13.05 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
2 - 2 |
Unia Skowierzyn |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Bukowa Jastkowice |
0 - 3 |
Jeziorak Chwałowice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Wisan Skopanie |
3 - 0 |
Czarni Lipa |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Słowianin Grębów |
3 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 2 |
LZS Jadachy |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
5 - 1 |
Wisan Skopanie |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Jeziorak Chwałowice |
2 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 7 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 1 |
San Wrzawy |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Łęg Kopcie |
6 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LZS Jadachy |
1 - 1 |
Słowianin Grębów |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Czarni Lipa |
0 - 4 |
Bukowa Jastkowice |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Słowianin Grębów |
4 - 1 |
Łęg Kopcie |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
San Wrzawy |
2 - 5 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 - 3 |
Czarni Lipa |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Jeziorak Chwałowice |
0 - 2 |
Unia Skowierzyn |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Bukowa Jastkowice |
4 - 4 |
LZS Rzeczyca Długa |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 1 |
LZS Jadachy |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
4 - 3 |
Słowianin Grębów |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 4 |
San Wrzawy |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
6 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Czarni Lipa |
2 - 3 |
Jeziorak Chwałowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Łęg Kopcie |
1 - 3 |
Wisan Skopanie |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LZS Jadachy |
2 - 3 |
Bukowa Jastkowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Bukowa Jastkowice |
3 - 2 |
Łęg Kopcie |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Słowianin Grębów |
3 - 4 |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
11 czerwca 2023
11.06 - 18:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 - 2 |
LZS Jadachy |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Jeziorak Chwałowice |
2 - 0 |
LZS Rzeczyca Długa |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Czarni Lipa |
1 - 1 |
Unia Skowierzyn |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Strzelec Dąbrowica |
3 - 0 |
San Wrzawy |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KS Trenera Łukasza Kościelskiego |
4 - 1 |
Wisan Skopanie |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
0 - 5 |
Strzelec Dąbrowica |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
0 - 2 |
Czarni Lipa |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LZS Jadachy |
5 - 2 |
Jeziorak Chwałowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Łęg Kopcie |
0 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
San Wrzawy |
1 - 1 |
Słowianin Grębów |
18 czerwca 2023
18.06 - 13:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 7 |
Bukowa Jastkowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
|