Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Kozy |
4 - 1 |
GLKS II Wilkowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Sokół Zabrzeg |
1 - 2 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
KS Bestwinka |
4 - 1 |
Sokół Hecznarowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
0 - 2 |
Przełom Kaniów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS II Czaniec |
3 - 0 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:00 |
Centrum Ligota |
0 - 2 |
Soła Kobiernice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
1 - 0 |
Pionier Pisarzowice |
7 września 2022
7.09 - 17:15 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Kozy |
1 - 3 |
KS Bestwinka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Soła Kobiernice |
4 - 2 |
Zamek Grodziec Śląski |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Sokół Hecznarowice |
0 - 0 |
Sokół Zabrzeg |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LKS II Czaniec |
5 - 1 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Przełom Kaniów |
3 - 1 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
6 - 3 |
Centrum Ligota |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
GLKS II Wilkowice |
3 - 3 |
Pionier Pisarzowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Pionier Pisarzowice |
4 - 2 |
LKS II Czaniec |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
2 - 1 |
Przełom Kaniów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Soła Kobiernice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
KS Bestwinka |
1 - 4 |
GLKS II Wilkowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Sokół Zabrzeg |
7 - 1 |
Orzeł Kozy |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 0 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Centrum Ligota |
4 - 5 |
Sokół Hecznarowice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
KS Bestwinka |
1 - 5 |
Sokół Zabrzeg |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Sokół Hecznarowice |
1 - 0 |
Zamek Grodziec Śląski |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Soła Kobiernice |
0 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 2 |
Centrum Ligota |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 - 1 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
GLKS II Wilkowice |
2 - 2 |
LKS II Czaniec |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Przełom Kaniów |
2 - 1 |
Pionier Pisarzowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
3 - 0 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
6 - 1 |
Orzeł Kozy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sokół Zabrzeg |
3 - 2 |
GLKS II Wilkowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Pionier Pisarzowice |
1 - 3 |
Soła Kobiernice |
17 września 2022
17.09 - 13:15 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Sokół Hecznarowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS II Czaniec |
0 - 0 |
Przełom Kaniów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Centrum Ligota |
3 - 1 |
KS Bestwinka |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Soła Kobiernice |
0 - 0 |
LKS II Czaniec |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Sokół Zabrzeg |
5 - 0 |
Centrum Ligota |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 7 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
KS Bestwinka |
1 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Sokół Hecznarowice |
2 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
24 września 2022
24.09 - 13:30 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
5 - 2 |
Pionier Pisarzowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
GLKS II Wilkowice |
3 - 0 |
Przełom Kaniów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
1 - 4 |
Orzeł Kozy |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Pionier Pisarzowice |
5 - 1 |
Sokół Hecznarowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 0 |
Sokół Zabrzeg |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
4 - 0 |
KS Bestwinka |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
LKS II Czaniec |
1 - 2 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Przełom Kaniów |
1 - 4 |
Soła Kobiernice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Centrum Ligota |
3 - 0 |
GLKS II Wilkowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Kozy |
0 - 1 |
Pionier Pisarzowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
KS Bestwinka |
0 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 3 |
Sokół Zabrzeg |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
3 - 1 |
Centrum Ligota |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Sokół Hecznarowice |
4 - 1 |
LKS II Czaniec |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
GLKS II Wilkowice |
1 - 6 |
Soła Kobiernice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
1 - 1 |
Przełom Kaniów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Pionier Pisarzowice |
1 - 3 |
KS Bestwinka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
3 - 2 |
GLKS II Wilkowice |
16 października 2022
16.10 - 15:30 |
Soła Kobiernice |
4 - 0 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
1 - 1 |
Sokół Zabrzeg |
15 października 2022
15.10 - 13:30 |
LKS II Czaniec |
1 - 1 |
Orzeł Kozy |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Centrum Ligota |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Przełom Kaniów |
0 - 0 |
Sokół Hecznarowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
KS Bestwinka |
2 - 4 |
LKS II Czaniec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Orzeł Kozy |
4 - 2 |
Przełom Kaniów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Sokół Zabrzeg |
4 - 5 |
Pionier Pisarzowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Sokół Hecznarowice |
1 - 3 |
Soła Kobiernice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
GLKS II Wilkowice |
2 - 3 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Centrum Ligota |
3 - 4 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
1 - 0 |
Zamek Grodziec Śląski |
29 października 2022
29.10 - 13:30 |
Pionier Pisarzowice |
2 - 0 |
Centrum Ligota |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Soła Kobiernice |
0 - 1 |
Orzeł Kozy |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LKS II Czaniec |
0 - 1 |
Sokół Zabrzeg |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
5 - 3 |
GLKS II Wilkowice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Przełom Kaniów |
4 - 0 |
KS Bestwinka |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 - 2 |
Sokół Hecznarowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
KS Bestwinka |
0 - 6 |
Soła Kobiernice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
0 - 1 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 1 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
2 - 0 |
Pionier Pisarzowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Sokół Zabrzeg |
1 - 2 |
Przełom Kaniów |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Centrum Ligota |
2 - 2 |
LKS II Czaniec |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
GLKS II Wilkowice |
2 - 3 |
Sokół Hecznarowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
3 - 1 |
GLKS II Wilkowice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Sokół Hecznarowice |
1 - 1 |
Orzeł Kozy |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
1 - 3 |
Pionier Pisarzowice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Przełom Kaniów |
0 - 3 |
Centrum Ligota |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Soła Kobiernice |
2 - 0 |
Sokół Zabrzeg |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
LKS II Czaniec |
3 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
7 - 3 |
KS Bestwinka |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
GLKS II Wilkowice |
3 - 0 |
Orzeł Kozy |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
1 - 2 |
Sokół Zabrzeg |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Sokół Hecznarowice |
1 - 2 |
KS Bestwinka |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Przełom Kaniów |
3 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
2 - 4 |
LKS II Czaniec |
25 marca 2023
25.03 - 13:00 |
Soła Kobiernice |
3 - 1 |
Centrum Ligota |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Pionier Pisarzowice |
2 - 1 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Bestwinka |
3 - 0 |
Orzeł Kozy |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 1 |
Soła Kobiernice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Sokół Zabrzeg |
0 - 1 |
Sokół Hecznarowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
0 - 3 |
LKS II Czaniec |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Przełom Kaniów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Centrum Ligota |
5 - 1 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Pionier Pisarzowice |
1 - 0 |
GLKS II Wilkowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS II Czaniec |
5 - 0 |
Pionier Pisarzowice |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Przełom Kaniów |
1 - 2 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Soła Kobiernice |
6 - 0 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
GLKS II Wilkowice |
0 - 0 |
KS Bestwinka |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 2 |
Sokół Zabrzeg |
31 maja 2023
31.05 - 18:30 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
4 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Sokół Hecznarowice |
2 - 1 |
Centrum Ligota |
10 kwietnia 2023
10.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sokół Zabrzeg |
4 - 2 |
KS Bestwinka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 3 |
Sokół Hecznarowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
0 - 0 |
Soła Kobiernice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Centrum Ligota |
2 - 2 |
Orzeł Kozy |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 2 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS II Czaniec |
1 - 0 |
GLKS II Wilkowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Pionier Pisarzowice |
3 - 0 |
Przełom Kaniów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
4 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł Kozy |
2 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
GLKS II Wilkowice |
0 - 3 |
Sokół Zabrzeg |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Soła Kobiernice |
3 - 0 |
Pionier Pisarzowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Sokół Hecznarowice |
3 - 2 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Przełom Kaniów |
0 - 3 |
LKS II Czaniec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
KS Bestwinka |
1 - 3 |
Centrum Ligota |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS II Czaniec |
1 - 1 |
Soła Kobiernice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Centrum Ligota |
2 - 4 |
Sokół Zabrzeg |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
3 - 1 |
Orzeł Kozy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 0 |
KS Bestwinka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
0 - 1 |
Sokół Hecznarowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Pionier Pisarzowice |
1 - 3 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Przełom Kaniów |
2 - 1 |
GLKS II Wilkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Kozy |
1 - 1 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Sokół Hecznarowice |
3 - 2 |
Pionier Pisarzowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
1 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
KS Bestwinka |
2 - 5 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 - 1 |
LKS II Czaniec |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Soła Kobiernice |
8 - 0 |
Przełom Kaniów |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
GLKS II Wilkowice |
1 - 3 |
Centrum Ligota |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Pionier Pisarzowice |
1 - 0 |
Orzeł Kozy |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
3 - 1 |
KS Bestwinka |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
3 - 1 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Centrum Ligota |
4 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
LKS II Czaniec |
1 - 2 |
Sokół Hecznarowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Soła Kobiernice |
0 - 0 |
GLKS II Wilkowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Przełom Kaniów |
2 - 2 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
KS Bestwinka |
1 - 2 |
Pionier Pisarzowice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
GLKS II Wilkowice |
3 - 0 |
Zamek Grodziec Śląski |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
3 - 1 |
Soła Kobiernice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
3 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orzeł Kozy |
0 - 0 |
LKS II Czaniec |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Centrum Ligota |
6 - 1 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Sokół Hecznarowice |
2 - 0 |
Przełom Kaniów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Zamek Grodziec Śląski |
2 - 1 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
20 maja 2023
20.05 - 13:30 |
LKS II Czaniec |
3 - 1 |
KS Bestwinka |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Przełom Kaniów |
0 - 1 |
Orzeł Kozy |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Pionier Pisarzowice |
1 - 0 |
Sokół Zabrzeg |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Soła Kobiernice |
5 - 0 |
Sokół Hecznarowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
1 - 4 |
GLKS II Wilkowice |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
2 - 3 |
Centrum Ligota |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Zamek Grodziec Śląski |
1 - 3 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Centrum Ligota |
0 - 1 |
Pionier Pisarzowice |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 7 |
Soła Kobiernice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
1 - 0 |
LKS II Czaniec |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
GLKS II Wilkowice |
8 - 0 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
KS Bestwinka |
2 - 0 |
Przełom Kaniów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Sokół Hecznarowice |
1 - 0 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Soła Kobiernice |
2 - 3 |
KS Bestwinka |
3 czerwca 2023
3.06 - 18:00 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
1 - 3 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
2 - 3 |
Orzeł Kozy |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Pionier Pisarzowice |
4 - 1 |
Zamek Grodziec Śląski |
3 czerwca 2023
3.06 - 13:00 |
Przełom Kaniów |
1 - 2 |
Sokół Zabrzeg |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
LKS II Czaniec |
2 - 1 |
Centrum Ligota |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Sokół Hecznarowice |
0 - 2 |
GLKS II Wilkowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
GLKS II Wilkowice |
3 - 0 |
KS Bystra (k. Bielska-Białej) |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Orzeł Kozy |
1 - 0 |
Sokół Hecznarowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Pionier Pisarzowice |
1 - 4 |
Zapora Wapienica Bielsko-Biała |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Centrum Ligota |
0 - 5 |
Przełom Kaniów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Sokół Zabrzeg |
3 - 4 |
Soła Kobiernice |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Zamek Grodziec Śląski |
3 - 1 |
LKS II Czaniec |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KS Bestwinka |
2 - 0 |
Żar Międzybrodzie Bialskie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
|