Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Liswarta Popów |
3 - 1 |
Naprzód Ostrowy |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kmicic Kruszyna |
0 - 6 |
Grom Miedźno |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 0 |
Pogoń Kamyk |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:30 |
vo, na boisku 3-1 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 10 |
Błękitni Libidza |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Płomień Czarny Las |
1 - 3 |
Grom Cykarzew |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
5 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Oksza Łobodno |
5 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Libidza |
1 - 1 |
Płomień Lgota Mała |
27 sierpnia 2022
27.08 - 15:00 |
Płomień Czarny Las |
2 - 4 |
Liswarta Popów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Grom Miedźno |
4 - 1 |
Polonia-Unia Widzów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pogoń Kamyk |
1 - 7 |
Gmina Kłomnice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Naprzód Ostrowy |
1 - 5 |
Oksza Łobodno |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Ajaks Częstochowa |
0 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Grom Cykarzew |
1 - 1 |
Sparta Nowa Wieś |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Liswarta Popów |
4 - 1 |
Grom Cykarzew |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Płomień Lgota Mała |
2 - 1 |
Grom Miedźno |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Sparta Nowa Wieś |
3 - 1 |
Pogoń Kamyk |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 4 |
Ajaks Częstochowa |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Oksza Łobodno |
3 - 3 |
Płomień Czarny Las |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Gmina Kłomnice |
6 - 0 |
Błękitni Libidza |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Kmicic Kruszyna |
3 - 2 |
Naprzód Ostrowy |
4 września 2022
4.09 - 16:30 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Płomień Czarny Las |
1 - 0 |
Kmicic Kruszyna |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Grom Cykarzew |
4 - 1 |
Pogoń Kamyk |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Błękitni Libidza |
3 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Grom Miedźno |
0 - 1 |
Gmina Kłomnice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Naprzód Ostrowy |
0 - 1 |
Polonia-Unia Widzów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 3 |
Płomień Lgota Mała |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Liswarta Popów |
2 - 0 |
Oksza Łobodno |
10 września 2022
10.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia-Unia Widzów |
4 - 1 |
Płomień Czarny Las |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Gmina Kłomnice |
4 - 0 |
Ajaks Częstochowa |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Pogoń Kamyk |
4 - 4 |
Błękitni Libidza |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 1 |
Naprzód Ostrowy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kmicic Kruszyna |
1 - 2 |
Liswarta Popów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Oksza Łobodno |
7 - 2 |
Grom Cykarzew |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sparta Nowa Wieś |
1 - 4 |
Grom Miedźno |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Grom Miedźno |
4 - 2 |
Pogoń Kamyk |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Ajaks Częstochowa |
2 - 2 |
Sparta Nowa Wieś |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Oksza Łobodno |
5 - 0 |
Kmicic Kruszyna |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
Liswarta Popów |
3 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Naprzód Ostrowy |
1 - 4 |
Gmina Kłomnice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Płomień Czarny Las |
1 - 2 |
Płomień Lgota Mała |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Grom Cykarzew |
4 - 4 |
Błękitni Libidza |
24 września 2022
24.09 - 15:30 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Kamyk |
2 - 0 |
Ajaks Częstochowa |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Gmina Kłomnice |
7 - 1 |
Płomień Czarny Las |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 2 |
Liswarta Popów |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Kmicic Kruszyna |
4 - 3 |
Grom Cykarzew |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Polonia-Unia Widzów |
0 - 5 |
Oksza Łobodno |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Błękitni Libidza |
2 - 1 |
Grom Miedźno |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Sparta Nowa Wieś |
3 - 6 |
Naprzód Ostrowy |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Ajaks Częstochowa |
0 - 2 |
Błękitni Libidza |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Płomień Czarny Las |
3 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kmicic Kruszyna |
2 - 2 |
Polonia-Unia Widzów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Grom Cykarzew |
1 - 4 |
Grom Miedźno |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Liswarta Popów |
6 - 0 |
Gmina Kłomnice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Naprzód Ostrowy |
6 - 0 |
Pogoń Kamyk |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Oksza Łobodno |
1 - 0 |
Płomień Lgota Mała |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Sparta Nowa Wieś |
2 - 5 |
Liswarta Popów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Grom Miedźno |
1 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Błękitni Libidza |
2 - 1 |
Naprzód Ostrowy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Pogoń Kamyk |
1 - 4 |
Płomień Czarny Las |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Polonia-Unia Widzów |
2 - 0 |
Grom Cykarzew |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Płomień Lgota Mała |
2 - 2 |
Kmicic Kruszyna |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Oksza Łobodno |
4 - 1 |
Gmina Kłomnice |
14 października 2022
14.10 - 19:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Oksza Łobodno |
3 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
21 października 2022
21.10 - 19:00 |
Naprzód Ostrowy |
1 - 2 |
Grom Miedźno |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Płomień Czarny Las |
3 - 2 |
Błękitni Libidza |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Polonia-Unia Widzów |
0 - 2 |
Płomień Lgota Mała |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kmicic Kruszyna |
2 - 0 |
Gmina Kłomnice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Liswarta Popów |
8 - 0 |
Pogoń Kamyk |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Grom Cykarzew |
4 - 0 |
Ajaks Częstochowa |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Płomień Lgota Mała |
1 - 0 |
Grom Cykarzew |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Sparta Nowa Wieś |
3 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Grom Miedźno |
2 - 2 |
Płomień Czarny Las |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Błękitni Libidza |
3 - 3 |
Liswarta Popów |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Pogoń Kamyk |
0 - 8 |
Oksza Łobodno |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Gmina Kłomnice |
2 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Ajaks Częstochowa |
2 - 3 |
Naprzód Ostrowy |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Kmicic Kruszyna |
2 - 2 |
Pogoń Kamyk |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Grom Cykarzew |
3 - 2 |
Naprzód Ostrowy |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Płomień Czarny Las |
4 - 2 |
Ajaks Częstochowa |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Płomień Lgota Mała |
0 - 2 |
Gmina Kłomnice |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Oksza Łobodno |
4 - 0 |
Błękitni Libidza |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Polonia-Unia Widzów |
4 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Liswarta Popów |
3 - 2 |
Grom Miedźno |
5 listopada 2022
5.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Libidza |
0 - 7 |
Kmicic Kruszyna |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Pogoń Kamyk |
2 - 4 |
Polonia-Unia Widzów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Sparta Nowa Wieś |
2 - 4 |
Płomień Lgota Mała |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Gmina Kłomnice |
4 - 2 |
Grom Cykarzew |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Grom Miedźno |
0 - 4 |
Oksza Łobodno |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 2 |
Liswarta Popów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Naprzód Ostrowy |
5 - 3 |
Płomień Czarny Las |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Ostrowy |
1 - 5 |
Liswarta Popów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Grom Miedźno |
3 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Pogoń Kamyk |
0 - 3 |
Płomień Lgota Mała |
24 marca 2023
24.03 - 18:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Błękitni Libidza |
0 - 2 |
Polonia-Unia Widzów |
25 marca 2023
25.03 - 13:00 |
Grom Cykarzew |
2 - 1 |
Płomień Czarny Las |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Sparta Nowa Wieś |
0 - 2 |
Gmina Kłomnice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 4 |
Oksza Łobodno |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Lgota Mała |
1 - 0 |
Błękitni Libidza |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:00 |
Liswarta Popów |
3 - 0 |
Płomień Czarny Las |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 0 |
Grom Miedźno |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Gmina Kłomnice |
7 - 0 |
Pogoń Kamyk |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Oksza Łobodno |
6 - 0 |
Naprzód Ostrowy |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Kmicic Kruszyna |
2 - 5 |
Ajaks Częstochowa |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:30 |
Sparta Nowa Wieś |
1 - 3 |
Grom Cykarzew |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Grom Cykarzew |
0 - 3 |
Liswarta Popów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Grom Miedźno |
1 - 4 |
Płomień Lgota Mała |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Pogoń Kamyk |
6 - 2 |
Sparta Nowa Wieś |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Płomień Czarny Las |
1 - 4 |
Oksza Łobodno |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Błękitni Libidza |
0 - 3 |
Gmina Kłomnice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Naprzód Ostrowy |
3 - 2 |
Kmicic Kruszyna |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Kmicic Kruszyna |
0 - 3 |
Płomień Czarny Las |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Pogoń Kamyk |
1 - 2 |
Grom Cykarzew |
14 kwietnia 2023
14.04 - 18:00 |
Sparta Nowa Wieś |
1 - 1 |
Błękitni Libidza |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
2 - 2 |
Grom Miedźno |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 3 |
Naprzód Ostrowy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Oksza Łobodno |
0 - 1 |
Liswarta Popów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Czarny Las |
2 - 1 |
Polonia-Unia Widzów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:00 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 1 |
Gmina Kłomnice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Błękitni Libidza |
2 - 3 |
Pogoń Kamyk |
22 kwietnia 2023
22.04 - 12:45 |
Naprzód Ostrowy |
3 - 1 |
Płomień Lgota Mała |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Liswarta Popów |
5 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Grom Cykarzew |
1 - 1 |
Oksza Łobodno |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Grom Miedźno |
1 - 3 |
Sparta Nowa Wieś |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Kamyk |
1 - 2 |
Grom Miedźno |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Sparta Nowa Wieś |
3 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Kmicic Kruszyna |
1 - 3 |
Oksza Łobodno |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 4 |
Liswarta Popów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
2 - 2 |
Naprzód Ostrowy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:00 |
Płomień Lgota Mała |
1 - 4 |
Płomień Czarny Las |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Błękitni Libidza |
2 - 6 |
Grom Cykarzew |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Ajaks Częstochowa |
3 - 1 |
Pogoń Kamyk |
24 maja 2023
24.05 - 17:30 |
Płomień Czarny Las |
1 - 1 |
Gmina Kłomnice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Liswarta Popów |
3 - 1 |
Płomień Lgota Mała |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Grom Cykarzew |
1 - 0 |
Kmicic Kruszyna |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Oksza Łobodno |
3 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Grom Miedźno |
3 - 2 |
Błękitni Libidza |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Naprzód Ostrowy |
5 - 1 |
Sparta Nowa Wieś |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Libidza |
0 - 0 |
Ajaks Częstochowa |
14 maja 2023
14.05 - 13:00 |
Sparta Nowa Wieś |
2 - 1 |
Płomień Czarny Las |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Polonia-Unia Widzów |
1 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Grom Miedźno |
2 - 2 |
Grom Cykarzew |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
1 - 2 |
Liswarta Popów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pogoń Kamyk |
2 - 1 |
Naprzód Ostrowy |
12 maja 2023
12.05 - 18:00 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 1 |
Oksza Łobodno |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Liswarta Popów |
2 - 2 |
Sparta Nowa Wieś |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Ajaks Częstochowa |
2 - 0 |
Grom Miedźno |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Naprzód Ostrowy |
5 - 0 |
Błękitni Libidza |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Płomień Czarny Las |
2 - 2 |
Pogoń Kamyk |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Grom Cykarzew |
3 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kmicic Kruszyna |
1 - 3 |
Płomień Lgota Mała |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
1 - 0 |
Oksza Łobodno |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Sparta Nowa Wieś |
2 - 4 |
Oksza Łobodno |
27 maja 2023
27.05 - 18:00 |
Grom Miedźno |
0 - 1 |
Naprzód Ostrowy |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Błękitni Libidza |
2 - 1 |
Płomień Czarny Las |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Płomień Lgota Mała |
2 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Gmina Kłomnice |
4 - 0 |
Kmicic Kruszyna |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Pogoń Kamyk |
0 - 4 |
Liswarta Popów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 1 |
Grom Cykarzew |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Grom Cykarzew |
6 - 1 |
Płomień Lgota Mała |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Kmicic Kruszyna |
3 - 0 |
Sparta Nowa Wieś |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Płomień Czarny Las |
0 - 2 |
Grom Miedźno |
2 czerwca 2023
2.06 - 18:30 |
Liswarta Popów |
6 - 0 |
Błękitni Libidza |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Oksza Łobodno |
1 - 1 |
Pogoń Kamyk |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Polonia-Unia Widzów |
2 - 1 |
Gmina Kłomnice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Naprzód Ostrowy |
1 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
2 czerwca 2023
2.06 - 18:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Kamyk |
2 - 1 |
Kmicic Kruszyna |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Naprzód Ostrowy |
0 - 0 |
Grom Cykarzew |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Ajaks Częstochowa |
1 - 0 |
Płomień Czarny Las |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Gmina Kłomnice |
0 - 4 |
Płomień Lgota Mała |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Błękitni Libidza |
1 - 4 |
Oksza Łobodno |
10 czerwca 2023
10.06 - 14:00 |
Sparta Nowa Wieś |
1 - 0 |
Polonia-Unia Widzów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Grom Miedźno |
1 - 5 |
Liswarta Popów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:30 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Kmicic Kruszyna |
4 - 1 |
Błękitni Libidza |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
Polonia-Unia Widzów |
0 - 3 |
Pogoń Kamyk |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
Płomień Lgota Mała |
3 - 3 |
Sparta Nowa Wieś |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
Grom Cykarzew |
1 - 3 |
Gmina Kłomnice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Oksza Łobodno |
7 - 1 |
Grom Miedźno |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
Liswarta Popów |
3 - 1 |
Ajaks Częstochowa |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
Płomień Czarny Las |
5 - 2 |
Naprzód Ostrowy |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:30 |
|