Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Śląsk Koszęcin |
1 - 7 |
Victoria Strzebiń |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Liswarta Lisów |
4 - 3 |
Mechanik Kochcice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 4 |
Unia Kalety |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
2 - 0 |
Ruch Kochanowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
0 - 7 |
LKS Sieraków Śląski |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Płomień Przystajń |
1 - 2 |
Promień Glinica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Sparta Tworóg |
4 - 3 |
Huragan Jezioro |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Huragan Jezioro |
4 - 2 |
Orzeł Babienica/Psary |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Sieraków Śląski |
4 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Unia Kalety |
2 - 0 |
Liswarta Lisów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Victoria Strzebiń |
2 - 1 |
Płomień Przystajń |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
5 - 2 |
Unia Lisowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Mechanik Kochcice |
5 - 3 |
Sparta Tworóg |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Ruch Kochanowice |
3 - 6 |
Promień Glinica |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Promień Glinica |
8 - 0 |
Victoria Strzebiń |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Sparta Tworóg |
1 - 5 |
Unia Kalety |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Śląsk Koszęcin |
1 - 3 |
Huragan Jezioro |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
4 - 3 |
Mechanik Kochcice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Liswarta Lisów |
1 - 1 |
Orzeł Pawonków |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Płomień Przystajń |
0 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 0 |
Ruch Kochanowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Huragan Jezioro |
3 - 2 |
Płomień Przystajń |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Mechanik Kochcice |
5 - 1 |
Śląsk Koszęcin |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Unia Lisowice |
6 - 3 |
Liswarta Lisów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Unia Kalety |
6 - 0 |
Orzeł Babienica/Psary |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
8 - 2 |
Sparta Tworóg |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Ruch Kochanowice |
2 - 2 |
Victoria Strzebiń |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS Sieraków Śląski |
1 - 7 |
Promień Glinica |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Babienica/Psary |
2 - 2 |
Orzeł Pawonków |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Promień Glinica |
9 - 0 |
Huragan Jezioro |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Liswarta Lisów |
2 - 1 |
Ruch Kochanowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Sparta Tworóg |
2 - 1 |
Unia Lisowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Victoria Strzebiń |
3 - 1 |
LKS Sieraków Śląski |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Śląsk Koszęcin |
1 - 13 |
Unia Kalety |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Płomień Przystajń |
4 - 4 |
Mechanik Kochcice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Huragan Jezioro |
2 - 5 |
Victoria Strzebiń |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Orzeł Pawonków |
7 - 4 |
Śląsk Koszęcin |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Liswarta Lisów |
4 - 2 |
Sparta Tworóg |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Unia Kalety |
3 - 0 |
Płomień Przystajń |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Mechanik Kochcice |
2 - 1 |
Promień Glinica |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Ruch Kochanowice |
3 - 5 |
LKS Sieraków Śląski |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Unia Lisowice |
2 - 1 |
Orzeł Babienica/Psary |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Śląsk Koszęcin |
2 - 3 |
Unia Lisowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Promień Glinica |
3 - 1 |
Unia Kalety |
24 września 2022
24.09 - 13:00 |
Victoria Strzebiń |
1 - 7 |
Mechanik Kochcice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
5 - 5 |
Liswarta Lisów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Sparta Tworóg |
0 - 1 |
Ruch Kochanowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Sieraków Śląski |
1 - 0 |
Huragan Jezioro |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Płomień Przystajń |
2 - 1 |
Orzeł Pawonków |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Ruch Kochanowice |
2 - 2 |
Huragan Jezioro |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Sparta Tworóg |
2 - 1 |
Orzeł Babienica/Psary |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Mechanik Kochcice |
2 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Liswarta Lisów |
4 - 4 |
Śląsk Koszęcin |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Orzeł Pawonków |
4 - 1 |
Promień Glinica |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Unia Kalety |
5 - 1 |
Victoria Strzebiń |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Unia Lisowice |
5 - 1 |
Płomień Przystajń |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Śląsk Koszęcin |
1 - 2 |
Sparta Tworóg |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
0 - 6 |
Ruch Kochanowice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
LKS Sieraków Śląski |
0 - 1 |
Unia Kalety |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Huragan Jezioro |
2 - 1 |
Mechanik Kochcice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Victoria Strzebiń |
3 - 3 |
Orzeł Pawonków |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Promień Glinica |
4 - 2 |
Unia Lisowice |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
Płomień Przystajń |
2 - 0 |
Liswarta Lisów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Sparta Tworóg |
3 - 2 |
Płomień Przystajń |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Liswarta Lisów |
1 - 9 |
Promień Glinica |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Unia Kalety |
7 - 0 |
Huragan Jezioro |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Ruch Kochanowice |
0 - 0 |
Mechanik Kochcice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Orzeł Pawonków |
3 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
3 - 2 |
Śląsk Koszęcin |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Unia Lisowice |
2 - 5 |
Victoria Strzebiń |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Sieraków Śląski |
5 - 3 |
Unia Lisowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Victoria Strzebiń |
1 - 4 |
Liswarta Lisów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Promień Glinica |
7 - 0 |
Sparta Tworóg |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 2 |
Ruch Kochanowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Mechanik Kochcice |
0 - 3 |
Unia Kalety |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Huragan Jezioro |
7 - 3 |
Orzeł Pawonków |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Płomień Przystajń |
2 - 1 |
Orzeł Babienica/Psary |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Sparta Tworóg |
1 - 1 |
Victoria Strzebiń |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Liswarta Lisów |
4 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Orzeł Pawonków |
4 - 5 |
Mechanik Kochcice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Śląsk Koszęcin |
1 - 2 |
Płomień Przystajń |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Ruch Kochanowice |
1 - 5 |
Unia Kalety |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
1 - 3 |
Promień Glinica |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Unia Lisowice |
5 - 2 |
Huragan Jezioro |
29 października 2022
29.10 - 17:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Victoria Strzebiń |
6 - 4 |
Orzeł Babienica/Psary |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Sieraków Śląski |
4 - 1 |
Sparta Tworóg |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Promień Glinica |
10 - 1 |
Śląsk Koszęcin |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Huragan Jezioro |
2 - 8 |
Liswarta Lisów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Unia Kalety |
5 - 0 |
Orzeł Pawonków |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Mechanik Kochcice |
3 - 4 |
Unia Lisowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Płomień Przystajń |
3 - 1 |
Ruch Kochanowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Victoria Strzebiń |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Mechanik Kochcice |
0 - 0 |
Liswarta Lisów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Unia Kalety |
6 - 0 |
Unia Lisowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Ruch Kochanowice |
2 - 1 |
Orzeł Pawonków |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Sieraków Śląski |
1 - 5 |
Orzeł Babienica/Psary |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Promień Glinica |
4 - 1 |
Płomień Przystajń |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Huragan Jezioro |
5 - 0 |
Sparta Tworóg |
26 marca 2023
26.03 - 14:30 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Babienica/Psary |
4 - 2 |
Huragan Jezioro |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
LKS Sieraków Śląski |
|
Liswarta Lisów |
0 - 4 |
Unia Kalety |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:30 |
Płomień Przystajń |
2 - 2 |
Victoria Strzebiń |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 1 |
Orzeł Pawonków |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Sparta Tworóg |
1 - 5 |
Mechanik Kochcice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Promień Glinica |
5 - 1 |
Ruch Kochanowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Strzebiń |
0 - 3 |
Promień Glinica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Unia Kalety |
6 - 0 |
Sparta Tworóg |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Huragan Jezioro |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Mechanik Kochcice |
4 - 1 |
Orzeł Babienica/Psary |
15 kwietnia 2023
15.04 - 12:00 |
Orzeł Pawonków |
1 - 2 |
Liswarta Lisów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
LKS Sieraków Śląski |
2 - 2 |
Płomień Przystajń |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Ruch Kochanowice |
1 - 1 |
Unia Lisowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Przystajń |
5 - 2 |
Huragan Jezioro |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
Mechanik Kochcice |
|
Liswarta Lisów |
2 - 3 |
Unia Lisowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
1 - 5 |
Unia Kalety |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Sparta Tworóg |
0 - 0 |
Orzeł Pawonków |
22 kwietnia 2023
22.04 - 12:00 |
Ruch Kochanowice |
0 - 1 |
Victoria Strzebiń |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Promień Glinica |
2 - 1 |
LKS Sieraków Śląski |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Pawonków |
4 - 3 |
Orzeł Babienica/Psary |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Huragan Jezioro |
1 - 5 |
Promień Glinica |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Ruch Kochanowice |
2 - 0 |
Liswarta Lisów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 1 |
Sparta Tworóg |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
LKS Sieraków Śląski |
3 - 1 |
Victoria Strzebiń |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Unia Kalety |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Mechanik Kochcice |
2 - 1 |
Płomień Przystajń |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Victoria Strzebiń |
7 - 2 |
Huragan Jezioro |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
Orzeł Pawonków |
|
Sparta Tworóg |
4 - 3 |
Liswarta Lisów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Płomień Przystajń |
1 - 5 |
Unia Kalety |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Promień Glinica |
5 - 1 |
Mechanik Kochcice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS Sieraków Śląski |
5 - 1 |
Ruch Kochanowice |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
5 - 2 |
Unia Lisowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Lisowice |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Unia Kalety |
2 - 0 |
Promień Glinica |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Mechanik Kochcice |
4 - 1 |
Victoria Strzebiń |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Liswarta Lisów |
3 - 3 |
Orzeł Babienica/Psary |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Ruch Kochanowice |
6 - 0 |
Sparta Tworóg |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Huragan Jezioro |
2 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
8 - 1 |
Płomień Przystajń |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Huragan Jezioro |
3 - 2 |
Ruch Kochanowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
5 - 1 |
Sparta Tworóg |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LKS Sieraków Śląski |
3 - 6 |
Mechanik Kochcice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
Liswarta Lisów |
|
Promień Glinica |
8 - 1 |
Orzeł Pawonków |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Victoria Strzebiń |
1 - 2 |
Unia Kalety |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Płomień Przystajń |
3 - 1 |
Unia Lisowice |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Sparta Tworóg |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Ruch Kochanowice |
2 - 7 |
Orzeł Babienica/Psary |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Unia Kalety |
5 - 1 |
LKS Sieraków Śląski |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Mechanik Kochcice |
6 - 3 |
Huragan Jezioro |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
6 - 2 |
Victoria Strzebiń |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 3 |
Promień Glinica |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Liswarta Lisów |
3 - 3 |
Płomień Przystajń |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Płomień Przystajń |
4 - 0 |
Sparta Tworóg |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Promień Glinica |
4 - 0 |
Liswarta Lisów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Huragan Jezioro |
0 - 4 |
Unia Kalety |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Mechanik Kochcice |
2 - 0 |
Ruch Kochanowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 12:00 |
LKS Sieraków Śląski |
3 - 2 |
Orzeł Pawonków |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
Orzeł Babienica/Psary |
|
Victoria Strzebiń |
8 - 0 |
Unia Lisowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 24 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Unia Lisowice |
1 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Liswarta Lisów |
0 - 3 |
Victoria Strzebiń |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Sparta Tworóg |
0 - 0 |
Promień Glinica |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Ruch Kochanowice |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Unia Kalety |
4 - 0 |
Mechanik Kochcice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
4 - 2 |
Huragan Jezioro |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Orzeł Babienica/Psary |
4 - 1 |
Płomień Przystajń |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Victoria Strzebiń |
4 - 0 |
Sparta Tworóg |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Sieraków Śląski |
4 - 0 |
Liswarta Lisów |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Mechanik Kochcice |
0 - 1 |
Orzeł Pawonków |
16 czerwca 2023
16.06 - 19:15 |
Płomień Przystajń |
3 - 0 |
Śląsk Koszęcin |
|
Unia Kalety |
3 - 1 |
Ruch Kochanowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Promień Glinica |
2 - 0 |
Orzeł Babienica/Psary |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Huragan Jezioro |
1 - 5 |
Unia Lisowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Babienica/Psary |
1 - 4 |
Victoria Strzebiń |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Sparta Tworóg |
2 - 2 |
LKS Sieraków Śląski |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Śląsk Koszęcin |
0 - 3 |
Promień Glinica |
|
Liswarta Lisów |
2 - 3 |
Huragan Jezioro |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Orzeł Pawonków |
1 - 6 |
Unia Kalety |
25 czerwca 2023
25.06 - 17:00 |
Unia Lisowice |
1 - 8 |
Mechanik Kochcice |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
Ruch Kochanowice |
1 - 1 |
Płomień Przystajń |
25 czerwca 2023
25.06 - 11:00 |
|