Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Lyski |
0 - 3 |
Silesia Lubomia |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Czarni Nowa Wieś |
0 - 3 |
Odra Nieboczowy |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
LKS Pawłów |
6 - 3 |
Zgoda Zawada Książęca |
13 sierpnia 2022
13.08 - 13:00 |
LKS Zabełków |
0 - 3 |
Naprzód Syrynia |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 - 1 |
Start Pietrowice Wielkie |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
KS 1905 Krzanowice |
4 - 1 |
Przyszłość Rogów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 1 |
Rozwój Bełsznica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 3 |
LKS Studzienna Racibórz |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Naprzód Syrynia |
5 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:00 |
Rozwój Bełsznica |
0 - 3 |
Czarni Nowa Wieś |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Przyszłość Rogów |
1 - 1 |
Start Pietrowice Wielkie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
8 - 2 |
LKS Lyski |
20 sierpnia 2022
20.08 - 14:00 |
KS 1905 Krzanowice |
3 - 2 |
LKS Zabełków |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Odra Nieboczowy |
4 - 2 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
2 - 4 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Silesia Lubomia |
2 - 1 |
LKS Pawłów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Lyski |
0 - 6 |
Naprzód Syrynia |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Czarni Nowa Wieś |
3 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
LKS Pawłów |
1 - 3 |
LKS Studzienna Racibórz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
LKS Zabełków |
1 - 4 |
Przyszłość Rogów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
0 - 1 |
Odra Nieboczowy |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
4 - 3 |
Rozwój Bełsznica |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
0 - 3 |
Silesia Lubomia |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Buk Rudy Wielkie |
3 - 2 |
KS 1905 Krzanowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Studzienna Racibórz |
4 - 0 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
3 września 2022
3.09 - 14:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 3 |
LKS Pawłów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS Zabełków |
1 - 2 |
Buk Rudy Wielkie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
KS 1905 Krzanowice |
3 - 2 |
LKS Lyski |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Rozwój Bełsznica |
2 - 3 |
Start Pietrowice Wielkie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Przyszłość Rogów |
2 - 2 |
Odra Nieboczowy |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
1 - 7 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Pawłów |
2 - 3 |
KS 1905 Krzanowice |
10 września 2022
10.09 - 13:00 |
Odra Nieboczowy |
5 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 3 |
Naprzód Syrynia |
10 września 2022
10.09 - 13:00 |
LKS Lyski |
6 - 0 |
LKS Zabełków |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
3 - 2 |
Silesia Lubomia |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 3 |
Przyszłość Rogów |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Czarni Nowa Wieś |
3 - 0 |
LKS Studzienna Racibórz |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
3 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
KS 1905 Krzanowice |
4 - 0 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Przyszłość Rogów |
1 - 1 |
Rozwój Bełsznica |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
1 - 5 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Zabełków |
0 - 2 |
LKS Pawłów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 6 |
LKS Lyski |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
1 - 4 |
Odra Nieboczowy |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 1 |
Start Pietrowice Wielkie |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Odra Nieboczowy |
2 - 1 |
Silesia Lubomia |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 - 1 |
Naprzód Syrynia |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
LKS Lyski |
1 - 3 |
Przyszłość Rogów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Pawłów |
2 - 4 |
Buk Rudy Wielkie |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 0 |
LKS Zabełków |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 - 3 |
LKS Studzienna Racibórz |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Rozwój Bełsznica |
4 - 5 |
Zgoda Zawada Książęca |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czarni Nowa Wieś |
3 - 0 |
KS 1905 Krzanowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Lyski |
2 - 0 |
LKS Pawłów |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Przyszłość Rogów |
5 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
7 - 1 |
Odra Nieboczowy |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
LKS Zabełków |
2 - 2 |
Czarni Nowa Wieś |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 0 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
KS 1905 Krzanowice |
3 - 4 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Buk Rudy Wielkie |
3 - 3 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Silesia Lubomia |
3 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Odra Nieboczowy |
3 - 2 |
Naprzód Syrynia |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Pawłów |
1 - 0 |
Przyszłość Rogów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 5 |
LKS Lyski |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
2 - 0 |
LKS Zabełków |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 - 0 |
KS 1905 Krzanowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Czarni Nowa Wieś |
4 - 4 |
Buk Rudy Wielkie |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 4 |
Silesia Lubomia |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Rozwój Bełsznica |
0 - 2 |
LKS Studzienna Racibórz |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Studzienna Racibórz |
6 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
LKS Lyski |
0 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Naprzód Syrynia |
2 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Zabełków |
0 - 2 |
Start Pietrowice Wielkie |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS 1905 Krzanowice |
3 - 3 |
Odra Nieboczowy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Pawłów |
2 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Przyszłość Rogów |
2 - 1 |
Silesia Lubomia |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 0 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Odra Nieboczowy |
11 - 4 |
LKS Zabełków |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 2 |
Przyszłość Rogów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
4 - 2 |
LKS Lyski |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 5 |
Naprzód Syrynia |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
3 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Czarni Nowa Wieś |
1 - 4 |
LKS Pawłów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Silesia Lubomia |
4 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Rozwój Bełsznica |
2 - 7 |
KS 1905 Krzanowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 3 |
Czarni Nowa Wieś |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
KS 1905 Krzanowice |
5 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
LKS Zabełków |
3 - 2 |
Rozwój Bełsznica |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 2 |
Silesia Lubomia |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
LKS Lyski |
1 - 1 |
Start Pietrowice Wielkie |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
LKS Pawłów |
1 - 1 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Przyszłość Rogów |
6 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 2 |
Odra Nieboczowy |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 - 0 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Odra Nieboczowy |
2 - 2 |
LKS Lyski |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
1 - 2 |
Naprzód Syrynia |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
0 - 0 |
LKS Pawłów |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Rozwój Bełsznica |
2 - 1 |
Buk Rudy Wielkie |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
6 - 4 |
LKS Zabełków |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Czarni Nowa Wieś |
1 - 3 |
Przyszłość Rogów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Silesia Lubomia |
2 - 1 |
KS 1905 Krzanowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Zabełków |
2 - 5 |
Silesia Lubomia |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Lyski |
1 - 1 |
Rozwój Bełsznica |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
KS 1905 Krzanowice |
5 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Pawłów |
1 - 2 |
Odra Nieboczowy |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 4 |
Start Pietrowice Wielkie |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Czarni Nowa Wieś |
3 - 1 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Przyszłość Rogów |
1 - 1 |
Naprzód Syrynia |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 3 |
Zgoda Zawada Książęca |
13 listopada 2022
13.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
0 - 4 |
Przyszłość Rogów |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Odra Nieboczowy |
6 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
2 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Naprzód Syrynia |
2 - 0 |
KS 1905 Krzanowice |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 2 |
LKS Pawłów |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
4 - 3 |
LKS Lyski |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
2 - 1 |
LKS Zabełków |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Silesia Lubomia |
1 - 2 |
LKS Lyski |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Odra Nieboczowy |
6 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
1 - 1 |
LKS Pawłów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Naprzód Syrynia |
5 - 1 |
LKS Zabełków |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 - 3 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Przyszłość Rogów |
1 - 0 |
KS 1905 Krzanowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
3 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 0 |
Naprzód Syrynia |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Czarni Nowa Wieś |
1 - 1 |
Rozwój Bełsznica |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
0 - 3 |
Przyszłość Rogów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Lyski |
2 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Zabełków |
1 - 5 |
KS 1905 Krzanowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
3 - 3 |
Odra Nieboczowy |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Pawłów |
5 - 1 |
Silesia Lubomia |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Syrynia |
5 - 0 |
LKS Lyski |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 6 |
Czarni Nowa Wieś |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
3 - 3 |
LKS Pawłów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Przyszłość Rogów |
4 - 1 |
LKS Zabełków |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Odra Nieboczowy |
1 - 0 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 2 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 0 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
KS 1905 Krzanowice |
1 - 2 |
Buk Rudy Wielkie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 2 |
LKS Studzienna Racibórz |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
LKS Pawłów |
3 - 0 |
Naprzód Syrynia |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
vo, na boisku 3-5 |
Buk Rudy Wielkie |
3 - 1 |
LKS Zabełków |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
LKS Lyski |
5 - 5 |
KS 1905 Krzanowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Odra Nieboczowy |
1 - 0 |
Przyszłość Rogów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
7 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Czarni Nowa Wieś |
0 - 3 |
Silesia Lubomia |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS 1905 Krzanowice |
5 - 1 |
LKS Pawłów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Rozwój Bełsznica |
4 - 2 |
Odra Nieboczowy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Naprzód Syrynia |
1 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
LKS Zabełków |
2 - 1 |
LKS Lyski |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 1 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Przyszłość Rogów |
2 - 1 |
Buk Rudy Wielkie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
4 - 3 |
Czarni Nowa Wieś |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 2 |
Start Pietrowice Wielkie |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS 07 Markowice Racibórz |
2 - 4 |
KS 1905 Krzanowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Rozwój Bełsznica |
0 - 2 |
Przyszłość Rogów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
LKS Pawłów |
1 - 2 |
LKS Zabełków |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Czarni Nowa Wieś |
0 - 3 |
Naprzód Syrynia |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
LKS Lyski |
4 - 2 |
Buk Rudy Wielkie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:30 |
Odra Nieboczowy |
8 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
1 - 1 |
Silesia Lubomia |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Silesia Lubomia |
3 - 0 |
Odra Nieboczowy |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 0 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Przyszłość Rogów |
1 - 0 |
LKS Lyski |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Buk Rudy Wielkie |
3 - 3 |
LKS Pawłów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
LKS Zabełków |
2 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
5 - 3 |
Start Pietrowice Wielkie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 6 |
Rozwój Bełsznica |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
KS 1905 Krzanowice |
2 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Pawłów |
4 - 1 |
LKS Lyski |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
0 - 2 |
Przyszłość Rogów |
3 maja 2023
3.05 - 13:00 |
Odra Nieboczowy |
1 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Czarni Nowa Wieś |
3 - 2 |
LKS Zabełków |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
0 - 3 |
Naprzód Syrynia |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
0 - 3 |
KS 1905 Krzanowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 0 |
Silesia Lubomia |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Syrynia |
7 - 0 |
Odra Nieboczowy |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Przyszłość Rogów |
0 - 3 |
LKS Pawłów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS Lyski |
0 - 1 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
7 maja 2023
7.05 - 15:30 |
LKS Zabełków |
2 - 4 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
KS 1905 Krzanowice |
4 - 0 |
Start Pietrowice Wielkie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Buk Rudy Wielkie |
1 - 2 |
Czarni Nowa Wieś |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Silesia Lubomia |
3 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
1 - 2 |
Rozwój Bełsznica |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Zawada Książęca |
1 - 8 |
LKS Studzienna Racibórz |
13 maja 2023
13.05 - 13:30 |
Czarni Nowa Wieś |
0 - 3 |
LKS Lyski |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Rozwój Bełsznica |
0 - 8 |
Naprzód Syrynia |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
8 - 0 |
LKS Zabełków |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Odra Nieboczowy |
3 - 0 |
KS 1905 Krzanowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 4 |
LKS Pawłów |
13 maja 2023
13.05 - 14:00 |
Silesia Lubomia |
0 - 0 |
Przyszłość Rogów |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
5 - 0 |
Buk Rudy Wielkie |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Zabełków |
0 - 4 |
Odra Nieboczowy |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Przyszłość Rogów |
3 - 0 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LKS Lyski |
3 - 1 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
21 maja 2023
21.05 - 15:30 |
Naprzód Syrynia |
3 - 0 |
Zgoda Zawada Książęca |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Buk Rudy Wielkie |
2 - 2 |
Start Pietrowice Wielkie |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
LKS Pawłów |
2 - 2 |
Czarni Nowa Wieś |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
1 - 4 |
Silesia Lubomia |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
KS 1905 Krzanowice |
4 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Nowa Wieś |
0 - 3 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
1 - 12 |
KS 1905 Krzanowice |
27 maja 2023
27.05 - 13:30 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 1 |
LKS Zabełków |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Silesia Lubomia |
1 - 2 |
Naprzód Syrynia |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
8 - 3 |
LKS Lyski |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
3 - 5 |
LKS Pawłów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
2 - 1 |
Przyszłość Rogów |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Odra Nieboczowy |
8 - 1 |
Buk Rudy Wielkie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 2 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Lyski |
2 - 4 |
Odra Nieboczowy |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:30 |
Naprzód Syrynia |
5 - 1 |
LKS Studzienna Racibórz |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Pawłów |
4 - 3 |
Start Pietrowice Wielkie |
3 czerwca 2023
3.06 - 13:00 |
Buk Rudy Wielkie |
0 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
LKS Zabełków |
3 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Przyszłość Rogów |
5 - 2 |
Czarni Nowa Wieś |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
KS 1905 Krzanowice |
5 - 1 |
Silesia Lubomia |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Silesia Lubomia |
4 - 2 |
LKS Zabełków |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
Rozwój Bełsznica |
1 - 2 |
LKS Lyski |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
LKS Studzienna Racibórz |
3 - 2 |
KS 1905 Krzanowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
Odra Nieboczowy |
1 - 0 |
LKS Pawłów |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Start Pietrowice Wielkie |
3 - 3 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
1 - 1 |
Czarni Nowa Wieś |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Naprzód Syrynia |
3 - 0 |
Przyszłość Rogów |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
Zgoda Zawada Książęca |
2 - 5 |
Buk Rudy Wielkie |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
Kolejka 30 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Przyszłość Rogów |
3 - 3 |
LKS Chałupki (k. Raciborza) |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS 07 Markowice Racibórz |
1 - 2 |
Odra Nieboczowy |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Czarni Nowa Wieś |
1 - 1 |
Start Pietrowice Wielkie |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
KS 1905 Krzanowice |
0 - 4 |
Naprzód Syrynia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Pawłów |
3 - 0 |
Rozwój Bełsznica |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
LKS Lyski |
7 - 1 |
Zgoda Zawada Książęca |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:30 |
Buk Rudy Wielkie |
0 - 2 |
Silesia Lubomia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Zabełków |
5 - 4 |
LKS Studzienna Racibórz |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
|