Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Rymer Rybnik |
0 - 3 |
Płomień Ochojec Rybnik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
4 - 1 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Polonia Marklowice |
0 - 1 |
Start Mszana |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
6 - 1 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 14:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
4 - 2 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
LKS Baranowice Żory |
1 - 0 |
Naprzód Rydułtowy |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
LKS II Bełk |
1 - 6 |
Ruch Stanowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
4 - 0 |
Orzeł Jankowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Ruch Stanowice |
4 - 1 |
Start Mszana |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
0 - 2 |
LKS Baranowice Żory |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
7 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
3 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Naprzód Rydułtowy |
3 - 0 |
Polonia Marklowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 2 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
20 września 2022
20.09 - 16:30 |
LKS II Bełk |
3 - 0 |
Rymer Rybnik |
21 września 2022
21.09 - 16:30 |
Orzeł Jankowice |
1 - 3 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Marklowice |
3 - 0 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 4 |
Płomień Ochojec Rybnik |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Rymer Rybnik |
0 - 4 |
Ruch Stanowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
4 - 1 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Baranowice Żory |
5 - 0 |
Orzeł Jankowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Start Mszana |
3 - 3 |
Naprzód Rydułtowy |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
2 - 0 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
27 sierpnia 2022
27.08 - 13:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 3 |
LKS II Bełk |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
2 - 2 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Orzeł Jankowice |
2 - 3 |
Polonia Marklowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
0 - 3 |
LKS Baranowice Żory |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
1 - 3 |
Start Mszana |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Ruch Stanowice |
5 - 0 |
Naprzód Rydułtowy |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
6 - 0 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Rymer Rybnik |
8 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS II Bełk |
3 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Baranowice Żory |
2 - 4 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
1 - 1 |
Płomień Ochojec Rybnik |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Polonia Marklowice |
2 - 0 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
4 - 3 |
LKS II Bełk |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Start Mszana |
2 - 0 |
Orzeł Jankowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Naprzód Rydułtowy |
3 - 3 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 1 |
Rymer Rybnik |
10 września 2022
10.09 - 13:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 6 |
Ruch Stanowice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
2 - 0 |
Polonia Marklowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Ruch Stanowice |
4 - 1 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Orzeł Jankowice |
0 - 2 |
Naprzód Rydułtowy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
1 - 0 |
LKS Baranowice Żory |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Rymer Rybnik |
7 - 0 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
2 - 4 |
Start Mszana |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 - 4 |
Borowik Szczejkowice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
LKS II Bełk |
8 - 4 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia Łaziska Rybnickie |
4 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
8 - 3 |
Orzeł Jankowice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Borowik Szczejkowice |
2 - 4 |
Ruch Stanowice |
24 września 2022
24.09 - 13:00 |
LKS Baranowice Żory |
2 - 2 |
LKS II Bełk |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Polonia Marklowice |
0 - 4 |
Płomień Ochojec Rybnik |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Start Mszana |
5 - 0 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
5 października 2022
5.10 - 16:00 |
Naprzód Rydułtowy |
4 - 2 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
0 - 1 |
Rymer Rybnik |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Borowik Szczejkowice |
5 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Ruch Stanowice |
14 - 1 |
Orzeł Jankowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 2 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Rymer Rybnik |
0 - 3 |
LKS Baranowice Żory |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
1 - 8 |
Naprzód Rydułtowy |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
4 - 0 |
Start Mszana |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
1 - 3 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LKS II Bełk |
7 - 3 |
Polonia Marklowice |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Baranowice Żory |
3 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
2 - 6 |
Ruch Stanowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Naprzód Rydułtowy |
3 - 0 |
Płomień Ochojec Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
2 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Start Mszana |
8 - 0 |
LKS II Bełk |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
0 - 2 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Orzeł Jankowice |
1 - 3 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Polonia Marklowice |
0 - 3 |
Rymer Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Ruch Stanowice |
5 - 0 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
16 października 2022
16.10 - 14:30 |
Rymer Rybnik |
2 - 1 |
Start Mszana |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Borowik Szczejkowice |
2 - 1 |
LKS Baranowice Żory |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
3 - 2 |
Orzeł Jankowice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
3 - 1 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
0 - 7 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 9 |
Polonia Marklowice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LKS II Bełk |
0 - 3 |
Naprzód Rydułtowy |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Jankowice |
1 - 3 |
Płomień Ochojec Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
2 - 3 |
LKS II Bełk |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Naprzód Rydułtowy |
0 - 2 |
Rymer Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Start Mszana |
16 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Polonia Marklowice |
2 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Baranowice Żory |
3 - 0 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 6 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
3 - 4 |
Ruch Stanowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Ruch Stanowice |
8 - 3 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
0 - 4 |
Polonia Marklowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 1 |
Start Mszana |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
1 - 2 |
LKS Baranowice Żory |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Rymer Rybnik |
2 - 3 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
4 - 3 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LKS II Bełk |
3 - 1 |
Orzeł Jankowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 2 |
Naprzód Rydułtowy |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Polonia Marklowice |
1 - 2 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Start Mszana |
2 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 3 |
LKS II Bełk |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
0 - 6 |
Płomień Ochojec Rybnik |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
LKS Baranowice Żory |
1 - 2 |
Ruch Stanowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Orzeł Jankowice |
1 - 3 |
Rymer Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
3 - 0 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Naprzód Rydułtowy |
2 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Górnik Boguszowice Rybnik |
2 - 2 |
Start Mszana |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
LKS Baranowice Żory |
1 - 3 |
Polonia Marklowice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Borowik Szczejkowice |
7 - 5 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
1 - 4 |
Naprzód Rydułtowy |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Rymer Rybnik |
2 - 0 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Ruch Stanowice |
7 - 1 |
Płomień Ochojec Rybnik |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
LKS II Bełk |
7 - 2 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 3 |
Orzeł Jankowice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
7 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Polonia Marklowice |
3 - 4 |
Ruch Stanowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Start Mszana |
2 - 1 |
LKS Baranowice Żory |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Naprzód Rydułtowy |
2 - 1 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Orzeł Jankowice |
2 - 2 |
Borowik Szczejkowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
2 - 0 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
1 - 4 |
Rymer Rybnik |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
4 - 2 |
LKS II Bełk |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Płomień Ochojec Rybnik |
3 - 2 |
Rymer Rybnik |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
2 - 3 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
18 marca 2023
18.03 - 17:00 |
Start Mszana |
1 - 0 |
Polonia Marklowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
2 - 7 |
Borowik Szczejkowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
4 - 2 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Naprzód Rydułtowy |
3 - 3 |
LKS Baranowice Żory |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Ruch Stanowice |
5 - 2 |
LKS II Bełk |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Orzeł Jankowice |
1 - 4 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Start Mszana |
1 - 7 |
Ruch Stanowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Baranowice Żory |
4 - 2 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
1 - 5 |
Płomień Ochojec Rybnik |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Borowik Szczejkowice |
0 - 1 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
25 marca 2023
25.03 - 13:00 |
Polonia Marklowice |
0 - 2 |
Naprzód Rydułtowy |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
4 - 4 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Rymer Rybnik |
4 - 1 |
LKS II Bełk |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
6 - 3 |
Orzeł Jankowice |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
2 - 6 |
Polonia Marklowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
3 - 0 |
Borowik Szczejkowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Ruch Stanowice |
6 - 0 |
Rymer Rybnik |
1 kwietnia 2023
1.04 - 13:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
0 - 7 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Orzeł Jankowice |
2 - 1 |
LKS Baranowice Żory |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Naprzód Rydułtowy |
1 - 1 |
Start Mszana |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
1 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
LKS II Bełk |
7 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Górnik Boguszowice Rybnik |
5 - 0 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Polonia Marklowice |
4 - 1 |
Orzeł Jankowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
LKS Baranowice Żory |
2 - 1 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Start Mszana |
4 - 4 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Naprzód Rydułtowy |
2 - 4 |
Ruch Stanowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
1 - 1 |
Płomień Ochojec Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 3 |
Rymer Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Borowik Szczejkowice |
9 - 1 |
LKS II Bełk |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
1 - 3 |
LKS Baranowice Żory |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
1 - 2 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 3 |
Polonia Marklowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
LKS II Bełk |
5 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Orzeł Jankowice |
1 - 5 |
Start Mszana |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
2 - 4 |
Naprzód Rydułtowy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Rymer Rybnik |
1 - 0 |
Borowik Szczejkowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Ruch Stanowice |
11 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Polonia Marklowice |
3 - 4 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
0 - 3 |
Ruch Stanowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
vo, na boisku 0-2 |
Naprzód Rydułtowy |
4 - 2 |
Orzeł Jankowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
LKS Baranowice Żory |
0 - 2 |
Płomień Ochojec Rybnik |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:30 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
0 - 2 |
Rymer Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Start Mszana |
6 - 2 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:30 |
Borowik Szczejkowice |
- |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:30 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
5 - 0 |
LKS II Bełk |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 2 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Orzeł Jankowice |
3 - 3 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Ruch Stanowice |
5 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
LKS II Bełk |
0 - 2 |
LKS Baranowice Żory |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:30 |
Płomień Ochojec Rybnik |
6 - 0 |
Polonia Marklowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:30 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
1 - 3 |
Start Mszana |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 0 |
Naprzód Rydułtowy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:30 |
vo, na boisku 1-2 |
Rymer Rybnik |
0 - 2 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia Łaziska Rybnickie |
1 - 4 |
Borowik Szczejkowice |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
Orzeł Jankowice |
0 - 5 |
Ruch Stanowice |
3 maja 2023
3.05 - 13:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
6 - 3 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
LKS Baranowice Żory |
2 - 0 |
Rymer Rybnik |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
Naprzód Rydułtowy |
1 - 1 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
Start Mszana |
1 - 3 |
Płomień Ochojec Rybnik |
3 maja 2023
3.05 - 15:30 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
8 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
Polonia Marklowice |
4 - 1 |
LKS II Bełk |
3 maja 2023
3.05 - 16:30 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 4 |
LKS Baranowice Żory |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Ruch Stanowice |
4 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
2 - 0 |
Naprzód Rydułtowy |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
2 - 5 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS II Bełk |
3 - 8 |
Start Mszana |
7 maja 2023
7.05 - 15:30 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
3 - 2 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
2 - 2 |
Orzeł Jankowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Rymer Rybnik |
2 - 1 |
Polonia Marklowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia Niewiadom Rybnik |
1 - 5 |
Ruch Stanowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Start Mszana |
4 - 1 |
Rymer Rybnik |
13 maja 2023
13.05 - 15:30 |
LKS Baranowice Żory |
3 - 0 |
Borowik Szczejkowice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Orzeł Jankowice |
3 - 3 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
0 - 3 |
Płomień Ochojec Rybnik |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
6 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
14 maja 2023
14.05 - 17:30 |
Polonia Marklowice |
2 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Naprzód Rydułtowy |
5 - 0 |
LKS II Bełk |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Płomień Ochojec Rybnik |
1 - 2 |
Orzeł Jankowice |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
LKS II Bełk |
0 - 0 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Rymer Rybnik |
1 - 6 |
Naprzód Rydułtowy |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
2 - 13 |
Start Mszana |
20 maja 2023
20.05 - 15:30 |
Borowik Szczejkowice |
4 - 0 |
Polonia Marklowice |
20 maja 2023
20.05 - 13:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
3 - 4 |
LKS Baranowice Żory |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
2 - 2 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Ruch Stanowice |
1 - 1 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
3 - 10 |
Ruch Stanowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Polonia Marklowice |
3 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Start Mszana |
6 - 1 |
Borowik Szczejkowice |
27 maja 2023
27.05 - 15:30 |
LKS Baranowice Żory |
2 - 1 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
0 - 2 |
Rymer Rybnik |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
1 - 4 |
Płomień Ochojec Rybnik |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Orzeł Jankowice |
4 - 0 |
LKS II Bełk |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Naprzód Rydułtowy |
8 - 0 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Górnik Boguszowice Rybnik |
1 - 4 |
Polonia Marklowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
2 - 1 |
Start Mszana |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
LKS II Bełk |
3 - 3 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
2 - 2 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Ruch Stanowice |
3 - 0 |
LKS Baranowice Żory |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Rymer Rybnik |
3 - 0 |
Orzeł Jankowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 3 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
3 - 1 |
Naprzód Rydułtowy |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
Kolejka 29 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Start Mszana |
1 - 0 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:30 |
Polonia Marklowice |
2 - 1 |
LKS Baranowice Żory |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
3 - 3 |
Borowik Szczejkowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Naprzód Rydułtowy |
4 - 1 |
Polonia Łaziska Rybnickie |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
3 - 5 |
Rymer Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Płomień Ochojec Rybnik |
2 - 3 |
Ruch Stanowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
6 - 2 |
LKS II Bełk |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Orzeł Jankowice |
3 - 1 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 13:00 |
Kolejka 30 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Polonia Łaziska Rybnickie |
4 - 4 |
TKKF Zuch Orzepowice Rybnik |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Ruch Stanowice |
2 - 1 |
Polonia Marklowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Baranowice Żory |
7 - 1 |
Start Mszana |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Górnik Boguszowice Rybnik |
1 - 0 |
Naprzód Rydułtowy |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Borowik Szczejkowice |
2 - 1 |
Orzeł Jankowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 14:00 |
Sygnały Gotartowice Rybnik |
0 - 2 |
Polonia Niewiadom Rybnik |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Rymer Rybnik |
4 - 1 |
MKS 32 Radziejów Rybnik |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS II Bełk |
3 - 4 |
Płomień Ochojec Rybnik |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
|