Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 0 |
Sokół Wola |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 3 |
Siódemka Tychy |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Leśnik Kobiór |
2 - 1 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
1 - 4 |
Gol Bieruń |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
4 - 1 |
Fortuna Wyry |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Czapla Kryry |
1 - 2 |
LKS Woszczyce Orzesze |
15 sierpnia 2022
15.08 - 17:00 |
LKS Studzionka |
1 - 2 |
LKS Frydek |
15 sierpnia 2022
15.08 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
1 - 4 |
Znicz Jankowice |
7 września 2022
7.09 - 17:15 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
1 - 2 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 - 1 |
Czapla Kryry |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Gol Bieruń |
7 - 1 |
Leśnik Kobiór |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
1 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
3 - 7 |
LKS Gardawice Orzesze |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Sokół Wola |
1 - 0 |
Krupiński Suszec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
1 - 2 |
LKS Studzionka |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
3 - 1 |
LKS Frydek |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 1 |
LKS Woszczyce Orzesze |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Czapla Kryry |
0 - 9 |
Gol Bieruń |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Stal Chełm Śląski |
0 - 0 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Frydek |
2 - 3 |
Fortuna Wyry |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Studzionka |
5 - 0 |
Sokół Wola |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Leśnik Kobiór |
6 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Krupiński Suszec |
4 - 1 |
Znicz Jankowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 3 |
Siódemka Tychy |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 0 |
Leśnik Kobiór |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Sokół Wola |
3 - 0 |
LKS Frydek |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
4 - 2 |
Czapla Kryry |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Gol Bieruń |
1 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
9 - 1 |
Krupiński Suszec |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
2 - 5 |
LKS Studzionka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 - 4 |
LKS Gardawice Orzesze |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
1 - 1 |
Fortuna Wyry |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
1 - 2 |
Siódemka Tychy |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
0 - 2 |
Gol Bieruń |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
3 - 2 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Czapla Kryry |
2 - 4 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
2 - 0 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS Frydek |
1 - 4 |
Znicz Jankowice |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
LKS Studzionka |
3 - 1 |
LKS Woszczyce Orzesze |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
2 - 1 |
Sokół Wola |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
2 - 3 |
LKS Gardawice Orzesze |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Leśnik Kobiór |
5 - 0 |
Czapla Kryry |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 - 3 |
LKS Studzionka |
11 września 2022
11.09 - 16:30 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
LKS Woszczyce Orzesze |
3 - 2 |
LKS Frydek |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Znicz Jankowice |
3 - 2 |
Fortuna Wyry |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Gol Bieruń |
1 - 0 |
Krupiński Suszec |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Siódemka Tychy |
3 - 1 |
Sokół Wola |
20 listopada 2022
20.11 - 13:30 |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
3 - 1 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sokół Wola |
2 - 1 |
Znicz Jankowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czapla Kryry |
0 - 0 |
Siódemka Tychy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Krupiński Suszec |
7 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Studzionka |
0 - 1 |
Gol Bieruń |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Stal Chełm Śląski |
1 - 2 |
Leśnik Kobiór |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
LKS Frydek |
1 - 3 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Fortuna Wyry |
3 - 3 |
LKS Woszczyce Orzesze |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
2 - 2 |
LKS Gardawice Orzesze |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 - 2 |
Fortuna Wyry |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Gol Bieruń |
2 - 0 |
LKS Frydek |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czapla Kryry |
3 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
0 - 5 |
LKS Studzionka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
2 - 2 |
Krupiński Suszec |
24 września 2022
24.09 - 11:30 |
LKS Woszczyce Orzesze |
3 - 1 |
Sokół Wola |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Siódemka Tychy |
2 - 3 |
Znicz Jankowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Krupiński Suszec |
3 - 1 |
Leśnik Kobiór |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Sokół Wola |
0 - 2 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Znicz Jankowice |
2 - 4 |
LKS Woszczyce Orzesze |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
LKS Gardawice Orzesze |
3 - 2 |
Czapla Kryry |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Fortuna Wyry |
1 - 3 |
Gol Bieruń |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
LKS Studzionka |
2 - 0 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
LKS Frydek |
2 - 4 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Stal Chełm Śląski |
2 - 0 |
Siódemka Tychy |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
2 - 1 |
LKS Studzionka |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
1 - 2 |
Fortuna Wyry |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
2 - 1 |
Znicz Jankowice |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
1 - 3 |
LKS Frydek |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Gol Bieruń |
4 - 1 |
Sokół Wola |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Czapla Kryry |
1 - 6 |
Krupiński Suszec |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Siódemka Tychy |
2 - 1 |
LKS Woszczyce Orzesze |
8 października 2022
8.10 - 18:30 |
Stal Chełm Śląski |
2 - 1 |
LKS Gardawice Orzesze |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
3 - 2 |
Siódemka Tychy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Znicz Jankowice |
4 - 1 |
Gol Bieruń |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
4 - 1 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Krupiński Suszec |
1 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Sokół Wola |
2 - 0 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Studzionka |
3 - 1 |
Czapla Kryry |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
LKS Frydek |
2 - 5 |
Leśnik Kobiór |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Fortuna Wyry |
2 - 2 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Czapla Kryry |
2 - 0 |
LKS Frydek |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 6 |
Sokół Wola |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 2 |
Znicz Jankowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Leśnik Kobiór |
4 - 2 |
Fortuna Wyry |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 3 |
Krupiński Suszec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Gol Bieruń |
3 - 4 |
LKS Woszczyce Orzesze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Siódemka Tychy |
1 - 3 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
23 października 2022
23.10 - 16:00 |
Stal Chełm Śląski |
2 - 1 |
LKS Studzionka |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Sokół Wola |
3 - 0 |
Leśnik Kobiór |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Znicz Jankowice |
5 - 2 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
8 - 2 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Krupiński Suszec |
2 - 2 |
Siódemka Tychy |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 - 1 |
Gol Bieruń |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Studzionka |
3 - 1 |
LKS Gardawice Orzesze |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LKS Frydek |
2 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Fortuna Wyry |
2 - 1 |
Czapla Kryry |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
0 - 2 |
Znicz Jankowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Czapla Kryry |
3 - 1 |
Sokół Wola |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Krupiński Suszec |
0 - 1 |
LKS Studzionka |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
1 - 2 |
LKS Woszczyce Orzesze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 2 |
LKS Frydek |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
2 - 3 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
5 listopada 2022
5.11 - 12:00 |
Stal Chełm Śląski |
0 - 0 |
Fortuna Wyry |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Siódemka Tychy |
1 - 4 |
Gol Bieruń |
6 listopada 2022
6.11 - 16:00 |
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
2 - 1 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Gol Bieruń |
3 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Sokół Wola |
3 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Znicz Jankowice |
4 - 2 |
Czapla Kryry |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Leśnik Kobiór |
3 - 1 |
LKS Woszczyce Orzesze |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Studzionka |
3 - 2 |
Siódemka Tychy |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Frydek |
2 - 2 |
Krupiński Suszec |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Fortuna Wyry |
1 - 2 |
LKS Gardawice Orzesze |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Sokół Wola |
5 - 1 |
LKS Gardawice Orzesze |
18 marca 2023
18.03 - 15:30 |
Siódemka Tychy |
5 - 0 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
18 marca 2023
18.03 - 18:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 - 2 |
Leśnik Kobiór |
18 marca 2023
18.03 - 15:30 |
Gol Bieruń |
3 - 3 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
19 marca 2023
19.03 - 15:30 |
Fortuna Wyry |
2 - 1 |
Krupiński Suszec |
19 marca 2023
19.03 - 15:30 |
LKS Woszczyce Orzesze |
2 - 3 |
Czapla Kryry |
18 marca 2023
18.03 - 15:30 |
LKS Frydek |
0 - 3 |
LKS Studzionka |
19 marca 2023
19.03 - 15:30 |
Znicz Jankowice |
2 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
19 marca 2023
19.03 - 15:30 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Czapla Kryry |
2 - 1 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Leśnik Kobiór |
1 - 2 |
Gol Bieruń |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Stal Chełm Śląski |
0 - 0 |
LKS Woszczyce Orzesze |
26 marca 2023
26.03 - 16:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
3 - 1 |
Znicz Jankowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Krupiński Suszec |
1 - 4 |
Sokół Wola |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Studzionka |
0 - 2 |
Fortuna Wyry |
26 marca 2023
26.03 - 17:00 |
LKS Frydek |
1 - 3 |
Siódemka Tychy |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Woszczyce Orzesze |
0 - 0 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Gol Bieruń |
4 - 0 |
Czapla Kryry |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:30 |
Fortuna Wyry |
1 - 0 |
LKS Frydek |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Sokół Wola |
3 - 2 |
LKS Studzionka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
0 - 4 |
Leśnik Kobiór |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
3 - 1 |
Krupiński Suszec |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
0 - 1 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
0 - 4 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
LKS Frydek |
0 - 1 |
Sokół Wola |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Czapla Kryry |
0 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
Stal Chełm Śląski |
2 - 3 |
Gol Bieruń |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
Krupiński Suszec |
6 - 2 |
LKS Woszczyce Orzesze |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
LKS Studzionka |
1 - 2 |
Znicz Jankowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
2 - 0 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
Fortuna Wyry |
3 - 1 |
Siódemka Tychy |
8 kwietnia 2023
8.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Siódemka Tychy |
1 - 3 |
Leśnik Kobiór |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Gol Bieruń |
3 - 0 |
LKS Gardawice Orzesze |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
6 - 0 |
Krupiński Suszec |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 - 0 |
Czapla Kryry |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
0 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
1 - 2 |
LKS Frydek |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
2 - 4 |
LKS Studzionka |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Sokół Wola |
2 - 2 |
Fortuna Wyry |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Czapla Kryry |
2 - 6 |
Leśnik Kobiór |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
LKS Studzionka |
3 - 4 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
1 - 4 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
LKS Frydek |
2 - 2 |
LKS Woszczyce Orzesze |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
5 - 1 |
Znicz Jankowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:30 |
Krupiński Suszec |
1 - 4 |
Gol Bieruń |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Sokół Wola |
4 - 1 |
Siódemka Tychy |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 0 |
LKS Gardawice Orzesze |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Znicz Jankowice |
3 - 3 |
Sokół Wola |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
1 - 1 |
Czapla Kryry |
30 kwietnia 2023
30.04 - 18:30 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 2 |
Krupiński Suszec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Gol Bieruń |
5 - 2 |
LKS Studzionka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Leśnik Kobiór |
1 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 - 0 |
LKS Frydek |
29 kwietnia 2023
29.04 - 13:30 |
LKS Woszczyce Orzesze |
1 - 4 |
Fortuna Wyry |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Gardawice Orzesze |
2 - 2 |
Leśnik Kobiór |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
5 - 2 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
LKS Frydek |
1 - 10 |
Gol Bieruń |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
1 - 0 |
Czapla Kryry |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
LKS Studzionka |
1 - 0 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
2 - 1 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Sokół Wola |
1 - 0 |
LKS Woszczyce Orzesze |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
3 - 2 |
Siódemka Tychy |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
2 - 0 |
Krupiński Suszec |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 - 2 |
Sokół Wola |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
4 - 1 |
Znicz Jankowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Czapla Kryry |
7 - 0 |
LKS Gardawice Orzesze |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Gol Bieruń |
4 - 1 |
Fortuna Wyry |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 - 2 |
LKS Studzionka |
6 maja 2023
6.05 - 12:30 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 0 |
LKS Frydek |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
0 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
7 maja 2023
7.05 - 16:30 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Studzionka |
4 - 2 |
Leśnik Kobiór |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
6 - 3 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
1 - 3 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Frydek |
2 - 4 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Sokół Wola |
1 - 0 |
Gol Bieruń |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
4 - 1 |
Czapla Kryry |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
1 - 1 |
Siódemka Tychy |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 0 |
Stal Chełm Śląski |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Siódemka Tychy |
5 - 4 |
LKS Gardawice Orzesze |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Gol Bieruń |
5 - 0 |
Znicz Jankowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
4 - 1 |
LKS Woszczyce Orzesze |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
1 - 3 |
Krupiński Suszec |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
2 - 1 |
Sokół Wola |
20 maja 2023
20.05 - 12:00 |
Czapla Kryry |
2 - 6 |
LKS Studzionka |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Leśnik Kobiór |
4 - 2 |
LKS Frydek |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
3 - 3 |
Fortuna Wyry |
20 maja 2023
20.05 - 13:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Frydek |
2 - 5 |
Czapla Kryry |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Sokół Wola |
1 - 0 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Znicz Jankowice |
5 - 1 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
1 - 3 |
Leśnik Kobiór |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
3 - 0 |
LKS Gardawice Orzesze |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
1 - 4 |
Gol Bieruń |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
5 - 1 |
Siódemka Tychy |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
LKS Studzionka |
1 - 2 |
Stal Chełm Śląski |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Kobiór |
1 - 2 |
Sokół Wola |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
6 - 2 |
Znicz Jankowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 2 |
LKS Woszczyce Orzesze |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
4 - 2 |
Krupiński Suszec |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Gol Bieruń |
4 - 1 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 1 |
LKS Studzionka |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Stal Chełm Śląski |
4 - 1 |
LKS Frydek |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Czapla Kryry |
4 - 3 |
Fortuna Wyry |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Znicz Jankowice |
4 - 2 |
Leśnik Kobiór |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Sokół Wola |
2 - 0 |
Czapla Kryry |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Studzionka |
1 - 5 |
Krupiński Suszec |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
5 - 2 |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Frydek |
5 - 3 |
LKS Gardawice Orzesze |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
1 - 2 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Fortuna Wyry |
2 - 1 |
Stal Chełm Śląski |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Gol Bieruń |
4 - 0 |
Siódemka Tychy |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Unia Bieruń Stary Bieruń |
0 - 4 |
Ogrodnik Cielmice Tychy |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
LKS Rudołtowice-Ćwiklice |
3 - 3 |
Gol Bieruń |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:30 |
Stal Chełm Śląski |
0 - 0 |
Sokół Wola |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Czapla Kryry |
3 - 3 |
Znicz Jankowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Woszczyce Orzesze |
6 - 1 |
Leśnik Kobiór |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Siódemka Tychy |
3 - 3 |
LKS Studzionka |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Krupiński Suszec |
4 - 1 |
LKS Frydek |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
LKS Gardawice Orzesze |
1 - 0 |
Fortuna Wyry |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:30 |
|