Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Słotwina |
4 - 1 |
Maksymilian Cisiec |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
4 - 3 |
Skałka Żabnica |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Koszarawa Babia Góra |
1 - 9 |
Beskid Gilowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
3 - 2 |
Skrzyczne Lipowa |
14 sierpnia 2022
14.08 - 16:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
1 - 2 |
Magura Bystra |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Magórka Czernichów |
2 - 3 |
Orzeł II Łękawica |
30 sierpnia 2022
30.08 - 17:30 |
Metal Węgierska Górka |
1 - 1 |
Koszarawa Żywiec |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Koszarawa Żywiec |
0 - 4 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
20 sierpnia 2022
20.08 - 13:00 |
Skałka Żabnica |
3 - 3 |
Metal Węgierska Górka |
20 sierpnia 2022
20.08 - 13:00 |
Magura Bystra |
1 - 0 |
Magórka Czernichów |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Skrzyczne Lipowa |
5 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Słotwina |
1 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
7 września 2022
7.09 - 17:30 |
Beskid Gilowice |
5 - 1 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Maksymilian Cisiec |
1 - 5 |
Orzeł II Łękawica |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Metal Węgierska Górka |
1 - 2 |
Beskid Gilowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
8 - 2 |
Maksymilian Cisiec |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Magórka Czernichów |
0 - 1 |
Koszarawa Żywiec |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:30 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
1 - 6 |
Skrzyczne Lipowa |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Orzeł II Łękawica |
1 - 1 |
Magura Bystra |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 - 1 |
Skałka Żabnica |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Koszarawa Babia Góra |
1 - 4 |
LKS Słotwina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Słotwina |
4 - 0 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
2 września 2022
2.09 - 18:00 |
Koszarawa Żywiec |
0 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
3 września 2022
3.09 - 13:00 |
Skałka Żabnica |
11 - 1 |
Magórka Czernichów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Koszarawa Babia Góra |
2 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Beskid Gilowice |
5 - 3 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Maksymilian Cisiec |
0 - 4 |
Magura Bystra |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Skrzyczne Lipowa |
3 - 1 |
Metal Węgierska Górka |
4 września 2022
4.09 - 14:30 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Magórka Czernichów |
1 - 2 |
Beskid Gilowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Metal Węgierska Górka |
5 - 0 |
LKS Słotwina |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
4 - 7 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Orzeł II Łękawica |
4 - 3 |
Skałka Żabnica |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Koszarawa Babia Góra |
1 - 3 |
Maksymilian Cisiec |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Magura Bystra |
4 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
1 - 5 |
Skrzyczne Lipowa |
11 września 2022
11.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
0 - 1 |
Metal Węgierska Górka |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Skałka Żabnica |
6 - 0 |
Magura Bystra |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Skrzyczne Lipowa |
3 - 2 |
Magórka Czernichów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Maksymilian Cisiec |
0 - 4 |
Koszarawa Żywiec |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Beskid Gilowice |
1 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Koszarawa Babia Góra |
4 - 2 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
LKS Słotwina |
0 - 3 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Koszarawa Żywiec |
2 - 4 |
Skałka Żabnica |
24 września 2022
24.09 - 13:00 |
Magórka Czernichów |
0 - 2 |
LKS Słotwina |
24 września 2022
24.09 - 14:00 |
Skrzyczne Lipowa |
2 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
4 - 2 |
Maksymilian Cisiec |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Magura Bystra |
4 - 5 |
Beskid Gilowice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Koszarawa Babia Góra |
0 - 2 |
Metal Węgierska Górka |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
4 - 3 |
Magórka Czernichów |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
1 - 3 |
Metal Węgierska Górka |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Skrzyczne Lipowa |
2 - 3 |
Magura Bystra |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Koszarawa Babia Góra |
4 - 6 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Maksymilian Cisiec |
1 - 5 |
Skałka Żabnica |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LKS Słotwina |
2 - 0 |
Orzeł II Łękawica |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Beskid Gilowice |
2 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Koszarawa Żywiec |
1 - 2 |
Skrzyczne Lipowa |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
Skałka Żabnica |
2 - 1 |
Beskid Gilowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Metal Węgierska Górka |
3 - 0 |
Maksymilian Cisiec |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Magórka Czernichów |
1 - 4 |
Koszarawa Babia Góra |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Orzeł II Łękawica |
3 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
1 - 4 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Magura Bystra |
3 - 2 |
LKS Słotwina |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
1 - 0 |
Magura Bystra |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Metal Węgierska Górka |
2 - 4 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
0 - 0 |
Magórka Czernichów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Skrzyczne Lipowa |
0 - 4 |
Skałka Żabnica |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Koszarawa Babia Góra |
1 - 4 |
Orzeł II Łękawica |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Maksymilian Cisiec |
0 - 1 |
Beskid Gilowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
LKS Słotwina |
5 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Koszarawa Żywiec |
0 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Magórka Czernichów |
1 - 1 |
Metal Węgierska Górka |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Skałka Żabnica |
2 - 2 |
LKS Słotwina |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Orzeł II Łękawica |
2 - 1 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Magura Bystra |
3 - 1 |
Koszarawa Babia Góra |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Beskid Gilowice |
6 - 0 |
Skrzyczne Lipowa |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
6 - 1 |
Maksymilian Cisiec |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
0 - 3 |
Skałka Żabnica |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Metal Węgierska Górka |
1 - 1 |
Orzeł II Łękawica |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
Magura Bystra |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 - 0 |
Magórka Czernichów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Koszarawa Babia Góra |
2 - 2 |
Koszarawa Żywiec |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LKS Słotwina |
1 - 1 |
Beskid Gilowice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Maksymilian Cisiec |
1 - 1 |
Skrzyczne Lipowa |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Koszarawa Żywiec |
2 - 2 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Magórka Czernichów |
3 - 2 |
Maksymilian Cisiec |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Skałka Żabnica |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Orzeł II Łękawica |
4 - 1 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Skrzyczne Lipowa |
1 - 1 |
LKS Słotwina |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Magura Bystra |
1 - 0 |
Metal Węgierska Górka |
6 listopada 2022
6.11 - 10:30 |
Beskid Gilowice |
1 - 1 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Maksymilian Cisiec |
3 - 2 |
LKS Słotwina |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Skałka Żabnica |
4 - 0 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Beskid Gilowice |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Skrzyczne Lipowa |
1 - 8 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:30 |
Magura Bystra |
2 - 1 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Orzeł II Łękawica |
5 - 2 |
Magórka Czernichów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Koszarawa Żywiec |
0 - 4 |
Metal Węgierska Górka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Jeleśnianka Jeleśnia |
6 - 2 |
Koszarawa Żywiec |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Metal Węgierska Górka |
1 - 2 |
Skałka Żabnica |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Magórka Czernichów |
1 - 3 |
Magura Bystra |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Koszarawa Babia Góra |
0 - 3 |
Skrzyczne Lipowa |
|
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
3 - 1 |
LKS Słotwina |
22 czerwca 2023
22.06 - 18:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
0 - 9 |
Beskid Gilowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Orzeł II Łękawica |
5 - 0 |
Maksymilian Cisiec |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Kolejka 16 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Beskid Gilowice |
1 - 2 |
Metal Węgierska Górka |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Maksymilian Cisiec |
1 - 6 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Koszarawa Żywiec |
0 - 5 |
Magórka Czernichów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 11:00 |
Skrzyczne Lipowa |
1 - 3 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Magura Bystra |
3 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:30 |
Skałka Żabnica |
2 - 0 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LKS Słotwina |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Kolejka 17 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
0 - 4 |
LKS Słotwina |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł II Łękawica |
3 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Magórka Czernichów |
0 - 5 |
Skałka Żabnica |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 - 1 |
Beskid Gilowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Magura Bystra |
5 - 1 |
Maksymilian Cisiec |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Metal Węgierska Górka |
4 - 0 |
Skrzyczne Lipowa |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Beskid Gilowice |
6 - 0 |
Magórka Czernichów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
LKS Słotwina |
1 - 1 |
Metal Węgierska Górka |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
2 - 0 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Skałka Żabnica |
3 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Maksymilian Cisiec |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Koszarawa Żywiec |
1 - 1 |
Magura Bystra |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Skrzyczne Lipowa |
3 - 3 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Metal Węgierska Górka |
0 - 0 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Magura Bystra |
1 - 2 |
Skałka Żabnica |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Magórka Czernichów |
1 - 1 |
Skrzyczne Lipowa |
3 maja 2023
3.05 - 13:00 |
Koszarawa Żywiec |
4 - 5 |
Maksymilian Cisiec |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Orzeł II Łękawica |
3 - 0 |
Beskid Gilowice |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Jeleśnianka Jeleśnia |
2 - 4 |
LKS Słotwina |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Skałka Żabnica |
2 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
LKS Słotwina |
5 - 2 |
Magórka Czernichów |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Orzeł II Łękawica |
1 - 3 |
Skrzyczne Lipowa |
7 maja 2023
7.05 - 17:15 |
Maksymilian Cisiec |
1 - 0 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Beskid Gilowice |
1 - 0 |
Magura Bystra |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Metal Węgierska Górka |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
2 - 1 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Magórka Czernichów |
0 - 1 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Metal Węgierska Górka |
5 - 2 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Magura Bystra |
0 - 7 |
Skrzyczne Lipowa |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Skałka Żabnica |
7 - 2 |
Maksymilian Cisiec |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Orzeł II Łękawica |
1 - 3 |
LKS Słotwina |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Koszarawa Żywiec |
0 - 3 |
Beskid Gilowice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Skrzyczne Lipowa |
1 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Beskid Gilowice |
0 - 1 |
Skałka Żabnica |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Maksymilian Cisiec |
3 - 1 |
Metal Węgierska Górka |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Koszarawa Babia Góra |
0 - 3 |
Magórka Czernichów |
|
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
3 - 0 |
Orzeł II Łękawica |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
0 - 1 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LKS Słotwina |
2 - 2 |
Magura Bystra |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Magura Bystra |
1 - 1 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
3 - 2 |
Metal Węgierska Górka |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Magórka Czernichów |
3 - 1 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
27 maja 2023
27.05 - 13:30 |
Skałka Żabnica |
4 - 3 |
Skrzyczne Lipowa |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Orzeł II Łękawica |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Beskid Gilowice |
2 - 0 |
Maksymilian Cisiec |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Koszarawa Żywiec |
1 - 6 |
LKS Słotwina |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
2 - 0 |
Koszarawa Żywiec |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Metal Węgierska Górka |
4 - 0 |
Magórka Czernichów |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
LKS Słotwina |
3 - 1 |
Skałka Żabnica |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
2 - 1 |
Orzeł II Łękawica |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:30 |
Koszarawa Babia Góra |
0 - 3 |
Magura Bystra |
|
Skrzyczne Lipowa |
1 - 1 |
Beskid Gilowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
Maksymilian Cisiec |
3 - 1 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Skałka Żabnica |
1 - 3 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Orzeł II Łękawica |
0 - 2 |
Metal Węgierska Górka |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Magura Bystra |
6 - 1 |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Magórka Czernichów |
0 - 0 |
Jeleśnianka Jeleśnia |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:30 |
Koszarawa Żywiec |
3 - 0 |
Koszarawa Babia Góra |
|
Beskid Gilowice |
2 - 1 |
LKS Słotwina |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Skrzyczne Lipowa |
5 - 8 |
Maksymilian Cisiec |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
GKS II Radziechowy-Wieprz |
2 - 3 |
Koszarawa Żywiec |
18 czerwca 2023
18.06 - 15:30 |
Maksymilian Cisiec |
2 - 0 |
Magórka Czernichów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Koszarawa Babia Góra |
0 - 3 |
Skałka Żabnica |
|
Jeleśnianka Jeleśnia |
4 - 2 |
Orzeł II Łękawica |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Słotwina |
3 - 2 |
Skrzyczne Lipowa |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Metal Węgierska Górka |
4 - 1 |
Magura Bystra |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Stal-Śrubiarnia Żywiec |
4 - 1 |
Beskid Gilowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|