Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Gród Wiślica |
0 - 1 |
GKS Imielno |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Strzelec Chroberz |
4 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Nida Oksa |
1 - 0 |
Partyzant Wodzisław |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
0 - 2 |
LKS Bolmin |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 6 |
Dąb Nagłowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
0 - 1 |
Wisła Nowy Korczyn |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 1 |
LKS Bolmin |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Partyzant Wodzisław |
5 - 0 |
Zryw Skroniów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Dąb Nagłowice |
2 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Strzelec Chroberz |
3 - 2 |
Start Słupia Jędrzejowska |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 3 |
Gród Wiślica |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
GKS Imielno |
5 - 3 |
Nida Oksa |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 3 |
Strzelec Chroberz |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Zryw Skroniów |
0 - 3 |
GKS Imielno |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
LKS Bolmin |
2 - 2 |
Partyzant Wodzisław |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 4 |
Zorza Tempo Pacanów |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Gród Wiślica |
1 - 0 |
Dąb Nagłowice |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Nida Oksa |
2 - 5 |
Wisła Nowy Korczyn |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Dąb Nagłowice |
2 - 2 |
Nida Oksa |
18 września 2022
18.09 - 13:30 |
GKS Imielno |
5 - 0 |
LKS Bolmin |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Strzelec Chroberz |
2 - 1 |
Gród Wiślica |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 6 |
Partyzant Wodzisław |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
6 - 1 |
Zryw Skroniów |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Bolmin |
2 - 1 |
Wisła Nowy Korczyn |
24 września 2022
24.09 - 12:00 |
Nida Oksa |
2 - 2 |
Strzelec Chroberz |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Partyzant Wodzisław |
0 - 0 |
GKS Imielno |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
24 września 2022
24.09 - 16:30 |
Gród Wiślica |
5 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
3 - 1 |
Dąb Nagłowice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 3 |
Gród Wiślica |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Dąb Nagłowice |
0 - 3 |
LKS Bolmin |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
4 - 5 |
Partyzant Wodzisław |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Strzelec Chroberz |
1 - 3 |
Zryw Skroniów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
2 - 2 |
Nida Oksa |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 1 |
GKS Imielno |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Partyzant Wodzisław |
6 - 0 |
Dąb Nagłowice |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Gród Wiślica |
1 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LKS Bolmin |
3 - 2 |
Strzelec Chroberz |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Nida Oksa |
3 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
3 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
GKS Imielno |
0 - 2 |
Wisła Nowy Korczyn |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
3 - 1 |
Zryw Skroniów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
0 - 2 |
GKS Imielno |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 2 |
LKS Bolmin |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 2 |
Wisła Nowy Korczyn |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Strzelec Chroberz |
2 - 3 |
Partyzant Wodzisław |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Gród Wiślica |
4 - 2 |
Nida Oksa |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Partyzant Wodzisław |
6 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
GKS Imielno |
2 - 0 |
Strzelec Chroberz |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Zryw Skroniów |
1 - 1 |
Gród Wiślica |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Nida Oksa |
2 - 2 |
Zorza Tempo Pacanów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
LKS Bolmin |
0 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
4 - 0 |
Dąb Nagłowice |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 3 |
Partyzant Wodzisław |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 3 |
GKS Imielno |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Nida Oksa |
1 - 1 |
Zryw Skroniów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Strzelec Chroberz |
0 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
4 - 1 |
Dąb Nagłowice |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Gród Wiślica |
1 - 2 |
LKS Bolmin |
30 października 2022
30.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Partyzant Wodzisław |
4 - 0 |
Gród Wiślica |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
GKS Imielno |
3 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Zryw Skroniów |
2 - 2 |
Zorza Tempo Pacanów |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
LKS Bolmin |
8 - 1 |
Nida Oksa |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Dąb Nagłowice |
3 - 1 |
Strzelec Chroberz |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
4 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GKS Imielno |
6 - 1 |
Gród Wiślica |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
0 - 0 |
Strzelec Chroberz |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Partyzant Wodzisław |
5 - 0 |
Nida Oksa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
LKS Bolmin |
5 - 0 |
Zryw Skroniów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
2 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
0 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Bolmin |
5 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
8 czerwca 2023
8.06 - 11:00 |
Zryw Skroniów |
1 - 6 |
Partyzant Wodzisław |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 2 |
Dąb Nagłowice |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 3 |
Strzelec Chroberz |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Gród Wiślica |
0 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Nida Oksa |
3 - 2 |
GKS Imielno |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Kolejka 14 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Strzelec Chroberz |
3 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
GKS Imielno |
1 - 1 |
Zryw Skroniów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Partyzant Wodzisław |
6 - 1 |
LKS Bolmin |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
0 - 1 |
Gród Wiślica |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
1 - 0 |
Nida Oksa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Nida Oksa |
3 - 5 |
Dąb Nagłowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
LKS Bolmin |
4 - 0 |
GKS Imielno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Gród Wiślica |
3 - 0 |
Strzelec Chroberz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:30 |
Partyzant Wodzisław |
2 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Zryw Skroniów |
4 - 1 |
Wisła Nowy Korczyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowy Korczyn |
8 - 5 |
LKS Bolmin |
29 kwietnia 2023
29.04 - 12:00 |
Strzelec Chroberz |
2 - 4 |
Nida Oksa |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
GKS Imielno |
0 - 1 |
Partyzant Wodzisław |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Gród Wiślica |
0 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Dąb Nagłowice |
1 - 1 |
Zryw Skroniów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Gród Wiślica |
0 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
vo, na boisku 0-1 |
LKS Bolmin |
2 - 1 |
Dąb Nagłowice |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Partyzant Wodzisław |
0 - 2 |
Wisła Nowy Korczyn |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
3 - 0 |
Strzelec Chroberz |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Nida Oksa |
4 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
GKS Imielno |
3 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Dąb Nagłowice |
0 - 2 |
Partyzant Wodzisław |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
3 - 0 |
Gród Wiślica |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Strzelec Chroberz |
3 - 4 |
LKS Bolmin |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
3 - 0 |
Nida Oksa |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 0 |
Zryw Skroniów |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
1 - 0 |
GKS Imielno |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Zryw Skroniów |
3 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
GKS Imielno |
3 - 5 |
Dąb Nagłowice |
21 maja 2023
21.05 - 18:00 |
LKS Bolmin |
1 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
2 - 4 |
Zorza Tempo Pacanów |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Partyzant Wodzisław |
5 - 1 |
Strzelec Chroberz |
8 czerwca 2023
8.06 - 16:00 |
Nida Oksa |
3 - 2 |
Gród Wiślica |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 4 |
Partyzant Wodzisław |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Strzelec Chroberz |
2 - 4 |
GKS Imielno |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Gród Wiślica |
4 - 0 |
Zryw Skroniów |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Zorza Tempo Pacanów |
0 - 4 |
Nida Oksa |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
3 - 0 |
LKS Bolmin |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
0 - 0 |
Wisła Nowy Korczyn |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Partyzant Wodzisław |
5 - 1 |
Nidzica Dobiesławice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
GKS Imielno |
6 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 czerwca 2023
3.06 - 12:00 |
Zryw Skroniów |
4 - 2 |
Nida Oksa |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 2 |
Strzelec Chroberz |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
3 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LKS Bolmin |
3 - 3 |
Gród Wiślica |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Gród Wiślica |
1 - 4 |
Partyzant Wodzisław |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 1 |
GKS Imielno |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 2 |
Zryw Skroniów |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Nida Oksa |
5 - 1 |
LKS Bolmin |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Strzelec Chroberz |
1 - 2 |
Dąb Nagłowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 6 |
Wisła Nowy Korczyn |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
|