Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Górno |
1 - 1 |
Piast Osiek |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
1 - 2 |
Arka Pawłów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
2 - 0 |
GKS Obrazów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
1 - 2 |
Baszta Rytwiany |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
0 - 2 |
LZS Samborzec |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Pauza: Koprzywianka Koprzywnica, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Nidzianka Bieliny |
2 - 0 |
Huragan Wilczyce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
GKS Obrazów |
2 - 2 |
Baszta Rytwiany |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Arka Pawłów |
4 - 1 |
FKS Łazy Starachowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Piast Osiek |
0 - 1 |
UKS Baćkowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
2 - 7 |
GKS Górno |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Pauza: LZS Samborzec, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
UKS Baćkowice |
3 - 3 |
Koprzywianka Koprzywnica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
1 - 8 |
Piast Osiek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
2 - 4 |
Arka Pawłów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Huragan Wilczyce |
1 - 1 |
GKS Obrazów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
LZS Samborzec |
2 - 1 |
Nidzianka Bieliny |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pauza: GKS Górno, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Obrazów |
2 - 4 |
LZS Samborzec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Arka Pawłów |
4 - 3 |
Huragan Wilczyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Piast Osiek |
2 - 1 |
Baszta Rytwiany |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
6 - 1 |
FKS Łazy Starachowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
GKS Górno |
5 - 2 |
UKS Baćkowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Pauza: Nidzianka Bieliny, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
FKS Łazy Starachowice |
1 - 6 |
GKS Górno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
1 - 0 |
Koprzywianka Koprzywnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
1 - 1 |
Piast Osiek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
LZS Samborzec |
2 - 0 |
Arka Pawłów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
3 - 1 |
GKS Obrazów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Pauza: UKS Baćkowice, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Arka Pawłów |
2 - 4 |
Nidzianka Bieliny |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Piast Osiek |
1 - 0 |
LZS Samborzec |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
5 - 2 |
Huragan Wilczyce |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
GKS Górno |
5 - 0 |
Baszta Rytwiany |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
4 - 0 |
FKS Łazy Starachowice |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Pauza: GKS Obrazów, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Baszta Rytwiany |
3 - 3 |
UKS Baćkowice |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
1 - 2 |
GKS Górno |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
LZS Samborzec |
3 - 0 |
Koprzywianka Koprzywnica |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
4 - 0 |
Piast Osiek |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
GKS Obrazów |
0 - 2 |
Arka Pawłów |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Pauza: FKS Łazy Starachowice, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Piast Osiek |
5 - 1 |
GKS Obrazów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
0 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
GKS Górno |
4 - 2 |
LZS Samborzec |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
2 - 1 |
Huragan Wilczyce |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
6 - 1 |
Baszta Rytwiany |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Pauza: Arka Pawłów, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan Wilczyce |
3 - 7 |
FKS Łazy Starachowice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
LZS Samborzec |
2 - 1 |
UKS Baćkowice |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
0 - 1 |
GKS Górno |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
GKS Obrazów |
1 - 4 |
Koprzywianka Koprzywnica |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Arka Pawłów |
2 - 1 |
Piast Osiek |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Pauza: Baszta Rytwiany, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Koprzywianka Koprzywnica |
0 - 2 |
Arka Pawłów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
GKS Górno |
3 - 0 |
GKS Obrazów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
1 - 1 |
Nidzianka Bieliny |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
0 - 4 |
LZS Samborzec |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
5 - 1 |
Huragan Wilczyce |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pauza: Piast Osiek, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 1 |
Baszta Rytwiany |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Nidzianka Bieliny |
8 - 0 |
FKS Łazy Starachowice |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
vo, na boisku 8-2 |
GKS Obrazów |
2 - 3 |
UKS Baćkowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Arka Pawłów |
0 - 2 |
GKS Górno |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Piast Osiek |
2 - 1 |
Koprzywianka Koprzywnica |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Pauza: Huragan Wilczyce, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Górno |
3 - 1 |
FKS Łazy Starachowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
1 - 3 |
Baszta Rytwiany |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Piast Osiek |
3 - 0 |
Huragan Wilczyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Arka Pawłów |
4 - 1 |
LZS Samborzec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
GKS Obrazów |
4 - 2 |
Nidzianka Bieliny |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: UKS Baćkowice, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Nidzianka Bieliny |
3 - 2 |
Arka Pawłów |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
LZS Samborzec |
5 - 3 |
Piast Osiek |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
1 - 5 |
Koprzywianka Koprzywnica |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Baszta Rytwiany |
0 - 6 |
GKS Górno |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
6 - 1 |
UKS Baćkowice |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Pauza: GKS Obrazów, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
UKS Baćkowice |
1 - 3 |
Baszta Rytwiany |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
GKS Górno |
3 - 0 |
Huragan Wilczyce |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
2 - 4 |
LZS Samborzec |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Piast Osiek |
3 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Arka Pawłów |
8 - 1 |
GKS Obrazów |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Pauza: FKS Łazy Starachowice, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Obrazów |
4 - 0 |
Piast Osiek |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
3 - 0 |
Koprzywianka Koprzywnica |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
LZS Samborzec |
1 - 1 |
GKS Górno |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
2 - 1 |
UKS Baćkowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Baszta Rytwiany |
3 - 4 |
FKS Łazy Starachowice |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Pauza: Arka Pawłów, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
FKS Łazy Starachowice |
3 - 1 |
Huragan Wilczyce |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
2 - 1 |
LZS Samborzec |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
GKS Górno |
4 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
4 - 2 |
GKS Obrazów |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Piast Osiek |
2 - 4 |
Arka Pawłów |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pauza: Baszta Rytwiany, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Arka Pawłów |
5 - 0 |
Koprzywianka Koprzywnica |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
GKS Obrazów |
1 - 3 |
GKS Górno |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
1 - 1 |
UKS Baćkowice |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
LZS Samborzec |
2 - 1 |
FKS Łazy Starachowice |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
6 - 3 |
Baszta Rytwiany |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Piast Osiek, |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Piast Osiek |
1 - 5 |
GKS Górno |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Arka Pawłów |
7 - 1 |
UKS Baćkowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
GKS Obrazów |
3 - 2 |
FKS Łazy Starachowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Baszta Rytwiany |
3 - 4 |
Nidzianka Bieliny |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LZS Samborzec |
3 - 0 |
Huragan Wilczyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: Koprzywianka Koprzywnica, |
Kolejka 13 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan Wilczyce |
3 - 1 |
Nidzianka Bieliny |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Baszta Rytwiany |
0 - 5 |
GKS Obrazów |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
FKS Łazy Starachowice |
0 - 6 |
Arka Pawłów |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
1 - 5 |
Piast Osiek |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
GKS Górno |
3 - 3 |
Koprzywianka Koprzywnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Pauza: LZS Samborzec, |
Kolejka 14 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Koprzywianka Koprzywnica |
4 - 2 |
UKS Baćkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 10:00 |
Piast Osiek |
7 - 2 |
FKS Łazy Starachowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Arka Pawłów |
13 - 0 |
Baszta Rytwiany |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
GKS Obrazów |
3 - 0 |
Huragan Wilczyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
2 - 0 |
LZS Samborzec |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Pauza: GKS Górno, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 4 |
GKS Obrazów |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Huragan Wilczyce |
0 - 8 |
Arka Pawłów |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Baszta Rytwiany |
2 - 1 |
Piast Osiek |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
FKS Łazy Starachowice |
1 - 4 |
Koprzywianka Koprzywnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
1 - 5 |
GKS Górno |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Pauza: Nidzianka Bieliny, |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Baszta Rytwiany |
0 - 2 |
LZS Samborzec |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
FKS Łazy Starachowice |
2 - 4 |
Nidzianka Bieliny |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
UKS Baćkowice |
3 - 4 |
GKS Obrazów |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
GKS Górno |
0 - 0 |
Arka Pawłów |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
4 - 3 |
Piast Osiek |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Pauza: Huragan Wilczyce, . |
|