1 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
GKS Łoniów |
0 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
OKS Opatów |
2 - 1 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 |
25 sierpnia 2023
25.08 - 17:30 (Pt) |
3 | KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski pauzuje |
3 września 2023
3.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
KS Tarłów |
4 - 2 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 |
9 września 2023
9.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
5 - 4 |
Star II Starachowice |
+3 |
17 września 2023
17.09 - 15:00 (Nd) |
6 |
GKS Iwaniska |
0 - 4 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
+3 |
23 września 2023
23.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
8 - 0 |
GKS Świniary |
+3 |
1 października 2023
1.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
Marol Jacentów |
0 - 8 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
+3 |
8 października 2023
8.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
11 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
+3 |
11 października 2023
11.10 - 16:00 (Śr) |
10 |
Baszta Rytwiany |
2 - 5 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
+3 |
21 października 2023
21.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 2 |
LZS Samborzec |
+3 |
28 października 2023
28.10 - 18:30 (Sb) |
12 | KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski pauzuje | 4/5. listopada 2023 |
13 |
Koprzywianka Koprzywnica |
2 - 0 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 (Sb) |
14 |
GKS Łoniów |
4 - 0 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 (Sb) |
15 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
OKS Opatów |
+1 |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 (Sb) |
16 | KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski pauzuje | 6/7. kwietnia 2024 |
17 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
12 - 1 |
KS Tarłów |
+3 |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 (Nd) |
18 |
Star II Starachowice |
5 - 1 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
7 - 1 |
GKS Iwaniska |
+3 |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 (Nd) |
20 |
GKS Świniary |
2 - 5 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
+3 |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 (Sb) |
21 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Marol Jacentów |
|
12 maja 2024
12.05 - 11:00 (Nd) |
22 |
Nidzianka Bieliny |
- |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
|
18 maja 2024
18.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Baszta Rytwiany |
|
25 maja 2024
25.05 - 12:00 (Sb) |
24 |
LZS Samborzec |
- |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
|
30 maja 2024
30.05 - 15:00 (Cz) |
25 | KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski pauzuje | 1/2. czerwca 2024 |
26 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Koprzywianka Koprzywnica |
|
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 (Nd) |