Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
GKS Iwaniska |
3 - 4 |
LZS Samborzec |
20 sierpnia 2023
20.08 - 15:00 |
Marol Jacentów |
1 - 2 |
KS Tarłów |
20 sierpnia 2023
20.08 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
2 - 2 |
OKS Opatów |
20 sierpnia 2023
20.08 - 15:00 |
GKS Świniary |
0 - 11 |
Star II Starachowice |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
GKS Łoniów |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Pauza: Koprzywianka Koprzywnica, Nidzianka Bieliny, |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Star II Starachowice |
8 - 1 |
Marol Jacentów |
27 sierpnia 2023
27.08 - 13:00 |
LZS Samborzec |
2 - 3 |
Koprzywianka Koprzywnica |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
OKS Opatów |
2 - 1 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
25 sierpnia 2023
25.08 - 17:30 |
KS Tarłów |
2 - 2 |
Nidzianka Bieliny |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:30 |
GKS Iwaniska |
1 - 1 |
GKS Świniary |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Pauza: GKS Łoniów, Baszta Rytwiany, |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Marol Jacentów |
2 - 1 |
GKS Iwaniska |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
4 - 2 |
KS Tarłów |
19 listopada 2023
19.11 - 12:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
5 - 2 |
GKS Łoniów |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
4 - 0 |
Star II Starachowice |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
GKS Świniary |
2 - 3 |
LZS Samborzec |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Pauza: OKS Opatów, KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski, |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 1 |
GKS Łoniów |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
OKS Opatów |
5 - 1 |
Koprzywianka Koprzywnica |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
KS Tarłów |
4 - 2 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Star II Starachowice |
4 - 1 |
Baszta Rytwiany |
10 września 2023
10.09 - 15:00 |
GKS Iwaniska |
1 - 2 |
Nidzianka Bieliny |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
GKS Świniary |
2 - 1 |
Marol Jacentów |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Marol Jacentów |
0 - 2 |
LZS Samborzec |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
3 - 2 |
GKS Świniary |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
2 - 0 |
GKS Iwaniska |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
5 - 4 |
Star II Starachowice |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
GKS Łoniów |
0 - 1 |
OKS Opatów |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Pauza: KS Tarłów, Koprzywianka Koprzywnica, |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 4 |
OKS Opatów |
23 września 2023
23.09 - 11:30 |
KS Tarłów |
4 - 2 |
Koprzywianka Koprzywnica |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
GKS Iwaniska |
0 - 4 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
GKS Świniary |
3 - 1 |
Baszta Rytwiany |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Marol Jacentów |
1 - 2 |
Nidzianka Bieliny |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Pauza: Star II Starachowice, GKS Łoniów, |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Nidzianka Bieliny |
1 - 1 |
LZS Samborzec |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
7 - 2 |
Marol Jacentów |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
8 - 0 |
GKS Świniary |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
5 - 3 |
Star II Starachowice |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
GKS Łoniów |
1 - 0 |
KS Tarłów |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Iwaniska, OKS Opatów, |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
KS Tarłów |
3 - 3 |
OKS Opatów |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Star II Starachowice |
8 - 0 |
GKS Łoniów |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
GKS Iwaniska |
2 - 1 |
Koprzywianka Koprzywnica |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Marol Jacentów |
0 - 8 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
1 - 1 |
Baszta Rytwiany |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Świniary, LZS Samborzec, |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Baszta Rytwiany |
0 - 4 |
LZS Samborzec |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
11 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
11 października 2023
11.10 - 16:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
5 - 0 |
GKS Świniary |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
OKS Opatów |
4 - 2 |
Star II Starachowice |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
GKS Łoniów |
2 - 0 |
GKS Iwaniska |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Pauza: Marol Jacentów, KS Tarłów, |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 0 |
KS Tarłów |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
GKS Świniary |
4 - 0 |
GKS Łoniów |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Marol Jacentów |
0 - 4 |
Koprzywianka Koprzywnica |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Baszta Rytwiany |
2 - 5 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
GKS Iwaniska |
1 - 4 |
OKS Opatów |
22 października 2023
22.10 - 15:00 |
Pauza: Nidzianka Bieliny, Star II Starachowice, |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 2 |
LZS Samborzec |
28 października 2023
28.10 - 18:30 |
Koprzywianka Koprzywnica |
3 - 1 |
Nidzianka Bieliny |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
GKS Łoniów |
3 - 1 |
Marol Jacentów |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
OKS Opatów |
5 - 0 |
GKS Świniary |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
KS Tarłów |
1 - 8 |
Star II Starachowice |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Pauza: Baszta Rytwiany, GKS Iwaniska, |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
0 - 6 |
Star II Starachowice |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
GKS Iwaniska |
1 - 3 |
KS Tarłów |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Marol Jacentów |
2 - 3 |
OKS Opatów |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Nidzianka Bieliny |
6 - 0 |
GKS Łoniów |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Baszta Rytwiany |
0 - 1 |
Koprzywianka Koprzywnica |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Pauza: KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski, GKS Świniary, |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Koprzywianka Koprzywnica |
2 - 0 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
GKS Łoniów |
1 - 7 |
Baszta Rytwiany |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
OKS Opatów |
1 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
KS Tarłów |
6 - 3 |
GKS Świniary |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Star II Starachowice |
6 - 0 |
GKS Iwaniska |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Pauza: LZS Samborzec, Marol Jacentów, |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
2 - 2 |
GKS Iwaniska |
23 marca 2024
23.03 - 11:00 |
KS Tarłów |
2 - 0 |
Marol Jacentów |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
OKS Opatów |
5 - 0 |
Baszta Rytwiany |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Star II Starachowice |
2 - 0 |
GKS Świniary |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
GKS Łoniów |
4 - 0 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Pauza: Koprzywianka Koprzywnica, Nidzianka Bieliny, |
Kolejka 15 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Marol Jacentów |
1 - 8 |
Star II Starachowice |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
0 - 3 |
LZS Samborzec |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
OKS Opatów |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
0 - 4 |
KS Tarłów |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
GKS Świniary |
2 - 0 |
GKS Iwaniska |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Pauza: GKS Łoniów, Baszta Rytwiany, |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
GKS Iwaniska |
3 - 3 |
Marol Jacentów |
7 kwietnia 2024
7.04 - 17:00 |
KS Tarłów |
6 - 2 |
Baszta Rytwiany |
7 kwietnia 2024
7.04 - 15:00 |
GKS Łoniów |
3 - 2 |
Koprzywianka Koprzywnica |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Star II Starachowice |
9 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
7 kwietnia 2024
7.04 - 13:00 |
LZS Samborzec |
1 - 1 |
GKS Świniary |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
Pauza: OKS Opatów, KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski, |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
GKS Łoniów |
3 - 3 |
LZS Samborzec |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Koprzywianka Koprzywnica |
4 - 1 |
OKS Opatów |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
12 - 1 |
KS Tarłów |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
0 - 3 |
Star II Starachowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 14:00 |
Nidzianka Bieliny |
0 - 4 |
GKS Iwaniska |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Marol Jacentów |
1 - 4 |
GKS Świniary |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
4 - 0 |
Marol Jacentów |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
GKS Świniary |
1 - 0 |
Nidzianka Bieliny |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
GKS Iwaniska |
1 - 1 |
Baszta Rytwiany |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Star II Starachowice |
5 - 1 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 |
OKS Opatów |
4 - 1 |
GKS Łoniów |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Pauza: KS Tarłów, Koprzywianka Koprzywnica, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
OKS Opatów |
1 - 1 |
LZS Samborzec |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
0 - 1 |
KS Tarłów |
28 kwietnia 2024
28.04 - 13:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
7 - 1 |
GKS Iwaniska |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
5 - 1 |
GKS Świniary |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Nidzianka Bieliny |
4 - 0 |
Marol Jacentów |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Pauza: Star II Starachowice, GKS Łoniów, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
2 - 1 |
Nidzianka Bieliny |
5 maja 2024
5.05 - 17:00 |
Marol Jacentów |
5 - 1 |
Baszta Rytwiany |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
GKS Świniary |
2 - 5 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Star II Starachowice |
9 - 0 |
Koprzywianka Koprzywnica |
4 maja 2024
4.05 - 13:00 |
KS Tarłów |
3 - 1 |
GKS Łoniów |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Pauza: GKS Iwaniska, OKS Opatów, |
|
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
OKS Opatów |
- |
KS Tarłów |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
GKS Łoniów |
- |
Star II Starachowice |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
- |
GKS Iwaniska |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Marol Jacentów |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Baszta Rytwiany |
- |
Nidzianka Bieliny |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
Pauza: GKS Świniary, LZS Samborzec, |
|
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
- |
Baszta Rytwiany |
18 maja 2024
18.05 - 11:00 |
Nidzianka Bieliny |
- |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
GKS Świniary |
- |
Koprzywianka Koprzywnica |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
Star II Starachowice |
- |
OKS Opatów |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
GKS Iwaniska |
- |
GKS Łoniów |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
Pauza: Marol Jacentów, KS Tarłów, |
|
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
KS Tarłów |
- |
LZS Samborzec |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
GKS Łoniów |
- |
GKS Świniary |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
- |
Marol Jacentów |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Baszta Rytwiany |
25 maja 2024
25.05 - 12:00 |
OKS Opatów |
- |
GKS Iwaniska |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
Pauza: Nidzianka Bieliny, Star II Starachowice, |
Kolejka 24 - 30. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Samborzec |
- |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
- |
Koprzywianka Koprzywnica |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
Marol Jacentów |
- |
GKS Łoniów |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
GKS Świniary |
- |
OKS Opatów |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
Star II Starachowice |
- |
KS Tarłów |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
Pauza: Baszta Rytwiany, GKS Iwaniska, |
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Star II Starachowice |
- |
LZS Samborzec |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
KS Tarłów |
- |
GKS Iwaniska |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
OKS Opatów |
- |
Marol Jacentów |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
GKS Łoniów |
- |
Nidzianka Bieliny |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
Koprzywianka Koprzywnica |
- |
Baszta Rytwiany |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
Pauza: KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski, GKS Świniary, |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Koprzywianka Koprzywnica |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
Baszta Rytwiany |
- |
GKS Łoniów |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
Nidzianka Bieliny |
- |
OKS Opatów |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
GKS Świniary |
- |
KS Tarłów |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
GKS Iwaniska |
- |
Star II Starachowice |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
Pauza: LZS Samborzec, Marol Jacentów, . |
|