Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Warta Sieraków |
3 - 2 |
Byki Obrowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
5 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 10:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 0 |
Golnica Ryczywół |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 2 |
Kłos Gałowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
LZS Otorowo |
3 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Huragan Młynkowo |
2 - 4 |
LKS Lipa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 13:00 |
Pauza: KS Gaj Wielki, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Gaj Mały |
4 - 1 |
Huragan Młynkowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Kłos Gałowo |
3 - 5 |
LZS Otorowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Golnica Ryczywół |
0 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Czarni Kaźmierz |
5 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Byki Obrowo |
2 - 0 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
KS Gaj Wielki |
8 - 2 |
Warta Sieraków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Pauza: LKS Lipa, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
7 - 0 |
KS Gaj Wielki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 1 |
Byki Obrowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
7 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
LZS Otorowo |
6 - 2 |
Golnica Ryczywół |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Huragan Młynkowo |
2 - 6 |
Kłos Gałowo |
28 sierpnia 2020
28.08 - 18:00 |
LKS Lipa |
2 - 3 |
Zieloni Gaj Mały |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Pauza: Warta Sieraków, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Kłos Gałowo |
3 - 2 |
LKS Lipa |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Golnica Ryczywół |
3 - 3 |
Huragan Młynkowo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Czarni Kaźmierz |
7 - 3 |
LZS Otorowo |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Byki Obrowo |
0 - 5 |
Rożnovia Rożnowo |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
KS Gaj Wielki |
4 - 4 |
Rzemieślnik Kwilcz |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Warta Sieraków |
1 - 2 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Pauza: Zieloni Gaj Mały, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 0 |
Warta Sieraków |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 0 |
KS Gaj Wielki |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
LZS Otorowo |
6 - 1 |
Byki Obrowo |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Huragan Młynkowo |
1 - 3 |
Czarni Kaźmierz |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
LKS Lipa |
3 - 1 |
Golnica Ryczywół |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Zieloni Gaj Mały |
0 - 0 |
Kłos Gałowo |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Pauza: Tarnovia III Tarnowo Podgórne, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Golnica Ryczywół |
2 - 4 |
Zieloni Gaj Mały |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Czarni Kaźmierz |
3 - 7 |
LKS Lipa |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Byki Obrowo |
0 - 5 |
Huragan Młynkowo |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
KS Gaj Wielki |
2 - 2 |
LZS Otorowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Warta Sieraków |
1 - 0 |
Rożnovia Rożnowo |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
4 - 0 |
Rzemieślnik Kwilcz |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pauza: Kłos Gałowo, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Rożnovia Rożnowo |
2 - 3 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
LZS Otorowo |
5 - 1 |
Warta Sieraków |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Huragan Młynkowo |
2 - 0 |
KS Gaj Wielki |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
LKS Lipa |
7 - 3 |
Byki Obrowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
3 - 2 |
Czarni Kaźmierz |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kłos Gałowo |
6 - 1 |
Golnica Ryczywół |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Pauza: Rzemieślnik Kwilcz, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Czarni Kaźmierz |
2 - 7 |
Kłos Gałowo |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Byki Obrowo |
3 - 3 |
Zieloni Gaj Mały |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
KS Gaj Wielki |
1 - 2 |
LKS Lipa |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Warta Sieraków |
0 - 1 |
Huragan Młynkowo |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
1 - 3 |
LZS Otorowo |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 6 |
Rożnovia Rożnowo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: Golnica Ryczywół, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LZS Otorowo |
7 - 1 |
Rzemieślnik Kwilcz |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Huragan Młynkowo |
1 - 5 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
LKS Lipa |
12 - 0 |
Warta Sieraków |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Zieloni Gaj Mały |
4 - 1 |
KS Gaj Wielki |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kłos Gałowo |
6 - 1 |
Byki Obrowo |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Golnica Ryczywół |
4 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Pauza: Rożnovia Rożnowo, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Byki Obrowo |
1 - 2 |
Golnica Ryczywół |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 4 |
Kłos Gałowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Warta Sieraków |
4 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
0 - 1 |
LKS Lipa |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
0 - 2 |
Huragan Młynkowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Rożnovia Rożnowo |
2 - 2 |
LZS Otorowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: Czarni Kaźmierz, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Huragan Młynkowo |
4 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
LKS Lipa |
7 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Zieloni Gaj Mały |
1 - 1 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Kłos Gałowo |
3 - 0 |
Warta Sieraków |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Golnica Ryczywół |
3 - 0 |
KS Gaj Wielki |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Czarni Kaźmierz |
0 - 1 |
Byki Obrowo |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Pauza: LZS Otorowo, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
KS Gaj Wielki |
2 - 4 |
Czarni Kaźmierz |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Warta Sieraków |
2 - 1 |
Golnica Ryczywół |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
3 - 3 |
Kłos Gałowo |
8 listopada 2020
8.11 - 10:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Rożnovia Rożnowo |
3 - 2 |
LKS Lipa |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
LZS Otorowo |
8 - 1 |
Huragan Młynkowo |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Byki Obrowo, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Lipa |
3 - 7 |
LZS Otorowo |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Zieloni Gaj Mały |
0 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Kłos Gałowo |
3 - 0 |
Rzemieślnik Kwilcz |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Golnica Ryczywół |
2 - 3 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Czarni Kaźmierz |
2 - 1 |
Warta Sieraków |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Byki Obrowo |
4 - 3 |
KS Gaj Wielki |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Pauza: Huragan Młynkowo, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Sieraków |
0 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Byki Obrowo |
4 - 6 |
LZS Otorowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Czarni Kaźmierz |
1 - 4 |
Huragan Młynkowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Golnica Ryczywół |
2 - 5 |
LKS Lipa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Kłos Gałowo |
2 - 0 |
Zieloni Gaj Mały |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pauza: Tarnovia III Tarnowo Podgórne, |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Gaj Mały |
2 - 0 |
Golnica Ryczywół |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
LKS Lipa |
7 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Huragan Młynkowo |
2 - 1 |
Byki Obrowo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
LZS Otorowo |
3 - 1 |
KS Gaj Wielki |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Rożnovia Rożnowo |
1 - 0 |
Warta Sieraków |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 1 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Pauza: Kłos Gałowo, |
Kolejka 16 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Gaj Wielki |
3 - 3 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Byki Obrowo |
3 - 3 |
Rzemieślnik Kwilcz |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Czarni Kaźmierz |
4 - 3 |
Rożnovia Rożnowo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Golnica Ryczywół |
0 - 7 |
LZS Otorowo |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Kłos Gałowo |
9 - 0 |
Huragan Młynkowo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
5 - 0 |
LKS Lipa |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: Warta Sieraków, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
3 - 3 |
Rożnovia Rożnowo |
9 maja 2021
9.05 - 10:00 |
Warta Sieraków |
0 - 5 |
LZS Otorowo |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
KS Gaj Wielki |
3 - 0 |
Huragan Młynkowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Byki Obrowo |
0 - 4 |
LKS Lipa |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Czarni Kaźmierz |
0 - 6 |
Zieloni Gaj Mały |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Golnica Ryczywół |
2 - 5 |
Kłos Gałowo |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pauza: Rzemieślnik Kwilcz, |
Kolejka 17 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Lipa |
1 - 6 |
Kłos Gałowo |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Huragan Młynkowo |
4 - 2 |
Golnica Ryczywół |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
LZS Otorowo |
5 - 2 |
Czarni Kaźmierz |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Rożnovia Rożnowo |
3 - 0 |
Byki Obrowo |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 0 |
KS Gaj Wielki |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
1 - 0 |
Warta Sieraków |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
Pauza: Zieloni Gaj Mały, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Kłos Gałowo |
8 - 0 |
Czarni Kaźmierz |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
3 - 0 |
Byki Obrowo |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
LKS Lipa |
6 - 0 |
KS Gaj Wielki |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Huragan Młynkowo |
3 - 0 |
Warta Sieraków |
19 maja 2021
19.05 - 18:30 |
vo, na boisku 5-6 |
LZS Otorowo |
4 - 3 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
3 - 0 |
Rzemieślnik Kwilcz |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pauza: Golnica Ryczywół, |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 2 |
LZS Otorowo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
4 - 0 |
Huragan Młynkowo |
23 maja 2021
23.05 - 10:00 |
Warta Sieraków |
2 - 1 |
LKS Lipa |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 4 |
Zieloni Gaj Mały |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Byki Obrowo |
1 - 4 |
Kłos Gałowo |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Czarni Kaźmierz |
1 - 2 |
Golnica Ryczywół |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pauza: Rożnovia Rożnowo, |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Golnica Ryczywół |
3 - 6 |
Byki Obrowo |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Kłos Gałowo |
3 - 0 |
KS Gaj Wielki |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
6 - 1 |
Warta Sieraków |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LKS Lipa |
4 - 1 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Huragan Młynkowo |
1 - 4 |
Rzemieślnik Kwilcz |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
LZS Otorowo |
8 - 0 |
Rożnovia Rożnowo |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Pauza: Czarni Kaźmierz, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Byki Obrowo |
5 - 3 |
Warta Sieraków |
3 czerwca 2021
3.06 - 12:00 |
Czarni Kaźmierz |
2 - 2 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Golnica Ryczywół |
2 - 4 |
Rzemieślnik Kwilcz |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Kłos Gałowo |
4 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Zieloni Gaj Mały |
3 - 2 |
LZS Otorowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
LKS Lipa |
6 - 1 |
Huragan Młynkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pauza: KS Gaj Wielki, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 1 |
Huragan Młynkowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
3 - 1 |
LKS Lipa |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
5 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
6 czerwca 2021
6.06 - 10:00 |
Warta Sieraków |
0 - 7 |
Kłos Gałowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
KS Gaj Wielki |
6 - 2 |
Golnica Ryczywół |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Byki Obrowo |
2 - 6 |
Czarni Kaźmierz |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Pauza: LZS Otorowo, |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Czarni Kaźmierz |
0 - 1 |
KS Gaj Wielki |
12 czerwca 2021
12.06 - 19:00 |
Golnica Ryczywół |
2 - 1 |
Warta Sieraków |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Kłos Gałowo |
1 - 1 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
7 - 0 |
Rzemieślnik Kwilcz |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
LKS Lipa |
6 - 1 |
Rożnovia Rożnowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Huragan Młynkowo |
1 - 15 |
LZS Otorowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: Byki Obrowo, |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Otorowo |
5 - 3 |
LKS Lipa |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 4 |
Kłos Gałowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
1 - 3 |
Golnica Ryczywół |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Warta Sieraków |
3 - 4 |
Czarni Kaźmierz |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
KS Gaj Wielki |
1 - 1 |
Byki Obrowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Huragan Młynkowo, |
Kolejka 15 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Huragan Młynkowo |
1 - 6 |
Zieloni Gaj Mały |
26 czerwca 2021
26.06 - 12:00 |
LZS Otorowo |
4 - 3 |
Kłos Gałowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
2 - 4 |
Golnica Ryczywół |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
5 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Tarnovia III Tarnowo Podgórne |
7 - 2 |
Byki Obrowo |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Warta Sieraków |
2 - 3 |
KS Gaj Wielki |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: LKS Lipa, . |
|