Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zawisza Dolsk |
1 - 1 |
Awdaniec Pakosław |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GKS Krzemieniewo |
3 - 1 |
CKS Zduny |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Tur Turew |
2 - 1 |
Czarni Dobrzyca |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Ruch Bojanowo |
0 - 2 |
Dąbroczanka Pępowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
KSGB Manieczki |
2 - 1 |
UKS Śrem |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 - 1 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pauza: Żaki Taczanów, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
UKS Śrem |
3 - 0 |
Kłos II Zaniemyśl |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
2 - 1 |
KSGB Manieczki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Czarni Dobrzyca |
3 - 0 |
Ruch Bojanowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
CKS Zduny |
2 - 2 |
Tur Turew |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
2 - 2 |
GKS Krzemieniewo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Żaki Taczanów |
2 - 1 |
Zawisza Dolsk |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Gladiatorzy Pieruszyce, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Krzemieniewo |
6 - 2 |
Żaki Taczanów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Tur Turew |
3 - 0 |
Awdaniec Pakosław |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Ruch Bojanowo |
4 - 1 |
CKS Zduny |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KSGB Manieczki |
1 - 0 |
Czarni Dobrzyca |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
2 - 6 |
Dąbroczanka Pępowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
1 - 7 |
UKS Śrem |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Zawisza Dolsk, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Dąbroczanka Pępowo |
7 - 2 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Czarni Dobrzyca |
6 - 0 |
Kłos II Zaniemyśl |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
CKS Zduny |
1 - 4 |
KSGB Manieczki |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Awdaniec Pakosław |
0 - 1 |
Ruch Bojanowo |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Żaki Taczanów |
2 - 1 |
Tur Turew |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Zawisza Dolsk |
3 - 0 |
GKS Krzemieniewo |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: UKS Śrem, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Tur Turew |
1 - 3 |
Zawisza Dolsk |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Ruch Bojanowo |
6 - 0 |
Żaki Taczanów |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
KSGB Manieczki |
2 - 2 |
Awdaniec Pakosław |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
1 - 0 |
CKS Zduny |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
0 - 2 |
Czarni Dobrzyca |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
UKS Śrem |
0 - 1 |
Dąbroczanka Pępowo |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Pauza: GKS Krzemieniewo, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Czarni Dobrzyca |
2 - 2 |
UKS Śrem |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
CKS Zduny |
0 - 7 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
5 - 0 |
Kłos II Zaniemyśl |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
2 - 4 |
KSGB Manieczki |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Zawisza Dolsk |
2 - 3 |
Ruch Bojanowo |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
GKS Krzemieniewo |
0 - 3 |
Tur Turew |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: Dąbroczanka Pępowo, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Ruch Bojanowo |
2 - 3 |
GKS Krzemieniewo |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
KSGB Manieczki |
2 - 3 |
Zawisza Dolsk |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Kłos II Zaniemyśl |
8 - 1 |
Żaki Taczanów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
2 - 4 |
Awdaniec Pakosław |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
UKS Śrem |
3 - 0 |
CKS Zduny |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
1 - 1 |
Czarni Dobrzyca |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Tur Turew, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
CKS Zduny |
2 - 4 |
Dąbroczanka Pępowo |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
0 - 4 |
UKS Śrem |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
1 - 2 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Zawisza Dolsk |
2 - 0 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
GKS Krzemieniewo |
1 - 2 |
KSGB Manieczki |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Tur Turew |
3 - 0 |
Ruch Bojanowo |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Pauza: Czarni Dobrzyca, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KSGB Manieczki |
1 - 3 |
Tur Turew |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 - 0 |
GKS Krzemieniewo |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
2 - 2 |
Zawisza Dolsk |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
UKS Śrem |
8 - 0 |
Żaki Taczanów |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
1 - 1 |
Awdaniec Pakosław |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Czarni Dobrzyca |
5 - 2 |
CKS Zduny |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Ruch Bojanowo, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Awdaniec Pakosław |
0 - 3 |
Czarni Dobrzyca |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Żaki Taczanów |
0 - 5 |
Dąbroczanka Pępowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Zawisza Dolsk |
1 - 1 |
UKS Śrem |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
GKS Krzemieniewo |
2 - 1 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Tur Turew |
1 - 2 |
Kłos II Zaniemyśl |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Ruch Bojanowo |
2 - 1 |
KSGB Manieczki |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: CKS Zduny, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Kłos II Zaniemyśl |
0 - 0 |
Ruch Bojanowo |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
4 - 2 |
Tur Turew |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
UKS Śrem |
8 - 0 |
GKS Krzemieniewo |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
5 - 2 |
Zawisza Dolsk |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Czarni Dobrzyca |
4 - 0 |
Żaki Taczanów |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
CKS Zduny |
7 - 0 |
Awdaniec Pakosław |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pauza: KSGB Manieczki, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Żaki Taczanów |
1 - 2 |
CKS Zduny |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Zawisza Dolsk |
0 - 0 |
Czarni Dobrzyca |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
GKS Krzemieniewo |
1 - 2 |
Dąbroczanka Pępowo |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Tur Turew |
0 - 3 |
UKS Śrem |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Ruch Bojanowo |
2 - 1 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
KSGB Manieczki |
6 - 3 |
Kłos II Zaniemyśl |
8 listopada 2020
8.11 - 12:30 |
Pauza: Awdaniec Pakosław, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Gladiatorzy Pieruszyce |
3 - 4 |
KSGB Manieczki |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
UKS Śrem |
2 - 3 |
Ruch Bojanowo |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
3 - 0 |
Tur Turew |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Czarni Dobrzyca |
3 - 0 |
GKS Krzemieniewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
CKS Zduny |
4 - 0 |
Zawisza Dolsk |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
2 - 0 |
Żaki Taczanów |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Pauza: Kłos II Zaniemyśl, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zawisza Dolsk |
3 - 1 |
Tur Turew |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
0 - 2 |
Ruch Bojanowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
2 - 3 |
KSGB Manieczki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
CKS Zduny |
3 - 0 |
Kłos II Zaniemyśl |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Czarni Dobrzyca |
4 - 3 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
2 - 5 |
UKS Śrem |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pauza: GKS Krzemieniewo, |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
UKS Śrem |
4 - 2 |
Czarni Dobrzyca |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
3 - 1 |
CKS Zduny |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
0 - 2 |
Awdaniec Pakosław |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
KSGB Manieczki |
1 - 0 |
Żaki Taczanów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Ruch Bojanowo |
1 - 0 |
Zawisza Dolsk |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Tur Turew |
3 - 2 |
GKS Krzemieniewo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Dąbroczanka Pępowo, |
Kolejka 16 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Żaki Taczanów |
1 - 6 |
GKS Krzemieniewo |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Awdaniec Pakosław |
3 - 2 |
Tur Turew |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
CKS Zduny |
0 - 3 |
Ruch Bojanowo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Czarni Dobrzyca |
1 - 2 |
KSGB Manieczki |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
5 - 2 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
UKS Śrem |
8 - 3 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Pauza: Zawisza Dolsk, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Krzemieniewo |
3 - 3 |
Ruch Bojanowo |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Zawisza Dolsk |
0 - 2 |
KSGB Manieczki |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
1 - 2 |
Kłos II Zaniemyśl |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
3 - 4 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
CKS Zduny |
2 - 5 |
UKS Śrem |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Czarni Dobrzyca |
0 - 2 |
Dąbroczanka Pępowo |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Tur Turew, |
Kolejka 17 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Gladiatorzy Pieruszyce |
1 - 5 |
Dąbroczanka Pępowo |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 - 0 |
Czarni Dobrzyca |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
vo, na boisku 1-3 |
KSGB Manieczki |
8 - 1 |
CKS Zduny |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Ruch Bojanowo |
1 - 1 |
Awdaniec Pakosław |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Tur Turew |
0 - 1 |
Żaki Taczanów |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
GKS Krzemieniewo |
1 - 6 |
Zawisza Dolsk |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pauza: UKS Śrem, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąbroczanka Pępowo |
3 - 1 |
CKS Zduny |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
UKS Śrem |
7 - 1 |
Awdaniec Pakosław |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
4 - 0 |
Żaki Taczanów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
2 - 2 |
Zawisza Dolsk |
16 maja 2021
16.05 - 10:00 |
KSGB Manieczki |
6 - 0 |
GKS Krzemieniewo |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Ruch Bojanowo |
4 - 2 |
Tur Turew |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Pauza: Czarni Dobrzyca, |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Tur Turew |
2 - 7 |
KSGB Manieczki |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
GKS Krzemieniewo |
2 - 1 |
Kłos II Zaniemyśl |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Zawisza Dolsk |
2 - 2 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
0 - 10 |
UKS Śrem |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Awdaniec Pakosław |
1 - 4 |
Dąbroczanka Pępowo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
CKS Zduny |
6 - 2 |
Czarni Dobrzyca |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Ruch Bojanowo, |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Czarni Dobrzyca |
3 - 0 |
Awdaniec Pakosław |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
4 - 1 |
Żaki Taczanów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
UKS Śrem |
2 - 2 |
Zawisza Dolsk |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
3 - 2 |
GKS Krzemieniewo |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
0 - 1 |
Tur Turew |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
KSGB Manieczki |
5 - 0 |
Ruch Bojanowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: CKS Zduny, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Awdaniec Pakosław |
3 - 2 |
Zawisza Dolsk |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
CKS Zduny |
6 - 1 |
GKS Krzemieniewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Czarni Dobrzyca |
3 - 2 |
Tur Turew |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
3 - 0 |
Ruch Bojanowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
UKS Śrem |
2 - 0 |
KSGB Manieczki |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
4 - 1 |
Kłos II Zaniemyśl |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pauza: Żaki Taczanów, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ruch Bojanowo |
6 - 2 |
Kłos II Zaniemyśl |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Tur Turew |
1 - 2 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
GKS Krzemieniewo |
1 - 7 |
UKS Śrem |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Zawisza Dolsk |
2 - 3 |
Dąbroczanka Pępowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Żaki Taczanów |
2 - 2 |
Czarni Dobrzyca |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Awdaniec Pakosław |
0 - 2 |
CKS Zduny |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Pauza: KSGB Manieczki, |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
CKS Zduny |
6 - 3 |
Żaki Taczanów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Czarni Dobrzyca |
2 - 1 |
Zawisza Dolsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Dąbroczanka Pępowo |
9 - 1 |
GKS Krzemieniewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
UKS Śrem |
5 - 0 |
Tur Turew |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
2 - 0 |
Ruch Bojanowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Kłos II Zaniemyśl |
2 - 8 |
KSGB Manieczki |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pauza: Awdaniec Pakosław, |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KSGB Manieczki |
5 - 1 |
Gladiatorzy Pieruszyce |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Ruch Bojanowo |
0 - 7 |
UKS Śrem |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Tur Turew |
1 - 0 |
Dąbroczanka Pępowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
GKS Krzemieniewo |
3 - 2 |
Czarni Dobrzyca |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zawisza Dolsk |
3 - 0 |
CKS Zduny |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Żaki Taczanów |
1 - 2 |
Awdaniec Pakosław |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Kłos II Zaniemyśl, |
Kolejka 15 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Kłos II Zaniemyśl |
2 - 2 |
UKS Śrem |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
KSGB Manieczki |
1 - 5 |
Dąbroczanka Pępowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Ruch Bojanowo |
2 - 4 |
Czarni Dobrzyca |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Tur Turew |
1 - 1 |
CKS Zduny |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
GKS Krzemieniewo |
1 - 2 |
Awdaniec Pakosław |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Zawisza Dolsk |
9 - 1 |
Żaki Taczanów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Gladiatorzy Pieruszyce, . |
|