Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Iskra II Kochlice |
14 - 0 |
Pogoń Dębice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
vo, na boisku 14-2 |
Polder Damianowo |
1 - 2 |
Ikar Miłogostowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
8 - 1 |
Orzeł Konary |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Gama Ujazd Górny |
8 - 1 |
Zryw Chełm |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Unia Rosochata |
6 - 1 |
Czarni Golanka Dolna |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Korona Kawice |
3 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 - 1 |
Polgeo Lusina |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Polgeo Lusina |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
6 - 4 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
1 - 2 |
Korona Kawice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Zryw Chełm |
0 - 10 |
Unia Rosochata |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orzeł Konary |
1 - 1 |
Gama Ujazd Górny |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Ikar Miłogostowice |
10 - 1 |
Orzeł Pichorowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
7 - 2 |
Polder Damianowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
7 - 1 |
Pogoń Dębice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
3 - 7 |
Iskra II Kochlice |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Gama Ujazd Górny |
1 - 6 |
Ikar Miłogostowice |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Unia Rosochata |
2 - 1 |
Orzeł Konary |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Korona Kawice |
11 - 3 |
Zryw Chełm |
6 września 2020
6.09 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
8 - 1 |
Czarni Golanka Dolna |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
0 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
1 - 11 |
Krokus Kwiatkowice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
0 - 9 |
Polgeo Lusina |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 8 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Orzeł Konary |
3 - 3 |
Korona Kawice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3 - 3 |
Unia Rosochata |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
9 - 5 |
Gama Ujazd Górny |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Polder Damianowo |
3 - 0 |
Orzeł Pichorowice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Pichorowice |
12 - 0 |
Pogoń Dębice |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Gama Ujazd Górny |
1 - 2 |
Polder Damianowo |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Unia Rosochata |
4 - 1 |
Iskra II Kochlice |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Korona Kawice |
0 - 6 |
Ikar Miłogostowice |
20 września 2020
20.09 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
5 - 2 |
Orzeł Konary |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
6 - 3 |
Zryw Chełm |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
15 - 0 |
Czarni Golanka Dolna |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
1 - 4 |
Czarni Golanka Dolna |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Zryw Chełm |
0 - 9 |
Krokus Kwiatkowice |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Orzeł Konary |
0 - 3 |
Polgeo Lusina |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
4 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Korona Kawice |
2 - 13 |
Iskra II Kochlice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Polder Damianowo |
3 - 2 |
Unia Rosochata |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orzeł Pichorowice |
7 - 0 |
Gama Ujazd Górny |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Gama Ujazd Górny |
6 - 4 |
Pogoń Dębice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Unia Rosochata |
1 - 0 |
Orzeł Pichorowice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Korona Kawice |
1 - 5 |
Polder Damianowo |
4 października 2020
4.10 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
9 - 1 |
Iskra II Kochlice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
1 - 4 |
Ikar Miłogostowice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
9 - 0 |
Orzeł Konary |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
3 - 2 |
Zryw Chełm |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Zryw Chełm |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
vo, na boisku 4-3 |
Orzeł Konary |
3 - 2 |
Czarni Golanka Dolna |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
1 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
6 - 2 |
Polgeo Lusina |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Polder Damianowo |
3 - 4 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Orzeł Pichorowice |
1 - 4 |
Korona Kawice |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Gama Ujazd Górny |
1 - 4 |
Unia Rosochata |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Rosochata |
10 - 0 |
Pogoń Dębice |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Korona Kawice |
3 - 3 |
Gama Ujazd Górny |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
0 - 4 |
Orzeł Pichorowice |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
1 - 5 |
Polder Damianowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
5 - 2 |
Iskra II Kochlice |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
0 - 11 |
Ikar Miłogostowice |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 6 |
Orzeł Konary |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
1 - 1 |
Orzeł Konary |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
11 - 0 |
Zryw Chełm |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
18 - 2 |
Czarni Golanka Dolna |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Polder Damianowo |
1 - 3 |
Krokus Kwiatkowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Orzeł Pichorowice |
5 - 3 |
Polgeo Lusina |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Gama Ujazd Górny |
3 - 5 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Unia Rosochata |
2 - 0 |
Korona Kawice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
12 - 2 |
Pogoń Dębice |
8 listopada 2020
8.11 - 14:30 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
4 - 3 |
Unia Rosochata |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
5 - 3 |
Gama Ujazd Górny |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
2 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
1 - 16 |
Polder Damianowo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Zryw Chełm |
3 - 7 |
Iskra II Kochlice |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Orzeł Konary |
0 - 4 |
Ikar Miłogostowice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Ikar Miłogostowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
4 - 3 |
Orzeł Konary |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Polder Damianowo |
6 - 1 |
Zryw Chełm |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
3 - 0 |
Czarni Golanka Dolna |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
2 - 8 |
Krokus Kwiatkowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Unia Rosochata |
2 - 2 |
Polgeo Lusina |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Korona Kawice |
1 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
17 - 0 |
Pogoń Dębice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
5 - 3 |
Korona Kawice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
3 - 3 |
Unia Rosochata |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
4 - 6 |
Gama Ujazd Górny |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 3 |
Orzeł Pichorowice |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Orzeł Konary |
0 - 5 |
Polder Damianowo |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
0 - 2 |
Iskra II Kochlice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Iskra II Kochlice |
|
Ikar Miłogostowice |
0 - 2 |
Polder Damianowo |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Orzeł Konary |
3 - 1 |
Orzeł Pichorowice |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Zryw Chełm |
4 - 1 |
Gama Ujazd Górny |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
2 - 4 |
Unia Rosochata |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
2 - 0 |
Korona Kawice |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
1 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Polgeo Lusina |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
0 - 6 |
Krokus Kwiatkowice |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Korona Kawice |
2 - 1 |
Czarni Golanka Dolna |
14 marca 2021
14.03 - 14:30 |
Unia Rosochata |
3 - 0 |
Zryw Chełm |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
1 - 3 |
Orzeł Konary |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
0 - 6 |
Ikar Miłogostowice |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Polder Damianowo |
4 - 3 |
Iskra II Kochlice |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Polder Damianowo |
21 marca 2021
21.03 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
8 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
9 - 1 |
Gama Ujazd Górny |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Orzeł Konary |
1 - 2 |
Unia Rosochata |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 3 |
Korona Kawice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
5 - 4 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
4 - 1 |
Polgeo Lusina |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Krokus Kwiatkowice |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Polgeo Lusina |
0 - 6 |
Czarni Golanka Dolna |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
7 - 0 |
Zryw Chełm |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Korona Kawice |
6 - 1 |
Orzeł Konary |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Unia Rosochata |
1 - 5 |
Ikar Miłogostowice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
0 - 3 |
Iskra II Kochlice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
0 - 4 |
Polder Damianowo |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Orzeł Pichorowice |
|
Polder Damianowo |
7 - 0 |
Gama Ujazd Górny |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Iskra II Kochlice |
6 - 4 |
Unia Rosochata |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3 - 1 |
Korona Kawice |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orzeł Konary |
0 - 3 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 3 |
Polgeo Lusina |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
1 - 3 |
Krokus Kwiatkowice |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Czarni Golanka Dolna |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Krokus Kwiatkowice |
6 - 1 |
Zryw Chełm |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
3 - 0 |
Orzeł Konary |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
2 - 5 |
Ikar Miłogostowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
6 - 1 |
Korona Kawice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Unia Rosochata |
5 - 1 |
Polder Damianowo |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
1 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Gama Ujazd Górny |
|
Orzeł Pichorowice |
4 - 5 |
Unia Rosochata |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Polder Damianowo |
5 - 4 |
Korona Kawice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Iskra II Kochlice |
5 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
4 - 0 |
Polgeo Lusina |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Orzeł Konary |
0 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 3 |
Czarni Golanka Dolna |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Zryw Chełm |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Czarni Golanka Dolna |
7 - 3 |
Orzeł Konary |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 1 |
Ikar Miłogostowice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
3 - 12 |
Iskra II Kochlice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
0 - 1 |
Polder Damianowo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Korona Kawice |
7 - 4 |
Orzeł Pichorowice |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Unia Rosochata |
11 - 0 |
Gama Ujazd Górny |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Unia Rosochata |
|
Gama Ujazd Górny |
1 - 10 |
Korona Kawice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
5 - 0 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Polder Damianowo |
4 - 1 |
Polgeo Lusina |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Iskra II Kochlice |
2 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3 - 2 |
Czarni Golanka Dolna |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Orzeł Konary |
4 - 0 |
Zryw Chełm |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 23 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Konary |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Zryw Chełm |
2 - 5 |
Ikar Miłogostowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
1 - 9 |
Iskra II Kochlice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
4 - 2 |
Polder Damianowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
4 - 3 |
Orzeł Pichorowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 - 0 |
Gama Ujazd Górny |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Korona Kawice |
5 - 1 |
Unia Rosochata |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Kolejka 24 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Korona Kawice |
|
Unia Rosochata |
3 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
0 - 3 |
Polgeo Lusina |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Orzeł Pichorowice |
0 - 3 |
Krokus Kwiatkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Polder Damianowo |
0 - 3 |
Czarni Golanka Dolna |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Iskra II Kochlice |
8 - 4 |
Zryw Chełm |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
14 - 0 |
Orzeł Konary |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ikar Miłogostowice |
3 - 0 |
Pogoń Dębice |
|
Orzeł Konary |
2 - 8 |
Iskra II Kochlice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zryw Chełm |
3 - 4 |
Polder Damianowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Czarni Golanka Dolna |
3 - 6 |
Orzeł Pichorowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
3 - 0 |
Gama Ujazd Górny |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Polgeo Lusina |
1 - 3 |
Unia Rosochata |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
1 - 6 |
Korona Kawice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Dębice |
0 - 3 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
|
Korona Kawice |
13 - 2 |
Polgeo Lusina |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Unia Rosochata |
2 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Gama Ujazd Górny |
3 - 1 |
Czarni Golanka Dolna |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
3 - 0 |
Zryw Chełm |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
vo, na boisku 3-5 |
Polder Damianowo |
2 - 2 |
Orzeł Konary |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Iskra II Kochlice |
3 - 1 |
Ikar Miłogostowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
|