Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
3 - 2 |
Wilkowianka II Wilków |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Huragan II Proboszczów |
1 - 4 |
Polonia Ernestynów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 12:00 |
Fenix Pielgrzymka |
5 - 3 |
Orzeł II Zagrodno |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Tatra Krzeniów |
3 - 1 |
Platan Sichów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
2 - 1 |
Radziechowianka Radziechów |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Pauza: LZS Nowy Kościół, Orzeł Wojcieszyn, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Wilkowianka II Wilków |
4 - 4 |
Tatra Krzeniów |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Orzeł II Zagrodno |
1 - 4 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
3 - 4 |
Polonia Ernestynów |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Platan Sichów |
14 - 2 |
Huragan II Proboszczów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
0 - 4 |
Fenix Pielgrzymka |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Pauza: Ikar Miłogostowice, LZS Nowy Kościół, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
2 - 1 |
Orzeł Wojcieszyn |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Fenix Pielgrzymka |
4 - 1 |
LZS Nowy Kościół |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Tatra Krzeniów |
2 - 4 |
Orzeł II Zagrodno |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
0 - 4 |
Wilkowianka II Wilków |
11 września 2022
11.09 - 12:00 |
Polonia Ernestynów |
1 - 2 |
Platan Sichów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pauza: Ikar Miłogostowice, Radziechowianka Radziechów, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wojcieszyn |
1 - 4 |
Tatra Krzeniów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
1 - 2 |
Platan Sichów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
2 - 1 |
Fenix Pielgrzymka |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
0 - 0 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
4 - 1 |
Huragan II Proboszczów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
2 - 8 |
Polonia Ernestynów |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
2 - 0 |
LZS Nowy Kościół |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Polonia Ernestynów |
8 - 2 |
Orzeł II Zagrodno |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Platan Sichów |
2 - 1 |
Wilkowianka II Wilków |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
4 - 5 |
Ikar Miłogostowice |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Huragan II Proboszczów |
2 - 0 |
Orzeł Wojcieszyn |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Pauza: Fenix Pielgrzymka, Radziechowianka Radziechów, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Ikar Miłogostowice |
5 - 2 |
Tatra Krzeniów |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Radziechowianka Radziechów |
3 - 2 |
Wilkowianka II Wilków |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
5 - 6 |
Platan Sichów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
1 - 5 |
Polonia Ernestynów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
2 - 3 |
Huragan II Proboszczów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Pauza: Fenix Pielgrzymka, Płomień Nowa Wieś Grodziska, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Polonia Ernestynów |
7 - 1 |
LZS Nowy Kościół |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Fenix Pielgrzymka |
3 - 0 |
Radziechowianka Radziechów |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Huragan II Proboszczów |
4 - 4 |
Ikar Miłogostowice |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Platan Sichów |
5 - 0 |
Orzeł Wojcieszyn |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
5 - 4 |
Orzeł II Zagrodno |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Pauza: Płomień Nowa Wieś Grodziska, Tatra Krzeniów, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Ikar Miłogostowice |
5 - 4 |
Polonia Ernestynów |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Fenix Pielgrzymka |
2 - 2 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
4 - 1 |
Orzeł II Zagrodno |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
1 - 2 |
Wilkowianka II Wilków |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
2 - 3 |
Platan Sichów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Pauza: Tatra Krzeniów, Huragan II Proboszczów, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
0 - 8 |
Fenix Pielgrzymka |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
vo, na boisku 3-8 |
Platan Sichów |
4 - 2 |
Ikar Miłogostowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
6 - 4 |
LZS Nowy Kościół |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
5 - 2 |
Orzeł Wojcieszyn |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
5 - 4 |
Radziechowianka Radziechów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Pauza: Polonia Ernestynów, Huragan II Proboszczów, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
LZS Nowy Kościół |
4 - 7 |
Orzeł II Zagrodno |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
5 - 1 |
Tatra Krzeniów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Fenix Pielgrzymka |
6 - 2 |
Huragan II Proboszczów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
3 - 3 |
Wilkowianka II Wilków |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
5 - 1 |
Orzeł Wojcieszyn |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pauza: Platan Sichów, Polonia Ernestynów, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
0 - 3 |
Radziechowianka Radziechów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
3 - 6 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Polonia Ernestynów |
1 - 7 |
Fenix Pielgrzymka |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
1 - 8 |
Ikar Miłogostowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
3 - 5 |
LZS Nowy Kościół |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Pauza: Platan Sichów, Wilkowianka II Wilków, |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Fenix Pielgrzymka |
2 - 0 |
Platan Sichów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
0 - 0 |
Polonia Ernestynów |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Tatra Krzeniów |
3 - 0 |
Huragan II Proboszczów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
8 - 1 |
Orzeł Wojcieszyn |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
1 - 3 |
LZS Nowy Kościół |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Pauza: Wilkowianka II Wilków, Orzeł II Zagrodno, |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Platan Sichów |
0 - 3 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
vo, na boisku 5-0 |
Polonia Ernestynów |
3 - 0 |
Tatra Krzeniów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
0 - 4 |
Fenix Pielgrzymka |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
0 - 9 |
Ikar Miłogostowice |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
2 - 1 |
Radziechowianka Radziechów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Wojcieszyn, Orzeł II Zagrodno, |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Wilkowianka II Wilków |
1 - 4 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Polonia Ernestynów |
4 - 1 |
Huragan II Proboszczów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
1 - 4 |
Fenix Pielgrzymka |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Platan Sichów |
3 - 2 |
Tatra Krzeniów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
0 - 5 |
Ikar Miłogostowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Pauza: LZS Nowy Kościół, Orzeł Wojcieszyn, |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
2 - 3 |
Wilkowianka II Wilków |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
13 - 1 |
Orzeł II Zagrodno |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Polonia Ernestynów |
2 - 1 |
Radziechowianka Radziechów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
1 - 4 |
Platan Sichów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Fenix Pielgrzymka |
4 - 2 |
Orzeł Wojcieszyn |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Pauza: Ikar Miłogostowice, LZS Nowy Kościół, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Wojcieszyn |
1 - 7 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
0 - 2 |
Fenix Pielgrzymka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
1 - 8 |
Tatra Krzeniów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
8 - 2 |
Huragan II Proboszczów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:30 |
Platan Sichów |
3 - 6 |
Polonia Ernestynów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Pauza: Ikar Miłogostowice, Radziechowianka Radziechów, |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
11 - 1 |
Orzeł Wojcieszyn |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Platan Sichów |
4 - 1 |
Radziechowianka Radziechów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Fenix Pielgrzymka |
0 - 2 |
Ikar Miłogostowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
7 - 2 |
LZS Nowy Kościół |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Huragan II Proboszczów |
5 - 12 |
Orzeł II Zagrodno |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Polonia Ernestynów |
2 - 2 |
Wilkowianka II Wilków |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Nowy Kościół |
3 - 1 |
Tatra Krzeniów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
4 - 7 |
Polonia Ernestynów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Wilkowianka II Wilków |
2 - 1 |
Platan Sichów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 18:00 |
Ikar Miłogostowice |
2 - 0 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
7 - 2 |
Huragan II Proboszczów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Pauza: Fenix Pielgrzymka, Radziechowianka Radziechów, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tatra Krzeniów |
1 - 12 |
Ikar Miłogostowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
0 - 3 |
Radziechowianka Radziechów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 18:00 |
Platan Sichów |
3 - 1 |
Orzeł II Zagrodno |
28 kwietnia 2023
28.04 - 17:30 |
Polonia Ernestynów |
8 - 1 |
Orzeł Wojcieszyn |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
2 - 2 |
LZS Nowy Kościół |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Pauza: Fenix Pielgrzymka, Płomień Nowa Wieś Grodziska, |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
LZS Nowy Kościół |
3 - 4 |
Polonia Ernestynów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
1 - 2 |
Fenix Pielgrzymka |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
14 - 1 |
Huragan II Proboszczów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
1 - 8 |
Platan Sichów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orzeł II Zagrodno |
0 - 6 |
Wilkowianka II Wilków |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
vo, na boisku 2-6 |
Pauza: Płomień Nowa Wieś Grodziska, Tatra Krzeniów, |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia Ernestynów |
1 - 6 |
Ikar Miłogostowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
2 - 4 |
Fenix Pielgrzymka |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Orzeł II Zagrodno |
2 - 6 |
Radziechowianka Radziechów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
2 - 3 |
Orzeł Wojcieszyn |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Platan Sichów |
4 - 1 |
LZS Nowy Kościół |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Pauza: Tatra Krzeniów, Huragan II Proboszczów, |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Fenix Pielgrzymka |
7 - 2 |
Tatra Krzeniów |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
6 - 0 |
Platan Sichów |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
LZS Nowy Kościół |
2 - 5 |
Wilkowianka II Wilków |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
6 - 1 |
Orzeł II Zagrodno |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
3 - 3 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Pauza: Polonia Ernestynów, Huragan II Proboszczów, |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł II Zagrodno |
3 - 0 |
LZS Nowy Kościół |
26 maja 2023
26.05 - 18:00 |
Tatra Krzeniów |
3 - 4 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
1 - 6 |
Fenix Pielgrzymka |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Wilkowianka II Wilków |
0 - 3 |
Ikar Miłogostowice |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Orzeł Wojcieszyn |
0 - 8 |
Radziechowianka Radziechów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Pauza: Platan Sichów, Polonia Ernestynów, |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Radziechowianka Radziechów |
14 - 0 |
Tatra Krzeniów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
5 - 0 |
Huragan II Proboszczów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Fenix Pielgrzymka |
7 - 4 |
Polonia Ernestynów |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Ikar Miłogostowice |
3 - 0 |
Orzeł II Zagrodno |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
4 - 3 |
Orzeł Wojcieszyn |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Pauza: Platan Sichów, Wilkowianka II Wilków, |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Platan Sichów |
3 - 9 |
Fenix Pielgrzymka |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Polonia Ernestynów |
5 - 4 |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Huragan II Proboszczów |
3 - 2 |
Tatra Krzeniów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Orzeł Wojcieszyn |
0 - 3 |
Ikar Miłogostowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
LZS Nowy Kościół |
2 - 2 |
Radziechowianka Radziechów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Pauza: Wilkowianka II Wilków, Orzeł II Zagrodno, |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Płomień Nowa Wieś Grodziska |
2 - 5 |
Platan Sichów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Tatra Krzeniów |
2 - 4 |
Polonia Ernestynów |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Fenix Pielgrzymka |
6 - 2 |
Wilkowianka II Wilków |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Ikar Miłogostowice |
12 - 0 |
LZS Nowy Kościół |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Radziechowianka Radziechów |
6 - 1 |
Huragan II Proboszczów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Wojcieszyn, Orzeł II Zagrodno, . |
|