Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
0 - 5 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Polder Damianowo |
4 - 5 |
Kaczawa II Bieniowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
3 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
28 września 2022
28.09 - 16:00 |
Orzeł Pichorowice |
1 - 2 |
Zryw Chełm |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
0 - 0 |
Unia Rosochata |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Tęcza Kwietno |
- |
Zjednoczeni Gościsław |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
anulowany, było 9-1 |
KS Rusko |
4 - 1 |
Orzeł Konary |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
6 - 3 |
KS Rusko |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Zjednoczeni Gościsław |
- |
Orzeł Pichorowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-7 |
Unia Rosochata |
2 - 1 |
Tęcza Kwietno |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Orzeł Konary |
1 - 6 |
Odra Rzeczyca |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Polder Damianowo |
2 - 1 |
Zryw Chełm |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
9 - 1 |
Kaczawa II Bieniowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
3 - 1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
- |
Zjednoczeni Gościsław |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
anulowany, było 11-1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
4 - 3 |
Orkan Szczedrzykowice |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
KS Rusko |
0 - 1 |
Prochowiczanka II Prochowice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
2 - 0 |
Korona Kawice |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 0 |
Orzeł Konary |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
2 - 0 |
Unia Rosochata |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
3 - 1 |
Zryw Chełm |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
0 - 5 |
Tęcza Kwietno |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
5 - 0 |
Odra Rzeczyca |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
12 - 0 |
Zryw Chełm |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Zjednoczeni Gościsław |
- |
Kaczawa II Bieniowice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-3 |
Unia Rosochata |
2 - 3 |
Polder Damianowo |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Orzeł Konary |
1 - 3 |
Orzeł Pichorowice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
4 - 3 |
KS Rusko |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
7 - 1 |
Orzeł Konary |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
9 - 2 |
Korona Kawice |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Odra Rzeczyca |
1 - 6 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Tęcza Kwietno |
1 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
0 - 4 |
Unia Rosochata |
25 września 2022
25.09 - 17:00 |
KS Rusko |
2 - 4 |
Orkan Szczedrzykowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zryw Chełm |
- |
Zjednoczeni Gościsław |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
anulowany, było 5-1 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
0 - 5 |
Polder Damianowo |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
KS Rusko |
2 - 3 |
Odra Rzeczyca |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Zjednoczeni Gościsław |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 |
Unia Rosochata |
4 - 0 |
Zryw Chełm |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orzeł Konary |
1 - 2 |
Kaczawa II Bieniowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
4 - 1 |
Orzeł Pichorowice |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
4 - 2 |
Tęcza Kwietno |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
1 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Odra Rzeczyca |
0 - 3 |
Orkan Szczedrzykowice |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 5 |
KS Rusko |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
0 - 3 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
10 - 3 |
Korona Kawice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Zryw Chełm |
4 - 4 |
Orzeł Konary |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Gościsław |
- |
Unia Rosochata |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
anulowany, było 0-6 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
0 - 3 |
Zryw Chełm |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
vo, na boisku 6-6 |
Prochowiczanka II Prochowice |
4 - 0 |
Kaczawa II Bieniowice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
6 - 0 |
Polder Damianowo |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
KS Rusko |
4 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
3 - 3 |
Unia Rosochata |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
1 - 5 |
Tęcza Kwietno |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Konary, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Kaczawa II Bieniowice |
4 - 7 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
vo, na boisku 0-7 |
Orzeł Pichorowice |
12 - 1 |
Odra Rzeczyca |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Polder Damianowo |
3 - 0 |
KS Rusko |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zryw Chełm |
0 - 6 |
Prochowiczanka II Prochowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Unia Rosochata |
4 - 0 |
Orzeł Konary |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Pauza: Korona Kawice, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
1 - 5 |
Unia Rosochata |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
11 - 2 |
Orzeł Konary |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
KS Rusko |
0 - 11 |
Kaczawa II Bieniowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
1 - 8 |
Polder Damianowo |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 0 |
Orzeł Pichorowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Zryw Chełm |
1 - 7 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pauza: Prochowiczanka II Prochowice, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Unia Rosochata |
2 - 5 |
Prochowiczanka II Prochowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
4 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Polder Damianowo |
7 - 0 |
Tęcza Kwietno |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
7 - 1 |
Odra Rzeczyca |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Zryw Chełm |
0 - 4 |
KS Rusko |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orzeł Konary |
3 - 1 |
Korona Kawice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Pauza: Cicha Woda Tyniec Legnicki, |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
8 - 0 |
Korona Kawice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
9 - 0 |
Orzeł Konary |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
vo, na boisku 9-1 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 - 2 |
Unia Rosochata |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Odra Rzeczyca |
0 - 14 |
Zryw Chełm |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
vo, na boisku 1-14 |
Tęcza Kwietno |
3 - 6 |
Kaczawa II Bieniowice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
2 - 1 |
Polder Damianowo |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Pauza: KS Rusko, |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
1 - 5 |
Orkan Szczedrzykowice |
27 listopada 2022
27.11 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
2 - 6 |
Orzeł Pichorowice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Zryw Chełm |
3 - 6 |
Tęcza Kwietno |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Unia Rosochata |
4 - 0 |
KS Rusko |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Orzeł Konary |
1 - 7 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Korona Kawice |
1 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Pauza: Odra Rzeczyca, |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
0 - 3 |
Korona Kawice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
vo, na boisku 9-2 |
Kaczawa II Bieniowice |
3 - 0 |
Polder Damianowo |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Zryw Chełm |
3 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Unia Rosochata |
2 - 1 |
Odra Rzeczyca |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Orzeł Konary |
0 - 6 |
KS Rusko |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Pauza: Tęcza Kwietno, |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
KS Rusko |
5 - 0 |
Korona Kawice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 2 |
Unia Rosochata |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
4 - 1 |
Orzeł Konary |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Zryw Chełm |
0 - 3 |
Polder Damianowo |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
2 - 6 |
Orkan Szczedrzykowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
2 - 0 |
Prochowiczanka II Prochowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Pichorowice, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 3 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
11 maja 2023
11.05 - 18:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
4 - 0 |
KS Rusko |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Korona Kawice |
3 - 1 |
Odra Rzeczyca |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Orzeł Konary |
3 - 7 |
Tęcza Kwietno |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Unia Rosochata |
3 - 4 |
Orzeł Pichorowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Zryw Chełm |
2 - 4 |
Kaczawa II Bieniowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Pauza: Polder Damianowo, |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tęcza Kwietno |
3 - 1 |
Korona Kawice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Odra Rzeczyca |
1 - 8 |
Prochowiczanka II Prochowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Zryw Chełm |
0 - 9 |
Orkan Szczedrzykowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Polder Damianowo |
3 - 4 |
Unia Rosochata |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
12 - 0 |
Orzeł Konary |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
KS Rusko |
2 - 10 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Pauza: Kaczawa II Bieniowice, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Konary |
1 - 6 |
Polder Damianowo |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Korona Kawice |
0 - 2 |
Orzeł Pichorowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
16 - 4 |
Odra Rzeczyca |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
3 - 2 |
Tęcza Kwietno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Unia Rosochata |
0 - 4 |
Kaczawa II Bieniowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
8 - 0 |
KS Rusko |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Pauza: Zryw Chełm, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Polder Damianowo |
3 - 3 |
Korona Kawice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Odra Rzeczyca |
1 - 8 |
KS Rusko |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Zryw Chełm |
2 - 4 |
Unia Rosochata |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
3 - 0 |
Orzeł Konary |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
1 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Tęcza Kwietno |
1 - 5 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Pauza: Orkan Szczedrzykowice, |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Prochowiczanka II Prochowice |
0 - 0 |
Polder Damianowo |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
16 - 1 |
Odra Rzeczyca |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
KS Rusko |
3 - 6 |
Tęcza Kwietno |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
1 - 0 |
Orzeł Pichorowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Korona Kawice |
3 - 6 |
Kaczawa II Bieniowice |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Orzeł Konary |
0 - 9 |
Zryw Chełm |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
vo, na boisku 2-9 |
Pauza: Unia Rosochata, |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Zryw Chełm |
2 - 2 |
Korona Kawice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
1 - 4 |
Prochowiczanka II Prochowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Polder Damianowo |
1 - 7 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
5 - 1 |
KS Rusko |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Unia Rosochata |
7 - 3 |
Orkan Szczedrzykowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 0 |
Odra Rzeczyca |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Konary, |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
7 - 2 |
Kaczawa II Bieniowice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
8 - 2 |
Tęcza Kwietno |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Odra Rzeczyca |
3 - 1 |
Orzeł Pichorowice |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
KS Rusko |
4 - 8 |
Polder Damianowo |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
14 - 3 |
Zryw Chełm |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Orzeł Konary |
0 - 3 |
Unia Rosochata |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Pauza: Korona Kawice, |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Rosochata |
5 - 2 |
Korona Kawice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Orzeł Konary |
0 - 3 |
Orkan Szczedrzykowice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
4 - 4 |
KS Rusko |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Polder Damianowo |
1 - 3 |
Odra Rzeczyca |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Orzeł Pichorowice |
5 - 3 |
Tęcza Kwietno |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 - 2 |
Zryw Chełm |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Pauza: Prochowiczanka II Prochowice, |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Prochowiczanka II Prochowice |
0 - 3 |
Unia Rosochata |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Orkan Szczedrzykowice |
4 - 5 |
Orzeł Pichorowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 0 |
Polder Damianowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
vo, na boisku 5-3 |
Odra Rzeczyca |
3 - 0 |
Kaczawa II Bieniowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
vo, na boisku 2-7 |
KS Rusko |
8 - 0 |
Zryw Chełm |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Korona Kawice |
3 - 0 |
Orzeł Konary |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Pauza: Cicha Woda Tyniec Legnicki, |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Korona Kawice |
1 - 7 |
Orkan Szczedrzykowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Orzeł Konary |
0 - 3 |
Prochowiczanka II Prochowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Unia Rosochata |
1 - 2 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Zryw Chełm |
2 - 5 |
Odra Rzeczyca |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kaczawa II Bieniowice |
3 - 3 |
Tęcza Kwietno |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Polder Damianowo |
0 - 5 |
Orzeł Pichorowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Pauza: KS Rusko, |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
7 - 2 |
Polder Damianowo |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Orzeł Pichorowice |
4 - 1 |
Kaczawa II Bieniowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Tęcza Kwietno |
3 - 6 |
Zryw Chełm |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
KS Rusko |
0 - 3 |
Unia Rosochata |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Cicha Woda Tyniec Legnicki |
3 - 0 |
Orzeł Konary |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Prochowiczanka II Prochowice |
6 - 2 |
Korona Kawice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Pauza: Odra Rzeczyca, . |
|