Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Silesia Żarów |
3 - 3 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
28 sierpnia 2022
28.08 - 10:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
0 - 7 |
Wenus Nowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
11 - 3 |
Błyskawica Kalno |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Zryw Łażany |
2 - 4 |
Cukrownik II Pszenno |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Grom Panków |
2 - 1 |
Zjednoczeni III Żarów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 2 |
Tęcza Bolesławice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni III Żarów |
1 - 3 |
LKS II Bystrzyca Górna |
13 listopada 2022
13.11 - 10:00 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
3 - 2 |
Sparta Przełom Pastuchów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Cukrownik II Pszenno |
2 - 3 |
Silesia Żarów |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Błyskawica Kalno |
7 - 2 |
Zryw Łażany |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
1 - 2 |
Wenus Nowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
0 - 1 |
Grom Panków |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Silesia Żarów |
3 - 2 |
Błyskawica Kalno |
11 września 2022
11.09 - 10:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
11 - 0 |
Orzeł Witoszów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
2 - 9 |
Cukrownik II Pszenno |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Zryw Łażany |
3 - 2 |
Zjednoczeni III Żarów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Wenus Nowice |
5 - 1 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Grom Panków |
1 - 1 |
Tęcza Bolesławice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni III Żarów |
5 - 1 |
Silesia Żarów |
14 września 2022
14.09 - 19:00 |
Błyskawica Kalno |
3 - 3 |
Sparta Przełom Pastuchów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Cukrownik II Pszenno |
2 - 4 |
Wenus Nowice |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Grom Panków |
2 - 1 |
LKS II Bystrzyca Górna |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 2 |
Zryw Łażany |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
2 - 2 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Piotrowice Świdnickie |
2 - 4 |
Cukrownik II Pszenno |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zryw Łażany |
2 - 2 |
Grom Panków |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Wenus Nowice |
12 - 0 |
Błyskawica Kalno |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
4 - 0 |
Tęcza Bolesławice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Silesia Żarów |
1 - 2 |
Orzeł Witoszów |
25 września 2022
25.09 - 10:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
3 - 4 |
Zjednoczeni III Żarów |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS II Bystrzyca Górna |
16 - 0 |
Zryw Łażany |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Zjednoczeni III Żarów |
2 - 3 |
Wenus Nowice |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 5 |
Sparta Przełom Pastuchów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Grom Panków |
3 - 1 |
Silesia Żarów |
1 października 2022
1.10 - 16:20 |
Tęcza Bolesławice |
1 - 0 |
Cukrownik II Pszenno |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Błyskawica Kalno |
1 - 1 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni III Żarów |
7 - 3 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
9 października 2022
9.10 - 13:00 |
Cukrownik II Pszenno |
3 - 6 |
Błyskawica Kalno |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Silesia Żarów |
1 - 2 |
LKS II Bystrzyca Górna |
9 października 2022
9.10 - 10:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
3 - 2 |
Grom Panków |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Zryw Łażany |
0 - 8 |
Tęcza Bolesławice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Wenus Nowice |
5 - 2 |
Orzeł Witoszów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni III Żarów |
2 - 1 |
Cukrownik II Pszenno |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Zryw Łażany |
2 - 9 |
Silesia Żarów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
6 - 1 |
Sparta Przełom Pastuchów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Grom Panków |
1 - 2 |
Wenus Nowice |
16 października 2022
16.10 - 15:15 |
Orzeł Witoszów |
1 - 2 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
1 - 1 |
Błyskawica Kalno |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Piotrowice Świdnickie |
6 - 2 |
Grom Panków |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Cukrownik II Pszenno |
3 - 1 |
Orzeł Witoszów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
8 - 1 |
Zryw Łażany |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Wenus Nowice |
1 - 3 |
LKS II Bystrzyca Górna |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Silesia Żarów |
3 - 1 |
Tęcza Bolesławice |
23 października 2022
23.10 - 10:00 |
Błyskawica Kalno |
2 - 1 |
Zjednoczeni III Żarów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Zryw Łażany |
0 - 13 |
Wenus Nowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
8 - 0 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Silesia Żarów |
3 - 1 |
Sparta Przełom Pastuchów |
29 października 2022
29.10 - 17:00 |
Grom Panków |
1 - 1 |
Cukrownik II Pszenno |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
2 - 1 |
Zjednoczeni III Żarów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
4 - 0 |
Błyskawica Kalno |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zjednoczeni III Żarów |
3 - 0 |
Orzeł Witoszów |
6 listopada 2022
6.11 - 10:00 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
21 - 0 |
Zryw Łażany |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
0 - 3 |
Tęcza Bolesławice |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Cukrownik II Pszenno |
3 - 4 |
LKS II Bystrzyca Górna |
6 listopada 2022
6.11 - 10:00 |
Błyskawica Kalno |
1 - 3 |
Grom Panków |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Silesia Żarów |
1 - 3 |
Wenus Nowice |
5 listopada 2022
5.11 - 16:30 |
Kolejka 12 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
LKS Piotrowice Świdnickie |
0 - 3 |
Silesia Żarów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Wenus Nowice |
2 - 2 |
Sparta Przełom Pastuchów |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Błyskawica Kalno |
1 - 6 |
LKS II Bystrzyca Górna |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Cukrownik II Pszenno |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
Zjednoczeni III Żarów |
2 - 1 |
Grom Panków |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
4 - 5 |
Orzeł Witoszów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS II Bystrzyca Górna |
5 - 0 |
Zjednoczeni III Żarów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
2 - 7 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Silesia Żarów |
2 - 1 |
Cukrownik II Pszenno |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Zryw Łażany |
0 - 3 |
Błyskawica Kalno |
|
Wenus Nowice |
7 - 2 |
Tęcza Bolesławice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Grom Panków |
2 - 4 |
Orzeł Witoszów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Błyskawica Kalno |
3 - 3 |
Silesia Żarów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
0 - 3 |
LKS II Bystrzyca Górna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Cukrownik II Pszenno |
4 - 0 |
Sparta Przełom Pastuchów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Zjednoczeni III Żarów |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
LKS Piotrowice Świdnickie |
0 - 3 |
Wenus Nowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
1 - 2 |
Grom Panków |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Silesia Żarów |
5 - 5 |
Zjednoczeni III Żarów |
21 kwietnia 2023
21.04 - 18:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
2 - 3 |
Błyskawica Kalno |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Wenus Nowice |
2 - 0 |
Cukrownik II Pszenno |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
3 - 2 |
Grom Panków |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Zryw Łażany |
0 - 3 |
Orzeł Witoszów |
|
LKS Piotrowice Świdnickie |
4 - 2 |
Tęcza Bolesławice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Cukrownik II Pszenno |
1 - 3 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
30 kwietnia 2023
30.04 - 10:00 |
Grom Panków |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
Błyskawica Kalno |
2 - 7 |
Wenus Nowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
0 - 6 |
LKS II Bystrzyca Górna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 2 |
Silesia Żarów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Zjednoczeni III Żarów |
9 - 2 |
Sparta Przełom Pastuchów |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:30 |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Zryw Łażany |
0 - 3 |
LKS II Bystrzyca Górna |
|
Wenus Nowice |
9 - 0 |
Zjednoczeni III Żarów |
5 maja 2023
5.05 - 17:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
0 - 1 |
Orzeł Witoszów |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Silesia Żarów |
2 - 1 |
Grom Panków |
7 maja 2023
7.05 - 10:30 |
Cukrownik II Pszenno |
1 - 2 |
Tęcza Bolesławice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
2 - 3 |
Błyskawica Kalno |
7 maja 2023
7.05 - 10:00 |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Piotrowice Świdnickie |
6 - 1 |
Zjednoczeni III Żarów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Błyskawica Kalno |
1 - 4 |
Cukrownik II Pszenno |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
4 - 1 |
Silesia Żarów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Grom Panków |
4 - 4 |
Sparta Przełom Pastuchów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
Orzeł Witoszów |
0 - 2 |
Wenus Nowice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Cukrownik II Pszenno |
3 - 2 |
Zjednoczeni III Żarów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Silesia Żarów |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
Sparta Przełom Pastuchów |
1 - 8 |
LKS II Bystrzyca Górna |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Wenus Nowice |
6 - 0 |
Grom Panków |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
4 - 2 |
Orzeł Witoszów |
21 maja 2023
21.05 - 10:00 |
Błyskawica Kalno |
4 - 1 |
Tęcza Bolesławice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Grom Panków |
5 - 0 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
2 - 0 |
Cukrownik II Pszenno |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Zryw Łażany |
0 - 3 |
Sparta Przełom Pastuchów |
|
LKS II Bystrzyca Górna |
0 - 2 |
Wenus Nowice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Tęcza Bolesławice |
2 - 2 |
Silesia Żarów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Zjednoczeni III Żarów |
3 - 2 |
Błyskawica Kalno |
28 maja 2023
28.05 - 13:30 |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Wenus Nowice |
3 - 0 |
Zryw Łażany |
|
LKS Piotrowice Świdnickie |
2 - 5 |
LKS II Bystrzyca Górna |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Sparta Przełom Pastuchów |
2 - 3 |
Silesia Żarów |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Cukrownik II Pszenno |
1 - 4 |
Grom Panków |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Zjednoczeni III Żarów |
6 - 2 |
Tęcza Bolesławice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Błyskawica Kalno |
4 - 3 |
Orzeł Witoszów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Witoszów |
3 - 2 |
Zjednoczeni III Żarów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Zryw Łażany |
0 - 3 |
LKS Piotrowice Świdnickie |
|
Tęcza Bolesławice |
1 - 1 |
Sparta Przełom Pastuchów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
LKS II Bystrzyca Górna |
6 - 3 |
Cukrownik II Pszenno |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Grom Panków |
4 - 4 |
Błyskawica Kalno |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Wenus Nowice |
9 - 0 |
Silesia Żarów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
|