Kolejka 1 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
0 - 4 |
LKS Bierkowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 1 |
Piasek Potworów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
3 - 2 |
Zamek Trzebieszowice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
MLKS Radków |
4 - 2 |
Zamek Gorzanów |
4 września 2022
4.09 - 13:30 |
LKS Wambierzyce |
8 - 1 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
4 września 2022
4.09 - 13:30 |
Kolejka 2 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Zamek Gorzanów |
7 - 0 |
Tom-Dar Ludwikowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 4 |
LKS Wambierzyce |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Piasek Potworów |
2 - 2 |
Zamek Trzebieszowice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
LKS Bierkowice |
3 - 2 |
Czermna Kudowa Zdrój |
11 września 2022
11.09 - 13:30 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
0 - 4 |
MLKS Radków |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
4 - 3 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
2 - 4 |
Zamek Gorzanów |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
MLKS Radków |
10 - 0 |
Zrzeszeni Niwa |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
3 - 1 |
Piasek Potworów |
18 września 2022
18.09 - 13:30 |
Zamek Trzebieszowice |
1 - 2 |
LKS Bierkowice |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Piasek Potworów |
2 - 3 |
LKS Bierkowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zamek Gorzanów |
2 - 0 |
Zamek Trzebieszowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 6 |
Tom-Dar Ludwikowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
2 - 1 |
MLKS Radków |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
5 - 0 |
Czermna Kudowa Zdrój |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
3 - 0 |
LKS Wambierzyce |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
6 - 0 |
Zrzeszeni Niwa |
2 października 2022
2.10 - 13:30 |
LKS Bierkowice |
1 - 1 |
Zamek Gorzanów |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
MLKS Radków |
9 - 0 |
Piasek Potworów |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Zamek Trzebieszowice |
1 - 2 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
Kolejka 6 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Wambierzyce |
1 - 1 |
Czermna Kudowa Zdrój |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Piasek Potworów |
2 - 6 |
Zamek Gorzanów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Zrzeszeni Niwa |
2 - 1 |
Zamek Trzebieszowice |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
MLKS Radków |
5 - 0 |
Tom-Dar Ludwikowice |
9 października 2022
9.10 - 12:00 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
4 - 1 |
LKS Bierkowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
0 - 0 |
Piasek Potworów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Zamek Gorzanów |
2 - 8 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
2 - 1 |
MLKS Radków |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
LKS Bierkowice |
1 - 0 |
Zrzeszeni Niwa |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Zamek Trzebieszowice |
3 - 5 |
LKS Wambierzyce |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
MLKS Radków |
5 - 0 |
Zamek Trzebieszowice |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Piasek Potworów |
0 - 2 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
23 października 2022
23.10 - 14:30 |
LKS Wambierzyce |
4 - 1 |
LKS Bierkowice |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
2 - 3 |
Czermna Kudowa Zdrój |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 6 |
Zamek Gorzanów |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Zamek Trzebieszowice |
0 - 3 |
Tom-Dar Ludwikowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
10 - 0 |
Piasek Potworów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Zamek Gorzanów |
5 - 2 |
LKS Wambierzyce |
30 października 2022
30.10 - 10:45 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
0 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
LKS Bierkowice |
1 - 6 |
MLKS Radków |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Bierkowice |
3 - 2 |
Tom-Dar Ludwikowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:30 |
Piasek Potworów |
2 - 2 |
Zrzeszeni Niwa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 10:30 |
Zamek Trzebieszowice |
3 - 0 |
Czermna Kudowa Zdrój |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:30 |
Zamek Gorzanów |
2 - 7 |
MLKS Radków |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:30 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
0 - 3 |
LKS Wambierzyce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Kolejka 11 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
2 - 4 |
Zamek Gorzanów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 10:30 |
LKS Wambierzyce |
9 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 10:30 |
Zamek Trzebieszowice |
4 - 0 |
Piasek Potworów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:30 |
Czermna Kudowa Zdrój |
3 - 0 |
LKS Bierkowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:30 |
MLKS Radków |
7 - 0 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:30 |
Kolejka 12 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
1 - 2 |
Tom-Dar Ludwikowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Zamek Gorzanów |
3 - 1 |
Czermna Kudowa Zdrój |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:30 |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 10 |
MLKS Radków |
30 kwietnia 2023
30.04 - 10:30 |
Piasek Potworów |
0 - 9 |
LKS Wambierzyce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 10:30 |
LKS Bierkowice |
6 - 0 |
Zamek Trzebieszowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:30 |
Kolejka 13 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Bierkowice |
7 - 0 |
Piasek Potworów |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Zamek Trzebieszowice |
1 - 1 |
Zamek Gorzanów |
7 maja 2023
7.05 - 13:30 |
Tom-Dar Ludwikowice |
5 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
7 maja 2023
7.05 - 10:30 |
MLKS Radków |
3 - 1 |
LKS Wambierzyce |
7 maja 2023
7.05 - 13:45 |
Czermna Kudowa Zdrój |
4 - 1 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
7 maja 2023
7.05 - 13:30 |
Kolejka 14 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Wambierzyce |
7 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
14 maja 2023
14.05 - 13:30 |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 3 |
Czermna Kudowa Zdrój |
14 maja 2023
14.05 - 10:30 |
Zamek Gorzanów |
3 - 6 |
LKS Bierkowice |
14 maja 2023
14.05 - 13:30 |
Piasek Potworów |
2 - 5 |
MLKS Radków |
14 maja 2023
14.05 - 10:30 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
3 - 0 |
Zamek Trzebieszowice |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 15 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Czermna Kudowa Zdrój |
2 - 2 |
LKS Wambierzyce |
21 maja 2023
21.05 - 13:30 |
Zamek Gorzanów |
10 - 0 |
Piasek Potworów |
21 maja 2023
21.05 - 10:30 |
Zamek Trzebieszowice |
7 - 0 |
Zrzeszeni Niwa |
21 maja 2023
21.05 - 13:30 |
Tom-Dar Ludwikowice |
1 - 4 |
MLKS Radków |
21 maja 2023
21.05 - 10:30 |
LKS Bierkowice |
3 - 1 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
21 maja 2023
21.05 - 13:30 |
Kolejka 16 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Piasek Potworów |
0 - 3 |
Tom-Dar Ludwikowice |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
2 - 4 |
Zamek Gorzanów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
MLKS Radków |
2 - 1 |
Czermna Kudowa Zdrój |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 1 |
LKS Bierkowice |
28 maja 2023
28.05 - 13:30 |
LKS Wambierzyce |
1 - 2 |
Zamek Trzebieszowice |
28 maja 2023
28.05 - 13:30 |
Kolejka 17 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zamek Trzebieszowice |
2 - 7 |
MLKS Radków |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
1 - 0 |
Piasek Potworów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Bierkowice |
2 - 1 |
LKS Wambierzyce |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Czermna Kudowa Zdrój |
3 - 2 |
Tom-Dar Ludwikowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:30 |
Zamek Gorzanów |
7 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:30 |
Kolejka 18 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
2 - 3 |
Zamek Trzebieszowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:30 |
Piasek Potworów |
0 - 0 |
Czermna Kudowa Zdrój |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:30 |
LKS Wambierzyce |
1 - 6 |
Zamek Gorzanów |
11 czerwca 2023
11.06 - 13:30 |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 1 |
Polonia II Bystrzyca Kłodzka |
10 czerwca 2023
10.06 - 13:30 |
MLKS Radków |
3 - 0 |
LKS Bierkowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
|