Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
4 - 7 |
Grom Ligota Piękna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Sparta Będkowo |
5 - 3 |
Masłovia Masłów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
6 - 0 |
Sokół Ujeździec Mały |
28 sierpnia 2022
28.08 - 18:00 |
KS Postolin |
1 - 5 |
Płomień Wisznia Mała |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Odra Uraz |
3 - 0 |
Malinka Malin |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1 - 2 |
Sokół Ujeździec Wielki |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Błyskawica Szewce |
1 - 1 |
Dąb Kuraszków |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Płomień Wisznia Mała |
4 - 2 |
Odra Uraz |
4 września 2022
4.09 - 10:00 |
Sparta Będkowo |
3 - 1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Masłovia Masłów |
5 - 0 |
Malinka Malin |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Grom Ligota Piękna |
0 - 2 |
Bór Oborniki Śląskie |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
0 - 2 |
Błyskawica Szewce |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
6 - 0 |
KS Postolin |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Dąb Kuraszków |
3 - 2 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
0 - 3 |
Sokół Ujeździec Wielki |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Błyskawica Szewce |
1 - 3 |
Sparta Będkowo |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Malinka Malin |
1 - 2 |
Płomień Wisznia Mała |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Odra Uraz |
0 - 5 |
Sokół Ujeździec Mały |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
KS Postolin |
0 - 6 |
Grom Ligota Piękna |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1 - 3 |
Masłovia Masłów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Dąb Kuraszków |
2 - 2 |
Bór Oborniki Śląskie |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Sparta Będkowo |
3 - 3 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Grom Ligota Piękna |
5 - 1 |
Odra Uraz |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Masłovia Masłów |
5 - 6 |
Płomień Wisznia Mała |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
9 - 0 |
Malinka Malin |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
3 - 2 |
Błyskawica Szewce |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Dąb Kuraszków |
4 - 1 |
KS Postolin |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
2 - 2 |
Bór Oborniki Śląskie |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
5 - 1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
11 - 0 |
Sparta Będkowo |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
KS Postolin |
1 - 6 |
Sokół Ujeździec Wielki |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Odra Uraz |
1 - 5 |
Dąb Kuraszków |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Malinka Malin |
0 - 0 |
Grom Ligota Piękna |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Błyskawica Szewce |
0 - 0 |
Masłovia Masłów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
1 - 3 |
Sokół Ujeździec Mały |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Sparta Będkowo |
3 - 1 |
KS Postolin |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Grom Ligota Piękna |
1 - 5 |
Płomień Wisznia Mała |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Dąb Kuraszków |
8 - 2 |
Malinka Malin |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Błyskawica Szewce |
4 - 1 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Masłovia Masłów |
1 - 0 |
Sokół Ujeździec Mały |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
5 - 1 |
Odra Uraz |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1 - 7 |
Bór Oborniki Śląskie |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
2 - 1 |
Masłovia Masłów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Malinka Malin |
2 - 4 |
Sokół Ujeździec Wielki |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Odra Uraz |
1 - 6 |
Sparta Będkowo |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
3 - 2 |
Grom Ligota Piękna |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
3 - 2 |
Dąb Kuraszków |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
1 - 1 |
Błyskawica Szewce |
9 października 2022
9.10 - 16:30 |
KS Postolin |
3 - 2 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Sparta Będkowo |
7 - 0 |
Malinka Malin |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
1 - 6 |
Bór Oborniki Śląskie |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Błyskawica Szewce |
1 - 1 |
KS Postolin |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
1 - 3 |
Płomień Wisznia Mała |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Masłovia Masłów |
4 - 3 |
Grom Ligota Piękna |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Dąb Kuraszków |
2 - 2 |
Sokół Ujeździec Mały |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
8 - 5 |
Odra Uraz |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Grom Ligota Piękna |
2 - 6 |
Dąb Kuraszków |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Odra Uraz |
3 - 2 |
Błyskawica Szewce |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
3 - 3 |
Sparta Będkowo |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
KS Postolin |
2 - 2 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Malinka Malin |
4 - 5 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
1 - 7 |
Sokół Ujeździec Wielki |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
4 - 1 |
Masłovia Masłów |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
2 - 2 |
Odra Uraz |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Sparta Będkowo |
4 - 0 |
Sokół Ujeździec Mały |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
6 - 0 |
KS Postolin |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Błyskawica Szewce |
4 - 2 |
Malinka Malin |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
0 - 7 |
Płomień Wisznia Mała |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Masłovia Masłów |
4 - 1 |
Dąb Kuraszków |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
1 - 2 |
Grom Ligota Piękna |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
KS Postolin |
1 - 5 |
Masłovia Masłów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Odra Uraz |
0 - 10 |
Bór Oborniki Śląskie |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Płomień Wisznia Mała |
4 - 2 |
Błyskawica Szewce |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Malinka Malin |
2 - 3 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
9 - 3 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Grom Ligota Piękna |
2 - 1 |
Sparta Będkowo |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Dąb Kuraszków |
3 - 2 |
Sokół Ujeździec Wielki |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Sparta Będkowo |
1 - 0 |
Dąb Kuraszków |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
0 - 3 |
Płomień Wisznia Mała |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
vo, na boisku 2-3 |
KS Postolin |
2 - 3 |
Odra Uraz |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Błyskawica Szewce |
1 - 1 |
Sokół Ujeździec Mały |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
7 - 0 |
Malinka Malin |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1 - 7 |
Grom Ligota Piękna |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Masłovia Masłów |
1 - 2 |
Sokół Ujeździec Wielki |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Odra Uraz |
1 - 6 |
Masłovia Masłów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
4 - 0 |
Sparta Będkowo |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Dąb Kuraszków |
5 - 1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Grom Ligota Piękna |
0 - 3 |
Błyskawica Szewce |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
3 - 1 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
1 - 1 |
Bór Oborniki Śląskie |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Malinka Malin |
0 - 1 |
KS Postolin |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Grom Ligota Piękna |
4 - 2 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Masłovia Masłów |
1 - 2 |
Sparta Będkowo |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
1 - 8 |
Bór Oborniki Śląskie |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Płomień Wisznia Mała |
3 - 0 |
KS Postolin |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Malinka Malin |
1 - 2 |
Odra Uraz |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
6 - 2 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Dąb Kuraszków |
5 - 3 |
Błyskawica Szewce |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Odra Uraz |
1 - 5 |
Płomień Wisznia Mała |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1 - 4 |
Sparta Będkowo |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Malinka Malin |
2 - 3 |
Masłovia Masłów |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
12 - 0 |
Grom Ligota Piękna |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Błyskawica Szewce |
1 - 0 |
Sokół Ujeździec Wielki |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
KS Postolin |
3 - 1 |
Sokół Ujeździec Mały |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
3 - 2 |
Dąb Kuraszków |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sokół Ujeździec Wielki |
2 - 3 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sparta Będkowo |
1 - 0 |
Błyskawica Szewce |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
11 - 0 |
Malinka Malin |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
8 - 2 |
Odra Uraz |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Grom Ligota Piękna |
8 - 1 |
KS Postolin |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Masłovia Masłów |
6 - 1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
8 - 0 |
Dąb Kuraszków |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:30 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
2 - 6 |
Sparta Będkowo |
26 kwietnia 2023
26.04 - 18:00 |
Odra Uraz |
2 - 3 |
Grom Ligota Piękna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Płomień Wisznia Mała |
3 - 0 |
Masłovia Masłów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Malinka Malin |
0 - 14 |
Sokół Ujeździec Mały |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Błyskawica Szewce |
7 - 1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
KS Postolin |
2 - 2 |
Dąb Kuraszków |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
7 - 2 |
Sokół Ujeździec Wielki |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Biedaszków Wielki |
4 - 4 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Sparta Będkowo |
1 - 2 |
Bór Oborniki Śląskie |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
4 - 3 |
KS Postolin |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Dąb Kuraszków |
5 - 1 |
Odra Uraz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Grom Ligota Piękna |
6 - 0 |
Malinka Malin |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Masłovia Masłów |
2 - 1 |
Błyskawica Szewce |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
0 - 2 |
Płomień Wisznia Mała |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Postolin |
3 - 5 |
Sparta Będkowo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Płomień Wisznia Mała |
3 - 1 |
Grom Ligota Piękna |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:30 |
Malinka Malin |
1 - 4 |
Dąb Kuraszków |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
3 - 7 |
Błyskawica Szewce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
3 - 5 |
Masłovia Masłów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Odra Uraz |
3 - 0 |
Sokół Ujeździec Wielki |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
12 - 0 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
30 kwietnia 2023
30.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Masłovia Masłów |
6 - 0 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
10 - 1 |
Malinka Malin |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Sparta Będkowo |
4 - 1 |
Odra Uraz |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Grom Ligota Piękna |
2 - 1 |
Sokół Ujeździec Mały |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Dąb Kuraszków |
0 - 3 |
Płomień Wisznia Mała |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Błyskawica Szewce |
0 - 1 |
Bór Oborniki Śląskie |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
3 - 1 |
KS Postolin |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Malinka Malin |
0 - 12 |
Sparta Będkowo |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
12 - 0 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
KS Postolin |
1 - 1 |
Błyskawica Szewce |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Płomień Wisznia Mała |
9 - 1 |
Sokół Ujeździec Wielki |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Grom Ligota Piękna |
0 - 5 |
Masłovia Masłów |
14 maja 2023
14.05 - 10:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
3 - 1 |
Dąb Kuraszków |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Odra Uraz |
3 - 4 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Dąb Kuraszków |
1 - 1 |
Grom Ligota Piękna |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Błyskawica Szewce |
0 - 2 |
Odra Uraz |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Sparta Będkowo |
3 - 5 |
Płomień Wisznia Mała |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
1 - 1 |
KS Postolin |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
9 - 0 |
Malinka Malin |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
1 - 3 |
Sokół Ujeździec Mały |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Masłovia Masłów |
0 - 3 |
Bór Oborniki Śląskie |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Odra Uraz |
5 - 4 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
3 - 2 |
Sparta Będkowo |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
KS Postolin |
0 - 2 |
Bór Oborniki Śląskie |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Malinka Malin |
1 - 9 |
Błyskawica Szewce |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Płomień Wisznia Mała |
12 - 0 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Dąb Kuraszków |
1 - 4 |
Masłovia Masłów |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Grom Ligota Piękna |
2 - 3 |
Sokół Ujeździec Wielki |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Masłovia Masłów |
4 - 1 |
KS Postolin |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
10 - 0 |
Odra Uraz |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Błyskawica Szewce |
2 - 1 |
Płomień Wisznia Mała |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
4 - 3 |
Malinka Malin |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
3 - 3 |
Sokół Ujeździec Mały |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Sparta Będkowo |
3 - 1 |
Grom Ligota Piękna |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
3 - 1 |
Dąb Kuraszków |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Dąb Kuraszków |
3 - 0 |
Sparta Będkowo |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Płomień Wisznia Mała |
6 - 0 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Odra Uraz |
0 - 5 |
KS Postolin |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Sokół Ujeździec Mały |
0 - 2 |
Błyskawica Szewce |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Malinka Malin |
0 - 8 |
Bór Oborniki Śląskie |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Grom Ligota Piękna |
4 - 4 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Sokół Ujeździec Wielki |
1 - 1 |
Masłovia Masłów |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Masłovia Masłów |
6 - 0 |
Odra Uraz |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Sparta Będkowo |
4 - 3 |
Sokół Ujeździec Wielki |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
2 - 4 |
Dąb Kuraszków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Błyskawica Szewce |
2 - 2 |
Grom Ligota Piękna |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
Błękitni Pawłów Trzebnicki |
3 - 2 |
Sokół Ujeździec Mały |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Bór Oborniki Śląskie |
2 - 0 |
Płomień Wisznia Mała |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
KS Postolin |
1 - 1 |
Malinka Malin |
18 czerwca 2023
18.06 - 17:00 |
|