Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Solniki Małe |
7 - 3 |
Burza Dębina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Piast Miłocice |
1 - 2 |
Widawa Grędzina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
KS Gręboszyce |
3 - 1 |
GKS Kątna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Błękitni Krzeczyn |
2 - 1 |
UKS Academy Kiełczów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 10:00 |
KP 99 Śliwice |
1 - 6 |
Zalesie Wójcice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Piast Nadolice |
1 - 3 |
Pogoń Kopalina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
3 - 1 |
Piast Nadolice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Błękitni Krzeczyn |
5 - 2 |
Piast Miłocice |
4 września 2022
4.09 - 10:00 |
UKS Academy Kiełczów |
3 - 3 |
Zalesie Wójcice |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
GKS Kątna |
4 - 1 |
KP 99 Śliwice |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Pogoń Kopalina |
2 - 0 |
KS Gręboszyce |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Widawa Grędzina |
5 - 2 |
LZS Solniki Małe |
4 września 2022
4.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
KP 99 Śliwice |
1 - 5 |
Pogoń Kopalina |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Zalesie Wójcice |
1 - 0 |
GKS Kątna |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Piast Miłocice |
3 - 2 |
UKS Academy Kiełczów |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
LZS Solniki Małe |
3 - 0 |
Błękitni Krzeczyn |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Piast Nadolice |
0 - 8 |
Widawa Grędzina |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
KS Gręboszyce |
6 - 0 |
Burza Dębina |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
2 - 2 |
KP 99 Śliwice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Widawa Grędzina |
7 - 1 |
KS Gręboszyce |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
2 - 4 |
GKS Kątna |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Pogoń Kopalina |
2 - 2 |
Zalesie Wójcice |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Piast Miłocice |
0 - 4 |
LZS Solniki Małe |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Błękitni Krzeczyn |
5 - 3 |
Piast Nadolice |
18 września 2022
18.09 - 10:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
KP 99 Śliwice |
4 - 5 |
Widawa Grędzina |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
GKS Kątna |
3 - 3 |
Pogoń Kopalina |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Piast Nadolice |
3 - 1 |
Piast Miłocice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 0 |
Burza Dębina |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
LZS Solniki Małe |
6 - 3 |
UKS Academy Kiełczów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
KS Gręboszyce |
5 - 1 |
Błękitni Krzeczyn |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
1 - 5 |
GKS Kątna |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
1 - 1 |
Pogoń Kopalina |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Widawa Grędzina |
0 - 6 |
Zalesie Wójcice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
LZS Solniki Małe |
6 - 3 |
Piast Nadolice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Piast Miłocice |
2 - 2 |
KS Gręboszyce |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Błękitni Krzeczyn |
4 - 1 |
KP 99 Śliwice |
2 października 2022
2.10 - 10:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Zalesie Wójcice |
4 - 0 |
Błękitni Krzeczyn |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KS Gręboszyce |
2 - 2 |
LZS Solniki Małe |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Pogoń Kopalina |
2 - 0 |
Burza Dębina |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
GKS Kątna |
0 - 1 |
Widawa Grędzina |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
KP 99 Śliwice |
2 - 4 |
Piast Miłocice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Piast Nadolice |
3 - 6 |
UKS Academy Kiełczów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
LZS Solniki Małe |
5 - 4 |
KP 99 Śliwice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Błękitni Krzeczyn |
0 - 4 |
GKS Kątna |
16 października 2022
16.10 - 10:00 |
Widawa Grędzina |
2 - 3 |
Pogoń Kopalina |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Piast Miłocice |
1 - 6 |
Zalesie Wójcice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
UKS Academy Kiełczów |
5 - 2 |
Burza Dębina |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Piast Nadolice |
4 - 3 |
KS Gręboszyce |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
5 - 1 |
Widawa Grędzina |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Pogoń Kopalina |
6 - 3 |
Błękitni Krzeczyn |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
KS Gręboszyce |
5 - 2 |
UKS Academy Kiełczów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
GKS Kątna |
3 - 0 |
Piast Miłocice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
KP 99 Śliwice |
5 - 4 |
Piast Nadolice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
0 - 3 |
LZS Solniki Małe |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Piast Nadolice |
0 - 3 |
Zalesie Wójcice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
LZS Solniki Małe |
3 - 4 |
GKS Kątna |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Błękitni Krzeczyn |
4 - 4 |
Burza Dębina |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
4 - 5 |
Widawa Grędzina |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Piast Miłocice |
0 - 5 |
Pogoń Kopalina |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
KS Gręboszyce |
2 - 2 |
KP 99 Śliwice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
6 - 1 |
Piast Miłocice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
1 - 1 |
KS Gręboszyce |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
KP 99 Śliwice |
3 - 0 |
UKS Academy Kiełczów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
GKS Kątna |
2 - 0 |
Piast Nadolice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Pogoń Kopalina |
2 - 3 |
LZS Solniki Małe |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Widawa Grędzina |
2 - 0 |
Błękitni Krzeczyn |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Burza Dębina |
0 - 2 |
LZS Solniki Małe |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Widawa Grędzina |
4 - 1 |
Piast Miłocice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
GKS Kątna |
5 - 3 |
KS Gręboszyce |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
0 - 1 |
Błękitni Krzeczyn |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 0 |
KP 99 Śliwice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Pogoń Kopalina |
8 - 0 |
Piast Nadolice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Piast Nadolice |
3 - 3 |
Burza Dębina |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Piast Miłocice |
1 - 6 |
Błękitni Krzeczyn |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Zalesie Wójcice |
6 - 0 |
UKS Academy Kiełczów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
KP 99 Śliwice |
3 - 5 |
GKS Kątna |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
KS Gręboszyce |
3 - 5 |
Pogoń Kopalina |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
LZS Solniki Małe |
5 - 2 |
Widawa Grędzina |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Kopalina |
6 - 0 |
KP 99 Śliwice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
GKS Kątna |
2 - 1 |
Zalesie Wójcice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
3 - 0 |
Piast Miłocice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Błękitni Krzeczyn |
3 - 4 |
LZS Solniki Małe |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Widawa Grędzina |
5 - 1 |
Piast Nadolice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Burza Dębina |
1 - 3 |
KS Gręboszyce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KP 99 Śliwice |
3 - 3 |
Burza Dębina |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
KS Gręboszyce |
3 - 2 |
Widawa Grędzina |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
GKS Kątna |
4 - 1 |
UKS Academy Kiełczów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 3 |
Pogoń Kopalina |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
LZS Solniki Małe |
5 - 0 |
Piast Miłocice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Piast Nadolice |
0 - 8 |
Błękitni Krzeczyn |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Widawa Grędzina |
3 - 0 |
KP 99 Śliwice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Pogoń Kopalina |
1 - 3 |
GKS Kątna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Piast Miłocice |
2 - 3 |
Piast Nadolice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Burza Dębina |
0 - 4 |
Zalesie Wójcice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
1 - 7 |
LZS Solniki Małe |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Błękitni Krzeczyn |
2 - 5 |
KS Gręboszyce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
GKS Kątna |
6 - 1 |
Burza Dębina |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Pogoń Kopalina |
3 - 0 |
UKS Academy Kiełczów |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Zalesie Wójcice |
5 - 0 |
Widawa Grędzina |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Piast Nadolice |
0 - 2 |
LZS Solniki Małe |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
KS Gręboszyce |
8 - 0 |
Piast Miłocice |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
KP 99 Śliwice |
2 - 3 |
Błękitni Krzeczyn |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Krzeczyn |
0 - 5 |
Zalesie Wójcice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
LZS Solniki Małe |
3 - 2 |
KS Gręboszyce |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Burza Dębina |
1 - 3 |
Pogoń Kopalina |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Widawa Grędzina |
2 - 7 |
GKS Kątna |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Piast Miłocice |
0 - 8 |
KP 99 Śliwice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
0 - 3 |
Piast Nadolice |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
KP 99 Śliwice |
1 - 7 |
LZS Solniki Małe |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
GKS Kątna |
6 - 1 |
Błękitni Krzeczyn |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Pogoń Kopalina |
1 - 3 |
Widawa Grędzina |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
14 - 0 |
Piast Miłocice |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Burza Dębina |
2 - 2 |
UKS Academy Kiełczów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
KS Gręboszyce |
7 - 1 |
Piast Nadolice |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Widawa Grędzina |
7 - 4 |
Burza Dębina |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Błękitni Krzeczyn |
8 - 3 |
Pogoń Kopalina |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
UKS Academy Kiełczów |
2 - 6 |
KS Gręboszyce |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Piast Miłocice |
0 - 8 |
GKS Kątna |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Piast Nadolice |
4 - 5 |
KP 99 Śliwice |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
LZS Solniki Małe |
1 - 6 |
Zalesie Wójcice |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zalesie Wójcice |
6 - 0 |
Piast Nadolice |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
GKS Kątna |
3 - 2 |
LZS Solniki Małe |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Burza Dębina |
2 - 2 |
Błękitni Krzeczyn |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Widawa Grędzina |
4 - 7 |
UKS Academy Kiełczów |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Pogoń Kopalina |
14 - 0 |
Piast Miłocice |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
KP 99 Śliwice |
2 - 5 |
KS Gręboszyce |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Piast Miłocice |
0 - 10 |
Burza Dębina |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
KS Gręboszyce |
5 - 1 |
Zalesie Wójcice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
UKS Academy Kiełczów |
2 - 2 |
KP 99 Śliwice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Piast Nadolice |
0 - 7 |
GKS Kątna |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
LZS Solniki Małe |
0 - 4 |
Pogoń Kopalina |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Błękitni Krzeczyn |
3 - 0 |
Widawa Grędzina |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
|