Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KP 86 Borek Strzeliński |
0 - 8 |
Zieloni Wilczkowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
KS Kurów |
0 - 5 |
LZS Stary Śleszów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Feniks Pławna |
2 - 6 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
3 - 3 |
Ognisko Przeworno |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
1 - 9 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
14 - 2 |
Polonia II Jaksonów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Ognisko Przeworno |
1 - 0 |
KS Kurów |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Czarni Kondratowice |
3 - 2 |
KP 86 Borek Strzeliński |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
9 - 5 |
Zryw Chociwel |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
2 - 3 |
LZS Stary Śleszów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
2 - 0 |
Feniks Pławna |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
7 - 0 |
Pogoń Wrocław |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Feniks Pławna |
1 - 4 |
Czarni Kondratowice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
3 - 5 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
1 - 11 |
Zieloni Wilczkowice |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
1 - 6 |
Polonia II Jaksonów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
1 - 2 |
Ognisko Przeworno |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
KS Kurów |
2 - 8 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Czarni Kondratowice |
9 - 0 |
Pogoń Wrocław |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
3 - 2 |
LZS Stary Śleszów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
1 - 1 |
KS Kurów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
4 - 3 |
Zryw Chociwel |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
3 - 2 |
Feniks Pławna |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
6 - 2 |
Ognisko Przeworno |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Wrocław |
2 - 4 |
KP 86 Borek Strzeliński |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
1 - 5 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
LZS Stary Śleszów |
1 - 1 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
KS Kurów |
1 - 6 |
Zieloni Wilczkowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Feniks Pławna |
1 - 2 |
Polonia II Jaksonów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
1 - 5 |
Czarni Kondratowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
KP 86 Borek Strzeliński |
3 - 0 |
Zryw Chociwel |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
0 - 8 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Feniks Pławna |
4 - 0 |
Pogoń Wrocław |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
3 - 1 |
Ognisko Przeworno |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
1 - 1 |
LZS Stary Śleszów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
9 - 0 |
KS Kurów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
KS Kurów |
2 - 3 |
KP 86 Borek Strzeliński |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
3 - 3 |
Zieloni Wilczkowice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Zryw Chociwel |
5 - 3 |
Feniks Pławna |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
1 - 1 |
Polonia II Jaksonów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
7 - 0 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
0 - 2 |
Czarni Kondratowice |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Kondratowice |
4 - 0 |
Ognisko Przeworno |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
2 - 4 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
1 - 1 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
0 - 1 |
LZS Stary Śleszów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
3 - 2 |
Zryw Chociwel |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Feniks Pławna |
1 - 8 |
KS Kurów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Zryw Chociwel |
0 - 3 |
Polonia II Jaksonów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
10 - 1 |
Feniks Pławna |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
7 - 3 |
Czarni Kondratowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
KS Kurów |
4 - 1 |
Pogoń Wrocław |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
6 - 0 |
KP 86 Borek Strzeliński |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
0 - 3 |
Zieloni Wilczkowice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Jaksonów |
1 - 4 |
Zieloni Wilczkowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
3 - 0 |
KS Kurów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
2 - 14 |
LZS Stary Śleszów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Feniks Pławna |
1 - 3 |
Ognisko Przeworno |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
0 - 9 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
3 - 1 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
13 - 0 |
Feniks Pławna |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
KS Kurów |
4 - 3 |
Polonia II Jaksonów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
6 - 6 |
KP 86 Borek Strzeliński |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Zieloni Wilczkowice |
2 - 0 |
Czarni Kondratowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
7 - 4 |
Pogoń Wrocław |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
10 - 1 |
Zryw Chociwel |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Wilczkowice |
6 - 1 |
KP 86 Borek Strzeliński |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
7 - 1 |
KS Kurów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
4 - 0 |
Feniks Pławna |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
6 - 1 |
Zryw Chociwel |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
Polonia II Jaksonów |
2 - 7 |
Czarni Kondratowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Kurów |
0 - 3 |
Ognisko Przeworno |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
1 - 9 |
Czarni Kondratowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
2 - 3 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
6 - 1 |
Polonia II Jaksonów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Feniks Pławna |
0 - 9 |
Zieloni Wilczkowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
0 - 3 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
|
Kolejka 14 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Czarni Kondratowice |
8 - 0 |
Feniks Pławna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
4 - 2 |
Zryw Chociwel |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Zieloni Wilczkowice |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
Polonia II Jaksonów |
2 - 3 |
KP 86 Borek Strzeliński |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
1 - 1 |
LZS Stary Śleszów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
5 - 2 |
KS Kurów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pogoń Wrocław |
0 - 3 |
Czarni Kondratowice |
|
LZS Stary Śleszów |
2 - 1 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
KS Kurów |
0 - 4 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
2 - 7 |
Zieloni Wilczkowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Feniks Pławna |
2 - 2 |
KP 86 Borek Strzeliński |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Ognisko Przeworno |
3 - 1 |
Polonia II Jaksonów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KP 86 Borek Strzeliński |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
Błękitni Pustków Wilczkowski |
8 - 0 |
Ognisko Przeworno |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
4 - 2 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
7 - 1 |
KS Kurów |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:30 |
Polonia II Jaksonów |
11 - 2 |
Feniks Pławna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
8 - 3 |
Zryw Chociwel |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Zryw Chociwel |
5 - 1 |
KP 86 Borek Strzeliński |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
2 - 0 |
Polonia II Jaksonów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
0 - 3 |
Feniks Pławna |
|
Ognisko Przeworno |
3 - 1 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
LZS Stary Śleszów |
3 - 1 |
Zieloni Wilczkowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
KS Kurów |
1 - 8 |
Czarni Kondratowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
KP 86 Borek Strzeliński |
4 - 2 |
KS Kurów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
3 - 2 |
Ognisko Przeworno |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Feniks Pławna |
3 - 7 |
Zryw Chociwel |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
Starter/Orzeł Biały Kościół |
1 - 5 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
3 - 1 |
LZS Stary Śleszów |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Ognisko Przeworno |
1 - 5 |
Czarni Kondratowice |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
4 - 1 |
Zieloni Wilczkowice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
8 - 1 |
Polonia II Jaksonów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
9 - 1 |
KP 86 Borek Strzeliński |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Zryw Chociwel |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
KS Kurów |
1 - 5 |
Feniks Pławna |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia II Jaksonów |
1 - 9 |
Zryw Chociwel |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Feniks Pławna |
0 - 2 |
LZS Stary Śleszów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Czarni Kondratowice |
2 - 3 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
Pogoń Wrocław |
0 - 3 |
KS Kurów |
|
KP 86 Borek Strzeliński |
1 - 1 |
Ognisko Przeworno |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Zieloni Wilczkowice |
5 - 2 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Wilczkowice |
6 - 1 |
Polonia II Jaksonów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
KS Kurów |
2 - 3 |
Zryw Chociwel |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LZS Stary Śleszów |
3 - 0 |
Pogoń Wrocław |
|
Ognisko Przeworno |
5 - 2 |
Feniks Pławna |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
8 - 1 |
KP 86 Borek Strzeliński |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
3 - 3 |
Czarni Kondratowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Feniks Pławna |
0 - 9 |
Błękitni Pustków Wilczkowski |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Polonia II Jaksonów |
1 - 1 |
KS Kurów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
KP 86 Borek Strzeliński |
2 - 2 |
Starter/Orzeł Biały Kościół |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Czarni Kondratowice |
6 - 1 |
Zieloni Wilczkowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Pogoń Wrocław |
0 - 3 |
Ognisko Przeworno |
|
Zryw Chociwel |
3 - 5 |
LZS Stary Śleszów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
|