Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Oruński KP |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Pomorzanin Gdynia |
4 - 0 |
KKS Koleczkowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 19:00 |
Dąbrówka Linia |
3 - 5 |
KP Gdynia |
17 sierpnia 2019
17.08 - 18:00 |
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Pauza: Santos Gdańsk, UKS Klukowo, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Oruński KP |
1 - 4 |
Amigo Przyjaźń |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
KP Gdynia |
1 - 6 |
Morena Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Dąbrówka Linia |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
GKS II Żukowo |
6 - 1 |
Santos Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
9 - 0 |
UKS Klukowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
Oruński KP |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
1 września 2019
1.09 - 19:00 |
Pomorzanin Gdynia |
8 - 1 |
GKS II Żukowo |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 2 |
KKS Koleczkowo |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 0 |
KP Gdynia |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Pauza: Dąbrówka Linia, Santos Gdańsk, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Oruński KP |
3 - 4 |
KP Gdynia |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 9 |
Amigo Przyjaźń |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
GKS II Żukowo |
5 - 2 |
Dąbrówka Linia |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 2 |
Santos Gdańsk |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
KP Gdynia AP |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Morena Gdańsk, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
KP Gdynia AP |
2 - 4 |
Oruński KP |
15 września 2019
15.09 - 19:00 |
Santos Gdańsk |
3 - 2 |
UKS Klukowo |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
2 - 9 |
Jaguar II Gdańsk |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
5 - 2 |
GKS II Żukowo |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, Dąbrówka Linia, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Oruński KP |
3 - 3 |
KKS Koleczkowo |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 1 |
Dąbrówka Linia |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
0 - 12 |
Pomorzanin Gdynia |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 6 |
Santos Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Santos Gdańsk |
5 - 2 |
Oruński KP |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
6 - 1 |
KP Gdynia AP |
28 września 2019
28.09 - 19:00 |
Dąbrówka Linia |
4 - 2 |
UKS Klukowo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
KP Gdynia |
1 - 3 |
GKS II Żukowo |
29 września 2019
29.09 - 19:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
GKS II Żukowo |
2 - 4 |
KKS Koleczkowo |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
2 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 10:00 |
UKS Klukowo |
1 - 11 |
Morena Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 0 |
Dąbrówka Linia |
6 października 2019
6.10 - 19:00 |
Santos Gdańsk |
2 - 4 |
Pomorzanin Gdynia |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Pauza: KP Gdynia, Oruński KP, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Pomorzanin Gdynia |
11 - 0 |
Oruński KP |
12 października 2019
12.10 - 19:00 |
Dąbrówka Linia |
2 - 4 |
Santos Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
KP Gdynia AP |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
4 - 1 |
UKS Klukowo |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
KP Gdynia |
1 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
13 października 2019
13.10 - 19:00 |
Pauza: GKS II Żukowo, KKS Koleczkowo, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Oruński KP |
0 - 4 |
GKS II Żukowo |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
KKS Koleczkowo |
0 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
UKS Klukowo |
3 - 3 |
KP Gdynia |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 7 |
Amigo Przyjaźń |
19 października 2019
19.10 - 19:00 |
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Morena Gdańsk |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Pomorzanin Gdynia |
9 - 0 |
Dąbrówka Linia |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Dąbrówka Linia |
4 - 0 |
Oruński KP |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
vo, na boisku 4:0 |
Morena Gdańsk |
3 - 4 |
Pomorzanin Gdynia |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 1 |
Santos Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
KP Gdynia |
4 - 1 |
KP Gdynia AP |
27 października 2019
27.10 - 19:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Pauza: GKS II Żukowo, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 2 |
GKS II Żukowo |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
KKS Koleczkowo |
3 listopada 2019
3.11 - 19:00 |
Santos Gdańsk |
0 - 5 |
KP Gdynia |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
2 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
3 listopada 2019
3.11 - 21:00 |
Dąbrówka Linia |
1 - 0 |
Morena Gdańsk |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Pauza: UKS Klukowo, Oruński KP, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Morena Gdańsk |
5 - 0 |
Oruński KP |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Amigo Przyjaźń |
1 - 1 |
Dąbrówka Linia |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
9 listopada 2019
9.11 - 19:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 6 |
Santos Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 0 |
UKS Klukowo |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, KP Gdynia AP, |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
Jaguar II Gdańsk |
|
GKS II Żukowo |
- |
KP Gdynia AP |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
- |
Pomorzanin Gdynia |
|
KP Gdynia |
- |
Dąbrówka Linia |
28 marca 2020
28.03 - 19:00 |
Amigo Przyjaźń |
- |
Morena Gdańsk |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Pauza: Santos Gdańsk, UKS Klukowo, |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Amigo Przyjaźń |
- |
Oruński KP |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
- |
KP Gdynia |
|
Dąbrówka Linia |
- |
KKS Koleczkowo |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Santos Gdańsk |
- |
GKS II Żukowo |
|
UKS Klukowo |
- |
Jaguar II Gdańsk |
|
Pauza: KP Gdynia AP, Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
UKS Klukowo |
|
Jaguar II Gdańsk |
- |
KP Gdynia AP |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
- |
Pomorzanin Gdynia |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
- |
Morena Gdańsk |
|
KP Gdynia |
- |
Amigo Przyjaźń |
9 kwietnia 2020
9.04 - 20:30 |
Pauza: Dąbrówka Linia, Santos Gdańsk, |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
KP Gdynia |
- |
Oruński KP |
18 kwietnia 2020
18.04 - 19:00 |
Amigo Przyjaźń |
- |
KKS Koleczkowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Dąbrówka Linia |
- |
GKS II Żukowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Santos Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
|
KP Gdynia AP |
- |
UKS Klukowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 19:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Morena Gdańsk, |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
KP Gdynia AP |
|
UKS Klukowo |
- |
Santos Gdańsk |
|
Jaguar II Gdańsk |
- |
Pomorzanin Gdynia |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
GKS II Żukowo |
- |
Morena Gdańsk |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
- |
KP Gdynia |
|
Pauza: Amigo Przyjaźń, Dąbrówka Linia, |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
KKS Koleczkowo |
- |
Oruński KP |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
GKS II Żukowo |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Dąbrówka Linia |
- |
Jaguar II Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
UKS Klukowo |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Santos Gdańsk |
- |
KP Gdynia AP |
|
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia, |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
Santos Gdańsk |
|
KP Gdynia AP |
- |
Pomorzanin Gdynia |
10 maja 2020
10.05 - 19:00 |
UKS Klukowo |
- |
Dąbrówka Linia |
|
Jaguar II Gdańsk |
- |
Morena Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
GKS II Żukowo |
- |
KP Gdynia |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
KKS Koleczkowo |
- |
GKS II Żukowo |
|
Jaguar II Gdańsk |
- |
Amigo Przyjaźń |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
- |
UKS Klukowo |
|
Dąbrówka Linia |
- |
KP Gdynia AP |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Santos Gdańsk |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia, Oruński KP, |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
Pomorzanin Gdynia |
|
Santos Gdańsk |
- |
Dąbrówka Linia |
|
KP Gdynia AP |
- |
Morena Gdańsk |
24 maja 2020
24.05 - 19:00 |
UKS Klukowo |
- |
Amigo Przyjaźń |
|
Jaguar II Gdańsk |
- |
KP Gdynia |
24 maja 2020
24.05 - 20:00 |
Pauza: GKS II Żukowo, KKS Koleczkowo, |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS II Żukowo |
- |
Oruński KP |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
KKS Koleczkowo |
|
KP Gdynia |
- |
UKS Klukowo |
30 maja 2020
30.05 - 19:00 |
Amigo Przyjaźń |
- |
KP Gdynia AP |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Morena Gdańsk |
- |
Santos Gdańsk |
|
Dąbrówka Linia |
- |
Pomorzanin Gdynia |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
Dąbrówka Linia |
|
Pomorzanin Gdynia |
- |
Morena Gdańsk |
|
Santos Gdańsk |
- |
Amigo Przyjaźń |
|
KP Gdynia AP |
- |
KP Gdynia |
7 czerwca 2020
7.06 - 20:00 |
UKS Klukowo |
- |
KKS Koleczkowo |
|
Pauza: GKS II Żukowo, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
GKS II Żukowo |
- |
Jaguar II Gdańsk |
11 czerwca 2020
11.06 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
- |
KP Gdynia AP |
|
KP Gdynia |
- |
Santos Gdańsk |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
Pomorzanin Gdynia |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:30 |
Morena Gdańsk |
- |
Dąbrówka Linia |
|
Pauza: UKS Klukowo, Oruński KP, |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Oruński KP |
- |
Morena Gdańsk |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Dąbrówka Linia |
- |
Amigo Przyjaźń |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
KP Gdynia |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Santos Gdańsk |
- |
KKS Koleczkowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
UKS Klukowo |
- |
GKS II Żukowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, KP Gdynia AP, . |
|